Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаКіра
2408 Oracle

Кіра: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Кіра за походженням католицьке грецьке. Хоча є далеко не одна версія його походження. Головна говорить про освіту від грецького імені Кирія, яке в свою чергу вийшло від чоловічого імені Кірос. Значення звучить як «повелитель» або «пан».

українське жіноче ім'я Кіра представляє собою цікавий варіант імені, а тому і привертає увагу всіх без винятку. Правда, в наш час, це ім'я вже не таке популярне. Воно зустрічається з кожним роком все рідше, хоча і має сильну енергетику і безліч хороших характеристик.

Ім'я Кіра: Значення і характеристика
Походження імені Кірадавньогрецьке
В коренічоловіче ім'я «Кірос»
Буквальна трактування«пані» або «владика»
Ангел хранитель і покровитель імені:преподобна Кіра Берійская

Популярність:У рейтингу популярних імен ім'я Кіра знаходиться на 25-27 позиціях і доводиться за статистикою на 10-11 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Кірка, Кіруся, Кіруша, Кирочка

Сучасні англійські аналоги:Сіра, Чира, Сайрес

Цікаве про ім'я Кіра:ім'я Кіра одночасно вважається і українським православним ім'ям, і католицьким.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Кіра обіцяє багато різних характеристик носительку. Зазвичай же носій імені Кіра стає сильною, наполегливої, стійкою і вольовою особистістю, яка має одночасно і такими властивостями як добродушність, м'якість, співчуття і самопожертва на благо людей.

Характер Кіри може бути дуже непростим. Плюс, у носії цього імені, напевне, будуть матися риси, явно суперечать один одному, що принесе і радість, і щастя, і масу негараздів. Вона може бути одночасно і м'якою, і грубої, і чесної, і корисливою, і доброї, і дуже мстивою.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Кир без винятку полягає в їх цілеспрямованості та вмінні досягати поставлених цілей навіть у випадках, коли це здається неможливим. Плюс, ці дівчата ніколи не чекають подачок і вважають за краще всього добиватися самостійно, без будь-чиєї допомоги.

Кіра погано відноситься долюдям слабким, невпевненим у собі, потайливі і замкнутим. Вона може уникати спілкування з грубими чоловіками, а може і зовсім обмежувати своє спілкування з усіма, хто, на її думку, не гідний її. Така ось вона, Кіра ...

Характер імені Кіра

Характер імені – один з найскладніших чинників, вивчає багатьма дослідниками вже багато десятків років. Що стосується конкретно іменоформи Кіра, так тут все ще складніше – передбачити з точністю на сто відсотків те, яким буде характер носії цього найменування, практично нереально. Але є спільні риси, змальовані фахівцями, і вони свідчать про те, що це обов'язково повинна бути жінка з сильним, яскравим, гордовитим внутрішнім світом. Характер цієї жінки складний, але це аж ніяк не недолік – саме завдяки цьому вона то і може домогтися в будь-якій справі таких результатів, про які інші тільки мріють. Більш того, характер дівчини, названої формою імені Кіра, настільки сильний, що допоможе їй пережити найгірші моменти її життя, будь то розчарування в любові або зрада, а це вже чогось, та варто.

З іншого боку, передбачити характер досить складно, багато що може скласти і не так, як написано вище, і причина у впливі різних чинників, серед яких дитяче виховання, знак зодіаку, і навіть час року народження ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки, якій батьки при народженні вирішили вибрати ім'я Кіра, це етап формування її натури і характеру, але при цьому формування закінчується тільки після досягнення зрілості, коли протегувати над нею буде не тільки значення ймення, але також і інші астрологічні чинники. Якщо ж говорити конкретно про дитинство, то тут все просто – є багато гідних поваги якостей, значення обдаровує її величезним числом важливих властивостей, але здебільшого вони занадто «дорослі». Тобто, Кіра, що не властиво дітям, занадто розважлива і серйозна, зосереджена, слухняна і не балувана, і перш ніж робити будь-якої крок, ретельно зважує всі «за» і «проти». Батькам не повинно бути приводів для занепокоєння.

Значимість по ідеї подарує характеру розсудливість, талановитість, рішучість, виваженість, умиротворення, добродушність, життєрадісність і поступливість. Маленька Кіра зазвичай поважає думку батьків і завжди прислухається до нього, навіть якщо не згодна з ним. З однолітками відносини хороші, але як то кажуть, «натягнуті» — діти можуть бачити в ній підлиза і занадто слухняну дівчинку, що може сподобатися далеко не всім. Але при цьому до її думки все намагаються прислухатися, бо розуміють, що такі як вона рідко роблять помилки і приймають необдумані рішення. Допитливість і уяву теж даруються таким параметром як значення. У цієї дівчинки схильність до творчості, та й сам творчий потенціал є, ось тільки розкрити в дитинстві вона його не зможе, це факт ...

