Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЛада
606 Oracle

Лада: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Лада за походженням слов'янське. Буквальна його трактування звучить як «мила» або «дружина». У давньоукраїнською мовою саме слово «лада» трактувалося як «чоловік», і цьому є підтвердження в «Слові о полку Ігоревім». Пізніше це слово стало самостійним жіночим українським ім'ям.

Ім'я Лада зустрічається не часто в Україні та країнах з російськомовним населенням, але все ж числиться в українському іменослове, а тому заслуговує на увагу. До того ж, це жіноче ім'я має сильну енергетику і відмінну сумісність з чоловічими українськими іменами …

Ім'я Лада: значення і характеристика
Походження імені Ладаслов'янське
В кореніім'я Богині Лади
Буквальна сучасне трактування«мила» або «дружина»
Ангел хранитель і покровитель імені:Богиня краси і кохання Лада

Популярність:У рейтингу популярних українських імен ім'я Лада займає 69-71 позиції і доводиться приблизно на 1-3 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Ладочка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Лада:У міфології слов'ян Лада була Богинею, які сприяють над красою і любов'ю .

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Лада по-різному впливає на всіх носіїв без винятку, бо має дуже сильну, але непередбачувану в плані впливу енергетику. Але є і фактори, що відносяться до практичного більшості носіїв. Наприклад, фахівцями стверджується, ніби це ім'я обіцяє носительку проникливість, розсудливість, здатність легко адаптуватися до всього того, що відбувається навколо, позитивність, відмінне уяву, комунікабельність, товариськість, доброзичливість і добродушність.

А ще побутує серед фахівців думку, ніби ім'я Лада завжди носять дівчата, які знають собі ціну, відповідальні, розважливі і трохи навіть хитрі. Хоча знову ж таки, це всього лише одна з безлічі версій.

Переваги та позитивні риси:головне достоїнство всіх Лад без винятку, це їх здатність пристосовуватися, адаптуватися і користуватися здоровим глуздом і логікою, а не емоціями. Плюс, ці дівчата, це в своїй більшості власниці дивовижного уяви.

Лада погано відноситься долюдям, які намагаються тиснути всіх навколо своїм авторитетом, чоловіків, які вважають себе надто важливими, і жінок, які не знають собі ціну. А ще Лада ніколи не підпустить до себе людину, в відданості якого сумнівається хоч трішечки.

Характер імені Лада

Важко сказати, яким точно буде характер імені Лада, точніше, носії цього імені. Але одне можна сказати з упевненістю на сто відсотків – це буде дівчина унікальна по совій суті, неповторна, дуже незвичайна. Так це ж і плюс, адже кожна дівчина тож сама по собі повинна бути унікальною і мати всередині родзинку.

Відповідальна, виконавча, щедра, працьовита, добра, делікатна, чарівна, з розвиненою фантазією і відмінним уявою – ось она какая, дівчина на ім'я Лада. І більшість Лад саме такими і є. Але в іншому все досить складно – практично неможливо передбачити, які у неї будуть Захоплення, звички.

Характер Лади часом може здатися дуже складним, незрозумілим, загадковим, але це грає їй навіть на руку, адже загадкові дівчата завжди привертають до себе куди більше уваги. Вона зараз м'яка і поступлива, а через мить може стати тигрицею, вона може бути веселою і смішний, а через хвилину в ній буде переважати серйозність. Важко передбачити, як лада поведеться наступної миті.

Раннє дитинство

Як і всі імена для дівчаток, дане ім'я теж почасти визначає долю дитини з його ранніх років. Що стосується імені Лада, так тут існує серед фахівців думку, що з ранніх років його носій повинна володіти унікальним характером, внутрішнім світом, здатним вразити будь-якого дорослого.

Лада, це зазвичай розумна і талановита представниця жіночої половини людства, спокійна і розважлива, дивує поведінкою батьків і всіх навколо. Вона ніколи не балується, слухає старших, не сперечається ні з ким і вважає за краще спокійне проведення часу за яким-небудь важливим і корисним справою, замість пустощів і галасливих витівок.

Їй ніколи займатися марними справами. Вона любить приносити користь. А якщо користь принести нічим, то тоді вона віддасть перевагу пустощі заняття малюванням, ліпленням, поезією або ще чим-небудь з тієї ж категорії. І взагалі Лада, це дитина творчий і дуже незвичайний по своїй суті.

Підліток

Будучи підлітком, Лада стане демонструвати максимум обов'язковості, старанності, працьовитості та дисциплінованості. Вона ніколи не прогулює уроки, завжди виконує всі завдання (з старанною відповідальністю), і не Філонов. Лада нескінченно знаходиться в пошуку нових знань і готова розвиватися ціною власного вільного часу, аби вгамувати спрагу отримання нових знань.

