Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаСтепан
1371 Oracle

Степан: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Степан за походженням давньогрецьке. У перекладі означає «вінок», «ворону», або «діадему». Сталося швидше за все від слова «стефанос».

Ім'я Степан уже давно не користується в нашій країні великою популярністю, якою користувалося в радянські роки, і це факт. Але зате таким же фактом є і те, що це ім'я має найсильнішою енергетикою, що є великою рідкістю.

Ім'я Степан: Значення і характеристика
Походження імені Степандавньогрецьке
В кореніназва слово «стефанос»
Буквальна трактування«діадема» або «корона»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик, ієрей Стефан Грачов

Популярність:У рейтингу популярних імен Степан займає 30-31 позиції і доводиться за статистикою приблизно на 10-11 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Стьопа, Степаша, Стеха

Сучасні англійські аналоги:Стефанос, Стефан, Штефан

Цікаве про ім'я Степан:Видозмінені форми імені Степан отримали широке поширення в Європі. Йдеться про такі імена як Штефан, Естебан, Стівен, Стефан і Іштван.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Степан обіцяє хлопчикові, іменованого так, безліч різних властивостей, серед яких замкнутість, скритність, одночасна товариськість і відкритість, стабільність і легкість, уміння пристосовуватися до будь-яких ситуацій і ситуацій, чуйність і доброзичливість.

Ну а крім усього іншого всім Степану без винятку сулітся добродушність, оптимістичність, доброзичливість, гумористичність, приязність та комунікабельність. Носії цього імені в своїй більшості досить популярні в суспільстві і користуються непоганою популярністю безпосередньо у представниць протилежної статі.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Степанов без винятку, це їх здатність пристосовуватися до всього, що діється навколо. А ще Степани дуже працелюбні і здатні багато чого домогтися, що теж можна віднести до достоїнств.

Степан погано відноситься долюдям корисливим, фальшивим, нещирим, жадібним і потайним. В оточенні носіїв цього чоловічого імені завжди тільки люди зі схожими захопленнями та уподобаннями, веселуни і оптимісти, віддані і надійні товариші.

характер імені Степан

характер імені – одна з найскладніших тем, що не дивно, бо передбачити те, яким буде характер іменованого тим чи іншим ім'ям людини, користуючись характеристикою цього імечко і астрологічними даними, практично нереально. І тим не менше, дослідників це не зупинило, і навіть вивчення характеру такого ймення як Степан вони присвятили чимало часу.

Так, дослідникам вдалося з'ясувати, що виходячи з характеристики іменоформи Степан, хлопчика, названого таким чином, це найменування повинно наділяти дуже непростий натурою. З одного боку, характер такого хлопця буде спокійним і врівноваженим, від такого не варто чекати зради або користі, або обману, він хороший, але з іншого, весь час шукає в людях чогось більшого, вимагаючи то, чого дати не зможе навіть сам особисто. Такий ось його характер.

У той же час не можна не відзначити той простий факт, що характер багато в чому залежить від купи додаткових факторів. так, характер носія найменування Степан може залежати від батьківського виховання, від впливу астрологічних символів, і навіть від пори року, під заступництвом якого він був народжений.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому батьки при народженні вирішили вибрати чоловіче ім'я Степан, протікає спокійно, без проблем, без батьківських турбот, без розбійництва і пустощів. Значення цього ймення обіцяє йому просту натуру, легкий характер, спокій, умиротворення, планомірність, розсудливість, який рідко володіють діти в такому ранньому віці, добродушність, доброзичливість, працьовитість і цілеспрямованість. Головна відмінність цього хлопчика від однолітків полягає в тому, що він не є любителем пустощів, витівок і біганини, і навпаки, Степан любить спокійно проводити час, припустимо, за малюванням, вивченням чого-небудь, або допомагаючи батькам з домашніми клопотами. Відсутність в його житті спілкування з однолітками, природно, не може не турбувати батьків. Але все ж, їм не варто переживати – значення в майбутньому обов'язково обдарувати і іншими якостями, і товариськістю, і комунікабельністю, просто потрібно почекати.

Зате Степан відповідальний і не по роках розважливий, він ніколи не зробить необдуманий вчинок, спочатку обмірковує свої дії і намагається у всьому догоджати старшим. А ще Степан дуже чутливий і сприйнятливий – будь-які розбіжності в сім'ї можуть змусити його переживати і нервувати, він не любить агресії, навіть якщо вона не відноситься до нього і не стосується його особистості, йому потрібно щоб навколо було спокійно, щоб все раділи життю і бажано захоплювалися ним. Батьківська руготня і сварки можуть травмувати його психіку ...

