Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаГенадій
1301 Oracle

Геннадій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Геннадій за походженням давньогрецьке. У корені лежить слово «геннадіс», яке перекладається як «благородний». При цьому буквальне трактування значення має кілька версій, в залежності від культури ...

Ім'я Геннадій зустрічається у всіх державах, де живе переважно російськомовне населення (Росія, Україна, Білорусія і не тільки). Воно має відмінну енергетикою, і нагороджує іменується важливими і потрібними характеристиками ...

Ім'я Геннадій: Значення і характеристика
Походження імені Геннадійдавньогрецьке
В коренігрецьке слово «геннадіс»
Переклад«благородний»
Буквальна трактування«благородний», «знатний», «родовитий»
Ангел хранитель і покровитель імені:Патріарх Царгородський

Популярність:Ім'я Геннадій сьогодні не так популярно, як в 90-ті роки. Знаходиться зазвичай на 75-78 позиціях в рейтингу і доводиться на 1-2 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Гена, Генка

Сучасні англійські аналоги:Геннадіос, Генадзь

Цікаве про ім'я Геннадій:Слово «благородний», яким трактується ім'я Геннадій, розуміється по-різному. За однією версією воно означає «родовитого і знатного», а по інший може розумітися як «високоморальний» або «чесний».

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Геннадій обіцяє названому цим ім'ям людині багато хороших, але часто суперечать один одному якостей. Серед їх величезної кількості, наприклад, жага влади і небажання брати на себе відповідальність за інших людей, бажання отримувати багато уваги і небажання давати його ж натомість, ненависть до грубості і невміння бути ніжним. Ось такий він двоїстий людина, чоловік на ім'я Гена. Але зате у нього душа людини з великим серцем, готового допомагати всім навколо. Він вміє співчувати, відчувати, співпереживати, слухати і прислухатися. І взагалі це хороший друг і товариш.

В своїй більшості Гени, це чоловіки, готові на все заради того, щоб досягти успіху і опинитися в очах інших людей тим, ким можна пишатися і захоплюватися. Для нього немає нічого приємнішого, ніж побачити, як їм захоплюються, як йому заздрять, і як ним пишаються.

Переваги та позитивні риси:працьовитий і цілеспрямований, готовий працювати над собою стільки, скільки доведеться, якщо це дійсно потрібно, і в першу чергу йому самому. А ще носій цього чоловічого імені, це людина слова, ніколи не кидає слів на вітер і намагається дотримуватися даних обіцянок.

Геннадій погано відноситься долюдям із завищеною самооцінкою і до тих, в кого він не знаходить підтримки. Він уникає людей заздрісних і корисливих, хоча в той же час йому не до вподоби розуміння, що йому заздрять.

Характер імені Геннадій

характер імені Геннадій, а точніше його носія, такий, що в ньому уживаються абсолютно суперечливі якості. З одного боку – це людина, яка обожнює бути в центрі уваги. Він приходить в захват, коли його ставлять в приклад або захоплюються ним. Але з іншого боку, Гена досить пихатий і може зазнатися, а будь-яку критику він прийме в багнети.

Друзів у нього небагато, найчастіше він покладається лише на себе, тим більше, більшість знайомих вважає його ненадійним товаришем. У важку хвилину він все-таки допоможе друзям, але йому подобається, коли його просять про допомогу і потім за неї дякують.

Схитрувати для досягнення якоїсь мети для нього звична справа. Він упертий чоловік, але не понад цілеспрямований, так як високих цілей собі і не ставить. Він працює рівно стільки, скільки йому потрібно. Він все робить за планом, повільно і ретельно опрацьовуючи кожен хід без винятку.

Зазвичай Геннадій непогано розбирається в людях і відчуває, коли хтось вирішив його обдурити – це дуже корисна якість. До речі, по ідеї, в характері Геннадія багато що залежить саме від батьківського виховання. Його егоїзм і марнославство потрібно викорінювати ще в дитинстві, тоді і дорослий Геннадій буде більш тактовним, м'яким і емоційним чоловіком.

Раннє дитинство

Геннадій, це зазвичай дитина, яким його батькам буде через що пишатися. Він всього з легкістю навчається, обожнює пізнавати світ, допитливий і активний. Та й енергії в ньому хоч відбавляй. Але є і у нього недоліки ...

Головна плутанина характеру дитини на ім'я Гена полягає в мінливості і невмінні концентруватися на важливому. Він ніяк не може сконцентруватися на чомусь одному, весь час щось відволікає його увагу, всі розпочаті ним справи залишаються незавершеними. Такий він в дитинстві ...

А ще він сильно залежить від уваги. Йому потрібно нескінченне увагу з усіх боків. У зворотному випадку він відчуває себе непотрібним. Ще й ревнивий. Особливо сильно проявляється ревнощі, коли в родині він не єдина дитина.