Вона не прогулює школу. Ладить із однолітками і завжди готова прийти на допомогу і допомогти навіть тому, хто цього не заслуговує. Але це не тільки плюс, але ще і мінус, адже її добротою можуть почати користуватися корисливі та хитрі люди.

Лада бере участь в шкільних заходах, які не бешкетує, поводиться приблизно і часто ставиться викладачами іншим в приклад.

Єдиний її мінус полягає в надмірній довірливості – багато хто буде користуватися її слабкими сторонами в своє благо. А ще критика – критика і образу і зовсім можуть увергнути її в шок і завдати стільки болю, що вона надовго замкнеться в собі.

Доросла жінка

Доросла Лада швидше за все залишиться такою ж, якою була і в підлітковому віці, нітрохи не зміниться і залишиться такою ж виконавчої і відповідальною. Але правда стане ще й комунікабельною. Більш того, вона може стати навіть сильно залежною від спілкування. Але це і не мінус.

У неї може бути багато друзів, але після важких шкільних років вона буде більш вимогливою і виборчої – не кожну підпустить до себе, перевіряє людей до тих пір, поки не переконається в їх відданості і щирості. Зате готова допомогти всім і кожному без будь-яких натяків на подяку – але ж це вже само по собі є величезним плюсом.

Лада вміє вирішувати проблеми, знаходити вихід з безвихідних ситуацій, брати на себе відповідальність за прийняття рішень, але не прагне бути лідером. Вважає за краще знаходитися в тіні лідерів і не «світитися» на публіці. До речі, Лада може стати хорошим психологом або психотерапевтом завдяки своїй здатності слухати і вникати в чужі переживання.

Доля імені Лада

Важко сказати, як складеться доля жінки в плані любові, відносин і особистого життя, грунтуючись лише на знаннях про енергетику і значенні того чи іншого імені. Але в даному конкретному випадку точно можна сказати – Лада обов'язково повинна користуватися неймовірною популярністю у представників чоловічої статі, бо така дівчина просто не зможе не звертати на себе х увагу, та й самі вони не зможуть її ігнорувати. Ну неможливо ігнорувати таку незвичайну жінку-загадку.

До самої зрілості лада швидше за все буде шукати того самого принца на білому коні, про який читають всі дівчатка в дитячих казках, і до самої зрілості вона буде занадто вимогливо ставитися до чоловікам. Чи буде насиченою особисте життя Лади в молодості? Швидше за все немає, тому що звернути на себе її увагу зможе далеко не кожен чоловік, а в інші і зовсім поруч з нею напевно будуть відчувати себе невпевнено. Хоча знову ж таки, це всього лише одна з безлічі версій.

Якого чоловіка буде шукати собі Лада на роль другої половинки? Як мінімум відповідального, сильного, виконавчого, надійного постійного, а заодно веселого, і винахідливого, такого, з яким їй не буде нудно. Нудний чоловік, зациклений на заробіток грошей, кар'єрі і своєму самолюбстві, не зможе надовго затримати біля себе цю незвичайну в усіх напрямках жінку.

Любов і шлюб для імені Лада

Приваблива і чарівна Лада зводить з розуму багатьох чоловіків, але вона не розпилює свою увагу на короткочасні і несерйозні відносини, а чекає свого судженого. Вона бажає вийти заміж раз і назавжди, хоча і до кінця не вірить, що таке можливо. Її обранцем стане щедрий, сильний, чуйний і терплячий чоловік. Лада не дасть йому нудьгувати і буде активно підживлювати почуття пристрасті, інтересу і любові, активно користуючись своєю жіночністю.

Примхлива і мінлива Лада в шлюбі сильно змінюється. Вона стає м'якою, турботливою і ніжною дружиною. Вона обожнює чоловіка і робить все для того, щоб йому було комфортно і затишно вдома. Вона прекрасно справляється з обов'язками господині. В її сімейному гніздечку завжди порядок і чистота, смачний обід та посмішка на її обличчі. Вона вміло веде сімейний бюджет, вміє економити, не ущемляючи апетити і потреби всіх членів сім'ї. Вона завжди рада гостям і рідним.

Лада настільки цікава і ефектна жінка, яка робить пристрасть і емоції в життя свого чоловіка, що зрада з його боку практично неможлива. Вона також дуже серйозно ставиться до вірності. А главою сім'ї Лада вважає дружина, але використовуючи свої жіночі чари, вона багато в чому їм маніпулює так спритно, що він про це і не підозрює.

Лада як Мати

Який буде мамою Лада, сказати важко, бо це настільки незвичайна жінка, що передбачити її практично нереально. І ось вона стала мамою – як це на неї вплине? Так як завгодно може вплинути. Але не варто забувати, що ставши дружиною, Лада сильно змінилася. В її характері з'явилися: ласка, терпіння, м'якість, турбота і відповідальність. Ось така Лада має всі шанси, щоб стати дійсно хорошою мамою. Вона буде щиро рада і щаслива випробувати диво материнства. Вона дуже відповідально підходить до цього питання, адже дитина у неї з'являється вже після 25 років, ближче до 30.

