Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаНінель
843 Oracle

Нінель: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Нінель за походженням радянських / слов'янське. Утворено за головною версією від прочитання прізвища великого вождя, Леніна, задом наперед. Хоча є й інша не менш популярна версія походження, по якій це ім'я могло бути утворене від ласкательной форми жіночого імені Ніна.

Ім'я Нінель сьогодні зустрічається не так часто, як в радянські роки, але ще користується популярністю. Наділене хорошою символікою, і в залежності від зодіаку обіцяє різні, але завжди важливі характеристики новонародженим дівчаткам. А плюс має непогану сумісність …

Ім'я Нінель: Значення і характеристика
Походження імені Нінельрадянське / слов'янське
В кореніпрізвище Ленін (задом наперед)
за другою версієюмогло прийти з Грузинського фольклору
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Нінель сьогодні вважається досить рідкісним і за статистикою припадає на 1-3 дівчаток з тисячі новонароджених. У сотню найпопулярніших імен не потрапляє.

Розмовні варіанти:Ніночка, Нінуля

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Нінель:Існує не дуже популярна версія, по якій ім'я Нінель могло прийти з Грузинського фольклору XVII-XIX століть, де воно як раз-таки і згадується.

Як впливає значення імені на долю: карма

Це чисто українське жіноче ім'я, вийшло завдяки прочитанню задом наперед прізвища вождя Леніна. Ну а тема значення імені Нінель теж проста в інтерпретації, як і розшифровка походження. Воно говорить багато про що, включаючи характер новонародженої і нареченої їм дівчинки, але головне, розповідає про головні якості, і сумісності з астрологічними знаками і порами року ...

Якщо ж точніше, то в разі імені Нінель можна точно сказати, що значення цього імені обіцяє носительку непростий, але в той же час дуже правильних по багатьом напрямкам характер. Серед селищах якостей є і такі як цілеспрямованість і працелюбність, і такі як старанність і відповідальність, і величезна кількість інших.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Нінель полягає в тому, що вони завжди досягають поставлених цілей. Правда є і одне «але». Цілі ці повинні ставитися не кимось, а саме самої носієм цього імені.

Нінель погано відноситься долюдям, які мріють про щось, але нічого не роблять для того, щоб досягти мрії. А ще носії цього імені ненавидять людей, які не тримають своє слово, брехливих і невірних.

 

 

характер імені Нінель

Досить складно сказати з точністю на сто відсотків, яким саме буде характер носії імені Нінель, адже це ім'я має сильну і дуже мінливу енергетику, яка може по-різному позначатися на характерах носії цього імені. Але одне вже точно можна сказати – носієм цього імені ніколи не буде ледача, надто рухлива, волелюбна і корислива жінка. Носії ім`я Нінель належать зазвичай риси, які повністю суперечать названим. Хоча, безумовно, бувають і винятки, але в даному випадку вони дуже рідкісні.

Ще одна важлива властивість характеру всіх Нінель без винятку, це їх відданість і вірність. Ці жінки вірні собі і своїм принципам, віддані, тримають своє слово, і намагаються робити все для того, щоб їх не було за що навіть критикувати. Нінель ніколи не порушить власну обіцянку, все зробить для того, щоб стримати його, і н в якому разі не зрадить товариша.

Ну а крім усього іншого характер Нінель ніколи не дозволить їй кинути розпочату справу або сподіватися на чию -або допомогу в тій чи іншій справі. Це в своїй більшості самостійні і впевнені в собі особи, що досягають усього лише власними силами.

Раннє дитинство

Зазвичай, з ранніх (дитячих) років, Нінель, це всебічно розвинена людина з відмінними здібностями і талантами. Вона захоплюється всім підряд, спортом, танцями, малюванням і мистецтвами, шукає себе всюди. Батьків слухається і намагається відповідати їх вимогам, цілеспрямований, домагається, чого хоче. Якщо щось надумає, то доб'ється цього – захоче дорогу іграшку, значить, батькам обов'язково доведеться розщедритися на неї.

При цьому немає ознаки пустощів – слухається, цінує поради та нарікання, вислухає критику, хоч і сприйме її врівень дитячому рівню. Так, вона дитина, і цим все сказано, але при цьому намагається вести себе максимально по-дорослому. Такі вже носії імені Нінель в ранньому дитинстві.

З іншого боку, не можна не відзначити, що таке красиве і рідкісне ім'я для дівчаток як Нінель має дуже сильну енергетику, яка в свою чергу може по-різному впливати на носії.

підліток

Підлітковий вік принесе її особистості ще й масу інших важливих властивостей, таких як цілеспрямованість, старанність, обов'язковість, бажання розвиватися і вдосконалюватися, любов до навчання.

