Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЕмма
4058 Oracle

Емма: значення імені, характер і доля

Значення імені Емма

Жіноче ім'я Емма за походженням латинське. Буквальне трактування за цією версією може звучати як «дорогоцінна» або «душевна». Утворене від імені Еммануель – є його короткою формою. Але є й інша версія, за якою ім'я Емма має мусульманське коріння. Тут значення звучить як «вірна» або «надійна».

Ім'я Емма сьогодні не надто популярне, але все ще зустрічається, до того ж не тільки в країнах з україномовним населенням, але також і на Заході, хоч і трактується там трохи інакше. І не можна не сказати про те, що це ім'я має хорошу сумісність і дуже сильну енергетику.

Ім'я Емма: Значення і характеристика
Походження імені Еммапізньолатинське
В коренілатинське жіноче ім'я Еммануель
Буквальне трактування«дорогоцінна» або «душевна»
За другою версієюможе мати мусульманські коріння
Ангел хранитель і покровитель імені:невідомо

Популярність: Сьогодні ім'я Емма не надто популярне в Україні та країнах СНД, і за статистикою припадає не більше, ніж на 2 дівчинки з тисячі новонароджених.

Розмовні варіанти: Емі, Емуся

Сучасні англійські аналоги: Ема, Еммануель

Цікаве про ім'я Емма: Існує як мінімум чотири версії походження імені Емма, і кожна версія користується популярністю в окремій культурі. Єдиної версії не існує і на сьогоднішній день.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Емма здатне чинити на носіїв неймовірно сильний вплив, й особливо на їхній характер. Зазвичай носійка жіночого імені Емма – це проста, слабка, але добра і щира дівчинка, яка цікавиться всім, що стосується творчості та мистецтва. Вона не любить великих компаній і все більше проводить часу на самоті, але при цьому ніколи не нудьгує, адже завжди зайнята чимось, що приносить їй задоволення.

Емма може вирости жінкою, на яку звертатимуть увагу всі жінки без винятку, але при цьому вона ніколи не поводитиметься зухвало. Вона притягує до себе своєю добротою, чуйністю, щирістю, ангельським терпінням і справедливістю, непритаманною сучасним жінкам.

Переваги та позитивні риси: головна перевага всіх Емм без винятку, це здатність ставитися до всіх людей однаково, не піддаючись стадним інстинктам і думкам. Плюс, сюди ж можна віднести справедливість, чесність, щирість і прагматичність.

Емма погано ставиться до людей, які намагаються виділитися з натовпу, користуючись слабкостями слабших. Плюс, вона ніколи не буде спілкуватися з людиною, яку коли-небудь помічали у зраді або брехні.

Характер імені Емма

Характер імені – найскладніший чинник, але головне навіть не в його складності, а в тому, що, незважаючи на його неправильне формулювання, саме він і здатний розповісти про те, яким має бути характер носія того чи іншого імені. Ну а ім'я Емма не виняток – його енергетика здатна найсильнішим чином впливати на характер носіїв.

Так, характер носіїв ім'я Емма може наділятися такими рисами, як наївність, сором'язливість, несамостійність, допитливість, активність та енергійність, чесність і справедливість, доброта і доброзичливість, добродушність й уважність. Лідерськими рисами Емма не наділяється, у названої в такий спосіб дівчини немає схильності до домінування та лідерства, але зате є аналітичний склад розуму та цілеспрямованість, якої багатьом дуже навіть не вистачає. Характер Емми такий, що сама вона ніколи не стане нав'язуватися людям, але водночас уваги Еммі завжди не вистачає.

А взагалі, характер, як фактор натури, дуже складний, і у випадку з ім'ям Емма передбачити його ще складніше. Багато що в даному конкретному випадку залежить не стільки від характеристики самого ім'я, скільки від додаткових чинників, наприклад, від впливу знака зодіаку, виховання, року за китайським календарем, і навіть пори року народження.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у дівчинки, якій батьки дають рідкісне жіноче ім'я Емма, зазвичай натура творчої людини, і як і будь-якій творчій людині, їй теж можуть бути притаманні такі риси як наївність, вразливість і чутливість, сентиментальність і сором'язливість, нетовариськість і мовчазність. Такі нерідко більшу частину часу проводять в непроглядній самоті, що, в свою чергу, може лякати батьків. Але матері з батьком не варто переживати через некомунікабельності Емми, і більш того, не варто їй нав'язувати спілкування з дітьми, тому що це може призвести до негативних наслідків. Тим більше, що енергетика іменної форми Емма в результаті все одно породить в натурі цієї дівчинки тягу до спілкування.

