Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаСвятослав
2667 Oracle

Святослав: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Святослав за походженням слов'янське. Буквальне трактування значення звучить як «священна слава». Сталося від поєднання двох слов'янських слів – «свята» і «слава». Це ім'я має дійсно сильну енергетику і свого часу їм нарікалися виключно діти з іменитих сімей, які принесли користь народу і світу.

Ім'я Святослав сьогодні не користується великою популярністю, але має хорошу значимість і числиться серед рейтингових імен. Але найголовніше його гідність полягає в його сильною енергетиці і хорошому, позитивному значенні, що обіцяє багато хороших якостей ...

Ім'я Святослав: Значення і характеристика
Походження імені Святославстарослов'янське
В корені«святий» і «слав»
Буквальна трактування«священна слава»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:У рейтингу чоловічих імен Святослав займає з року в рік 63-65 позиції. За статистикою доводиться на 2-5 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Святик, Світу, Светик, Слава

Сучасні англійські аналоги:Свентослав, Сватослав, Светіслав

Цікаве про ім'я Святослав:Перше згадування цього імені в древніх джерелах і рукописах помічено під час правління Київського князя Святослава Ігоровича, датується X-им століттям.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Святослав обіцяє хороші, але суперечливі якості. Але при цьому все Святослави різняться і відрізняються один від одного, адже всім сулітся різний, в залежності від знака Зодіаку, виховання і моря інших факторів. Святослав може бути товариським, красномовним, привабливим чоловічком, який вміє обворажівать людей. Може стати маніпулятором, але не корисливим. Брехня і лестощі зневажає, цінує чесність і щирість, хоча сам таким не буде – свої почуття приховує від сторонніх очей, намагається здаватися оптимістичним і не зациклюватися на проблемах.

Амбіційний, трохи зарозумілий, честолюбний, твердий і жорсткий кавалер і трудяга. Носій чоловічого імені Святослав, це природжений лідер, схильний до складних наук. Ніколи не поступиться в суперечці, завжди впевнений на всі сто у власній думці і бачення ситуації. Може побудувати запаморочливу кар'єру, особливо у військовій та науковій сфері. У ньому воюють два суперечливих якості – жадібність і тяга до благодійності.

Переваги та позитивні риси:головна перевага Святославів, всіх без винятку, полягає в їх готовності на все заради того, щоб довести свою правоту. При цьому Святослав на все і завжди буде мати своє власне унікальне думку. Мислити «стадно» носій цього імені ніколи не буде.

Святослав погано відноситься долюдям, які не мають своєї особистої точки зору, до тих, хто чинить зле щодо слабких, і до корисливим людям. А ще Святослав ніколи не підпустить до себе людину, якій не довіряє.

Характер імені Святослав

Характер імені Святослав, а точніше носія цього ймення, такий, що обіцяє багато хороших якостей. Стриманість, треплівость, працьовитість, безконфліктність, доброта і щедрість, обов'язковість і старанність, чутливість і сприйнятливість, красномовність і товариськість – все це риси, що визначають характер названого іменем Святослав хлопчаки. Але це ще далеко не повний список селищах ім'ям Святослав.

Варто відзначити і те, що все Святослави в своїй більшості дуже комунікабельні, привітні, чуйні і відкриті, навіть незважаючи на свою недовірливість, особливо властиву осіннім названим цим ім'ям хлопцям. З такими легко спілкуватися на різні теми, вони завжди готові до розмов по душах, до співчуття і моральну підтримку, ніколи не відмовляють друзям в розмові або допомоги. Але при цьому характер Святослава ніколи не дозволить йому поділитися своїми переживаннями і образами з ким-небудь, будь то друг, чи навіть батько. Святослави в цьому сенсі дуже потайливі.

З іншого боку, характер, це занадто вже складний фактор, і визначається він же не тільки характеристикою імені, але також і купою інших факторів. Так, на Святославів дуже сильно вплив робить батьківське виховання і приклад батька. Хоча не варто забувати і про астрологічну символіку, теж впливає на характер.