Але в душі це приємний і добрий дитина. Батькам варто приділити особливу увагу вихованню в ньому добрих якостей, навчити його миритися власними невдачами і долати їх, а не картати себе. А ще його варто навчити бути менш вимогливим і егоїстичним.

Підліток

В підлітковому віці Геннадій може сильно змінитися, залежно від того, який метод виховання використовуватимуть батьки. Підліток-Гена, якщо виховання залишити на самоплив, стає егоїстом. Такий буде із задоволенням приймати чужу увагу, турботу і ласку, але сам цього нікому не дасть до моменту, поки його не попросять про це. І то, він ще подумає, чи варто людина його сил, часу, ніжності і турботи.

Зате він завжди готовий прийти на допомогу, до того ж, незалежно від того, що це буде за допомогу, фінансова, моральна або фізична. Але він бажає, щоб допомога ця була випрошувати. Йому важливо відчувати власну потребу і важливість. Саме тому-то він і буде чекати, поки його прямим текстом попросять про допомогу. А краще, щоб ще і благали. Зате він добродушний і безкорисливий, ніколи не зрадить і завжди піде назустріч слабкому і потребує матеріальної допомоги людині.

В школі це ще і зразковий учень, зразок для наслідування, особливо в точних науках (математика, алгебра, геометрія, фізика чи хімія). Але його бажання вчитися і вивчати названі предмети легко відбити становленням перед ним умов. Будь-яка справа, до якого його примушують дорослі, може різко розподобатися. Краще ні до чого його не примушувати ...

Дорослий чоловік

Дорослий Геннадій, це вже серйозний і відповідальний чоловік. Він може робити великі успіхи в кар'єрі, з легкістю домагатися всіх поставлених цілей, подолати будь-яку перешкоду і досягти того, що йому потрібно, навіть якщо мета здається недостігающему. Найчастіше Гени йдуть за словами своїх батьків, і особливо батьків. Якщо батько був підприємцем, то точно і сам Гена буде їм же ...

Гена добре розбирається в людях, він з легкістю вгадує, хто поганий, а з ким дружити можна і потрібно. Але дуже ретельно перебирає людей з оточення, пред'являється занадто великі вимоги і критерії, і не приймає в своє коло спілкування тих, хто не відповідає їм.

Його головний мінус – запальність. Нон може навіть без особливої ​​причини нагрубити людині, сказати щось дуже образливе або просто образити. Але якщо образить когось безпричинно, то потім обов'язково вибачиться. А ось якщо була на то реальна причина, то вибачень від нього вже не дочекатися, навіть якщо скривдженою людиною стане хтось важливий ...

Доля імені Геннадій

Доля імені Геннадій у відносинах з жінками, в особистому житті і любові передбачає, що носій цього імені вважатиме за краще не поспішати з одруженням. Перший шлюб буде пізно, але обумовлений тим, що йому просто комфортно бути одному.

Найчастіше в підлітковому віці Геннадій більше цікавиться навчанням і читанням книг. Він не любитель гучних студентських компаній, може познайомиться з дівчиною прямо в бібліотеці. Він з повагою ставиться до дівчат, хоча і не намагається їх зрозуміти. Він вміє подати себе, як галантний і ввічливий кавалер, знає хороші манери і способи завоювати серце дівчини. Ще в молодості більш-менш серйозні відносини він заводить з дівчатами поступливими, спокійними, акуратними і господарськими, що не байдужими до його ідей, інтересам і планам.

В майбутньому, якщо дружина буде цілком розділяти з ним його інтереси і захоплення, підтримувати і балувати чоловіка, і не стане суперечити, то цілком можливо, що він стане поступливим і відповідальним чоловіком. Подружню вірність він може і не зберігати, але дружині зраду не пробачить ніколи. До речі, передбачається, що його короткочасні інтрижки не змусять його зрадити родину.

Любов і шлюб для імені Геннадій

Чоловіки на ім'я Геннадій мають досить великий успіх серед представниць прекрасної половини людства. Вони створюють враження не тільки привабливих, але і чемних, галантних, ввічливий чоловіків з прекрасними манерами. Не можна сказати, що вони обожнюють дам, але до них вони відносяться одночасно і з повагою, і з чуточкой нерозуміння, що в свою чергу і приваблює.

Геннадій по натурі одинак, йому добре бути одному, тому він не поспішає одружуватися. При виборі дружини найчастіше керується не серцем, а розумом. Зазвичай його майбутня дружина – це не перша красуня, а найпростіша і спокійна дівчина, відмінно справляється з наведенням ладу, створенням затишної і комфортної обстановки в будинку. Геннадій не любитель скандалити або з'ясовувати стосунки, для нього важливо досягти взаєморозуміння з дружиною.

