Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЕмма
1132 Oracle

Емма: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Емма за походженням латинське. Буквальне трактування за цією версією може звучати як «дорогоцінна» або «душевна». Утворено від імені Еммануель – є його короткою формою. Але є й інша версія, за якою ім'я Емма має мусульманські коріння. Тут значення звучить як «вірна» або «надійна».

Ім'я Емма сьогодні не дуже популярно, але все ще зустрічається, до того ж не тільки в країнах з російськомовним населенням, але також і на Заході, хоч і трактується там трохи інакше. І не можна не сказати про те, що це ім'я має хорошу сумісність і дуже сильну енергетику.

Ім'я Емма: Значення і характеристика
Походження імені Еммапозднелатінськоє
В коренілатинське жіноче ім'я Еммануель
Буквальна трактування«дорогоцінна» або «душевна»
За другою версієюможе мати мусульманські коріння
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Сьогодні ім'я Емма не дуже популярно в Україні та країнах СНД, і за статистикою доводиться не більше, ніж на 2 дівчинки з тисячі новонароджених.

Розмовні варіанти:Емі, Емачка, Емуся

Сучасні англійські аналоги:Ема, Еммануель

Цікаве про ім'я Емма:Існує як мінімум чотири версії походження імені Емма, і кожна версія користується популярністю в окремій культурі. Єдиної версії не існує і на сьогоднішній день.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Емма здатне надавати на носії неймовірно сильний вплив, і особливо на їх характер. Зазвичай носій жіночого імені Емма, це проста, слабка, але добра і щира дівчинка, яка цікавиться всім, що відноситься до творчості і мистецтва. Вона не любить великих компаній і все більше проводить часу на самоті, але при цьому ніколи не нудьгує, адже завжди зайнята чимось, що приносить їй задоволення.

Емма може вирости жінкою, на яку звертатимуть увагу всі жінки без виключення, але при цьому вона ніколи не стане вести себе зухвало. Вона притягує до себе своєю добротою, чуйністю, щирістю, ангельським терпінням і справедливістю, непритаманною сучасним жінкам.

Переваги та позитивні риси:головне достоїнство всіх Емм без винятку, це здатність ставитися до всім людям однаково, не піддаючись стадним інстинктам і думок. Плюс, сюди ж можна віднести справедливість, чесність, щирість і прагматичність.

Емма погано відноситься долюдям, які намагається виділитися з натовпу, користуючись слабостями слабших. Плюс, вона ніколи не буде спілкуватися з людиною, який був коли-небудь помічений в зраді або брехні.

 

характер імені Емма

характер імені – найскладніший фактор, але головне навіть не в його складності, а в тому, що не дивлячись на його неправильну формулювання, саме він то і здатний розповісти про те, яким повинен бути характер носія того чи іншого імені. Ну а ім'я Емма не виняток – його енергетика здатна найсильнішим чином впливати на характер носії, і може наділити рисами, що не сулятся на думку фахівців самим значенням.

Так, характер носії імечко Емма може наділятися такими рисами як наївність, сором'язливість, несамостійність, допитливість, активність і енергійність, чесність і справедливість, доброта і доброзичливість, добродушність і уважність. Лідерськими рисами Емма не наділяє, у названій таким чином дівчата немає схильності до домінування і лідерства, але зате є аналітичний склад розуму і цілеспрямованість, якої багатьом дуже навіть не вистачає. Характер Емми такий, що сама вона ніколи не стане нав'язуватися людям, але при цьому уваги Еммі завжди не вистачає.

А взагалі, характер, як фактор натури, дуже складний, і в разі з ім'ям Ема передбачити його ще складніше. Багато що в даному конкретному випадку залежить не стільки від характеристики самого імечко, скільки від додаткових чинників, наприклад, від впливу знака зодіаку, виховання, року за китайським календарем, і навіть пори року народження.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у дівчинки, якій батьки дають рідкісне жіноче ім'я Емма, зазвичай натура творчої людини, і як і будь-якій творчій людині, їй теж можуть бути притаманні такі риси як наївність, вразливість і чутливість, сентиментальність і сором'язливість, нетовариськість і мовчазність. Такі нерідко більшу частину часу проводять в непроглядній самоті, що в свою чергу може лякати батьків. Але матері з батьком не варто переживати через некомунікабельності Емми, і більш того, не варто їй нав'язувати спілкування з дітьми, тому що це може призвести до негативних наслідків. Тим більше, що енергетика іменний форми Емма в результаті все одно породить в натурі цієї дівчинки тягу до спілкування.

