Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаІлга
540 Oracle

Илга: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Илга за походженням башкирська або латиський. Прийшов в нашу культуру в минулому столітті. Вважається латиської формою популярного жіночого російського імені Ольга. Могло утворитися від слова «ilgas», значення якого звучить як «пристрасне бажання».

Ім'я Илга сьогодні практично не зустрічається навіть на території держав колишнього СРСР. Втім, воно ніколи і не було занадто популярним, а тому не дивно, що багато людей навіть не чули про його існування. Зате це жіноче ім'я має дуже сильну, потужну енергетику …

Ім'я Илга: Значення і характеристика
Походження імені Илгалатиська або башкирська
В кореніукраїнське жіноче ім'я Ольга
Буквальна трактування«пристрасне бажання»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У сотню найпопулярніших українських жіночих імен Илга не потрапляє. Вважається дуже рідкісним. Доводиться приблизно на 2-5 дівчаток з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Ілочка, Іля, Іла

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Илга:ім'я Илга ніколи не було надто популярним в нашій країні, але його рідкість якраз-таки і стала запорукою факту про те, що воно має дуже потужну енергетику.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Илга має таку енергетику, що здатна наділити носительку цього імені цілою купою реально потрібних якостей. Серед їх величезної кількості варто було б виділити цілеспрямованість, допитливість, добропорядність, спрагу справедливості, невміння ігнорувати чужі біди і проблеми, небажання стояти осторонь, коли ображають слабкого, комунікабельність і красномовство, приязність та комунікабельність.

По суті, увібрала в себе всю енергію цього імені дівчина може стати реально унікальною людиною, з непередбачуваною долею, цікавою натурою, і терпимим характером ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність дівчат, які отримують при народженні ім'я Илга, це комунікабельність і здатність заводити друзів. Ці дівчата ніколи не бувають самотніми, вони завжди оточені увагою, турботою, любов'ю і повагою.

Илга погано відноситься долюдям, які постійно всім навколо нав'язують свою думку і не прислухаються до інших . А ще Ілгі ненавидять грубих, надто самовпевнених і нав'язливих чоловіків.

Характер імені Илга

Характер імені Илга є таємним і самим нерозгаданим параметром, ну не рахуючи долі. Втім, успіхи у дослідників є і тут – так, на думку більшості фахівців, характер цього імені такий, що обіцяє багато хороших якостей, в комплексі утворюють реально унікальну особистість. Вона примхлива, сприйнятлива, чутлива і місцями навіть образлива, але при цьому сильна, як морально, так і психологічно, і може дати фору навіть багатьом чоловікам. Характер її стерпіти непросто, але можна, особливо якщо звернути увагу на її вміння красиво розмовляти, на її стриманість, на її доброту і життєрадісність. А плюс до всього, характер передбачає приязність та комунікабельність, яким можна позаздрити – така не соромиться і не боїться нових контактів, із задоволенням знайомиться з новими людьми і зазвичай виробляє про себе ідеальне враження у людей.

Втім, все вищесказане представляє собою лише теорію, яка на практиці може і не підтвердитися. І взагалі, багато в такий параметр як характер імені Илга залежить від додаткових чинників, наприклад, від знака зодіаку, від тваринного за східним календарем, і природно, від виховання.

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки з ім'ям Илга, це період формування в ній особистості, але не підсумковій, а лише перехідною. На цьому етапі значення цього ймення може обдарувати такими рисами як допитливість, активність, енергійність, непослух, непосидючість, уяву, мрійливість, комунікабельність і балакучість. У цієї дівчинки багато хороших якостей, і саме завдяки цьому-то вона і може обзавестися великою кількістю друзів серед однолітків.

З батьками, правда, вічні проблеми – Илга не слухається нікого, завжди надходить тільки так, як вважає за потрібне, принципова навіть в такому малому віці і ніколи не мириться зі думкою навіть дорослої людини, якщо не згодна з ним — все це вплив такого фактора як значення. Складний дитина, якщо дивитися з батьківської сторони, але зате талановитий і здібний – вона легко вчиться всьому новому і обожнює розвиватися, і взагалі, батькам просто необхідно звернути всю її енергію, наполегливість і настирливість в потрібне русло, тільки так можна буде підкорити її принциповість і всю ту енергійність, що таїться всередині.

значення цього ймення може в такому ранньому віці обдарувати і іншими хорошими якостями, наприклад, працьовитістю і жагою справедливості, але також може обдарувати і поганими рисами, одна з яких, це безкомпромісність . Втім, з переходом на іншому етап все зміниться ...

