Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЯн
902 Oracle

Ян: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Ян за походженням єврейське. Трактується як і ім'я Іоанн — «Милість Божа». Вважається родинним іменем Івана, але зустрічається в Україні набагато рідше. Має дуже сильну енергетику і вважається досить популярним.

українське чоловіче ім'я Ян останнім часом стало початок все частіше з'являтися на теренах Російської Федерації, що ні дивно, адже воно має досить цікаве значення, здатне наділити безліччю важливих характеристик, і має хорошу сумісність ...

Ім'я Ян: значення і характеристика
Походження імені Яндавньоєврейське
В кореніім'я Іоанн
Буквальна трактування«милість Божа»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Ян в рейтингу популярних імен жодного разу не піднімався вище 73 позиції. За статистикою ж доводиться не більше, ніж на 1-2 хлопчиків з тисячі новонароджених.

Розмовні варіанти:Яня, Яник, Янчи

Сучасні англійські аналоги:Йоан, Іан, Юханнес

Цікаве про ім'я Ян:За однією з версій, ім'я Ян могло статися від імені Бога Світла і Сонця Януса, який був шанованим в Стародавньому Римі.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Ян саме обіцяє зазвичай такі риси як порядність, делікатність, чесність, рішучість, ненав'язливість і сором'язливість. Але проявлятися ці властивості будуть поступово.

Взагалі ж за своєю суттю все Яни без винятку є дуже спокійними і розсудливими чоловіками. Такі ніколи не роблять необдуманих вчинків і намагаються передбачати всі кроки. Правда, нерідко ці чоловіки відчувають себе занадто невпевнено, через що втрачають час і в підсумку приймають рішення пізніше. Чим потрібно.

Переваги та позитивні риси:Ян хороша людина і ніколи не надійде погано по відношенню до іншої людини, завжди підтримає і вислухає, підкаже, ніколи не стане користуватися слабостями людей в ім'я власної користі і блага, і всього домагається виключно власними силами.

Ян погано відноситься долюдям, які намагаються користуватися його слабостями і маніпулюють ім. А ще він уникає спілкування з замкнутими людьми, так як боїться, що не може передбачати їх дії.

Характер імені Ян

характер імені – найскладніший і одночасно один з найзагадковіших параметрів, і ці слова може підтвердити кожен фахівець без винятку. Що ж стосується характеру іменоформи Ян, так тут, як і в більшості випадків з іншими іменами, все дуже непросто, бо передбачити, що їм буде суліться названому так хлопчикові, дуже і дуже непросто ...

Проте, дослідники з'ясували кілька цікавих моментів, і один з них свідчить про те, що носію найменування Ян буде притаманне відразу безліч хороших характеристик. Серед їх величезної кількості цілеспрямованість, честолюбство, волелюбність, поступливість, ввічливість, дбайливість, щирість, вірність, справедливість, працьовитість, безпринципність і безконфліктність. По суті, характер цього хлопчиська унікальний за всіма параметрами, але при цьому передбачити дії його практично нереально – не дивлячись на всі його плюси, Ян занадто непередбачуваний.

Втім, характер багато в чому залежить від цілої купи додаткових факторів. а тому описане вище може і змінитися, якщо не з народження, то поступово. Як такий характер залежить від виховання, астрологічних покровителів найменування, і від додаткових покровителів самого хлопця, тобто, від знака зодіаку, року, і сезону народження ...

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві це хлопчик, що володіє такими характеристиками як нестабільність, невпевненість, нерішучість, боязкість, образливість і примхливість, сприйнятливість. Таких діти на жаль, недолюблюють, і тому у нього мало друзів, але він всіляко намагається стати сильним і твердим, що в підсумку призводить до бажаного результату — така вже значення …

Взагалі, у хлопчаки на ім'я Ян дуже мало друзів, і так справа буде обстоять і надалі, йому важко знайти спільну мову з однолітками, в більшості з них він не бачить тих якостей. За які міг би поважати їх, та й самі діти не тягнуться за спілкуванням з ним. Батькам же варто приділити особливу увагу таким параметром як впевненість в собі – значення їм не нагороджує названого іменем Ян хлопчика, а тому виховувати рішучість і впевненість у собі доведеться саме матері з батьком. Зате є і величезні плюси у цього хлопчика – він ніколи і нікого не обдурить, не стане шукати користі в спілкуванні, не зрадить близького і не скривдить кого-небудь заради досягнення власної мети або становлення власної особистості в суспільстві. З таким можна дружити, і навіть потрібно, адже не дивлячись на його слабкість, значення обдарував його відданістю, вірністю, справедливість і чесністю по відношенню до себе і людям.

Підліток

Вже будучи підлітком, він почне пожинати плоди досягнень, а значення імені хлопчикові подарує ще й додаткові обриси: лідерські задатки, допитливість, бажання розвиватися і вдосконалюватися, доброзичливість, позитивне мислення і готовність брати на себе відповідальність за правильні і неправильні вчинки. Життя його сповнене негараздів, і всьому виною залишається до самого кінця довірливість, яка веде до безлічі зрад і обманів. Часто його оточують зрадники і корисливі люди, але він не простий він зауважує цього – він хоче не бачити цього заради власного ж спокою, вважаючи, що той обманщик брехнею принесе біду тільки собі.