Раннє дитинство

Зазвичай характеру хлопчика, якому батьки при народженні вирішили дати рідкісне гарне ім'я Святослав, притаманні такі риси як допитливість, добродушність, доброзичливість, працьовитість, чесність, щедрість, справедливість, чуйність, відкритість, красномовність, слухняність, рухливість, чутливість і образливість. Може здатися, що у хлопчика Святослава ангельська натура, але насправді це далеко не так. Значення може обдарувати його спокійній натурою і добротою, який не кожен може похвалитися, але він не «янголятко» — у цього хлопчика можуть часто виникати розбіжності з однолітками, сварки з батьками і конфлікти з оточуючими його людьми, він занадто багато ображається і може образитися навіть на саму дрібниця. Втім, образи притаманні всім маленьким дітям ...

Зате у маленького хлопчика, над яким протегує значення і енергетика імені Святослав, є величезний творчий потенціал і фантазія, який можна лише позаздрити. Для хорошого проведення часу йому не потрібні друзі і веселощі – такого хлопчику вистачить лише улюбленої справи і цілі, якої потрібно досягти. До речі про цілі – цілеспрямованість і працелюбність, це «коронні» риси хлопчика, над яким панує значення ймення Святослав. Саме завдяки їм він і зможе багато чого досягти в житті. Він із задоволенням вчиться всьому новому, та й взагалі, у цього хлопчика може бути багато подобаються йому занять. Батькам же потрібно лише направити його енергію в потрібне русло.

Підліток

У хлопчика підлітка, над яким протегує значення і енергетика іменний форми Святослав, і зовсім може бути унікальна натура. З одного боку, це добрий, спокійний, романтичний, трохи емоційний, але справедливий і розсудливий хлопчисько. З іншого ж боку, Святослав іноді може проявляти свої найгірші сторони, демонструючи агресію, образливість, запальність, і егоїзм, який насправді названим таким ім'ям хлопчакам рідко притаманний. Все від того, що хлопчика Святослав ніхто зазвичай не сприймає всерйоз через його надмірного спокою і скритності, в той час як сам він потребує уваги оточення – в результаті Святослав і може почати вести себе занадто бундючно і агресивно. Втім, як і говорилося вище, все це лише награність ...

В колективі навчального закладу, будь то школа чи вищий навчальний заклад, Святослава ніхто не стане сприймати, як лідера, навіть якщо він сильно постарається стати цим самим лідером . Значення цього ймення може нагородити лідерськими задатками і здібностями організовувати людей, але виявляться вони тільки в який народився восени хлопчину. Зате у такого може бути купу інших талантів – він може захоплюватися творчістю, красиво малювати, відмінно співати і навіть складати вірші. Правда, зазвичай ці здібності властиві тільки весняним і в рідкісному випадку зимовим Святослава. А ще значення може нагородити Святослава надмірної недовірливістю до людей, але найсильніше вона проявиться в зрілості.

Дорослий чоловік

значення і енергетика чоловічого красивого імені Святослав можуть обдарувати дорослого чоловіка, названого цим ім'ям, яскравим темпераментом і не менш яскравими амбіціями. У цього чоловіка будуть шанси стати повноцінним лідером в товаристві друзів і колег, але швидше за все лише неформальним. Справа в тому, що все Святослави в своїй більшості бояться відповідальності, і саме тому-то і не прагнуть до лідерства, особливо до офіційного. А ще Святослави недовірливі і полохливі, вони бояться зради і обману, і найбільше в житті бояться схибити і зганьбитися в очах суспільства.

Зате з іншого боку значення може обдарувати чоловіка Святослава відмінним почуттям гумору і красномовністю. Такі із задоволенням спілкуються з людьми самих різних типажів, ніколи не відмовляються від нових знайомств, легко йдуть на контакт. Так, недовірливість не дозволить обзавестися великою кількістю справжніх друзів, але зате ті, кому вдасться домогтися цього звання, зможуть розраховувати на Святослава в будь-якій ситуації. Чоловік Святослав, над яким протегує значення цієї іменної форми, ніколи не кине друга в біді, завжди доведеться на допомогу і допоможе в будь-якій ситуації, якщо не ділом, то як мінімум простим радою.