Підліток

Вже в підлітковому віці у дівчинки з ім'ям Илга почне змінюватися характер, і не в гіршу, а виключно в кращу сторону. Значення імені Илга може почати наділяти такими рисами як красномовність, вміння знаходити спільну мову з будь-якими людьми, вміння вписуватися в будь-яку компанію без особливих зусиль і виробляти таке враження, від якого буде толк. Взагалі, Илга підліток, це хороша людина, дитина з відмінним характером, хоч і має масу недоліків. Правда, всі ці недоліки, це її вроджені мінуси – наприклад, це принциповість, наполегливість, наполегливість, нетерпимість, агресивність, безкомпромісність.

Але є і величезні плюси, серед яких невміння зупинятися на досягнутому, небажання здаватися побачивши перепони на шляху до поставленої мети, рухливість, енергійність, товариськість, добродушність, доброзичливість, життєрадісність, добропорядність. З такою легко порозумітися, якщо не суперечити їй – ставши її другом, можна обзавестися не тільки вірним товаришем, але і відмінним співрозмовником. Єдиний величезний мінус, це погана навчання – ну не створена вона для того, щоб підкорятися вчителям і жити за правилами, вона живе тільки у відповідності зі своїми особистими правилами, і нікому і ніколи не підпорядковується, така вже її сутність, і винна в цьому в основному значення іменоформи.

Доросла жінка

Доросла Илга ніколи не зупиняється на шляху до поставленої мети, ніколи не кидає розпочату справу, і завжди йде до кінця, незважаючи на перешкоди. Така обов'язково доб'ється того, чого хоче, і що не менш важливо, ні в якому разі не здасться. Пасувати, це не для неї. Відкритість, цілеспрямованість, везучесть, лідерські задатки, організаторський дар, вміння керувати натовпом і нав'язувати свою думку – ось ті самі переваги, якими володіє Илга, які дарує значення ймення, і що принесуть багато хорошого її буття.

Але є і недоліки – у дівчинки, для якої батьки вирішили вибрати ім'я Илга, є такі мінуси як запальність, агресія, сприйнятливість, вразливість і примхливість. Зате вона чесна і охайна, і надходить у всьому тільки відповідно до власних принципів. А ще вона легко йде на контакт і точно так же легко вписується в будь-яку компанію, навіть в ту, де їй відверто не раді. Куди гірша справа з взаєминами з чоловіками ...

Доля імені Илга

Взагалі, відразу варто було б сказати, що доля імені Илга у відносинах з представниками протилежної статі, в любові і в шлюбі, дуже непроста, і все по відразу кількох причин. По-перше, вона занадто нетерпима і принципова, з чим може змиритися далеко не кожен представник сильної половини людства. По-друге, вона надто перебірлива в плані вибору потенційної другої половинки, і готова перебирати чоловіків до тих пір, поки не знайде цілком і повністю відповідного її вимогам. Ну а по-третє, така вже доля іменоформи Илга, що передбачає носительці цього найменування довгий поневіряння по лініях особистому житті в пошуках ідеалу ...

Самий же складний період життя названої так дівчинки, це підлітковий етап. На цьому етапі її мало цікавлять взаємини з хлопцями, у неї є справи важливіші, але ж саме на цьому етапі жінка і починає формувати в собі майбутню матір, жінку, і коханку. Доля передбачає, що в майбутньому їй буде дуже складно переключитися на відносини з потенційними кавалерами, і це принесе свої, неможливо позитивні плоди.

Зате в майбутньому Илга може стати реально хорошою матір'ю по всіх параметрах, відмінною дружиною і ідеальною коханкою. Віддана, вірна, цілеспрямований, чесна, безкорисна в стосунках з близькими, відповідальна і виконавча – про такий дружині можна тільки мріяти. Але є і мінус – чоловік, якого призведе доля в її життя, повинен бути терплячим, і більш того, має приготуватися до того, що їм будуть намагатися командувати. Така вже Илга і її доля ...

Любов і шлюб для імені Илга

Илга — це комунікабельна і ефектна жінка, що відрізняється сильною влюбливість і емоційністю. При цьому вона досить вимогливо і недовірливо ставиться до представників сильної половини людства. Чоловік, який бажає стати її обранцем зобов'язаний спочатку домогтися її довіри і наочно показати їй свою вірність і відданість. Зазвичай пошуки майбутнього чоловіка у неї затягуються ні на один рік.

Для Ілгі важливо, щоб у відносинах з чоловіком панували взаєморозуміння і довіру. Вона повинна бути на всі 200% бути впевненою в відданості свого чоловіка, оскільки досить ревнива жінка. Свою ж вірність Илга зможе забезпечити лише тому чоловікові, який зуміє регулярно і за новою запалювати в ній вогонь пристрасті і почуттів, оскільки для неї емоційна і інтимна сторона взаємин з чоловіком вкрай важлива. До речі, чесність Ілгі не дозволить їй обманювати чоловіка, змінивши хоч раз, вона тут же у всьому зізнається і розірве шлюб.