В школі проблемно, але по більшій здебільшого не через вплив, який чинить значення – він багато вчиться, готується відповідально до предметів, вивчає всі науки на совість, і цим-то і відштовхує однолітків. Зате вчителя його поважають і цінують, довіряють важливі завдання, приймають його думку в будь-якій ситуації і спілкуються з ним старанно, як годиться в дружній обстановці. Сам не намагається підлизуватися, як думає більшість – просто така людина, його слабкість полягає в тязі до навчання. Але в майбутньому все це принесе плоди.

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік, якому батьки в дитинстві вирішили вибрати ім'я Ян, це вже практичний, розумний, талановитий, відповідальний і рішучий чоловік. У ньому все ще залишається нерішучість і боязкість перед відповідальністю, але є попри це безліч важливих хороших якостей. Залежно від батьківського виховання і натури, а також, в залежності від впливу, який чинить значення імені Ян, він може стати нейтральною особистістю, яка претендує лише на повагу і звичайне проживання, або ж лідером, в якому вдало почнуть поєднуватися всі названі раніше недоліки ( невпевненість і боязкість) з з'являються поступово достоїнствами.

Емоційність, принциповість, безконфліктність, наполегливість, працьовитість, чесність, допитливість, красномовність, ввічливість – ось ті якості, якими зможе похвалитися дорослий Ян при вдалому збігу обставина і правильному вихованні . І що не менш важливо – як би не склалася його доля, значення обіцяє йому неймовірну силу волі, Ян завжди і за все буде домагатися особисто, самостійно, чесними шляхами, шляхом роботи і тимчасових вкладів, і цим уже можна пишатися ...

Доля імені Ян

Доля імені Ян в любові, шлюбі, і як таких відносинах з представниками протилежної статі, це досить складна тема, а її розшифровка багато в чому грунтується лише на теоретичних даних. Тим не менш, вона одночасно є і найцікавішою, як для простих людей, так і для дослідників. Останні власне і дійшли кількох цікавих висновків ...

Так, на думку фахівців, доленосна лінія носія цього ймення може нагородити по головній теорії безліччю романів, бурхливих, але занадто короткострокових. І причина не в характері хлопчика з ім'ям Ян, і не в його примхливості і слабохарактерності, а в ньому самому, в його небажанні витрачати свій час на недостойних кандидатів. Доля його така, що може привести його до кількох розлучень, і до безлічі потенційних других половинок, але свою справжню половинку він знайде тільки в зрілості.

А ще передбачається становлення чоловіки, названого іменний варіацією Ян справжнім джентльменом, ідеальним батьком і зразковим чоловіком, в кінцевому підсумку. Шлюб з ідеальною по його мірках жінкою може перетворити його в зразкового сім'янина і доброго чоловіка, що в свою чергу гідно повинна оцінити кожна поважаюча себе жінка.

Любов і шлюб для імені Ян

Ян — вельми велелюбний чоловік. Довгий час він шукає відчуття новизни у відносинах з протилежною статтю і змінює супутниць досить часто. Тільки в уже досить зрілому віці він зважиться на створення сім'ї.

Дружина повинна бути дуже екстравагантною і непередбачуваною жінкою, з якою далеко не кожен міг би ужитися в принципі. Крім того, його обраниця повинна балувати його власними кулінарними шедеврами, а ще у них неодмінно повинні бути спільні інтереси. До речі, для нього важливе значення мають інтимні стосунки з дружиною.

Його вибуховий і не передбачуваний характер часто може спровокувати домашні конфлікти і сварки. Відхідливість характер Яна точно не назвеш, тому зопалу він може навіть подати на розлучення, а потім сам же про це пошкодує. Незважаючи на, свою беззастережну верховенство в родині, йому важливо навчитися проявляти більше терпіння і уваги до своїх близьких. До речі, у нього відмінне почуття гумору, тому що виникли неприємні ситуації найкраще вирішувати, вдавшись до почуття гумору.

Ян — гостинний і привітний господар, який завжди радий бачити у себе в гостях і колег, і друзів, і родичів, адже він просто обожнює знаходитися в центрі уваги. Дружині своїй він буде приділяти достатньо мало часу, але вона може бути впевнена в його вірності і відданості.

Ян як Батько

Ніхто не може передбачити яким саме батьком стане Ян. Але його доброта, сила волі, душевність і вміння піклуватися про близьких дозволяють припустити, що найімовірніше він буде турботливим і люблячим батьком. На жаль, з дітьми він проводить досить мало часу, виною тому його обов'язковість в роботі, якої він присвячує велику частину часу. Він розривається між роботою і будинком, і від цього страждає, і він сам, і його домочадці.