Підліток

Хлопчика підлітка, над яким протегує значення імені Степан, значимість обдаровує ще більшою кількістю якостей, які в свою чергу поступово починають його міняти. Так, трохи подорослішавши, він зміниться, стане більш комунікабельним і товариським, але відкритим так і не зможе стати – причина в неймовірною недовірливості, боязні зради і брехні з боку товаришів, сором'язливість.

До того ж, він не розбирається в людях і часто помиляється, довіряючи тим, кому не варто було б – таке значення цього найменування, і таку натуру воно обіцяє, але з цим можна боротися, до того ж, прийти до висновку про потребу боротьби з власними недоліками повинен прийти сам Степан, без чиєї -або допомоги.

Що стосується навчання в школі та інших освітніх закладах, так тут все просто – він відмінно справляється з вивченням будь-якого предмета, в ньому є працьовитість і посидючість, які надають позитивний вплив, і взагалі, значення обдаровує хлопчика з ім'ям Степан неймовірною силою волею і унікальним складам розуму, викладачі не будуть скаржитися. Чи не на його здатності, що не на його поведінку. Але наділяє значення і одним сильним недоліком, яким є самокритика. Степан постійно критикує себе і вічно незадоволений сам собою ...

Дорослий чоловік

Дорослий хлопець, над яким протегує значення імені Степан, це і зовсім чоловік з великої літери. У нього відмінний характер, він завжди в доброму здоров'ї і більшу частину часу в гарному настрої, розлютити його і зовсім нереально, зате сам він може пограти на емоціях навіть самого стриманого людини. Працьовитість, цілеспрямованість, справедливість, добродушність, життєрадісність, товариськість, красномовність, весела вдача, порядність, уважність і дбайливість – ось ті риси, якими можна охарактеризувати його натуру.

Але є у нього і багато мінусів, і одним з таких, до речі, навіть у дорослому житті буде сором'язливість, і невміння правильно сприймати критику – критика, до слова, може змусити його нервувати, а може і зовсім штовхнути в безодню депресії, що зазвичай призводить до тяжких наслідків душевного типу. Зате Степан відмінний як товариш і друг, у нього, звичайно, друзів небагато, але зате він відданий їм і ніколи не залишить товариша в біді, завжди прийде на допомогу і допоможе тим, чим зможе. Що стосується роботи, то тут все просто – він не лідер, не має організаторських задатків, та й не намагається бути на очах у суспільства. Його мета, працювати собі на втіху і займатися улюбленою справою, гроші і влада такого не приваблюють. Хоча, можливо щось і зміниться – все залежить від того, як буде протікати дитинство такого хлопчика і що закладуть його батьки ...

Доля імені Степан

Доля імені Степан в шлюбі, любові, і як таких відносинах з представницями протилежної статі така, що передбачає наявність бурхливого особистого життя і безлічі відносин з різними жінками. Але тут же доля передбачає і інше – всі ці відносини будуть руйнуватися з вини самого Стьопи. Причина криється в його непростій натурі – так, він на вигляд спокійний і простий, не агресивний і вкрай рідко може спалахнути, але при цьому Стьопа нерідко покладає всі праці з вибудовування відносин на свою другу половинку, що може сподобатися далеко не кожній жінці.

Плюс до всього, Степан, це завжди чоловік, який хоче створити міцну пару, і якщо в стосунках він бачить хоча б маленький натяк на мінливість і нестабільність, то відразу розриває їх – така вже його доля, що йому потрібна друга половинка, з якої він зможе відразу ж почати будувати реальні, серйозні, довговічні відносини.

А ще доля передбачає повне самостійно відсторонення Стьопи від побутових проблем і справ. Він не створений для побутових справ, для виховання дітей і будь-яких турбот, йому потрібна жінка, з якою він зможе забути про все це і піклуватися лише про роботу і зміст сім'ї. Хоча знову ж таки, доля, це один з найбільш непередбачуваних параметрів, і передбачити те, якою вона буде в кожному конкретному випадку, практично нереально.