Значення і енергетика імені Емма може перетворити життя дівчинки, названої таким чином, в суцільну низку розчарувань, принаймні в ранньому дитинстві. Але все це тимчасово. А головне – сама Емма з легкістю переживе всі емоційні травми. Творчий потенціал, відмінна уява та дивовижна фантазія, не залишать Еммі часу на нудьгу і страждання. Ніяка самотність не зможе перетворити Емму в песимістку.

Ще один важливий момент полягає в тому, що значення іменної форми Емма обіцяє натурі, названої цим ім'ям, такі риси як чесність, справедливість, безоплатність і доброта. У підсумку з дівчинки Емми може вирости людина з «великим серцем», добра, завжди готова прийти на допомогу. Ну а що до некомунікабельності і замкнутості, так вони вже в підлітковому віці зникнуть – домінування перехопить бажання спілкуватися і бути лідером...

Підліток

У підлітковому віці у дівчинки з ім'ям Емма можуть проявитися риси товариської і комунікабельної людини. Якщо в дитинстві значення імені Емма обіцяє сором'язливість і наївність, мовчазність і замкнутість, то в підлітковому віці ці риси почнуть потроху зникати, а на їх місце прийде красномовність, бажання спілкуватися, тяга до веселощів і спілкуванню з однолітками. Правда, не варто думати, що разом з цим проявляться і лідерські задатки – їх у дівчинки-підлітка Емми просто немає, і навряд чи вони колись з'являться.

З іншого боку, значення імені Емма обіцяє красномовність, стрімкість, старанність, відповідальність, обов'язковість і впевненість в собі. Зрештою Емма може стати впевненою в собі, рішучою, упертою і настирливою дівчиною. При цьому вона ніколи не буде сперечатися з людьми з оточення. Також не буде доводити свою правоту шляхом сварок або конфліктів, і навпаки, вона зазвичай знає, коли поставити крапку в суперечці і піти на поступки.

У школі це успішна учениця. Значення імені Емма може обдарувати не тільки творчим потенціалом, але також й аналітичними даними. Емма здатна стати розсудливою і розважливою, планомірною і дуже розумною. Все що їй потрібно – це завзятість.

Що ж до спілкування з однолітками, так тут все просто – Емма-підліток, це комунікабельний дитина, дівчина красномовна і поступлива, до її думки можуть прислухатися діти з оточення і навіть викладачі, але нав'язувати свою думку кому-небудь вона ніколи і ні в якому разі не стане.

Доросла жінка

Дорослій Еммі значення цієї іменної форми обіцяє все такий же сором'язливий, наївний, але вже більш рішучий характер. При цьому, на думку фахівців, Емма може стати кар'єристкою, і кар'єра стане для неї тим самим фактором, яким вона замінить спілкування з людьми, дружбу та увагу, якої їй може вкрай не вистачати. Доросла Емма унікальна по натурі, їй притаманні й керівні риси, і одночасно риси несамостійної людини, вона боязка, та одночасно впевнена в собі, відповідальна, але в той же час дуже мінлива, товариська, але боїться нових знайомств. Загалом, це двоїста людина, дівчина з двоїстої натурою.

Невміння доводити свої думки, нав'язувати людям їх й наполягати на суперечках, можуть створити чимало проблем Еммі в плані просування по службі. Проте, навіть будучи рядовим співробітником, вона все одно буде присвячувати роботі весь свій час – значення цього ймення своєю енергетикою зазвичай породжує ось таких ось трудоголіків, готових на все заради успіху в робочому середовищі.