Вільний час Ян, звичайно, проводить в колі сім'ї, приділяючи максимум уваги дітям і дружині. Він може триматися з дітьми досить строго, але він завжди буде максимально справедливий. Він прищеплює дітям любов до порядку і чистоті, вчить їх поважати і цінувати працю матері.

Ян строго стежить за тим, щоб його діти росли самостійними і самодостатніми людьми, він не дозволяє дружині робити за них домашні завдання, сюсюкаться і панькатися з ними. Для нього рівна строгість – це найкращий метод виховання. При цьому діти поважають і люблять батька.

До сина Ян може бути прив'язаний трішки більше, намагаючись виправити в ньому деякі помилки власного виховання. Він намагається виховати в сина впевненість у власних силах, якої йому самому довгі роки не вистачало.

Сумісність Ян c жіночими іменами

Найкраща сумісність у імені Ян з такими жіночими іменами як Белла, Олександра, Глорія, Лоліта, Поліна, Едіта, Тамара і Сарра. З дамами, названими таким чином, є всі шанси на побудову реально міцного і довговічного шлюбу. Тут буде і любов, і пристрасть, і почуття, і взаєморозуміння.

З такими як Софія, Надія, Зоя, Варвара, Емма і Мірра, відносини теж можуть принести чимало позитивних моментів, але до шлюбу тут навряд чи дійде, і на це є безліч реальної важливих причин.

Ну а з Агніей, Алісою, Ксенією, Серафімою і Алексой, відносин краще не вибудовувати, бо нічого доброго з них все одно не вийде. У них зустрінуть обидві половинки тільки розбіжності, сварки і скандали з будь-яких дрібниць.

Відносини з людьми у хлопчини непрості, і виною сему вплив каменю-талісмана. Він із задоволенням підтримує зв'язки з родичами, близьких поважає, а друзів шанує і всіляко підтримує, але нерідко случає так, що його довіру та бажання допомагати обертається в чергове зрадництво. У підсумку він може перетворитися в мстивого і злопам'ятної звіра і сильно розлютити – такий вже його мінус.

Що стосується жінок, то з ними в основному відмінно, бо має такий характер хлопчисько подобається їм. Чарівність, красномовність, вміння переконувати, любвеобильность, ніжність і дбайливість – все це робить його кавалерів, про якого мріє кожна жінка. Але знайти другу половинку серед сучасних представниць жіночої статі йому буде складно, бо критеріям його, відповідати може не кожна.

число імені Ян

число імені Ян по нумерології — 3. Число 3 наділяють магічними, навіть священними властивостями. Підопічні трійки — це творчі і яскраві люди з відмінною інтуїцією і прекрасно розвиненою уявою і фантазією. Трійки — імпульсивні й емоційні особистості, які цінують перш за все зовнішню красу і стильні речі, а також доглядають за собою.

Підопічні 3-ки — це дуже комунікабельні і доброзичливі люди, вони люблять веселитися, відпочивати і розважатися в колі друзів. Але, крім того, вони відрізняються активною діяльністю також і в професійній сфері. Їх високий інтелектуальний потенціал і аналітичні здібності дозволяють їм добиватися успіхів в різних професіях. Вони мають у своєму розпорядженні до себе начальство завдяки своєму творчому потенціалу, почуттю смаку, життєрадісності, почуття гумору і смаку, оптимізму. 3-ки можуть прораховувати свої дії наперед, оскільки можуть володіти даром передбачення.

Душа компанії — це висловлювання ідеально підходить трійкам, адже вони легко знаходять спільну мову з людьми. Вони можуть переконувати і надихати. Харизматичність 3-ек тягне за собою, їх розум і освіченість, а також проникливість заворожують. Однак у трійок можуть бути і негативні якості, серед яких: лінь, довірливість, пасивність, зайва балакучість, марнотратство і егоїстичність. Крім того, підопічним 3-ки варто навчитися доробляти розпочату справу до кінця, а не розпорошуватися відразу на кілька занять.

Формула обчислення числа імені Ян:Я (6) + Н ( 6) = 12 = 1 + 2 = 3

Астрологічна символіка імені Ян

  • Камінь-талісман – Агат.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь .
  • Тваринний символ носія імені Ян – Дельфін.
  • Рослинний символ – Трюфель.
  • Кращий зодіак – Овен.
  • Число Ян – 3.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Ян

Ян Анвельт (військовий і політичний діяч)

Ян Белла (словацький композитор)

Ян Веньхуей (китайський реформатор буддизму)

Ян Гельмонт (хімік, фізіолог)

Ян Пекло АМСК (польський шахіст)

Ян Ларрі (радянський дитячий письменник)

Ян Вассерман (радянський поет)

Ян Кінсберген (граф)

Ян Воржішек (композитор, піаніст і органіст)

Ян Длугош (польський історик і дипломат)

іменини дні і святі покровителі імені Ян

В православ'ї Ян вважається спорідненим імені Іоанн.

Преподобний Іоанн Лествінчік

квітень 12

Свято Різдва Іоанна Предтечі

липень 7

Святий Іоанн Богослов

жовтень 9