Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаФіліп
363 Oracle

Філіп: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Філіп за походженням давньогрецьке. Буквальне трактування значення звучить як «люблячий коней». Сучасна звучить як «люблячий життя» або «життєлюбний». Інших версій не існує …

Ім'я Філіп сьогодні не дуже популярно в нашій країні, але ще значиться в переліку найбільш відомих. Наділяє хлопця комплектом рідкісних обрисів натури, сильною енергетикою, і хорошою сумісністю з більшістю слов'янських жіночих імен ...

Ім'я Філіп: Значення і характеристика
Походження імені Філіпдавньогрецьке
Буквальна трактування«люблячий коней»
Сучасне трактування«життєлюбний»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святитель Філіп, Московський і всієї України чудотворець

Популярність:У рейтингу популярних ім'я Філіп займає 70-73 позиції з року в рік. За статистикою доводиться на 2-5 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Філя

Сучасні англійські аналоги:Филл

Цікаве про ім'я Філіп:Філіп – «люблячий коней». Таке трактування не є випадковою. Справа в тому, що в Древній Греції кінь був уособленням циклічності розвитку світу, інтелекту, життя і невинності. А ще він був символом космосу, який вважається джерелом життя.

Як впливає значення імені на долю: карма

Давньогрецьке ім'я Філіп характеризує своїм значенням людини, що володіє такими рисами як замкнутість, довірливість, запальність, настирливість, комунікабельність і дар переконання. А ще воно обіцяє такі риси як емоційність, напористість, самостійність, самовпевненість, сила духу і волі, впевненість в собі, комунікабельність, справедливість і не тільки ...

До речі, важко назвати Філіпа ужівчівий, але незважаючи на це, його завжди оточує величезна кількість людей, які хочуть з ним дружити. Та й сам він ніколи не проти спілкування. Просто чоловіки, носії цього імені, це завжди дуже справедливі і прямолінійні люди, що далеко не завжди грає на руку. Філя може образити когось із оточення, і навіть не зрозуміти, що зробив це.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Філіппов без винятку, це їхня тяга до справедливості, нездатність прийняти брехня і нечесність, і готовність допомагати всім навколо безоплатно. А ще одна перевага носіїв цього чоловічого імені, це прямолінійність – на жаль, багатьом сучасним чоловікам цієї якості вкрай не вистачає.

Філіп погано відноситься долюдям, які користуються своїм авторитетом для того, щоб підняти себе над іншими, домінувати над слабкими і наживатися на чужих слабкостях. А ще Філя ніколи не потерпить поруч з собою занадто свавільну жінку.

Характер імені Філіп

Характер імені Філіп, а точніше носія цього імені, дуже непростий, і передбачити з точністю хоча б в п'ятдесят відсотків, яким саме він буде, просто нереально. Але точно можна сказати, що поганим його характер не назвати. Так, Філіп часом може здатися грубим, черствим, занадто жорстким, але це все дрібниці на тлі того, що насправді він дуже добрий, доброзичливий, добродушний. І взагалі, цей хлопець готовий всім навколо допомагати – хіба такого можна звинуватити в поганому характері? Відповідь очевидна ...

А ще Філіп вразливий, дуже чутливий, і вживає всіх занадто близько до серця. Будь-яка критика, образу чи звинувачення в некомпетентності або дурості можуть увігнати Філю в ступор і змусити переживати. Тоді він почне аналізувати себе і свою поведінку, копатися в собі, шукати недоліки і картати себе за них. Хоча, без спору, іноді все це навпаки грає дуже навіть на руку людям. Саме вміння покопатися в собі може принести чимало користі і гідно поваги.

До речі, сам по собі характер Філіпа може і не дуже простий, на і ужитися з таким чоловіком зможе не кожен, але його плюси гідні того, щоб змиритися з мінусами. Такого ж чуйну, чистого серцем і душею, благородного і доброзичливу людину ще пошукати.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві це ім'я новонародженому хлопчику дарує непросту натуру. У ньому бушує вразливість, самокритичність, сприйнятливість і вразливість, замкнутість і повна відсутність дружелюбності.

Маленький Філіп весь час намагається проводити в колі найближчих йому людей. Бабусю, дідуся, батька і матір, сестер і братів він поважає і любить, ніколи не образить і не заподіє нікому з них біль, та й сам на них не ображається навіть за критику. А ось до однолітків відноситься більш різко – не терпить повчань, ненавидить, коли його вмовляють зробити те, чого він не бажає, і боїться зради. Притому, зрадою може стати навіть звичайна дружба потенційного друга з іншим однолітком.

Якщо в ранньому віці не виявиться приділено достатньо уваги його комунікабельності, то в майбутньому йому доведеться складніше, адже і в школі, і в робочому колективі він насилу буде знаходити собі товаришів. Пустощі, пустотливість, непослух – все це не про нього. Навпаки, занадто слухняний і готовий підкорятися у всьому. Матері з батьком легко впоратися з ним, проблем не виникне, але з небажанням заводити друзів і однодумців все ж доведеться повозитися.

