Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаКапітоліна
408 Oracle

Капітоліна: значення імені, характер і доля

Ім'я Капітоліна латинського / давньоримського походження. Вважається, що воно походить від назви відомого римського пагорба, одного з семи існуючих. Капітолій – в його честь і була названа перша іменована таким чином дівчинка. У перекладі з мови Стародавнього Риму означає «піднесену» і «царську».

Жіноче ім'я Капітоліна рідко зустрічається в сучасному світі, але ще числиться серед найкрасивіших і рідкісних імен. Воно обіцяє новонародженої багато хороших якостей, цікаве майбутнє, і відмінну символіку, сумісну з усіх гороскопам ...

Ім'я Капітоліна: Значення і характеристика
Походження імені Капітолінадавньоримське
В кореніназва Капітолію
Буквальна трактування«піднесена»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Капітоліна

Популярність:ім'я Капітоліна вважається рідкісним і доводиться лише на 2-3 дівчинки з 5-6 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Капа, Капочки

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Капітоліна:У Стародавньому Римі це ім'я було дуже затребуваним, але звучало спочатку трохи інакше.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Капітоліна, а точніше його енергетика, можуть наділити носительку дуже непростим характером, який в майбутньому може змінитися до невпізнання. Це може бути дуже талановита, весела і оптимістична дівчинка в дитинстві, і дуже похмура і серйозна дама в зрілості, а може бути і навпаки. Хоча в більшості випадків все відбувається так, як описано нижче ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Капітоліна полягає в їх здатності тримати темп по життю і встигати все і всюди, незважаючи ні на які перешкоди.

Капітоліна погано відноситься долюдям бездіяльним, надто спокійним, лінивим і не мають ніяких конкретних цілей.

Характер імені Капітоліна

Характер імені Капітоліна наділяє свою власницю жахливо цікавим, сильним, але кілька замкнутий характер. Протягом життя в ньому поетапно проявляються такі характеристики, як грунтовність, врівноваженість і цілеспрямованість, скритність, терплячість, строгість, гарне почуття гумору.

В спілкуванні з однолітками Капітоліна відчуває себе впевнено, їй подобається самостійно позначати правила тієї чи іншої гри. По відношенню до друзів вона поводиться досить м'яко і терпляче. З багатьма подругами дитинства Капітоліна дружить і в дорослому житті. Доросла Капа як і раніше залишається лідером в компанії товаришів і подруг, однак її якась відстороненість і стриманість не дозволяють стати справжньою душею колективу. Зате вона воістину дуже відданий, надійний і безкорисливий друг.

Логічне мислення, цілеспрямованість, вибудовування чіткої послідовності дій здатні допомогти Капе домогтися висот у трудовій діяльності. При бажанні вона стане відмінним керівником, однак її надмірна прямолінійність і серйозність трохи заважають їй в цьому. Також їй ідеально підійдуть професії, пов'язані з соціумом, прямим взаємодією з людьми, наприклад, вчитель, медик або соц працівник. Непогані шанси для самореалізації Капітоліна має і в творчих професіях.

Раннє дитинство

Астрологи сходяться на думці, що разом, походження і значення жіночого імені Капітоліна, обіцяють іменованої дівчині непростий характер. З дитинства вона справжня непосида, постійно бігає і стрибає, не може сидіти на місці і намагається перебувати в русі.

Спілкування при цьому їй не потрібно – вона легко справляється з самотністю і не нудьгує. Неслухняна і балувана, завдає чимало клопоту батькам, але зате добра по натурі і залежна від батьківської любові – любляча і турботлива донька, прив'язана до всіх родичів без винятку.

А найголовніше полягає в тому, що Капа протягом всього свого дитинства буде намагатися бути максимально дієвою дівчинкою. У неї не буде не хвилини вільного часу, він весь час буде чимось зайнята, чимось захоплена.

підліток

В підлітковому віці сама суть Капітоліни може змінитися, як, втім, і її характер, адже тут вже може позначатися не тільки енергетика імені, але також і виховання.

