Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЛук'ян
4670 Oracle

Лук'ян: значення імені, характер і доля

Значення імені Лук'ян

Чоловіче ім'я Лук'ян за походженням латинське/давньоримське. Походить від стародавнього римського родового прізвиська «Lucianus», яке в свою чергу походить від латинського особистого імені «Lucius». До слова, в корені слово «lux», що перекладається як «світло».

Ім'я Лук'ян сьогодні не користується великою популярністю в Україні та країнах колишнього СРСР, хоча його видозмінені форми популярні в більшості європейських країнах. Його енергетика здатна наділити величезним переліком рідкісних характеристик, породити унікальну особистість, і навіть хорошою сумісністю...

Ім'я Лук'ян: Значення і характеристика
Походження імені Лук'яндавньоримське/латинське
В кореніродове прізвисько «Lucianus»
Буквальне трактування«світло»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик єпископ Лукіан Бельгійський

Популярність: Ім'я Лук'ян сьогодні не дуже популярне і не потрапляє навіть в сотню популярних українських імен. Припадає за статистикою приблизно на 2-5 хлопчиків із 8 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти: Лука, Лукаша

Сучасні англійські аналоги: Немає

Цікаве про ім'я Лук'ян: ім'я Лук'ян походить від родового імені, яке трактується як «син Луки». Проте, буквальне трактування української варіації цього імені засноване на перекладі кореня, слова «lux».

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Лук'ян розглядається всіма астрологами і дослідниками світу по-різному, але є й думки, до яких схиляється більшість. Так, з однієї з таких думок випливає, що названим цим ім'ям хлопчикам обіцяють такі риси, як допитливість, наполегливість, амбітність, запальність, цілеспрямованість і настирливість. Щоправда, все вищеназване проявлятиметься поступово і в помірних кількостях, у міру дорослішання перебудовуючи саму особистість...

Загалом же можна сказати точно, що у своїй більшості чоловіки на ім'я Лук'ян – це настирливі, цілеспрямовані, нав'язливі, напористі й самовпевнені люди, які завжди домагаються того, чого прагнуть.

Переваги та позитивні риси: найголовніша перевага всіх дорослих Лук'янів полягає в їхній готовності експериментувати і ризикувати заради досягнення поставлених перед собою цілей. Лук'ян ніколи не кине розпочате і завжди досягне бажаного.

Лук'ян погано ставиться до людей із завищеною самооцінкою, яка не відповідає реальності. І найбільше носії цього імені ненавидять жінок, які не поважають себе, як особистостей.

Характер імені Лук'ян

Дуже нелегко сказати, яким буде характер хлопця, що отримав рідкісне красиве ім'я Лук'ян, тим паче, орієнтуючись лише на енергетику цього імені. Проте деякі чинники все ж дозволяють зробити кілька припущень. І головне припущення полягає в твердженні про те, що характер Лук'яна – це завжди характер справжнього лідера, який завжди доб'ється поставлених цілей, усім допоможе, усім порадить і кожного підтримає.

Можна сказати і про те, що Лук'ян, це людина віддана, вірна, безкорислива і принципово правильна. Такий хлопець ніколи не дозволить собі зрадити близьку людину або просто знайомого, залишити когось без підтримки, або ж зробити щось, що зашкодить іншій людині. Це чоловік, який чинить тільки відповідно до своєї совісті, і готовий пожертвувати навіть чимось важливим заради щастя іншої людини.

Плюс як такий носій імені Лук'ян дуже активний і працьовитий, цілеспрямований і дієвий. Він ніколи не стане шукати привід для того, щоб уникнути роботи або відповідальності, і ніколи не буде сидіти склавши руки, коли є якісь, нехай навіть і не особливо важливі справи.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві чоловіче ім'я Лук'ян новонародженому хлопчику подарує і зовсім непростий, але дуже яскравий характер . Він обзаведеться такими рисами як невгамовність, непосидючість, бажання пізнавати більше нового, дружелюбність, комунікабельність, примхливість і самовпевненість. Такий з дитинства виховує в собі почуття відданості і вірності, справедливості і чесності. З однолітками буде дружити, родичів поважати, а себе – любити.

Порозумітися з таким непросто – багатьом діткам незатишно з ним, але кількість друзів виявиться постійно зростаючим. Єдиний мінус, з яким доведеться миритися і батькам, і дітям, це зарозумілість і неготовність брати вину за особисті витівки. Батькам доведеться непросто з ним – кожне покарання тут викликає масу пристрастей, скандалів і примх, довести йому його неправоту дуже і дуже непросто.

Зате є впевненість в собі, що дозволяє йому стати на шлях лідера, знайти повагу, стати дитиною, якого завжди і в будь-якій компанії чекають як наставника і вчителя. Він не боїться невдач, не зупиняється перед перешкодами, завжди досягає поставлених цілей і веде за собою тих, хто його потребує.