Що ж до спілкування з людьми, так тут не обійдеться без труднощів. Так, Емма, під впливом, який має значення цього ймення, може стати промовистою і дуже товариською, але є в ній те, що заважає їй стати популярною в суспільстві – це невміння зацікавлювати людей власною персоною. Зате своїх справжніх друзів Емма ніколи не зрадить і не обдурить, в ній немає корисності, немає хитрості, вона відкрита і чиста душею...

Доля імені Емма

Доля названої ім'ям Емма дівчини у стосунках із представниками протилежної статі, в коханні та в шлюбі, дуже непроста, але водночас може бути такою, про яку мріє більшість жінок. Емма не лідер, не жінка-вамп, вона скромна і сором'язлива, і все, що їй потрібно для щастя, це стати бажаною, коханою, потрібною. Але доля приведе її до всього названого тільки в зрілості – про це свідчать дані, задокументовані дослідниками, які вивчали символіку та енергетику імені Емма.

У сімейному житті доля Емми може піднести чимало сюрпризів, зокрема, обраному нею чоловікові. Емма може показати себе справжньою жінкою, турботливою та відповідальною матір'ю з розвиненими материнськими інстинктами. Вона може стати зразковою дружиною і просто відмінною домогосподаркою, з такою жінкою в домі чоловікові буде уготована дивовижна доля – від неї не доведеться чекати зради або брехні, помсти або негативу.

Щоправда, не можна не відзначити, що людська доля дуже непередбачувана і передбачити з точністю на сто відсотків, як вона складеться в Емми, просто нереально, навіть за умови повного аналізу характеристики імені.

Любов та шлюб для імені Емма

Доглянута Емма ніколи не зверне свою увагу на неакуратного, недоглянутого чоловіка у зім'ятому одязі. Тільки охайні чоловіки та ті, які стежать за собою можуть розраховувати на її прихильність. До речі, вона віддасть перевагу чоловіку, готового віддати роль голови сімейства в її руки.

Їй дивом вдається створити досить міцний союз, зберігши при цьому свою особистісну свободу. Але зате в потрібний момент Емма може проявити м'якість і визнати авторитет чоловіка.

Емма – чудова і гостинна господиня, в гості до якої люблять приходити не тільки родичі, а й близькі друзі. Вона смачно готує і створює затишок і комфорт навколо себе. Вона ретельно планує своє сімейне життя і дуже злиться, коли щось іде не за планом.

В шлюбі Емма відчуває себе щасливою, вона щиро піклується про свого чоловіка і по-справжньому лагідна з ним. Іноді вона може бути надто імпульсивною та запальною, але швидко відходить та їй вдається впоратися зі своєю внутрішньою «пожежею», заспокоїтися і розтопити лід непорозуміння з чоловіком своєю чарівною усмішкою.

Емма як Мати

Суперечливий характер Емми не дозволяє з точністю визначити, якою саме матір'ю вона стане. Однак її доброта та акуратність можуть гарантувати, що поганою мамою вона точно не стане. Емма дуже сильно любить своїх малюків. Вона дарує їм всю свою любов і материнське тепло. До речі, діти у неї з'являються вже в досить зрілому віці, і то, тільки тоді, коли Еммі вдасться реалізувати себе.

Вона докладає максимум зусиль для того, щоб її діти були вихованими і слухняними. Здоров'я і виховання, а також утворення діточок може стати справжнім сенсом її життя. Емма з задоволенням вчить дітей життю, а іноді намагається нав'язати їм свої власні погляди на нього. Вона не любить, коли діти її не слухаються, тому поводиться з ними досить суворо. Разом з чоловіком вона намагається виростити дітей відповідальними, самостійними, вольовими, порядними і впевненими в собі людьми.

Емма багато часу приділяє тому, щоб її діти були всебічно розвинені. Гуртки, спортивні секції, активне дозвілля, читання та інші моменти виховання, вона ні на день не випускає з-під свого контролю. Навіть, коли її діти виростають, вона все одно активно роздає їм поради та намагається вчити життю. Така вже ця людина – Емма.

Сумісність Емма з чоловічими іменами

У дівчини Емми найкраща сумісність з такими чоловічими іменами як Авраам, Аскольд, Сава, Юрій, Ян, Степан, Соломон, Святослав, Касьян, Ігнатій, Максим та Самуїл.