Вона стає дбайливою і люблячою мамою, із задоволенням проводить весь свій час з малюком. Вона ніколи не скине свої обов'язки на когось іншого і з усім буде справлятися сама. Вона краще пожертвує кар'єрою, ніж залишить крихту на бабусь або няню.

Лада піклується про те, щоб дитина росла здоровою, освіченою, вихованою і слухняним малюком. Іноді вона, звичайно, проявляє строгість в виховному процесі, але в більшості випадків він намагається виховувати його м'яко і ласкаво. В основі її виховання лежить мотивація. Це дозволяє без нав'язування своєї думки викликати у дитини бажання зробити правильно заради досягнення бажаної мети.

Сумісність Лада c чоловічими іменами

В плані почуттів, пристрасті і просто людських відносин, найкраща сумісність у імені Лада з такими чоловічими іменами як Варлаам, Гліб, Єгор і Дмитро, Трохим і Роберт.

серпень, Євдоким, Владлен, Влас, Ернест, Яків, Матвій, Мирон, Гордій, Йосип, Ісак, Кондрат, Всеволод, Архип, Артем, Арсеній і Віктор – з хлопцями, названими таким чином, може Ладочка сміливо будувати шлюбні узи, бо тут відсутні перешкоди і несумісність.

А з Альбертом, Георгієм, Лукою і Дем'яном відносин краще не намагатися налагоджувати, тому нічого хорошого все одно не вийде.

Названа цим ім'ям жінка буде занадто серйозної і розважливою, тому чоловік її повинен бути протилежністю, таким. щоб додавав позитиву та оптимізму їй.

Що стосується чоловіків і відносин, то тут все складніше. Вся проблема полягає в тому, що Лада може бути дуже вимогливою щодо чоловіків, прискіпливої, грубої і жорсткої. Але не тому, що такий її характер, а тільки лише через те, що вічно в усіх буде сумніватися. Чоловікові доведеться сильно постаратися перш, ніж у нього вийде завоювати любов, довіру і відданість Лади.

Число імені Лада

Число імені Лада по нумерології — 2. Двійку прийнято вважати символом не тільки рівноваги і гармонії, а й символом подвійності, контрасту і дуалізму. Це як нагадування про те, що у всього є дві сторони. Життєвим змістом двійок є пошук рівноваги і гармонії у всіх сферах життєдіяльності. Вони — врівноважені, тактовні, миролюбні й спокійні люди. 2-ки ніколи не лізуть на рожен і намагаються обходити гострі кути.

Підопічні числа 2 володіють розвиненою інтуїцією, вміння співчувати, співпереживати і допомагати іншим людям. Дипломатичність і вміння вивести людину діалог є дуже важливими якостями двійок. Вони — прекрасні психологи і тонко відчувають психологічний стан кожного. Крім того, у них яскраво виражене почуття справедливості. Будь-який конфлікт вони завжди розглядають з різних сторін, щоб зробити максимально правильні висновки. Вони можуть бути успішними і чесними адвокатами, прокурорами або суддями. Також їм гарантований успіх в якості посередників, переговірників і, звичайно, дипломатів.

Двійки — відмінно ладнають з людьми, їм підійде і командна робота. У відносинах вони — однолюби, також цінують стабільність і визначеність. Проблема в тому, що надмірна поступливість 2-ек робить їх слабкими в очах оточуючих, а в них поселяється відчуття невпевненості в собі. Підопічним числа 2 потрібно стати трохи твердіше і рішучіше.

Формула обчислення числа імені Лада:Л (4) + А (1) + Д (5) + А (1) = 11 = 1 + 1 = 2

Астрологічна символіка імені Лада

  • Камінь-талісман – Корал.
  • Планета-покровитель – Венера і Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Лада – Слон.
  • Рослинний символ – Горобина.
  • Кращий зодіак – Терези.
  • Число Лади – 2 .
  • Символічний метал – срібло.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Лада

Лада – слов'янська богиня краси, любові і одружень

Лада Волкова – Лада денс, популярна естрадна співачка

Лада Задонська – спортсменка, член олімпійської збірної до Оманд України з ковзанярського спорту

іменини дні і святі покровителі імені Лада

Ім'я Лада має споконвічно старослов'янські корені, але християнським воно так і не стало. Його немає в православних святцях і їм при хрещенні НЕ нарікають. Дівчаткам по імені Лада дають ім'я святої покровительки, день пам'яті якої припадає або на їх день народження, або на день хрестин. Однак, крім іменин своїх церковних імен вони можуть відзначати свято богині Лади. Він припадає на 22 вересня.