Підлітком ця дівчинка стає менш балуваною, але дисципліни і концентрації їй як і раніше не вистачає. Вчиться добре, відмінно справляється з гуманітарними та точними науками, здібна учениця. Є всі шанси домогтися успіху в будь-якому вибраному ремеслі, але перевагу віддасть така спорту і всьому, де передбачається веселощі, рух, і спілкування. Концентрується тільки на те, що сприяє виплеснути побільше енергії.

А ще підліток Капітоліна дуже товариська і комунікабельна, і всіх навколо намагається згуртувати навколо себе. Вона не потерпить, щоб кого-то відкидали в суспільстві, вона постарається розговорити навіть самого замкнутого і таємного людини.

Доросла жінка

Дорослішаючи, вона стане набувати вміння зосереджувати увагу на важливому і спокійно себе вести. Володіє хорошим почуттям гумору і дипломатичним даром, легко освоюється в будь-якому суспільстві і не страждає від браку уваги. Її мінус – не розбирається в людях і часто поверхнево судить про них, ідеалізуючи. Але будь-які проступки і помилки прощає – пробачити не може тільки зради і обману.

Звичайно, важко сказати точно, чи стане Капа лідером, керівником або просто успішним фахівцем в якійсь галузі, але зате точно можна сказати про тому, що вона буде прагнути до самовдосконалення.

Будучи дорослою жінкою, стане явним лідером, зможе опанувати руководительских якостями і навчиться маніпулювати всіма навколо. Діяльна, творчо розвинена і має багато захоплень, не залежить від матеріальних «радостей», але прагне до стабільності у фінансовому сенсі.

Доля імені Капітоліна

Доля імені Капітоліна в сімейних і любовних відносинах з чоловічою половиною людства складається прямо-таки неоднозначно. У більшості Капитолин досить сильний і твердий характер, схожий на чоловічий. На жаль, далеко не кожна Капа зможе обзавестися щасливою родиною, оскільки кожної з них дуже важко розкрити свою насправді ніжну і тендітну душу. Цікаво, що, маючи кілька грубуватий характер, Капа настільки затиснута і сором'язлива з чоловіками, а крім того воліє бути відомою, а не провідною у відносинах з чоловіком.

Поряд з слабохарактерною і занадто м'яким чоловіком Капітоліна швидко занудьгує і втомиться тягнути всю сім'ю на себе, тому її чоловік не такий. Чоловік Капи – це хоробрий, сильний і владний чоловік, що знає, як поводитися з такими характерними і кілька скритними дамами. Він повинен вести себе досить стримано, але не грубо. Оточивши Капу максимальною кількістю любові, він допомагає їй проявити тонку і пристрасну натуру.

Зате власниці імені Капітоліна, які зуміли стати щасливими дружинами, будуть відданими, турботливими, дуже терплячими супутницями життя. Вони зможуть оточити своїх улюблених затишком, приємною атмосферою і не нудним побутом. Вони – вмілі і акуратні господині, які ще й готують шалено смачно.

Любов і шлюб для імені Капітоліна

Від природи Капітоліна має просто чудові зовнішні дані, вона створює враження не тільки красивою, але і успішної, заможної і впевненою в собі жінки. Само собою зрозуміло, що вона має величезне число шанувальників. Однак Капа не поспішаючи дуже уважно, вимогливо і старанно вибирає собі найкращого і відповідного претендента на свою руку і серце. Така ось розважливість не заважає їй бути дуже влюблива і ревнивою дівчиною, тому її обранцеві важливо бути прямо-таки зразком бездоганної відданості.

Незважаючи на свій сильний характер Капітоліна вельми сором'язлива і замкнута дама, зате вона володіє тонкою жіночою інтуїцією, яка допомагає їй вміло вибудовувати відносини з протилежною статтю. Вона погодиться стати дружиною тільки дуже гідного і люблячого чоловіка. Крім того, і сама вона повинна полюбити його всім серцем. Тільки за умови сильних і взаємних почуттів Капітоліна зуміє стати люблячою і дуже турботливою дружиною. Правда, іноді Капа все ж буде давати волю емоціям, але дуже швидко зуміє відновити гармонію і мир у відносинах з коханим чоловіком.

Капітоліна – це просто чудова господиня і просто чудовий кулінар, вона дуже любить приймати гостей, демонструючи всім свою привітність і гостинність.