Підліток

Підліток з ім'ям Кіра, це вже більш складна дитина. У цієї дівчинки повнісінько талантів і здібностей, вона ідеальна за багатьма параметрами, але має один величезний недолік – лінь. Тільки перемігши лінь, вона зможе почати досягати успіхів в своїх починаннях. Зате попутно значення імені Кіра обдаровує носительку цього ймення і купою хороших характеристик, серед яких цілеспрямованість, наполегливість, принциповість, доброзичливість, щедрість, справедливість, посидючість і розважливість. Така рідко приймає рішення без попереднього їх обмірковування, всі її дії ретельно зважені, і вчинки обдумані настільки добре, що цим просто не можна не захоплюватися.

Є і планомірність, завдяки якій вона також може досягати в чому завгодно неймовірних успіхів . А ще значення може обдарувати її і талантом в плані вивчення точних наук – на відміну від багатьох дітей, вона обожнює предмети, що вимагають ретельного вивчення і прорахунків, а ось гуманітарні науки її не залучають, по крайней мере, в даному конкретному віці, на підлітковому етапі . У неї багато недоброзичливців серед одноліток, але немає їх серед викладацького складу – викладачі захоплюються такими і багато їм прощають, що в свою чергу викликає масу невдоволення у однокласників.

Доросла жінка

У дорослої дівчинки з ім'ям Кіра, точніше, у вже подорослішала дівчини, достоїнств у характері не менше, ніж у підлітка. Вона все така ж діяльна, зважена, розсудлива і розважлива, але плюс до цього значення може подарувати їй і таке гідність як красномовність, яка обов'язково посприяє її вливання в будь-який колектив. Домогтися поваги оточуючих її людей для неї не проблема, вона з легкістю може зачарувати будь-якої людини, при цьому має яскраво виражені лідерські задатки і може керувати суспільством – хоч є і один «мінус», що полягає в її особистому небажанні управляти, командувати, і брати на себе відповідальність за лідерство. Зате у дорослої жінки, іменується формою імені Кіра, багато друзів і однодумців, що відповідно вкрай позитивно позначається на всій її життя в цілому. Кіра знає, як і де потрібно себе вести, щоб досягти успіху, вміє контролювати свої емоції, ніколи не дозволяє собі розлютитися без реально вагомої причини, і що не менш важливо, вона багато важить і завжди дотримується виключно загальноприйнятих моральних норм, що не може не привертати до її персони ще більше уваги оточуючих.

Доля імені Кіра

Доля імені Кіра в відносинах з представниками сильної половини людства, в любові, і навіть в узагалі шлюбі, визначається відразу сотнею різних параметрів. Але навіть при повній розшифровці цих параметрів не вдасться зі стовідсотковою точністю з'ясувати, як складеться доля названої таким чином дівчинки.

Найчастіше названа ім'ям Кіра жінка переживає за своє життя безліч розставань, і серед них є і через зради (ні з її боку), і через зникнення як такої любові – така її доля. Але вона ж передбачає і наявність великої кількості бурхливих і не дуже серйозних романів – причина в надмірній популярності Кіри у представників сильної половини людства.

Пізніше, вже досягнувши зрілості, доля може привести її до відносин про які мріє більшість. Кіра може в підсумку стати хорошою домогосподаркою, домашньої, усидчивой, спокійною жінкою, що живе на благо комфорту в будинку. Та й мати з такою вийде дуже навіть непогана. Але є одне «але» — стане вона такою тільки поруч з чоловіком, заради якого захоче забути про можливе кар'єрне зростання і власному професійному становленні.

Любов і шлюб для імені Кіра

Кіра досить недовірливо ставиться до представників чоловічої статі. Дуже часто вона просто не може або ж боїться проявити свої почуття до того, хто поруч з нею. Чоловіки часто не розуміють її і вважають, що вона холодна і безсердечна жінка. Відкрити свою м'яке, добре і люблячі серце Кіра зможе лише чоловікові, що зумів завоювати її довіру. Її чоловік повинен бути ласкавим, терплячим, поступливим, ніжним, спокійним, врівноваженим і чуйним чоловіком з більш м'яким характером, ніж у неї самої.

Ранній шлюб для Кіри не буде успішним і міцним. А ось вже більш пізній шлюб має всі шанси на успіх. До того моменту Кіра, наситившись своєю свободою, незалежністю і самореалізацією, вже відчує себе готовою до створення сім'ї.