Значення і енергетика імені Емма може перетворити життя дівчинки, названої таким чином, в суцільну низку розчарувань, принаймні в ранньому дитинстві. Але все це тимчасово. А головне – сама Емма з легкістю переживе всі емоційні травми. Творчий потенціал, відмінне уяву і дивовижна фантазія, не залишать Еммі часу на нудьгу і страждання. Ніяке самотність не зможе перетворити Емму в песимістки.

Ще один важливий момент полягає в тому, що значення іменний форми Емма обіцяє натурі, названої цим ім'ям, такі риси як чесність, справедливість, безоплатність і доброта. У підсумку з дівчинки Емми може вирости людина з «великим серцем», добрий, завжди готовий прийти на допомогу. Ну а що до некомунікабельності і замкнутості, так вони вже в підлітковому віці зникнуть – домінування перехопить бажання спілкуватися і бути лідером ...

Підліток

В підлітковому віці у дівчинки з ім'ям Ема можуть проявитися риси товариського і комунікабельну людини. Якщо в дитинстві значення імені Емма обіцяє сором'язливість і наївність, мовчазність і замкнутість, то в підлітковому віці ці риси почнуть потроху зникати, а на їх місце прийде красномовність, бажання спілкуватися, тяга до веселощів і спілкуванню з однолітками. Правда, не варто думати, що разом з цим проявляться і лідерські задатки – їх у дівчинки підлітка Емми просто немає, і навряд чи вони колись з'являться.

З іншого боку, значення ймення Емма обіцяє красномовність, стрімкість, старанність, відповідальність, обов'язковість і впевненість в собі. Зрештою Емма може стати впевненою в собі, рішучою, упертою і настирливою дівчиною. При цьому вона ніколи не буде сперечатися з людьми з оточення. Чи не буде доводити свою правоту шляхом сварок або конфліктів, і навпаки, така зазвичай знає, коли поставити крапку в суперечці і піти на поступки.

В школі це успішна учениця. Значення імені Емма може обдарувати не тільки творчим потенціалом, але також і аналітичними даними. Емма здатна стати розсудливою і розважливою, планомірної і дуже розумною. Все що їй потрібно, це завзятість, якого значення, на жаль, не обіцяє.

Що ж до спілкування з однолітками, так тут все просто – Емма-підліток, це комунікабельний дитина, дівчина красномовна і поступлива, до її думку можуть прислухатися діти з оточення і навіть викладачі, але нав'язувати свою думку кому-небудь вона ніколи і ні в якому разі не стане.

Доросла жінка

Дорослій Еммі значення цієї іменної форми обіцяє все такий же сором'язливий, наївний, але вже більш рішучий характер. При цьому, на думку фахівців, Емма може стати кар'єристом, і кар'єра стане для неї тим самим фактором, яким вона замінить спілкування з людьми, дружбу і увагу, якого їй може вкрай не вистачати. Доросла Емма унікальна по натурі, їй притаманні і руководительских риси, і одночасно риси несамостійного людини, вона боязко, і одночасно впевнена в собі, відповідальна, але в той же час дуже мінлива, товариська, але боїться йти на нові контакти. Загалом, це двоїстий людина, дівчина з двоїстої натурою.

Невміння доводити свої думки, нав'язувати людям свої думки і наполягати на суперечках, можуть створити чимало проблем Еммі в плані просування по службі. Проте, навіть будучи рядовим співробітником, вона все одно буде присвячувати роботі весь свій час – значення цього ймення своєю енергетикою зазвичай породжує ось таких ось трудоголіків, готових на все заради успіху в робочому середовищі.