Підліток

Підлітковий вік принесе «предкам» лише гордість за їх чадо. Бажання вчитися і вдосконалюватися, відповідальність, старанність і обов'язковість, стабільність – ось його головні переваги.

Будь-який предмет Філіп в школі вивчає з задоволенням, особливо гуманітарні науки, і взагалі він легко вникає в будь-яку тему. Вчителі вважають саме його наявність на уроці приводом для гордості, адже такого позитивного учня знайти непросто. Але не варто думати, що це лише плюс – з іншого боку це і мінус, адже близькі стосунки з викладачами ніколи не сприймаються іншими підлітками добре.

З однокласниками у Філіпа може бути багато негараздів – багато хто може вважати його підлизою, зрадником і лизоблюдом. Але ж насправді Філя не такий. Зате якщо у кого-небудь виникають негаразди, то за допомогою звертаються все саме до Філе, тому що всі знають, що це людина, готова допомогти всім без винятку, безоплатно, не кажучи про особисті образи і злості.

Дорослий чоловік

У дорослому чоловікові, названому цим ім'ям, розглянути позитивні якості нелегко, і в цьому спостерігається вина каменю-талісмана. Складна натура і неприступний внутрішній світ не дозволяють заводити друзів Філіпу з такою легкістю, з якою це роблять його друзі. У підсумку він може виявитися одинаком, спраглим спокою й умиротворення. Але це тимчасова проблема – все зміниться тоді, коли в житті Філі з'явиться жінка, яку він зможе назвати своєю любов'ю.

Будь-яка справа дорослий Філіп доводить до кінця, легко концентрується на потрібному, що не кидає розпочате на півдорозі. З його завзятістю і наполегливістю він може впоратися з будь-яким навіть найскладнішим дорученням – і в цьому його великий плюс, і саме завдяки цим рисам він і може багато чого досягти в житті.

А ось комунікабельність, це те, чого явно не вистачає зазвичай навіть дорослим Філіп. А ще не на руку Філе може зіграти його природна черствість і бездушність, яких насправді немає – просто сам Філя намагається бути таким в очах інших людей, боячись зближення з ними, зради і звикання.

Доля імені Філіп

Що до долі носія імені Філіп в плані особистого життя, так тут і зовсім все дуже непросто. Важко передбачити, як складеться життя носія цього імені в плані любові і відносин з представницями протилежної статі, адже саме його ставлення до жінок важко зрозуміти.

З одного боку, Філіп здається дуже вже жорстким і грубим, і навіть в спілкуванні з жінками з нього не молодий, ні м'якості, ні простого чарівності. Але з іншого, це ж чоловік, і не обов'язково йому бути м'яким. Навіть навпаки, його жорсткість, мужність, грубість і самовпевненість навіть подобаються жінкам. Та й взагалі, кому може не сподобатися брутальний чоловік? А є у всіх носіїв цього імені ще й один дуже великий плюс – всі вони дуже романтичні, і хоч як мене намагалися це приховати, рано чи пізно ця риса все одно дає про себе знати.

В загальному, можна підвести підсумок: Філі грубі і жорсткі, але при цьому мужні і привертають до себе своєю мужністю увагу жінок. Чи буде Філя користуватися популярністю у жінок – повинен користуватися, бо такі чоловіки всім подобаються. Інше питання, як рано він дозріє для серйозних стосунків. У будь-якому випадку, перш, ніж вийде схилити Філіпа до відносин, жінці доведеться дуже сильно постаратися і попрацювати над собою, своїми звичками і поведінкою.

Любов і шлюб для імені Філіп

Важко сказати, яким чоловіком стане носій імені Філіп, грунтуючись лише на енергетиці та значенні імені, але воно можна сказати з стовідсотковою впевненістю – Філя не може стати поганим чоловіком, бо не в його суті бути поганим. Адже це в своїй більшості чоловіки, готові на все заради своїх улюблених жінок, здатні і на романтику, і на щиру любов, і на реально круті вчинки. Єдине «але» полягає в тому, що спочатку жінка повинна бути гідною усього вищезгаданого.

Яка жінка виявиться гідною його романтики, почуттів, любові і відданості? Ну як мінімум це повинна бути жінка, здатна на ділі і на практиці довести свою вірність, відданість і любов. Плюс до всього, це повинна бути дуже терпляча жінка, готова терпіти його таким, яким він є насправді, та, що не буде намагатися змінити його або перевиховати. І не дай Бог Філіп засумніватися в щирості кохання, або помітить, що їм його жінка в чому-небудь незадоволена – відразу ж кине, і оком не моргне.

До речі, одружуються Філіппи в своїй більшості зазвичай в глибокій зрілості. Шлюби по молодості найчастіше закінчуються невдачею, розлученням і великою сваркою, бо молодий і недосвідченої жінці просто не під силу ужитися з його характером.