В плані шлюбу, міцності відносин, і довговічності почуттів, кращими будуть такі варіанти як Венедикт, Аскольд, Геннадій, Герасим, Едуард, Євдоким, Осип та Мирон.

Ну і не рекомендується пов'язувати життя Еммі з чоловіками, саме Глібом, Гордієм, Трохимом, Філіпом, Юлієм, Наумом, Станіславом, Германом, Владленом, Кирилом та Олександром.

Що стосується взаємин дівчата по імені Емма з представниками протилежної статі, так тут теж не все так просто, як хотілося б кожній дівчині. Справа в тому, що Емма дуже вибіркова, вимоглива і принципова в плані створення пари. Вона ніколи не прийме людини, яка не відповідає її вимогам, не потерпить грубості, нехай навіть і виявляється в рідкісні моменти, не стане терпіти корисливість. Більш того, вона ніколи не пов'яже своє життя і з тим, хто намагається домінувати в парі, хоча насправді її слабкою натурі якраз би і не завадив чоловік-лідер, готовий її підтримувати і підстраховувати в будь-яких починаннях.

У відносинах з чоловіками Емма швидше за все стане цінувати ніжність та увагу, любов і тепло, турботу. Тільки здатного на все це чоловіка вона прийме всім серцем і душею, і тільки такому вона зможе присвятити своє життя.

Число імені Емма

Число імені Емма за нумерологією – 6. Шістки вирізняються підвищеною емоційністю і чуттєвістю. Їхня чарівність і краса притягують до них масу прихильників і прихильниць, серед яких вони обирають відповідні кандидатури. Емоції, любов і пристрасть практично керують життям підопічних числа 6. Вони не бояться змішувати роботу й особисте життя, а, навпаки, активно використовують свої особисті стосунки і зв'язки в просуванні кар'єрними сходами. Звісно, їхні професійні досягнення не можна пов'язувати лише з їхньою привабливістю та корисними зв'язками, адже 6-ки, самі по собі, – дуже розумні та розважливі люди, націлені на успіх.

Мрійливість і романтичність шісток штовхає їх у молодості на часту зміну партнерів. А ось у більш зрілому віці вони стають досить-таки старанними сім'янинами і турботливими батьками. Для них важливий затишок і тепла атмосфера. Вони відповідальні та надійні. Крім того, вони – добрі люди, які вміють співпереживати і надавати допомогу іншим людям.

На жаль, але доброта і гуманізм 6-ок не позбавляє їх наявності таких негативних якостей характеру, як злопам'ятність, мстивість, марнотратство і зайва прямолінійність. Шісткам потрібно навчитися стежити за своєю зовнішністю так, щоб на обновку гардероба не йшла вся зарплата.

Формула обчислення числа імені Емма: Е (4) + М (5) + М (5) + А (1) = 15 = 1 + 5 = 6

Астрологічна символіка імені Емма

 • Камінь-талісман – Опал.
 • Планета-покровитель – Венера.
 • Стихія – Вода.
 • Тваринний символ носія імені Емма – Лань та Голуб.
 • Рослинний символ – Липа та Незабудка.
 • Кращий знак зодіаку – Водолій і Терези.
 • Число Емми – 6.
 • Щасливий день – П'ятниця.
 • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Емма

 • Емма Нормандська – донька графа Нормандії Річарда I, королева Англії
 • Емма Італійська – дружина короля Західно-Франкського королівства Лотаря Французького
 • Емма Гольдман – знаменита анархістка XX століття
 • Емма Чеська – дружина чеського князя Болеслава II
 • Емма Вальдек-Пірмонтська – дружина короля Нідерландів
 • Емма Бантон – британська співачка
 • Еммі Нетер – німецький математик
Іменини та святі покровителі імені Емма

Емма – християнське, але, на жаль, не православне ім'я. У православних святцях його немає й іменини воно в нашій церкві не святкує. Дівчаток на ім'я Емма нарікають під час хрещення ім'ям святої Емілії.

Преподобна Емілія Каппадокійська

січень 14