Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаМаксим
561 Oracle

Максим: значення імені, характер і доля

Ім'я Максим латинського походження. У сучасному перекладі означає «найбільшого», але в більш ранніх версіях трактування Максим означає «великий», «превеликий», або «максимальний». Багато століть тому воно звучало як «Maximus» і було родовим римським ім'ям.

Спочатку ім'я Максим користувалося популярністю виключно в європейських країнах, але у видозміненій формі. Потім, вже в XIX столітті воно стало з'являтися в нинішній формі серед простих станів в Україні, і тільки на початку 1970-х років почало використовувати популярністю. Ім'я Максим популярно в багатьох країнах сучасної Європи, в Україні, Україні, Білорусії і Північній Америці.

Ім'я Максим: Значення і характеристика
Походження імені Максимдавньоримське
Можливий коріньримське родове ім'я Максимус
Буквальна трактування«величний»
Похідні імена-синонімиМаксимус і Максиміліан
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий мученик Максим

Популярність:Це ім'я входить в десятку найпопулярніших чоловічих українських імен сучасності і доводиться за статистикою на 40-50 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Макс, Максимка, Максик, Макся

Сучасні англійські аналоги:Максимус, Максімо, Максен

Цікаве про ім'я Максим:ім'я Максим має багато родинних імен. Серед їх величезної кількості такі відомі імена як Максиміліан, Максиміан і Максимус.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Максим обіцяє носію багато хороших якостей. Серед їх величезної кількості доброта, щедрість, безвідмовність, цілеспрямованість, старанність, комунікабельність, позитивний настрій, оптимістичність і чесність, доброзичливість і добродушність. Максим, це завжди дуже добрий і педантична людина, що жадає допомагати всім навколо, ніколи не відмовляє в допомозі і намагається з усіма спілкуватися однаково добре. Єдина проблема всіх Максимов полягає в надмірній довірливості і сором'язливості ...

В своїй більшості Максими, це чоловіки, надзвичайно добре відносяться до жінок. Плюс, це старанні, пунктуальні і обов'язкові люди, ніколи не кидають початих справ на півдорозі, і завжди досягають поставлених цілей.

Переваги та позитивні риси:добродушність і доброзичливість, щедрість, уважність, дбайливість і чесність. Максим ніколи не обдурить одного, завжди допоможе, не відмовить у скрутну хвилину в підтримці, постарається підтримати і порадити.

Максим погано відноситься добрехунам і зрадникам, зневажає людей, що переслідують в своїх діях лише корисливі цілі. Також, він може ненавидіти потенційних лідерів, але не звичайних, а тих, що домінують виключно над слабкими. А ще Максим уникає спілкування зі скритними людьми.

Характер імені Максим

Чимало таємниць приховує в собі характер імені Максим. Воно по праву вважається одним з найпопулярніших українських імен для чоловіків. Воно наділяє своїх носіїв просто унікальним характером з неповторним набором характеристик і тонкою організацією внутрішнього світу.

Характер імені Максим передбачає наявність таких позитивних якостей, як: мужність і обов'язковість, дотепність і цілеспрямованість, щедрість і мудрість, доброта і благородство, щирість і працьовитість, відданість і надійність. Блискучі здібності до аналізу і передбачливість дозволяють йому прораховувати власні дії на пару кроків вперед.

Як завжди, є як світла, так і темна сторона медалі. Тож не дивно, що і характер імені Максим передбачає наявність деяких негативних характеристик: дратівливість, нестриманість, недовірливість, нетерплячість, зайва вимогливість, одноосібність, ревнивість, імпульсивність і схильність до агресії.

Це неймовірно товариська людина, з відмінним почуттям гумору. Він завжди підтримає друзів і близьких у важку хвилину, навіть якщо в цей момент сам весь в проблемах. Йому складно приймати допомогу з боку. У більшості випадків, чоловік Максим намагається самостійно справлятися з усіма труднощами. Відповідальний, турботливий, працьовитий і пунктуальний, він терпіти не може безвідповідальних, непунктуальних і ледачих людей.

Характер імені Максим чинить серйозний вплив на життєві принципи носія. Такий чоловік цінує в людях чесність, вірність і відданість. Він ніколи не прощає обман і зрада, назавжди втрачаючи довіру навіть до найближчої людини. У Максима непростий характер, але якщо ви з першого дня знайомства будете з ним чесні, то у вас вийде заслужити його довіру і відкрити двері в його багатий внутрішній світ.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопцю, іменованого такий варіацією як Максим, обіцяє такі характеристики як спокій, врівноваженість, слухняність, старанність, працьовитість, допитливість, і настирливість. На нього значення надає неймовірно сильний вплив.