Любов і шлюб для імені Степан

Степан — це чарівний і скажено привабливий чоловік, що володіє дотепністю, почуттям гумору і вмінням доглядати за жінками. При цьому, Стьопа не любить жінок, вішає йому на шию, для нього важливо завоювати любов своєї обраниці. Їй стане неординарна, енергійна, винахідлива жінка. Але для того, щоб стати його дружиною, їй доведеться показати своє вміння піклуватися про нього, смачно готувати і створювати затишок в домі. Дружина Степана повинна бути ще і ніжною, а також духовно багатою дівчиною, адже в сімейних відносинах для нього важливі не тільки порядок і чистота, а й душевне тепло і підтримка. Іноді таке розуміння приходить до Стьопі не відразу, а лише після невдалого шлюбу, який розпався через нерозуміння, ревнощів або недовіри.

Степан володіє схильністю до різкої зміни настрою. В цю хвилину він може весі себе як ніжний і ласкавий «кошеня», а через 5 хвилин він уже запальний, вимогливий і ревнивий «лев». Щасливий шлюб настільки непередбачуваного Стьопи можливий лише з терплячою і безконфліктної жінкою, готовою йти йому на поступки і прощати його невдачі, зриви і промахи. Так, Степан — чудовий сім'янин, відповідальний, турботливий, господарський, але спокійна і повсякденне життя не для нього. Від нього завжди можна очікувати чогось нового, несподіваного і, на жаль, не завжди приємного. Степан час від часу може дружині і з домашніми справами розібратися, і в магазин сходити, але робити це постійно він точно не захоче.

Степан бере на себе головну обов'язок утримання сім'ї і трудиться цілими днями заради того, щоб його близькі не відчували в чому-небудь потребу. Для нього важливо, щоб він і його сім'я жили в достатку. Однак Стьопа, як самодостатній чоловік не стане самоутверджуватися за рахунок придушення подружжя. Він не стане боротися за беззаперечне лідерство в родині, а й «танцювати під дудку» подружжя також не стане. Він — прихильник рівноправності в сімейному житті. Дружина повинна пам'ятати, що любов Степана потрібно постійно підживлювати новизною, адже без любові він просто не буде з нею далі разом.

Степан як батько

Батьківство — це дуже важливий крок у житті чоловіка, навіть важливіше, ніж шлюб. З однією жінкою сімейне життя не склалося, можна спробувати з іншого. Батьківство ж — це відповідальність на все життя. Скільки б шлюбів не було у чоловіка, за дітей, народжених в кожному з них він як батько несе відповідальність. Це його обов'язок, від якого просто не можна відмовитися. Це питання може торкнутися і Стьопи. Він, як людина чуттєвий і темпераментний НЕ буде зберігати сім'ю з жінкою, яку розлюбив. Як же він поведе себе по відношенню до дітей у випадку розлучення, можна лише припустити. Степан — дуже дорожить сімейними цінностями, він дбайливо, дбайливо і ніжно ставиться до дружини. Ці якості дозволяють припустити, що він стане батьком з великої літери.

Степан сприймає дітей, як подарунок долі, для нього діти — це найважливіше в житті. Заради них він трудиться, не покладаючи рук, бажає дати своїм малюка все найкраще. Однак у нього вистачає часу і на ігри з дітьми, і на прогулянки з ними. Час, проведений з ними — це найкращий відпочинок для Стьопи. Веселий, активний і турботливий, він здатний всім поліпшити настрій і зарядити їх позитивом.

Степан любить веселитися з дітьми і балувати їх, але він може проявляти і характерні йому строгість і вимогливість. Він досить активно бере участь в процесі освіти і виховання, вимагаючи від них самостійного і серйозного підходу до навчання і до правил поведінки в суспільстві. Степан намагається виростити гідних людей, вольових, вихованих, освічених і успішних. До речі, якщо раптом сімейне життя Стьопи все-таки не складеться, його діти не залишаться без батьківської уваги і підтримки. Кожну вільну хвилину він як і раніше буде проводити зі своїми дітьми, настільки сильно він їх любить.

Сумісність Степан c жіночими іменами

Іменини Степан з жіночими назвами в любові, шлюбі і відносинах була давно розшифровано. Так, виявляється, в плані почуттів і відносин ідеальними будуть такі варіації як Броніслава, Таміла, Фріда, Емма, Ія, Лариса і Людмила .

В шлюбі домогтися щастя і щирості вийде з Едітою, Олександрою, Лідією, Діною і Діаною, Ладою і Лілією.