Вчителі будуть ставити її в приклад однокласникам, що призведе до поваги з боку викладацького складу, і нерозуміння з боку однолітків. Розбіжностей з однолітками буде чимало, але вони побудовані лише на їх заздрості успішності Нінель. Більше на неї нема за що злитися – вона добра, приємна в спілкуванні, дружелюбна і комунікабельна, ніколи не конфліктує на порожньому місці, не скандалістка, і будь-яку сварку намагається закінчити стандартним примиренням, можливо навіть шляхом визнання своєї провини.

А ще варто сказати і про те, що Нінель в своїй більшості, це дівчата дуже позитивні і оптимістичні, які сіють навколо себе позитив, гарний настрій і любов. Саме тому-то ці дівчата і не бувають самотніми.

Доросла жінка

Доросла жінка на ім'я Нінель вже не страждає від заздрості однокласників, а й на роботі у неї не дружні взаємини, адже вона лідер, керівник, здатний і талановитий організатор, якому будь-який начальство починає з часом довіряти. Так-так, Нінель в своїй більшості є лідерами і стають дуже успішними жінками в зрілості. Вони завжди домагаються успіхів, і досягають вищих кар'єрних щаблів будь-якими можливими способами.

Нінель забезпечений різкий і швидкий підйом по кар'єрних сходах. До того ж, допомагає її нова риса, здобута саме в зрілості – вміння відстоювати власну думку і доводити правоту без обману і брехні.

Правда, критику Нінель не витримує, і може спалахнути на тлі висловлювань негативного типу в її сторону. Носительки цього імені дуже не люблять, коли критикують їх поведінку, дії, рішення або ще що-небудь. Краще не критикувати дівчину, що отримала при народженні ім'я Нінель.

Доля імені Нінель

Важко сказати, як повинна скластися доля носії імені Нінель в особистому житті, любові і відносинах з представниками протилежної статі в цілому. Але можна з упевненістю на сто відсотків заявити про те, що швидше за все Нінель буде користуватися неймовірною популярністю у представників чоловічої половини людства. Інша справа, що сама Нінель швидше за все буде до пори до часу відкидати будь-які залицяння і «підкати» з боку чоловіків, а то не бачити ніякого сенсу в ранніх відносинах.

Нінель, це зазвичай жінка, яка користується популярністю у чоловіків, але провідна себе таким чином, що всі починають рано чи пізно вважати її неприступним «каменем». А ще вона може спеціально демонструвати фригідність – все заради того, щоб її залишили в спокої.

Що ж до вибору чоловіка для відносин, так тут і зовсім все досить складно. Дівчата, названі ім'ям Нінель, це зазвичай дуже перебірливі жінки, що приймають тільки тих чоловіків, які цілком і повністю відповідають їх критеріям. Але ж критерії у успішних жінок (а Нінель якраз-таки такими і є) такі, що відповідати їм зможе далеко не кожен ...

Любов і шлюб для імені Нінель

Нінель — це досить талановита і успішна жінка. Багато часу вона приділяє роботі, вона знаходить своє покликання і досягає в ньому висот. Вона вміє заробляти хороші гроші, для неї це дуже важливо, оскільки вона бажає відчувати свою фінансову незалежність. Нерідко вона настільки зосереджена на матеріальних благах, що пошуком судженого вона починає займатися далеко не в юному віці.

Нінель відчуває деякі труднощі в спілкуванні, особливо з чоловіками. Їй важко налагодити контакт з вподобаним хлопцем, тому вона звикла чекати перших кроків з боку чоловіка. Тож не дивно, що у такій привабливій і успішної жінки маса шанувальників. Однак свій вибір вона зупинить на терплячому, спокійному і заможному чоловікові. Вона — досить владна жінка, тому цілком може бути негласним лідером в сім'ї. Однак Нінель — дуже хороша господиня, із задоволенням виконує обов'язки з ведення домашнього господарства.

З вступом у шлюб важливість матеріальної складової в житті для неї зростає ще більше. Нінель вийде заміж за чоловіка працьовитого, вміє заробляти гроші і примножувати їх. У сім'ї з досить великим бюджетом вона стане абсолютно щасливою і чуйною дружиною. Вона буде мило посміхатися дружину, піклується про нього і підтримувати його. Однак, при низькому матеріальному становищі родини, Нінель важко переносить нестачу грошей, стає нещасною і дратівливою від чого починають страждати всі члени сім'ї.

Нінель як Мати

Нінель вирішується стати матір'ю тоді, коли відчує, що впевнено стоїть на ногах. Вона дуже відповідально підходить до питання материнства, приділяючи особливу увагу матеріальному забезпеченню дітей. Вона не та жінка, для якої хороша життя в курені з коханим, а можна і з дітьми. Вона вважає такий варіант неприйнятним. Вона переконана в тому, що її діти повинні жити в хороших і комфортних умовах, в матеріально забезпеченій сім'ї. До речі, вона не звалює на чоловіка всі грошові питання, а також активно поповнює їх сімейний бюджет успішно поєднуючи роботу і материнство.