Взагалі, впоратися з маленьким Максимом досить складно – він постійно чимось зайнятий, але при цьому вимагає уваги до власної персони. Йому вічно не вистачає любові, весь час вважає себе нелюбимим, а це погано. Батькам варто йому приділяти більше батьківської уваги – потрібно, щоб він відчував себе сильним, потрібним, важливим, улюбленим. Особливо це стосується сімей, де він є не єдиною дитиною.

І взагалі, вихованню і розвитку Максима потрібно приділити максимум уваги, адже в іншому випадку він виросте закомплексованим і дуже образливим людиною.

підліток

Максим підліток, це вже зовсім інша людина – тут починає позначатися вплив значення, хоча здебільшого характер все одно залежить від виховання і впливу астрологічних чинників. Любові та уваги йому як і раніше не вистачає, але він вчиться жити і без них – допомагає вміння зачаровувати і огортати чарівністю.

В школі зазвичай у Максимов хороші відносини з усіма без винятку, і з однолітками, і з викладачами. До речі, від взаємин з оточенням залежить успішність Максима в навчанні – при вигляді неповаги, або при наявності незадоволеності ним з боку кого-небудь, Максим може піти в себе, що негативно позначиться і на навчанні, і на його моральному і психологічному стані.

Дорослий чоловік

Дорослий етап – саме в цей період значення ймення надає найбільш сильний вплив. Повзрослевший Максим може стати зовсім іншою людиною. Може, до речі, домогтися неймовірних успіхів. Головна його проблема, це невміння орієнтуватися на першочергове – Максим вічно бере на себе відповідальність за все, за що тільки можна, береться за багато справ, живе в постійній біганині між справами і цілями.

Зате в ньому правлять такі хороші риси як доброзичливість, добродушність, вірність моральним принципам, справедливість, дипломатичність і прямолінійність – взагалі, це хороша людина, але потребує шорах ...

Доля імені Максим

Ім'я хлопчика Максим зберігає в собі чимало загадок і таємниць. Вважається, що, якщо доля людини багато в чому залежить від імені, то доля імені Максим прихильна до свого носія. Це ім'я шановане в усіх напрямках християнства, оскільки ім'я Максим або Максиміліан носило чимало святих, шанованих усіма християнами. Одним з них був і Максим Грек, який активно критикував російський устрій, як церковний, так і політичний. Доля Максима в руках великих святих, тому життя такого хлопчика повинна скластися вдало.

Олександра Суперанская, відома в колах ономасти, зазначила той факт, що популярність імені Максим різко зросла ще в перші роки XXI століття. Йому могли скласти конкуренцію тільки такі популярні імена, як Олексій і Олександр. Здається, що бути одним з найпопулярніших українських чоловічих імен – це доля імені Максим. Не секрет, що і сьогодні воно зберігає свої лідерські позиції. У столиці України ім'я Максим є найпопулярнішим ім'ям ще з 2011 року, лише іноді пропускаючи вперед ім'я Артем. А жителі Пермі називають своїх хлопчаків на честь відомого переможця Олімпійських ігор, бажаючи, щоб на синів вплинула доля Максима Транькова, чемпіона з Пермського краю.

Навіть не віриться, але це ім'я не завжди користувалося такою популярністю. У своїй книзі з ономастики «Про руські імена» Суслова і Суперанская представили таблиці найпопулярніших імен за даними чотирьох поколінь, складених в 1988 рік за записами Петербурзького Палацу реєстрації новонароджених «Малютка». На той момент найстаршим Максимом виявився один єдиний 35-річний чоловік. Статистика показує, що до 70-их рр. XX століття доля імені Максим полягала не в лідерстві, а, навпаки, у відсутності популярності.

Не можна не відзначити, що ім'я Максим спочатку стало відомим і популярним в кінематографі. У 1955 році була знята комедія «Максим Перепелиця», в якій саме так звали головного героя. Ажіотаж викликав і другий фільм «Максимка» (1952), з чорношкірим хлопцем в головній ролі. Загальною і відмінною рисою кіношних Максимов є їх харизма і чарівність, дійсно характерні для більшості чоловіків з цим ім'ям.

Доля імені Максим бути відомим на весь світ, не дарма ж у багатьох країнах це ім'я або одна з його варіацій користуються таким величезним попитом.

Любов і шлюб для імені Максим

Максим з юних років користується великою популярністю у дам, тому в молодості у нього трапляється масу швидкоплинних романів. Досить часто він захоплюється досвідченішими зрілими жінками, я не можу встояти перед його дотепністю і чарівністю. Також він вміє галантно і вишукано доглядати.

Вважається, що Макс дуже влюблива натура. Йому досить мінімум часу, щоб всерйоз і надовго захопитися сподобалася жінкою. Він чесний і відкрита людина, тому ніколи не стане змінювати своєї супутниці життя. Якщо він зустрічає нову мету для обожнювання, з колишньою він просто розриває відносини.