Що ж до спілкування з людьми, так тут не обійдеться без труднощів. Так, Емма, під впливом, який має значення цього ймення, може стати промовистою і дуже товариською, але є в ній те, що заважає їй стати популярною в суспільстві – це невміння зацікавлювати людей власною персоною. Зате своїх справжніх друзів Емма ніколи не зрадить і не обдурить, в ній немає користі, немає хитрості, вона відкрита і чиста душею ...

Доля імені Емма

Доля названої ім'ям Емма дівчата у відносинах з представниками протилежної статі, в любові і в шлюбі, дуже непроста, але в той же час може бути такою, про яку мріє більшість жінок. Емма не лідер, чи не жінка-вамп, вона скромна і соромлива, і все що їй потрібно для щастя, це стати бажаною, коханою, потрібною. Але доля приведе її до всього названого тільки в зрілості – про це свідчать дані, задокументовані вивчали символіку і енергетику імені Емма дослідниками.

У сімейному житті доля Емми може піднести чимало сюрпризів, зокрема, відповідно до заданої нею чоловікові. Емма може показати себе справжньою жінкою, турботливою і відповідальною матір'ю з розвиненими материнськими інстинктами. Вона може стати зразковою дружиною і просто відмінною домогосподаркою, з такою жінкою в будинку, чоловікові буде уготована дивовижна доля – від неї не доведеться чекати зради або брехні, помсти чи негативу.

Правда, не можна не відзначити, що людська доля дуже непередбачувана і передбачити з точністю на сто відсотків, як вона складеться у Емми, просто нереально, та при повному аналізі характеристики імені.

Любов і шлюб для імені Емма

Доглянута і випещена Емма ніколи не зверне свою увагу на неакуратне, недоглянутого чоловіка в м'ятою одязі. Тільки охайні і стежать за собою чоловіки можуть розраховувати на її прихильність. До речі, вона віддасть перевагу чоловіка, готового віддати роль глави сімейства в її руки.

Їй дивом вдається створити досить міцний союз, зберігши при цьому свою особистісну свободу. Але зате в потрібний момент Емма може проявити м'якість і визнати авторитет чоловіка.

Емі — чудова і гостинна господиня, в гості до якої люблять приходити не тільки родичі, а й близькі друзі. Вона смачно готує і створює затишок і комфорт навколо себе. Вона ретельно планує своє сімейне життя і дуже злиться, коли щось іде не за планом.

В шлюбі Емма відчуває себе щасливою, вона щиро піклується про свого чоловіка і по-справжньому ласкава з ним. Іноді вона може бути надто імпульсивної і запальною, але дуже відхідливі і їй швидко вдається впоратися зі своїм внутрішнім «пожежею», заспокоїтися і розтопити лід нерозуміння з чоловіком своєю чарівною усмішкою.

Емма як Мати

Суперечливий характер Емми не дозволяє з точністю визначити, який саме матір'ю вона стане. Однак її доброта і акуратність можуть гарантувати, що поганою мамою вона точно не стане. Емма дуже сильно любить своїх малюків. Вона дарує їм всю свою любов і материнське тепло. До речі, діти у неї з'являються вже в досить зрілому віці, і то, тільки тоді, коли Еммі вдасться реалізувати себе.

Вона докладає максимум зусиль для того, щоб її діти були вихованими і слухняними. Здоров'я і виховання, а також утворення діточок може стати справжнім сенсом її життя. Емма з задоволенням вчить дітей життя, а іноді намагається нав'язати їм свої власні погляди на життя. Вона не любить, коли діти її не слухаються, тому поводиться з ними досить строго. Разом з чоловіком вона намагається виростити дітей відповідальними, самостійними, вольовими, порядними і впевненими в собі людьми.

Емма багато часу приділяє тому, щоб її діти були всебічно розвинені. Гуртки, спортивні секції, активне дозвілля, читання та інші моменти виховання, вона ні на день не випускає з-під свого контролю. Навіть, коли її діти виростають, вона все одно активно роздає їм поради та намагається вчити життя. Такий вже це людина – Емма.