Підліток

В підлітковому віці все зміниться, і вина лежить не тільки на значущості імені Лук'ян, а й на інших факторах, особливо на впливі планет-покровителів. Поступово в ньому збільшиться «яскравість» зарозумілості – помірний погляд на речі, практичність і розсудливість зміняться самодостатністю і самовпевненістю, часто призводить до таких помилок, від яких доведеться страждати не тільки йому самому. Але помилки свої не визнає, буде до переможного кінця доводити правоту, навіть якщо вона здасться абсурдом.

В навчанні теж непросто – з одного боку, в ньому є і море талантів, і терпіння, і сила волі, і бажання розвиватися, але з іншого, всьому буде протистояти самовпевненість і зарозумілість. Батькам варто пояснити йому, що не все в житті відбувається так, як хочеться, інакше в майбутньому з нього виросте чоловік, з яким не зможе порозумітися жодна нормальна людина.

Зате вже в підлітковому (шкільному) віці з нього не будуть спускати очі представниці жіночої половини людства...

Дорослий чоловік

У дорослому чоловікові почне проявлятися вимогливість, строгість, самозабуття, незалежність, мінливість та егоїстичність. Навіть ставши великим начальником і обзавівшись матеріальним благополуччям, він не знайде щастя, і все через самотність – йому важко жити із людьми.

Більшості не подобається його бажання критикувати і вимагати того, чого ніхто не може дати. Він постійно намагається приписувати людям риси, якими ті не володіють, і це призводить до розбіжностей, скандалам, сваркам та браку друзів.

Зате – це лідер, природжений керівник, не позбавлений таких важливих критеріїв як справедливість, чесність, відданість і вірність. Хоча, в залежності від впливу пори року і знаку зодіаку все може змінитися, навіть в цьому, здавалося б, невиправному характері...

Доля імені Лук'ян

Куди складніше сказати, як складеться доля хлопця на ім'я Лук'ян у стосунках з представницями протилежної статі, дівчатами, а також, у коханні та особистому житті. Але можна сказати, що Лук'ян користуватиметься популярністю у жінок, починаючи ще зі школи, адже носіям цього імені завжди притаманні такі риси, як чарівність, красномовність, шарм та брутальність, які якраз і подобаються більшості сучасних дівчат.

Але вибирати собі дівчат на роль других половинок Лук'ян буде вкрай обережно, особливо в ранньому віці. А все тому, що, по-перше, йому буде дуже важливо, щоб партнерка відповідала його вимогам і критеріям, а по-друге, для нього важливе ставлення другої половинки до його цілей та упереджень. Хоча, знову ж таки, в зрілості все зміниться.

Що стосується зрад, вірності, верховенства і поваги, то тут все як годиться. Лук'ян ніколи не дозволить собі зрадити кохану людину. Він буде до останнього подиху вірним і відданим. Плюс, завжди поважатиме думку своєї половинки.

Любов та шлюб для імені Лук'ян

Яким буде чоловіком чоловік по імені Лук'ян? Ну точно він не буде поганим чоловіком. Що дозволяє так думати? Ну як мінімум енергетика цього імені, в основі якої лежить нескінченна жага бути кращим у всьому без винятку. Може самому Лук'яну і не буде приносити задоволення постійна гонка за статусом хорошого чоловіка, але характер йому все одно не дозволить не бути кращим. Адже це в своїй більшості чоловіки, які прагнуть бути кращими у всьому, і в стосунках з жінками теж.

Відносини ж Лук'ян будуватиме в молодості з усіма дівчатами, які будуть виявляти до нього хоч якийсь інтерес. І при цьому він не буде себе обтяжувати одними лише відносинами – може одночасно мати і по кілька дівчат. Але з віком все зміниться і своє ставлення до потенційних других половинок він змінить кардинально.

Зрілий Лук'ян напевно стане ідеальним чоловіком, акуратним, дбайливим, чесним, відданим, вірним і добрим, розуміючим та уважним. Може іноді він і розлютився б, але в інший час все одно буде залишатися таким же дбайливим та уважним. Але не дай Бог жінці хоч у чомусь почати перечити йому – він тут же «поставить її на місце», акцентувавши увагу на тому, що заробляє гроші і є главою сім'ї.

Лук'ян як Батько

Важко точно сказати, яким Лук'ян буде батьком в майбутньому, тим більше, орієнтуючись виключно на енергетику імені, яким його назвали. Але в імені Лук'ян є кілька факторів, які дозволяють висунути кілька припущень. Так, головними такими факторами є притаманні всім Лук'янов риси, такі як спрага нововведень та експериментів. Ці риси дозволяють припустити, що Лук'ян буде не ідеальним батьком, адже в першу чергу завжди буде піклуватися про своє становище в суспільстві, про свою самодостатність і досягненні цілей.