Максим дуже вольова і навіть егоїстична особистість, але до шлюбу підходить дуже серйозно і прагматично. Він бере на себе відповідальність матеріального утримання сім'ї і виконує всі функції глави сімейства. При цьому вимагає беззастережного підпорядкування його волі і авторитету.

Після весілля він стає зовсім іншою людиною. Для нього взагалі не існує інших думок, і він не поважає людей, які думають не так, як він. Найчастіше шляхом сварок і гучних скандалів, йому вдається придушити бунт проти його диктатури. Його обраниця повинна стати дуже м'якою, терплячою і покірною дружиною для того, щоб зберегти шлюб.

З іншого боку, Макс, дійсно, надійний і вірний чоловік. Він ніколи не відвернеться в складній ситуації від своїх близьких, а зробить все для вирішення проблеми. Він строгий, але терплячий чоловік. Він дає дружині можливість виконувати всі його забаганки, щоб домогтися його розташування. У свою чергу він дбає про те, щоб дружина і їхні діти ні в чому потребували.

Максим як Батько

Максим стає суворим, але по-справжньому люблячим батьком. Він ніжно і глибоко любить своїх малюків і міцно прив'язаний до них невидимою ниткою. Не можна сказати, що він готовий допомагати дружині возитися з памперсами, виносити коляску або займатися доглядом за дітьми, але в екстреній ситуації він з цим легко впорається. Він вважає, що з усім, що стосується дітей, дружина повинна справлятися сама.

Він дуже старається зробити так, щоб його діти відчували і бачили його батьківську любов. Макс, особливо перші кілька років, не втомлюється їх балувати і завалювати подарунками. Він завжди може вчасно проявити суворість і не дозволить чадам почати ним маніпулювати. Він прихильник такого методу виховання, як «батогом і пряником». Тож не дивно, що діти просто обожнюють тата і з готовністю визнають його беззаперечним авторитетом в сім'ї.

На жаль, Максим часто має давні звички, які можуть шкодити здоров'ю дітей, але він не в силах від них відмовитися. Крім того, він багато часу присвячує роботі і любить спілкуватися з друзями, тому він досить мало часу проводить з дітьми, компенсуючи це смачними сюрпризами або іграшками. Але незважаючи на це, жодне важливе рішення, стосовно освіти, здоров'я та виховання дітей не може бути прийнято без його схвалення.

Сумісність Максим c жіночими іменами

Мужній і чарівний Максим – межа мріянь для багатьох дам. Але, не дивлячись на хорошу сумісність з багатьма жіночими іменами, йому непросто відшукати супутницю життя. Перелік любовних перемог такого чоловіка може вразити багатьох, але знайти справжнє сімейне щастя йому дуже важко. У кожній своїй обраниці Максим знаходить купу недоліків. Втрачаючи до неї інтерес, він продовжує свої пошуки. Часто причиною розставання може бути і його звичка порівнювати дівчину з власною матір'ю.

Сумісність Максима в любові і шлюбі

У хлопчика на ім'я Максим сумісність в коханні та стосунках дуже спірна. Дівчата обожнюють його ще з дитинства і хочуть грати з ним в любов. Тож не дивно, що ще зі старших класів школи у нього досить бурхливе особисте життя. В молодості він не прагне до серйозних стосунків, для нього характерно безліч короткочасних інтрижок. Нерідко йому подобаються більше зрілі та досвідчені дами, легко піддаються його харизмі та дотепності. Тим більше, він дуже галантний кавалер.

Любов і пристрасть течуть в його в венах. Максим – неймовірно влюблива і імпульсивна натура. Часом навіть декількох зустрічей йому може виявитися досить для того, щоб полюбити вподобану дівчину. Як відкритий, відданий і чесний чоловік, він ніколи не дозволить собі змінювати свою другу половинку. Те ж саме він вимагає і від своєї обраниці, оскільки для нього подружня вірність і відданість – це священні цінності сімейного життя.

Для Максима важливо мати з дружиною високу сумісність в коханні, оскільки під його суперечливий характер зможе підлаштуватися далеко не кожна жінка. Вольовий і кілька егоїстичний характер цього чоловіка справляє надзвичайно сильний вплив на його життєві принципи. До створення сім'ї Максим підходить з усією відповідальністю. Він як справжній чоловік прагне до виконання обов'язків глави сім'ї і, як правило, є головним годувальником у родині. Натомість він вимагає, щоб дружина і діти бездоганно підпорядковувалися його волі, не ставили його авторитет під сумнів.