Кіра не прагне завоювати звання кращої господинею року, але поганий або нестаранність її не назвеш. Вона із задоволенням облаштовує своє сімейне гніздечко, піклується про створення затишної і комфортної обстановки в ньому. Вона ніжно піклується про дружину і їхніх дітей. Для неї по-справжньому важливо і цінно сімейне благополуччя. При цьому на перший план виходить душевна гармонія в сім'ї, а матеріальна сторона питання для неї не так важлива.

Кіра як Мати

Кіра дуже цілеспрямована і досить прагматична жінка, яка планує кожен крок в житті. Поки вона не відчує свою готовність до материнства, вона не стане заводити дітей. У момент, коли вона дозріє для того, щоб стати матір'ю, її внутрішній світ перевернеться. Кіра, будучи ніжною і турботливою дружиною, напевно, стане чудовою мамою.

Для неї важливо, щоб діти росли здоровими, розумними, веселими і допитливими дітлахами. Вона щодня грає з ними в розвиваючі ігри, включає класичну музику і, якщо немає часу сидіти з книгою, використовує аудіо книги з найулюбленішими дитячими казками, залучаючи їм любов до мистецтва і читання. Кіра не забуває і про розвиток творчих талантів своїх чад, пропонуючи їм гуртки за інтересами. Вона не пригнічує бажання дітей і дозволяє їм самим вибрати секцію.

Як людина, як жінка і як мати, Кіра дуже мудра. Вона завжди допоможе дітям в спірній ситуації або дасть пораду. І навіть ставши зовсім дорослими, діти будуть весь час звертатися до неї за допомогою і порадами, бо знатимуть, що вона їм ніколи не відмовить.

Сумісність Кіра c чоловічими іменами

Виявляється, ідеальне поєднання в почуттях у Кіри може бути тільки з такими як Аким, Олександр, Станіслав, Валерій, Єрмолай, Ігор, Гавриїл, Владлен.

Відмінна зв'язок утворюється в шлюбних кайданах з Августом, Фомою, Тимофієм, Соломоном, Ельдаром, Гнатом.

І практично немає поєднання з такими як Лавр, Юлій, Азарий, Руслан, Устин, Ернест.

Що ж стосується взаємовідносин носії імечко Кіра з представниками протилежної статі, так тут все дуже непросто. По-перше, не всі чоловіки здатні бути поруч з такою розважливою і розважливою жінкою, по-друге, не кожен здатний витримати настільки сильну напористість, а по-третє, ніяк не на руку грає зарозумілість самої кирочкой. Втім, багато тут може виглядати і інакше – все залежить від батьківського виховання і додаткових астрологічних символів (покровителів).

число імені Кіра

число імені Кіра по нумерології — 5. У п'ятірок все життя на красиву і жирну пятерочку, як в шкільному щоденнику у відмінників. Доля благоволить до підопічних числа 5 і обдаровує їх здатністю впливати на інших, бути для них авторитетними і шанованими людьми. Найбільшою цінністю для них самих є власна свобода і незалежність. Вони дотримуються тільки своїх власних суджень і надходять так, як вважають за потрібне.

П'ятірки — це справжні мандрівники і мисливці за враженнями і новими відчуттями. Їх темпераментний характер і бажання все нових і нових вражень змушують їх вибирати професії, пов'язані з частими подорожами, пересуваннями і поїздками. Здатність п'ятірок до вивчення іноземних мов дозволяє їм без праці представляти інтереси компанії на батьківщині заокеанських компаньйонів. Вони без проблем переносять дорогу і можуть пристосуватися до будь-яких умов поїздки.

Темна сторона п'ятірок часом проявляється в їх імпульсивності, нестриманості, суперечливості, егоїзмі, норовливості і надмірної критичності.

Формула обчислення числа імені Кіра:К (3) + І (1) + Р (9) + А (1) = 14 = 1 + 4 = 5

Астрологічна символіка імені Кіра

  • Камінь-талісман – Топаз і Янтар.
  • Планета-покровитель – Плутон.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Кіра – Омар.
  • Рослинний символ – Клевер.
  • Кращий зодіак – Рак і Стрілець.
  • Число Кіри – 5.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Осінь.
  • Рік — Дракон.

Відомі люди з іменем Кіра

Кіра Зворикіна (радянська шахістка)

Кіра Найтлі (англійська актриса)

Кіра Пластініна (російський модельєр)

Кіра Ізотова (російська співачка (сопрано))

Кіра Мозгалова (спортсменка (кульова стрільба))

Кіра Горбачова (волейболістка)

Кіра мінтерна Седжвік (американська актриса)

Кіра Головко (актриса театру і кіно)

Кіра Крейліс-Петрова (радянська актриса)

Кіра Муратова (режисер, сценарист)

Кіра Іванова (радянська фігуристка)

іменини дні і святі покровителі імені Кіра

Преподобна діва Кіра Македонська (Берійская)

березень 13, грудень 17