Сумісність Емма c чоловічими іменами

У нареченої жіночим ім'ям Емма дівчата найкраща сумісність з такими чоловічими іменами як Авраам, Аскольд, Сава, Юрій, Ян, Степан, Соломон, Святослав, Касьян, Гнат, Максим і Самуїл.

В плані шлюбу, міцності відносин, і довговічності почуттів, кращими будуть такі варіанти як Венедикт, Аскольд, Геннадій, Герасим, Едуард, Євдоким, Осип і Мирон.

Ну і не рекомендується пов'язувати життя Еммі з чоловіками, саме Глібом, Гордієм, Трофимом, Філіпом, Юлієм, Наумом, Станіславом, Германом, Владленом, Кирилом і Олександром.

Що стосується взаємин дівчата по ім'я Емма з представниками протилежної статі, так тут теж не все так просто, як хотілося б кожній дівчині. Справа в тому, що Емма дуже вибіркова, вимоглива і принципова в плані створення пари. Вона ніколи не прийме людини, невідповідного її вимогам, не потерпить грубості, нехай навіть і виявляється в рідкісні моменти, не стане терпіти корисливість. Більш того, вона ніколи не пов'яже своє життя і з тим, хто намагається домінувати в парі, хоча насправді її слабкою натурі якраз би і не завадив чоловік-лідер, готовий її підтримувати і підстраховувати в будь-яких починаннях.

У відносинах з чоловіками Емма швидше за все стане цінувати ніжність і увагу, любов і тепло, турботу. Тільки здатного на все це чоловіка вона прийме всім серцем і душею, і тільки такого вона зможе присвятити своє життя.

число імені Емма

число імені Емма по нумерології — 6. Шістки відрізняються підвищеною емоційністю і чуттєвістю. Їх чарівність і краса притягують до них масу шанувальників і шанувальниць, серед яких вони вибирають відповідні кандидатури. Емоції, любов і пристрасть практично керують життям підопічних числа 6. Вони не бояться змішувати роботу й особисте життя, а, навпаки, активно використовують свої особисті відносини і зв'язку в просуванні кар'єрними сходами. Звичайно, їх професійні досягнення не можна пов'язувати лише з їх привабливістю і корисними зв'язками, адже 6-ки, самі по собі, — дуже розумні і розважливі люди, націлені на успіх.

Мрійливість і романтичність шісток штовхає їх в молодості на часту зміну партнерів. А ось в більш зрілому віці вони стають досить-таки старанними сім'янинами і турботливими батьками. Для них важливий затишок і тепла атмосфера. Вони відповідальні і надійні. Крім того, вони — добрі люди, які вміють співпереживати і допомагати іншим людям.

На жаль, але доброта і гуманізм 6-ок не позбавляє їх наявності таких негативних якостей характеру, як злопам'ятність, мстивість, марнотратство і надмірна прямолінійність. Шісток потрібно навчитися стежити за своєю зовнішністю так, щоб на обновку гардеробу не йшла вся зарплата.

Формула обчислення числа імені Емма:Е (4) + М (5) + М ( 5) + А (1) = 15 = 1 + 5 = 6

Астрологічна символіка імені Емма

  • Камінь-талісман – Опал.
  • Планета-покровитель – Венера.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Емма – Лань і Голуб.
  • Рослинний символ – Липа і Незабудка.
  • Кращий зодіак – Водолій і Терези .
  • Число Емми – 6.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Емма

Емма Нормандська (дочка графа Нормандії Річарда I, королева Англії)

Емма італійська (дружина короля Західно-Франкського королівства Лотаря Французького)

Емма Гольдман (знаменита анархістка XX століття)

Емма Чеська (дружина чеського князя Болеслава II)

Емма Вальдек-Пірмонтская (дружина короля Нідерландів)

Емма Гамільтон (англійська куртизанка)

Емма Бантон (британська співачка)

Еммі Нетер (німецький математик )

іменини дні і святі покровителі імені Емма

Емма – християнське, але, на жаль, не православне ім'я. В православных святцах его нет и именины оно в нашей церкви не празднует. Девочек по имени Эмма нарекают при крещении именем святой Эмилии.

Преподобная Эмилия Каппадокийская

январь 14