Капітоліна як Мати

Капітоліна заздалегідь планує своє материнство завчасно, щоб вона з упевненістю могла назвати своїх дітей довгоочікуваними. Як правило, володарки імені Капітоліна дуже добре проявляють себе в ролі матерів. Для деяких з них материнство взагалі стає єдиним сенсом життя, якщо їх сімейне щастя так і не склалося.

Капотоліна – вольова особистість, її сором'язливість і замкнутість не переходять у відносини з дітьми. Вона дуже любить своїх малюків і всіляко це демонструє. Вони ніколи не відчувають браку уваги з боку матері, незважаючи на те, що вона досить багато часу присвячує роботі. Вона ретельно стежить за розвитком своїх чад і особливе значення надає організації їх відпочинку. Капа прищеплює їм бажання вести, як і вона, активний спосіб життя і приділяти увагу спорту.

В виховному процесі строга, але ніколи не зробить недоречне зауваження. Капітоліна ретельно стежить і за їх досягненнями в навчанні. Для неї дуже важливо виховати в дітях працелюбність і почуття відповідальності. Вона дозволяє дітям самостійно обрати свій професійний шлях, ґрунтуючись на їх талантах і можливостях.

Сумісність Капітоліна c чоловічими іменами

Найбільші шанси на щиру любов і реальні почуття в разі возз'єднання з хлопцями з такими іменами як Альфред, Гордій, Дмитро, Макар, Єгор, Борис і Трохим.

У плані надійності і серйозності, а також, тривалості шлюбу, ідеальна сумісність з такими як Адріан, В'ячеслав, Модест, Харитон, Едуард, Азарий, Архип, Григорій, Марк, Євген, Осип, Святослав і Петро.

На міцність і довговічність не варто розраховувати з такими кавалерами як Савелій, Владислав, Ярослав, Платон, Дем'ян, Антон, Лука, Олег і Наум.

Що до взаємин з представниками протилежної статі в цілому, так вони будуть змінюватися за своєю суттю протягом усього життя. У школі Капа може користуватися популярністю, але уникати відносин з хлопцями, а в зрілості може і зовсім боятися зближення.

число імені Капітоліна

число імені Капітоліна по нумерології — 7. Сімки – це, як правило, люди з дуже оригінальним, незвичайним мисленням і неординарним підходом до життя. Вони поєднують в собі безліч суперечливих якостей. Їм характерні розважливість і обережність, але при цьому вони люблять ризикувати. Вони проникливі і розумні люди, але спілкуванню віддадуть перевагу усамітнення. Крім того, підопічні числа 7 можуть бути ще й романтичними і навіть мрійливими людьми. Їх козир – вроджена мудрість, тому вони завжди і в усьому керуються тільки своїм розумом, не прислухаючись до думок інших.

У сімок добре розвинені аналітичне мислення, терпіння, цілеспрямованість, висока інтелектуальність і винахідливість. За своєю природою підопічні сімки досить мовчазні люди, схильні багато і красиво міркувати наодинці з собою, а ось в спілкуванні з людьми їм може бути складно висловити свої думки. Більшість з них схильні до медитації, самоти.

Сімки можуть володіти чималою кількістю якостей, що відносяться до негативних рис характеру: марнославство, гординя, замкнутість, саркастичность, підозрілість і схильність до суперечок. Крім того, вони здатні на надмірне самокопання, непередбачувані вчинки і дії.

Формула обчислення числа імені Капітоліна:К (3) + А (1) + П (8) + І (1) + Т (2) + О (7) + Л (4) + І (1) + Н (6) + А (1) = 34 = 3 + 4 = 7

Астрологічна символіка імені Капітоліна

  • Камінь-талісман – Агат і Смарагд.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Капітоліна – Лиса.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Діва і Близнюки.
  • Число Капітоліни – 7.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Капітоліна

Капітоліна Іллєнко – російська актриса

Капітоліна Назарьева – російська письменниця

Кап ітоліна Цереллія – ​​римлянка, один Цицерона

іменини дні і святі покровителі імені Капітоліна

Мучениця Капітоліна

жовтень 27, листопад 9