А з такими як Нінель, Ксенія, Агнія, і Серафима, серйозних і довговічних відносин і зовсім не вийде.

А взагалі, чоловік, який отримав це ім'я при народженнi, повинна бути оточений турботою і увагою, і полюбить він тільки ту. що зможе все це дати йому …

Взаємовідносини хлопця, іменованого варіацією Степан, з представницями протилежної статі, дуже непрості. Причина тільки в одному – Степан не бажає розуміти, що жінок потрібно завойовувати, і вважає, що якщо дама захотіла відносин з ним, то вони вже стовідсотково повинні бути серйозними. Можна сказати, що в стосунках він трохи егоїстичний – жінці, яка погодилася бути з ним поруч, доведеться дуже нелегко. Так, він ввічливий і уважний, але вимагає дуже багато чого від супутниці, при цьому практично нічого не даючи взамін ...

число імені Степан

число імені Степан по нумерології — 6. Багато з шісток свято дотримуються принципу: «Краса врятує світ!» підопічні шістки привабливі і привабливі, вони люблять все гарне: речі, меблі, зовнішню красу людей. Своєю ефектною і яскравою зовнішністю 6-ки збирають навколо себе натовпи прихильниць або шанувальників. Це приємно тішить їх самолюбство і дозволяє їм постійно отримувати необхідні для них емоції. Також для шалено важливо, щоб в їхньому житті було багато пристрасті і любові. Це окрилює шісток, дає їм поштовх для того, щоб жити, радіти і розвиватися. Тож не дивно, що вони часто використовують свої особисті відносини і зв'язку для просування по кар'єрних сходах, а роман з керівництвом для них і зовсім є звичайною справою.

В молодості підопічні числа 6 зазвичай заводять безліч коротко тимчасових романів і не замислюються про сімейне життя. Однак з часом до них приходить усвідомлення того, що немає нічого важливішого за сім'ю і дітей. У зрілому віці вони створюють досить міцні сім'ї, стають відмінними сім'янинами і турботливими батьками. Для них важливий сімейне вогнище і домашній затишок. Шістки — порядні, відповідальні і надійні люди, які заслуговують на довіру. Крім того, вони добрі і чуйні, вміють допомагати і співпереживати іншим людям.

Романтичність і мрійливість шісток не заважає їм бути успішними і розважливими людьми, розумними і здатними досягти успіху. Підопічні числа 6 — чесні і дуже прямолінійні особистості, які навіть не здатні хитрувати. Проте зайве прагнення шісток виглядати завжди супер модно і доглянуто часто йде в розріз їх фінансовими можливостями, що призводить до марнотратства і відсутності фінансової дисципліни. Крім того, доброта з шести іноді можна затримувати їхню тенденцію до життєвої сили.

Формула для розрахунку кількості stepan:c (1) + t (2) + E (6) + p (8) + a (1) + h (6) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка під назвою Stepan

  • Камінь-талісман – Рубін і карнеліан.
  • Планета покровителя – ртуть та сонце.
  • Патронарний елемент – вогонь.
  • Символ тварин Назва Степан – Тарпан.
  • Символ рослини – Rowan і яблуне.
  • Кращий зодіак – Овен.
  • Номер Степана – 6.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Perfect Season – осінь.
<розділ клас="Part4 відомий" ID="знаменитий">

відомі люди, названі Степаном

Степан Ліанозов (російський промисловець, Патрона)

Степан Макаров (військово-морський робітник)

Степан Разін (Дон козак)

Степан Апраксин (генерал-фельдмаршал времён Семилетней войны)

Степан Степанов (герой стихотворения С.Михалкова)

Степан Кузнецов (советский театральный актёр)

Степан Шаумян (политический деятель)

Степан Бегичев (русский мемуарист)

Степан Арутюнян (ереванский эксцентрик)

Степан Давыдов (русский композитор)

Степан Руссов (историк, поэт, филолог)

Именинные дни и святые покровители имени Степан

Церковное имя Степана – Стефан. Святых покровителей у этого имени очень много. Ниже приведены лишь некоторые из них:

Первомученик, апостол Стефан

декабрь 27, январь 9

Мученик Стефан Казанский

март 24, апрель 6

Преподобный Стефан Комельский

июнь 12, июнь 25

Блаженый Стефан Сербский

сентябрь 24, октябрь 7