Якщо в житті Нінель все складеться так, як їй хочеться, то її діти будуть рости в великому і красивому будинку, не знаючи потреби ні в чому. У такому випадку, як мати вона буде турботливою і милою з дітьми. Вона із задоволенням займеться їх вихованням, націлюючи їх на успіх і впевненість у собі. Вона вчить дітей тому, що гроші потрібні, але заробляти їх потрібно чесно. Однак, якщо життя складеться не так успішно і сім'я матиме низький дохід, Нінель може просто опустити руки і озлитися на всіх. Вона буде відчувати себе пригнобленої і роздратованою, зриваючись навіть на дітях. В цьому випадку вона знецінює сімейні цінності. Це наслідок того, що розуміння важливості моральних якостей людини приходить до неї далеко не відразу. В кінцевому підсумку, вона все ж усвідомлює, що гроші — це далеко не найважливіше, що є в житті.

Нінель з легкістю знаходить спільну мову з дітьми. Вона з дивовижною легкістю справляється з усіма питаннями по вихованню дітей, встигаючи і кар'єрою позайматися. Довгий час вона вчить дітей, перш за все, матеріальним цінностям. Однак з часом вона усвідомлює, що духовні цінності навіть важливіше і прищеплює дітям такі якості, як оптимізм, цілеспрямованість і чесність.

Сумісність Нінель c чоловічими іменами

Що стосується сумісності імені Нінель з іменами для хлопчиків, так тут все просто. Як виявилося, найкраща зв'язок є з такими варіаціями як Олександр, Ігор, Казимир, Остап, Юлій і Юрій. З ними є реальний шанс побудувати довговічний і щасливий шлюб.

Гарні, але не довговічні відносини можуть виникнути в парі з Якимом, Єрмолаєм, Казимиром, Лавром, Спартаком, Гавриїлом і Андрієм .

А з Альбертом, Платоном, Савелієм, Віктором і Богданом, ніякого зв'язку і зовсім немає. Тут поєднання може привести тільки до негативу і бід, на жаль.

В особистому житті відмінно. Нінель стежить за собою, одягається яскраво і зухвало, намагається перебувати в центрі уваги. Чи не обділена чоловічою увагою, у неї купу залицяльників, але швидкоплинні романи не її «коник» — шукає серйозних взаємин в парі з сильними представниками чоловічої половини людства. У підсумку виявиться ідеальною дружиною, відповідальної матір'ю і зразковою домогосподаркою.

Число імені Нінель

число імені Нінель по нумерології — 8. Обриси цифри 8 чимось нагадують знак нескінченності. Крім того, вісімку вважають символом фінансового благополуччя і матеріального успіху. Підопічні цього числа відрізняються стабільністю, сталістю і надійністю. Зазвичай їм вдається досягти не тільки матеріального успіху, але і високого соціального статусу. Такий вплив числа імені робить цих людей залежними від свого фінансового становища. Їх життя, емоції і почуття також потрапляють під вплив грошей.

Вісімки дуже проникливі, адже нерідко вони володіють даром передбачення або навіть екстрасенсорними здібностями. Крім того, вони прагматичні розважливі люди, що володіють високим інтелектом і блискучим розумом. Їх сильний, вольовий характер у поєднанні з цілеспрямованістю і кмітливістю дозволяє їм добитися величезних успіхів у підприємництві або ж в бізнесі. Честолюбні і амбітні вісімки будуть владними і строгими керівниками, начальниками або бізнесменами. Своїх підлеглих вони тримають в їжакових рукавицях, що не прощаючи навіть найменші осічки в роботі.

Підопічні числа 8 — це подвійні і непередбачувані люди. У них часто змінюється настрій, і вони можуть бути надмірно образливими. Вісімки цінуючи незалежність і особистісну свободу. У будь-яких відносинах для них головну роль грає матеріальна складова. У своїй жадобі наживи, прагнення заробити ще більше 8-ки знецінюють духовні цінності. Їм потрібно стати добрішими і згадати про важливість людських якостей і про те, що не можна в житті все міряти тільки грішми.

Формула обчислення числа імені Нінель:Н (6) + І ( 1) + Н (6) + Е (6) + Л (4) + Ь (3) = 26 = 2 + 6 = 8

Астрологічна символіка імені Нінель

  • Камінь-талісман – Аметист.
  • Планета-покровитель – Місяць і Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Нінель – Рак-відлюдник.
  • Рослинний символ – безсмертник.
  • Кращий зодіак – Овен і Рак.
  • Число Нінель – 8.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – весна-Літо.

Відомі люди з іменем Нінель

Нінель Шахова – радянська тележурналістка

Нінель Шепелєва – ізраїльська поетесса

Нінель Кулагіна – володарка телекінезіческіх здібностей

Нінель Мишкова – радянська актриса театру і кіно

іменини дні і святі покровителі імені Нінель

імені Нінель немає в православних святцях, їм не хрестять і іменини не святкують. Дівчаток з таким ім'ям нарікають співзвучним церковним ім'ям Ніна.

просвітительки Грузії, рівноапостольна Ніна

січень 14, січень 27