Любов Максима до шлюбу і після весілля може сильно відрізнятися. Його сумісність в шлюбі буде вище з жінкою, здатної жертвувати власною думкою, оскільки такий чоловік звик вважати єдино вірною тільки свою точку зору. Думка інших людей його мало хвилює. Він терпіти не може людей з іншою думкою. Він не виносить, коли хтось намагається з ним сперечатися. Як правило, йому вдається встановити жорстку диктатуру зі строгими правилами і обмеженнями за допомогою психоемоційного тиску на дружину. Заради збереження сім'ї, дружина Максима повинна бути м'якою, покірною, поступливішою і терплячою, не забуваючи демонструвати чоловікові свою любов і повагу.

Не можна не відзначити, що, незважаючи на жорсткий характер імені Максим, такий чоловік – вірний, турботливий і надійний чоловік. Він ніколи не залишить близьких без допомоги, зваливши на себе вирішення їхніх проблем. Максим вимогливий, але терплячий чоловік. Даючи дружині можливість догоджати його, він дозволяє їй досягти його уваги і розташування. Сам же він робить все можливе для того, щоб його сім'я жила в достатку.

Любов для Максима дуже важлива. Якщо його серце заб'ється швидше відносно іншої жінки, він не стане обманювати дружину, а тут же з нею розлучиться.

Сумісність з різними жіночими іменами

Найкраща сумісність, сильні почуття і шанс створити ідеальну сім'ю, з іменами: Агата, Ада, Анастасія, Броніслава, Віра, Варвара, Євдокія, Марія, Роза, Фаїна, Емма.

Можливість створити міцний і досить щасливий союз: Анна, Ванда, Галина, Зінаїда, Ірма, Клара, Лариса, Людмила, Ніна, Тетяна.

Погана сумісність і невдалий шлюб чекає з наступними іменами: Антоніна, Ліна, Олена, Нінель, Ельза, Луїза, Таїсія.

Взаємовідносини з протилежною статтю, це той самий фактор, в якому все нескінченно змінюється. Але одне все ж залишається колишнім – він вірний, надійний, і відповідальний, і ніколи не зрадить свою другу половинку без реальної сильної на те причини …

Число імені Максим

Число імені Максим по нумерології — 7. Беззаперечним коником сімок можна вважати їх безпосередність, неординарність і оригінальність. Дуже часто підопічні числа 7 виступають новаторами в будь-яких питаннях і тенденції. Среди них немало ясных умов, давших толчок чему-то гениальному и совершенно новому. Необыкновенно умные и мудрые люди поражают тем, что свои гениальные идеи они поручают реализовать совершенно другим людям.

7-ки без устали испытывают тягу к познанию и к все новым знаниям. Вони мають дуже високим інтелектом, науковим мисленням і аналітичними здібностями. Благодаря этому в сочетании с их трудолюбием и целеустремленностью, подопечные числа 7 без труда добиваются успехов в профессиональной деятельности. Считается, что лучше всего они могут проявить себя в таких профессиональных сферах, как: религия, история или же философия.

Несмотря на гениальность и проницательность семерки не стремятся к популярности, а, наоборот, любят одиночество. Вони не прагнуть досягти взаєморозуміння з оточуючими, їм це не потрібно. Однак іноді 7-ки здатні схитрувати або здійснити підлий і підступний вчинок. На це їх можуть підштовхувати приховані мінуси їх характеру: марнославство, нетерпіння, гордість і надмірна критика оточуючих і самих себе. Научиться дружить и развлекаться – вот одна из главных жизненных задач семерок.

Формула вычисления числа имени Максим:М (5) + А (1) + К (3) + С (1) + И (1) + М (5) = 16 = 1 + 6 = 7

Астрологическая символика имени Максим

  • Камень-талисман – Аметист.
  • Планета-покровитель – Плутон.
  • Покровительствующая стихия – Вода.
  • Животный символ – Норка.
  • Растительный символ – Ясень.
  • Лучший зодиак – Овен и Козерог.
  • Число Максима – 7.
  • Счастливый день – Суббота.
  • Идеальный сезон – Зима.
  • Год -Дракон.

Известные люди имени Максим

Максим Грек (публицист, богослов)

Максим Исповедник (византийский богослов)

Максим Кончаловский (основатель научной школы)

Макс Планк (немецкий физик)

Максим Дунаевский (российский композитор)

Максим Мошков (деятель Рунета)

Максим Воробьев (художник)

Максим Кончаловский (клиницист)

Максим Кончаловский (пианист)

Именинные дни и святые покровители имени Максим

Максим Афонский

январь 13, январь 26

Праведный Максим, иерей Тотемский

январь 16, январь 29

Преподобный Максим Исповедник

январь 21, февраль 3

Преподобномученик Максим

март 6, март 19

Праведный Максим

март 20, апрель 2

Блаженный Максим Московский

ноябрь 11, ноябрь 24