Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЛук'ян
2344 Oracle

Лук'ян: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Лук'ян за походженням латинське / давньоримське. Сталося від стародавнього римського родового прізвиська «Lucianus», яке в свою чергу походить від латинського особистого імені «Lucius». До слова, в корені слово «lux», що перекладається як «світло».

Ім'я Лук'ян сьогодні не користується великою популярністю в Україні та країнах колишнього СРСР, хоча його видозмінені форми популярні в більшості європейських країн. Його енергетика здатна наділити величезним переліком рідкісних характеристик, породити унікальну особистість, і навіть напаскудити хорошою сумісністю ...

Ім'я Лук'ян: Значення і характеристика
Походження імені Лук'яндавньоримське / латинське
В кореніродове прізвисько «Lucianus»
Буквальна трактування«світло»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик єпископ Лукіан Бельгійський

Популярність:Ім'я Лук'ян сьогодні не дуже популярне і не потрапляє навіть в сотню популярних українських імен. Доводиться по статистиці приблизно на 2-5 хлопчиків з 8 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Лука, Лукаша

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Лук'ян:ім'я Лук'ян походить від родового імені, яке трактується як «син Луки». Проте, буквальне трактування української варіації цього імені заснована на перекладі кореня, слова «lux».

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Лук'ян розглядається всіма астрологами і дослідниками світу по-різному, але є і думки, до яких схиляється більшість. Так, з одного з таких думок слід, що названим цим ім'ям хлопчикам сулятся такі риси як допитливість, наполегливість, амбітність, запальність, цілеспрямованість і наполегливість. Правда, все вищеназване буде проявлятися поступово і в помірних кількостях, у міру дорослішання перебудовуючи саму особистість ...

В цілому ж можна сказати точно, що в своїй більшості чоловіки на ім'я Лук'ян, це настирливі, цілеспрямовані, нав'язливі, напористі і самовпевнені люди, завжди домагаються того, чого жадають.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх дорослих Лук'янов полягає в їх готовності експериментувати і ризикувати заради досягнення поставлених перед собою цілей. Лук'ян ніколи не кине почате і завжди доб'ється бажаного.

Лук'ян погано відноситься долюдям із завищеною самооцінкою, що не відповідає реальності. І найбільше носії цього імені ненавидять жінок, які не поважають себе, як особистостей.

Характер імені Лук'ян

Дуже нелегко сказати, яким буде характер хлопця, що отримав рідкісне гарне ім'я Лук'ян, тим більше, орієнтуючись лише на енергетику цього імені. Тим не менш, деякі фактори все ж дозволяють зробити кілька припущень. І головне припущення полягає в твердженні про те, що характер Лук'яна, це завжди характер справжнього лідера, який завжди досягне поставлених цілей, всім допоможе, всім порадить, і кожного підтримає.

Можна сказати і про те, що Лук'ян, це людина віддана, вірна, безкорисливий і принципово правильний. Такий хлопець ніколи не дозволить собі зрадити близької людини або просто знайомого, залишити когось без підтримки, або ж зробити щось, що зашкодить іншій людині. Це чоловік, який надходить тільки відповідно зі своєю совістю, і готовий пожертвувати навіть чимось важливим заради щастя іншої людини.

Плюс як такої носій імені Лук'ян дуже активний і працьовитий, цілеспрямований і дієвий. Він ніколи не стане шукати привід для того, щоб уникнути роботи або відповідальності, і ніколи не буде діяти тоді, коли є які-небудь, нехай навіть і не особливо важливі справи.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві чоловіче ім'я Лук'ян новонародженому хлопчику подарує і зовсім непростий, але дуже яскравий характер . Він обзаведеться такими рисами як невгамовність, непосидючість, бажання пізнавати більше нового, дружелюбність, комунікабельність, примхливість і самовпевненість. Такий з дитинства виховує в собі почуття відданості і вірності, справедливості і чесності. З однолітками буде дружити, родичів поважати, а себе і зовсім любити.

Порозумітися з таким непросто – багатьом діткам незатишно з ним, але кількість друзів виявиться постійно зростаючим. Єдиний мінус, з яким доведеться миритися і батькам, і дітям, це зарозумілість і неготовність брати вину за особисті витівки. Батькам доведеться непросто з ним – кожне покарання тут викликає масу пристрастей, скандалів і примх, довести йому його неправоту дуже і дуже непросто.

Зате є впевненість в собі, що дозволяє йому стати на шлях лідера, знайти повагу, стати дитиною, якого завжди і в будь-якій компанії чекають як наставника і вчителя. Він не боїться невдач, не зупиняється перед перешкодами, завжди досягає поставлених цілей і веде за собою тих, хто його потребує.