Навіть дорослому Святославу властива образливість і примхливість. Ніколи не вгадаєш, як такий сприйме таку жарт або прикол. Він може образитися навіть на саму дрібниця, затаївши образу на довгі роки. А ще, особливо літнім Святослава, властива мстивість ...

Доля імені Святослав

Доля імені Святослав у відносинах з представницями протилежної статі така, що передбачає становлення Святослава хорошим чоловіком, відмінним батьком, і зразковим сім'янином. З таким жінка, яку він обрав для створення сім'ї, буде як за кам'яною стіною. Притому, якщо брати в приклад історію, то доля Святослава може припускати раннє створення сім'ї і становлення батьком. Такий чоловік не зможе встояти перед жінкою, яка зможе добитися його розташування, і найголовніше, довіри, він не упустить свій шанс і одружується на такий дамі.

Доля Святославів дуже непередбачувана в плані любові. І тим не менше, астрологи стверджують, що названий цим імечко чоловік буде відмінним кавалерів. Святослав ніколи не підніме руку на жінку, не образить її поганим словом, не образить, але при цьому і слабкості не проявить – якщо потрібно, зможе і кулаком по столу стукнути, і проявити себе як лідера. Доля Святослава, стати лідером в сім'ї, хоча на людях він може показувати себе підкаблучником, щоб не псувати відношення оточення до дружини.

А ось в підлітковому віці доля передбачає досить бурхливе особисте життя. Святослав може користуватися великою популярністю у дівчат, і більш того, може почати користуватися цим.

Любов і шлюб для імені Святослав

Важко насправді судити про те, якою людина, і тим більше чоловік, стане чоловіком, орієнтуючись лише на значення і енергетику імені, яким він названий. І тим не менше, в разі Святослава дещо все-таки, можна сказати. І в першу чергу варто сказати про те, що поганим чоловіком Святослав просто не може бути, бо Святослави, це завжди чоловіки, готові брати на себе відповідальність за близьких людей і їх діяння – така людина просто не може бути поганим чоловіком, з таким жінка обов'язково почуватиметься, як за кам'яною стіною.

Інша справа, що швидше за все Святослав буде довгий час шукати собі другу половинку, з якою хотів би пов'язати своє життя. А причина в тому, що самі по собі Святослави дуже вимогливі щодо інших людей, і тим більше по відношенню до тих, хто намагається стати близьким. Носій цього імені ніколи не буде терпіти поруч із собою жінку, яка хоч у чомусь не відповідає його критеріям. До слова, вона обов'язково повинна бути терплячою, поступливою, позитивної, чесної, працьовитої і найцікавіше, що не вимогливою.

Якщо Святослав знайде таку жінку, то зробить все можливе для того, щоб залишитися з нею назавжди. І до речі, носії цього імені дуже напористі і вперті. До чого це? Та до того, що навіть не побачивши відповідного почуття і любові, носій цього імені все одно буде домагатися тієї жінки, на яку звернув увагу.

Святослав як Батько

Яким буде носій імені Святослав татом? Ну вже точно не поганим. Хоча поганих якостей все одно буде вистачати. Але почати варто з згадки про те, що Святослави в своїй більшості дуже відповідальні чоловіки, а значить і до планування сім'ї вони повинні ставитися відповідально. Навряд чи в родині такого чоловіка дитина з'явиться випадково, незаплановано.

Чи стане Святослав хорошим батьком. Поганим-то він вже точно не стане, але і ідеалом батька не буде. З одного боку, він буде відданим своїм дітям, скільки б їх у нього не було, і ніколи не кине їх, не залишить в біді. Але з іншого боку, Святослав ніколи не буде проявляти понад теплою батьківської любові – такий вже характер зазвичай у носіїв цього імені.

Що стосується виховання, розвитку дітей та підготовки їх до зріло, дорослому житті, так цим в ідеалі краще зайнятися їх матері, адже сам Святослав навряд чи буде займатися цими питаннями. Він дасть гроші, достаток, комфорт, дах над головою, захист, але не стане контролювати дітей, готувати їх до дорослого життя і виховувати, адже швидше за все буде дотримуватися думки, що діти самі повинні здійснювати свої помилки і вчитися на них.