У той же час не можна назвати Лук'яна і поганим батьком, адже все, що він буде робити для себе, все це буде відбиватися автоматично і на дітях. Наприклад, він буде намагатися заробити якомога більше грошей, щоб стати заможною і шанованою людиною – але ж наявність грошей у батька, автоматично позначиться і на його дітях, вірно? Так може бути і в усьому іншому...

Що стосується батьківської любові і прихильності, так найбільше Лук'ян напевно буде прив'язаний до хлопчика, в якому буде бачити свій шанс на виправлення всіх зроблених помилок. Плюс, до хлопчика він буде і зовсім відчувати куди більше любові, адже буде вважати, що дівчинкою повинна займатися мати, а не батько. Дружині ж Лук'яна доведеться змиритися з цим, адже з іншою точкою зору він все одно не змириться.

Сумісність Лук'ян з жіночими іменами

Найкраща сумісність в імені Лук'ян, на думку астрологів, з такими жіночими іменами як Галина, Людмила, Таміла, Рената і Броніслава. Вважається, що в побудованої з однією з таких жінок парі буде правити взаєморозуміння, любов, щирі почуття, і відданість. У таких відносинах все ідеально, а сімейне життя може виявитися справжнісінькою казкою.

Анфіса, Діна, Елеонора, Стефанія та Вікторія – з жінками, що мають такі імена, міцних і довговічних відносин не побудувати, в більшості випадків, по крайній мірі, але і поганими їх назвати не можна, бо тут теж буде і любов, і пристрасть, і високі почуття. Правда, в залежності від знаку зодіаку обох половинок все може і змінитися. Як в кращий, так і в гірший бік.

А з Антоніною, Таїсією та Ельзою – не рекомендується будувати сімейні стосунки...

Що стосується жіночої статі – тут вже грає не настільки важливу роль значення імені хлопчика, як виховання, ну а конкретно в даному випадку відіграє найважливішу роль символіка, особливо астрологічна. Лук'ян по натурі виросте сімейною людиною – буде шукати в стосунках не швидкоплинність і скороминущість, а серйозність. Але порозумітися зможе тільки з тієї, що висловить готовність прийняти його таким, яким він є, егоїстом, критиком, вимогливим і зарозумілим розумником, котрі вважають всіх негідними його уваги.

Число імені Лук'ян

Число імені Лук'ян за нумерологією – 7. Сімка ж у нумерології є символом новаторства, успіху, настирливості й оригінальності. Ось точно так само можна сказати і про носіїв імені Лук'ян, і про практичну більшість людей, які протегують з числом 7.

Носій імені Лук'ян, через заступництво числа «сім», це завжди експериментатор, трудівник, старанний працівник будь-якої сфери, людина, що обожнює ризикувати і пробувати все нове. Все життя цих людей зводиться до експериментів на благо розвитку і самовдосконалення. Ці люди ніколи не зупиняються, увесь час ідуть уперед, розвиваються, ставлять перед собою все нові й нові цілі, експериментують, вчаться всього нового, працюють над собою і поліпшуються. Ви ніколи не побачите людину, яку протегує число 7, сидячу без діла.

Ну а на додаток до всього іншого варто сказати ще й про те, що більшість людей-сімок мають чудову фантазію і розвинену уяву, які їм допомагають генерувати нескінченну кількість ідей. Ці люди завжди мають у запасі, якщо не одну, то як мінімум дві-три ідеї.

Формула обчислення числа імені Лук'ян: Л (4) + У (3) + К (3) + Ь (3) + Я (6) + Н (6) = 25 = 2 + 5 = 7

Астрологічна символіка імені Лук'ян

 • Камінь-талісман – Агат та Яшма.
 • Планета-покровитель – Марс та Юпітер.
 • Стихія – Повітря.
 • Тваринний символ носія імені Лук'ян – Слон.
 • Рослинний символ – Лілія.
 • Кращий зодіак – Близнюки та Скорпіон.
 • Число Лук'яна – 7.
 • Щасливий день – Четвер.
 • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Лук'ян

 • Лукіан Самосатський – грецький письменник-сатирик родом з міста Самосати
 • Лук'ян Кобилиця – керівник народного повстання на Буковині
 • Лучано Паваротті – італійський оперний співак
Іменини дні і святі покровителі імені Лук'ян

Мученик Лукіан Месукевійський, Грузинський

квітень 28

Священномученик Єпископ Лукіан Бельгійський

червень 16

Мученик Лукіан Римський

червень 19

Мученик Лукіан Діррахійський

червень 20