Підліток

В підлітковому віці все зміниться, і вина лежить не тільки на значущості імені Лук'ян, а й на інших факторах, особливо на впливі планет-покровителів. Поступово в ньому збільшиться «яскравість» зарозумілості – помірний погляд на речі, практичність і розсудливість зміняться самодостатністю і самовпевненістю, часто призводить до таких помилок, від яких доведеться страждати не тільки йому самому. Але помилки свої не визнає, буде до переможного кінця доводити правоту, навіть якщо вона здасться абсурдом.

В навчанні теж непросто – з одного боку, в ньому є і море талантів, і терпіння, і сила волі, і бажання розвиватися, але з іншого, всьому буде протистояти самовпевненість і зарозумілість. Батькам варто пояснити йому, що не все в житті відбувається так, як хочеться, інакше в майбутньому з нього виросте чоловік, з яким не зможе порозумітися жодна нормальна людина.

Зате вже в підлітковому (шкільному) віці з нього око не будуть спускати представниці жіночої половини людства ...

Дорослий чоловік

У дорослому чоловікові почне проявлятися вимогливість, строгість, самозабуття, незалежність, мінливість і егоїстичність. Навіть ставши великим начальником і обзавівшись матеріальним благополуччям, він не знайде щастя, і все через самотності – йому важко жити із людьми.

Більшості не подобається його бажання критикувати і вимагати того, чого ніхто не може дати. Він постійно намагається приписувати людям риси, якими ті не володіють, і це призводить до розбіжностей, скандалам, сварок, і неимению друзів.

Зате це лідер, природжений керівник, не позбавлений таких важливих критеріїв як справедливість, чесність, відданість і вірність. Хоча, в залежності від впливу пори року і знака зодіаку все може змінитися, навіть в цьому, здавалося б, невиправному характер ...

доля імені Лук'ян

Куди складніше сказати, як складеться доля хлопця на ім'я Лук'ян в як таких відносинах з представницями протилежної статі, дівчатами, а також, в любові і особистому житті. Але можна сказати, що Лук'ян буде користуватися популярністю у жінок, починаючи ще зі школи, адже носіям цього імені завжди притаманні такі риси як привабливість, красномовність, шарм і брутальність, які як раз і подобаються більшості сучасних дівчат.

але вибирати собі дівчат на роль других половинок Лук'ян буде вкрай обережно, особливо в ранньому віці. А все тому, що, по-перше, йому буде дуже важливо, щоб партнерка відповідала його вимогам і критеріям, а по-друге, для нього важливо відношення другої половинки до його цілям і упередженням. Хоча, знову ж таки, в зрілості все зміниться.

Що стосується зрад, вірності, верховенства і поваги, так тут все як годиться. Лук'ян ніколи не дозволить собі зрадити кохану людину. Він буде до останнього подиху вірним і відданим. Плюс, завжди буде поважати думку своєї пасії.

Любов і шлюб для імені Лук'ян

Яким буде чоловіком чоловік по імені Лук'ян? Ну точно він не буде поганим чоловіком. Що дозволяє так думати? Ну як мінімум енергетика цього імені, в основі якої лежить нескінченна жага бути кращим у всьому без винятку. Може самому Лук'яна і не буде приносити задоволення постійна гонка за статусом хорошого чоловіка, але характер йому все одно не дозволить не бути кращим. Адже це в своїй більшості чоловіки, які прагнуть бути кращими у всьому, і в стосунках з жінками теж.

Відносини ж Лук'ян будуватиме в молодості з усіма дівчатами, які будуть виявляти в його відношенні хоч якийсь інтерес. І при цьому він не буде себе обтяжувати одними лише відносинами – може одночасно мати і по кілька дівчат. Але з віком все зміниться і своє ставлення до потенційних другим половинкам він поміняє в край.

Зрілий Лук'ян напевно стане ідеальним чоловіком, акуратним, дбайливим, чесним, відданим, вірним і добрим, розуміючим і уважним. Може іноді він і розлютився, але в інший час все одно буде залишатися таким же дбайливим і уважним. Але не дай Бог промовив до жінки хоч у чомусь почати перечити йому – він тут же «поставить її на місце», акцентувавши увагу на тому, що заробляє гроші і є главою сім'ї.

Лук'ян як Батько

Важко точно сказати, яким чоловіком буде батьком в майбутньому, тим більше, орієнтуючись виключно на енергетику імені, яким його назвали. Але в разі імені Лук'ян є кілька факторів, які дозволяють висунути кілька припущень. Так, головними такими факторами є селищем всім Лук'янов риси, такі як спрага нововведень і експериментів. Ці риси дозволяють припустити, що Лук'ян буде не ідеальним батьком, адже в першу чергу завжди буде піклуватися про своє становище в суспільстві, про свою самодостатність і досягненні цілей.