Сумісність Святослав c жіночими іменами

В разі імені Святослав самої кращої є сумісність з такими жіночими іменами як Варвара, Глорія, Єлизавета, Ізольда, і Капітоліна. Тут, в разі створення пари з однією з названих так жінок, є всі шанси на побудову міцної і довговічного шлюбу з усіма звідси витікаючими наслідками.

Якщо Святик будує пару з жінкою, названої ім'ям Броніслава, Дора, або Маріанна, то тут шансів, хоч і трохи менше, але вони все ж будуть. І що не менш важливо, в парі буде панувати взаєморозуміння, любов, і пристрасть, хоч і поряд з ревнощами. Так вважає більшість фахівців …

А ось з Анфісою, Вікторією, Катериною, або Оленою, і зовсім не рекомендується будувати відносини Славіку, бо нічого доброго на думку астрологів тут вийти просто не може.

Що до взаємин хлопця, названого іменем Святослав, з представницями слабкої статі, так тут все дуже просто. Будучи популярним в суспільстві, він може користуватися попитом і у жінок, але в стосунках з ними він навряд чи буде надовго затримуватися. Святослав, це зазвичай людина, якого вічно щось не влаштовує в стосунках. Такі весь час знаходять щось погане в своїх дам, що і призводить у результаті до розставань. Хоча в той же час Святослави в своїй більшості дуже поступливі і поступливі щодо жіночої статі. Вони намагаються мінімум ситуацій доводити до конфлікту або сварки, і в більшості випадків йдуть на поступки заради перемир'я ...

Число імені Святослав

Число імені Святослав по нумерології – 1. Люди, заступництво цим числом, це завжди цілеспрямовані і працелюбні особистості, які намагаються досягти в житті якомога більшого. Ці люди мрійливі, і при цьому всі свої мрії вони намагаються втілити в реальність. А найголовніше полягає в тому, що «одиниці» завжди знаходяться «на передовій», всюди рвуться вперед, в бій, не боячись наслідків, рішуче і вперто.

Більшість людей, заступництвом числом 1, це мрійливі особистості з хорошим уявою і яскравою фантазією. І завдяки цим якостям вони і досягають поставлених цілей, стають успішними і дуже шанованими. При цьому люди-одиниці стають зазвичай ще й лідерами, справжніми, готовими не тільки командувати, але ще і брати на себе відповідальність за людей, якими керують.

Перебуваючи завжди в центрі уваги, люди числа «Один» заробляють такий авторитет в суспільстві. Про яке багато хто лише мріють. Але нерідко трапляється і погане – справа в тому, що люди числа «1» нерідко стають занадто самовпевненими і самозакоханими, через що втрачають друзів, близьких, і навіть поваги.

Формула обчислення числа імені Святослав:С (1) + В (3) + Я (6) + Т (2) + О (7) + С (1) + Л (4) + А (1) + В (3) = 28 = 2 + 8 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Святослав

  • Камінь-талісман – Аметист і Аквамарин.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Святослав – Лось.
  • Рослинний символ – Дуб.
  • Кращий зодіак – Овен.
  • Число Святослава – 1.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Весна.
  • Рік — Щура

відомих людей імені Святослава

Святослав Реріх (російський філософ, художник )

Святослав Федоров (знаменитий мікрохірургія очей)

Святослав Ріхтер (російський піаніст)

Святослав Ігоревич (великий князь Київ )

Святослав Медведєв (фізіолог)

Святослав Вакарчук (Український рок-музикант)

Святослав Балза (народний артист України )

Святослав Вітман (російський письменник)

Святослав Мороз (російський скрипаль)

День імені та святих покровителів під назвою Святослав

Святий благословенний князь Святослав Юр'євський

3 лютого, 16 лютого

Рев. Святослав, Нікола Святош, князь Чернігів

27 вересня, 11 жовтня, 15 жовтня, 27 жовтня