Філіп як Батько

Передбачити, яким стане батьком носій того або іншого імені теж нереально, але у випадку з ім'ям Філіп точно можна сказати, що його носій не стане поганим татом. А найголовніше полягає в тому, що Філіп ніколи не дозволить собі обзавестися дітьми в невідповідний момент. Він напевно дуже відповідально поставиться до питання зачаття дітей і буде до цього готуватися всіма можливими способами. І більш того, він ніколи не захоче добровільно зіграти роль тата, якщо в цей момент ще не впевнений у своїй власної фінансової стійкості.

Жінці ж, з якої планується створення повноцінної сім'ї. Теж доведеться неабияк попітніти, адже в першу чергу вона повинна буде довести самому Філіпу, що здатна виховати дітей нормальними людьми і готова стати повноцінною мамою. Філя не створюватиме сім'ю з жінкою, в відповідальність і серйозність якої не впевнений. Він повинен бути впевнений, що вона готова ...

Піклуватися Філіп про своїх дітей буде як годиться. Він приділить максимум уваги їх вихованню і розвитку, але при цьому того ж потребують і від матері дітей. Що стосується любові, так куди більше її буде відносно дівчинки, швидше за все. Хоча і хлопчиська обділяти увагою він теж не стане.

Сумісність Філіп c жіночими іменами

Найкраща сумісність у ім'я Філіп з такими жіночими іменами як Ізольда, Лада, Лідія, Поліна, Едіта, Тамара, Софія і Ольга . У союзі з названої однієї з таких іменоформ, може вийти по-справжньому міцний, щасливий, і довговічний шлюб, переповнений пристрастю і любов'ю.

Відносини з Анастасією, Фрідою, Еммою, Ларисою, Маріанною, Міррою і Ренатою, теж можуть провіщати сильні почуття, пристрасність і казкову любов, але довговічними не будуть, бо на це є безліч «астрологічних» причин.

Ну а з Агніей, Владиславою, Нікою, Світланою і Станіславою, на жаль, нічого хорошого і зовсім не може вийти, бо тут повна несумісність характерів.

В особистому житті у Філіппов зазвичай все дуже і дуже важко. Часто Філі страждають від нерозділеного кохання, жадають серйозних відносин, щирої любові і почуттів з пристрастю, але отримують тільки не тривалі і не серйозні любовні втіхи, ніж природно і незадоволені. Але це вина не самих Філіппов, а скоріше жінок, які все як на підбір не відповідають його критеріям і вимогам.

Число імені Філіп

Число імені Філіп по нумерології – 8. І варто відразу ж зазначити той факт, що енергетика цього числа якраз-таки відмінно поєднується з енергетикою імені Філіп. Що число 8, що саме ім'я, обіцяють розсудливість, цілеспрямованість, працьовитість, справедливість, чесність, обов'язковість, пунктуальність і інші не менш важливі якості. А ще обидві енергетики наділяють унікальним за своєю суттю характером, який важко передбачити, зрозуміти, розгадати.

Все люди-вісімки по-своєму унікальні, але чого у них не відібрати, так це успішності та успішності. Ці люди завжди домагаються поставлених цілей, завжди прагнуть до чогось вищого і хорошому, і вони ніколи не задовольняються тим, що мають. Це люди, спраглі весь час чогось більшого, і Філіп, ця риса як раз-таки і притаманна всім без винятку.

Ну а на додаток до всього іншого варто сказати ще й про те, що число вісім обіцяє заступництво їм людям влюбчивость і м'якість в плані почуттів, що буде як не можна на руку Філіпа, жорстким і грубим чоловікам. Саме число 8 і може виявитися сильний вплив в цьому плані і перетворити носія цього імені з грубого і брутального чоловіка в ввічливого і часом м'якого кавалера. Звичайно, романтичних зізнань у любові і вечері від такого все одно не дочекатися, але все ж ...

Формула обчислення числа імені Філіп:Ф (4) + І (1) + Л (4) + І (1) + П (8) + П (8) = 26 = 2 + 6 = 8

Астрологічна символіка імені Філіп

  • Камінь-талісман – Хризоліт.
  • Планета -покровітель – Венера і Меркурій.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Філіп – Ібіс.
  • Рослинний символ – Акація.
  • Кращий зодіак – Водолій.
  • Число Філіпа – 8.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Філіп

Філіп Кіркоров – естрадний співак)

Філіп Генрі Госсе – англійський натураліст

Філіппо Бруно – вчений

Філіп Любимов – російський осно ватель купецької династії Любимовим

іменини дні і святі покровителі імені Філіп

Святитель Філіп

грудень 26, січень 9

Апостол Філіп (I ст.)

січень 4, січень 17

Мученик Філіп

січень 25, лютий 7

Мученик Філіп Апамейского

лютий 22, березень 7

Преподобний Філіп

березень 29, квітень 11

Апостол Пилип з 12

ти (I ст.) – червень 30, липень 13

святитель Філіп, Московський і всієї України чудотворець

липень 3, липень 16