У той же час не можна назвати Лук'яна і поганим батьком, адже все, що він буде робити для себе, все це буде відбиватися автоматично і на дітях. Наприклад, він буде намагатися заробити якомога більше грошей, щоб стати заможним і шанованою людиною – але ж наявність грошей у батька, автоматично позначиться і на його дітях, вірно? Точно також може бути і в усьому іншому ...

Що стосується батьківської любові і прихильності, так найбільше Лук'ян напевно буде прив'язаний до хлопчика, в якому буде бачити свій шанс на виправлення всіх зроблених помилок. Плюс, до хлопчика він буде і зовсім відчувати куди більше любові, адже буде вважати, що дівчинкою повинна займатися мати, а не батько. Дружині ж Лук'яна доведеться змиритися з цим, адже з іншою точкою зору він все одно не змириться.

Сумісність Лук'ян c жіночими іменами

Найкраща сумісність у імені Лук'ян, на думку астрологів, з такими жіночими іменами як Галина, Людмила, Таміла, Рената і Броніслава. Вважається, що в побудованої з однією з таких жінок парі буде правити взаєморозуміння, любов, щирі почуття, і відданість. У таких відносинах все ідеально, а сімейне життя може виявитися справжнісінькою казкою.

Анфіса, Діна, Елеонора, Стефанія і Вікторія – з жінками, що мають такі імена, міцних і довговічних відносин не побудувати, в більшості випадків, по крайней мере, але і поганими їх назвати не можна, бо тут теж буде і любов, і пристрасть, і високі почуття. Правда, в залежності від Зодіаку обох половинок все може і змінитися. Як в кращу, так і в гірший бік.

А з Антоніною, Таїсією і Ельзою фахівцями не рекомендується будувати сімейні стосунки, бо тут спочатку НЕ видніється ніякої сумісності – такого надання ...

Що стосується жіночої статі – тут вже грає не настільки важливу роль значення імені хлопчика, як виховання, ну а конкретно в даному випадку відіграє найважливішу роль символіка, особливо астрологічна. Лук'ян по натурі виросте сімейною людиною – буде шукати в стосунках не швидкоплинність і скороминущість, а серйозність. Але порозумітися зможе тільки з тієї, що висловить готовність прийняти його таким, яким він є, егоїстом, критиком, вимогливим і зарозумілим розумником, котрі вважають всіх негідними його уваги.

Число імені Лук'ян

Число імені Лук'ян по нумерології – 7. Сімка ж в нумерології є символом новаторства, успіху, наполегливості і оригінальності. Ось точно так же можна сказати і про носіях імені Лук'ян і про практичне більшості людей, які протегують числом 7.

Носій імені Лук'ян, в силу заступництва числа «сім», це завжди експериментатор, трудівник, старанний працівник будь-якої сфери, людина, яка обожнює ризикувати і пробувати все нове. Все життя цих людей зводиться до експериментів на благо розвитку і самовдосконалення. Ці люди ніколи не зупиняються, весь час йдуть вперед, розвиваються, ставлять перед собою все нові і нові цілі, експериментують, вчаться всьому новому, працюють над собою і поліпшуються. Ви ніколи не побачите заступництво числом 7 людини, що сидить без діла.

Ну а на додаток до всього іншого варто сказати ще й про те, що у більшості людей-сімок відмінна фантазія і розвинену уяву, які їм допомагають генерувати нескінченну кількість ідей. Ці люди завжди мають в запасі, якщо не одну, то як мінімум дві-три ідеї.

Формула обчислення числа імені Лук'ян:Л (4) + У (3) + К (3) + Ь (3) + Я (6) + Н (6) = 25 = 2 + 5 = 7

Астрологічна символіка імені Лук'ян

  • Камінь-талісман – Агат і Яшма.
  • Планета-покровитель – Марс і Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Лук'ян – Слон.
  • Рослинний символ – Лілія.
  • Кращий зодіак – Близнюки і Скорпіон.
  • Число Лук'яна – 7.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Лук'ян

Лукіан з Самосати – грецький письменник-сатирик родом з міста Самосати

Лук'ян Голосів – розумний дворянин, поет, перекладач

Лук'ян Стрешнев – окольничий ий, боярин, батько цариці Євдокії Лук'янівна

Лук'ян Кобилиця – керівник народного повстання на Буковині

Лучано Паваротті – італійський оперний співак

іменини дні і святі покровителі імені Лук'ян

Мученик Лукіан Месукевійскій, Грузинський

квітень 28

Священномученик Єпископ Лукіан Бельгійський

червень 16

Мученик Лукіан Римський

червень 19

Мученик Лукіан Діррахійскій

червень 20