Для жінки, яка зможе перейнятися його переживаннями, інтересами та ідеями, він стане дійсно хорошим чоловіком. На нього можна покластися, він все робить для сім'ї та рідних. Однак він здатний на рідкісні таємні зради. А ось дружині такий пустощі він не пробачить ніколи.

Геннадій як Батько

Чоловіки на ім'я Геннадій, безумовно, люблять своїх дітей і готові допомагати подружжю з ними справлятися. Вони можуть приготувати сніданок, відвести дітей в садок або в спортивну секцію. Для них допомога в домашніх справах або в догляді за дітьми зовсім дивовижне і незвичайне, а логічне і стандартне справу.

Діти, звичайно, люблять Геннадія, поважають, але разом з цим і злегка побоюються його, адже він досить строгий і вимогливий батько. Він вчить дітей самостійності і вірі у власні сили, а також розвиває в них з дитинства повагу до таких понять як взаєморозуміння, взаємодопомога і взаємопідтримка.

Геннадій намагається проводити досить багато часу з дітьми на свіжому повітрі: походи на рибалку або в ліс, відвідування зоопарку або луна-парку, або просто прогулянка в найближчому парку. Це час, коли батько не читає дітям нотації і моралі, а, навпаки, дозволяє їм поділиться з ним думками, переживаннями і думками.

Сумісність Геннадій c жіночими іменами

Іменини Геннадій з жіночими іменами є дуже складним завданням, тут є багато складних аспектів, кожним з яких обов'язково варто поцікавитися, але якщо ж в загальних рисах, то ...

Найкраща зв'язок в плані щирості почуттів і любові утворюється з такими варіаціями найменувань: Ада, Броніслава, Рада, Маріанна, Стела, Емма, Анастасія .

міцний і міцний шлюб може бути утворений з дівчатами, які мають такі іменоформи як Агата, Фріда, Еліна, Діна, Камілла, Інга, Василиса, Варвара, Христина, Сусанна, Мірра і Роза.

Не рекомендується пов'язувати долю з Таїсією, Елеонорою, Флорою, Катериною, Кірою і Стефанією.

У відносинах з протилежною статтю йому важлива не настільки зовнішня краса обраниці, як стан душі і духовна спорідненість. Йому потрібна чуйна і розуміє жінка, уважна і турботлива, щоб плекала його і почитала, підтримувала в будь-який з трапляються ситуацій. Він же сам стане пристойним чоловіком, зразковим батьком сімейства і зберігачем побутових благ.

Число імені Геннадій

Число імені Геннадій по нумерології – 4. Четвірка, символізує квадрат, який наділяє людей такими якостями, як стабільність, порядність, організованість і надійність. Серед підопічних 4-ки зазвичай немає майбутніх начальників, зате вони дуже працьовиті виконавці будь-якого завдання або доручення, що дозволяє їм досягти професійних успіхів. Вони добре організовані, розумні, терплячі і наполегливі. Їм властиве вміння оперувати цифрами і планувати свій час мало не по секундах. Крім того, Геннадій, як і більшість четвірок, дуже практичний і дотримується консервативних поглядів на принципи роботи і життя в цілому.

В побуті підопічні числа 4 воліють затишну та комфортну обстановку, наявність домашньої тварини, а також самі звичайні розваги.

Однак надмірна педантичність, раціональність, дріб'язковість і розсудливість можуть робити «четвірок», як і Геннадія зокрема, нудними, обмеженими і нецікавими для оточуючих людьми. Їм просто життєво необхідно навчитися фантазувати, мріяти, відкривати щось цікаве і незвідане для себе. Крім того, дуже важливо припинити загострювати увагу на дрібницях.

Формула обчислення числа імені Геннадій:Г (4) + Е (6) + Н (6) + Н (6) + А (1) + Д (5) + І (1) + Й (2) = 31 = 3 + 1 = 4

Астрологічна символіка імені Геннадій

  • Камінь-талісман – Циркон.
  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Геннадій – Пелікан.
  • Рослинний символ – Дерево.
  • Кращий зодіак – Стрілець.
  • Число Геннадія – 4.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Весна.
  • Рік – Змія.

Відомі люди з іменем Геннадій

Геннадій Новгородський – архієпископ Російської церкви

Геннадій Хазанов – актор, артист розмовного жанру

Геннадій Гладков – радянський і р Російсько композитор

Геннадій Батигін – філософ, соціолог

Геннадій Циганков – хокеїст

іменини дні і святі покровителі імені Геннадій

Преподобний Геннадій Костромської

січень 23, лютий 5

Преподобний Геннадій Важеозерскій

лютий 9, лютий 22

Святитель Геннадій, патріарх Царгородський

серпень 31, вересень 13

Святитель Геннадій, архієпископ Новгородський

грудень 4, грудень 17