У сімейному житті Илга проявляє свої кращі якості. Вона прекрасно справляється з ролями чудовою подружжя, пристрасної коханки і бойової подруги. Її віддане, безкорисливе і дбайливе ставлення до всіх домочадцям дуже радує чоловіка. Крім того, Илга прекрасно справляється з усіма клопотами і справами по дому, і поїсти приготувати встигає і чоловіка свого порадувати. Однак її чоловік спочатку повинен бути терплячим і поступливим чоловіком, оскільки в своїй родині Илга прагне стати лідером в прийнятті рішень.

Илга як Мати

Илга — це жінка з дивно яскравим і унікальним характером, наділена почуттям обов'язку і відповідальності, ніжністю та турботою, але разом з тим жорсткістю і умінням управляти. Діти в життя Ілгі зазвичай з'являються, коли вона вже цілком і повністю готова стати матір'ю, тому зробить все можливе, щоб виконати цю відповідальну місію достойно.

Діти — це для неї саме справжній скарб в житті. Вона прагне дати їм все, що тільки їм може знадобиться. Вона не бажає, щоб її діти були в чомусь гірше інших дітей. Кращі іграшки, одяг і сучасні аксесуари – вона готова витрачається на все це лише за однієї умови, яким є повна слухняність, самостійна і старанна навчання, а також виконання її доручень. Такий цікавий підхід у вихованні дітей може здатися невдалим, оскільки все зав'язано на добуванні користі, але з іншого боку, він вирішує відразу кілька виховних та освітніх завдань.

Илга виховує своїх дітей досить строго, але завжди справедливо. Вона завжди робить те, що обіцяє, подаючи їм таким чином приклад про те, як потрібно тримати слово. Зазвичай Ілгам вдається виростити успішних і відповідальних людей, зберігши з ними тісний зв'язок на все життя.

Сумісність Илга c чоловічими іменами

Іменини Илга, досить складне питання. Але і в ньому деякі дослідники все ж змогли досягти успіху. Так, існує думка, що найкращою буде у носії цього іменофоми сумісність з чоловіками, названими такими варіаціями як Олег, Олександр, Ігор, Андрій, і Владислав.

З Максимом, Глібом, Романом, і Іллею, сумісності трохи менше, але вона все ж теж є. Так, тут можуть бути побудовані реально хороші і позитивні відносини, але ось їх фортеця змусить бажати кращого. При найменшому сплеску ревнощів відносини можуть бути, як то кажуть. Розбиті в пух і прах.

А ось з Тарасом, Іваном або Євгеном і зовсім фахівці не рекомендують вибудовувати як такої союз, бо в цих випадках спочатку є повна несумісність.

що стосується взаємин з представниками протилежної статі – тут все дуже непросто. Головна її проблема полягає у влюбливості, яку обіцяє, між іншим, не тільки значення цього найменування, але астрологічні покровителі іменоформи, серед яких і планета-покровитель, і стихія, і навіть камінь-талісман. А ще вона недовірлива щодо чоловіків, що природно і не може цього не розповідали на відносинах з ними – кожному, хто зважиться бути поруч з нею, доведеться спочатку завоювати її довіру і довести свою відданість ...

Число імені Илга

Число імені Илга по нумерології -1. Народжені бути першими, переможцями і лідерами, — так нерідко кажуть про людей, чиї імена потрапляють під заступництво числа 1. Одиниці дійсно завжди налаштовані на успіх і перемогу, вони хоробрі, досить мужні і впевнені в своїх переконаннях люди. Для них вкрай важливо не змінювати свої принципи, свою думку і бути впевненими у своїй правоті.

Підопічні числа 1 завжди завзято і наполегливо рухаються прямо до наміченої мети. Багато людей навіть заздрять їх непохитною цілеспрямованості. Одиниці — справжні трудоголіки, вони активні, честолюбні, здібні й дуже розумні люди. Вони володіють неймовірно величезним інтелектуальним потенціалом. Також у них добре розвинене творче мислення. Зазвичай одиниці намагаються працювати самостійно, щоб не конфліктувати з начальством, але ось керувати іншими людьми вони можуть дуже успішно і віртуозно.

Підопічні одиниці відрізняються позитивним настроєм, життєрадісністю і хорошим почуттям гумору, але в неприємних або конфліктних ситуаціях можуть проявлятися не зовсім приємні якості особистості числа 1: нестриманість, зарозумілість, бажання маніпулювати, зайва владність і егоїзм.

Формула обчислення числа імені Илга:і (1) + Л (4) + Г (4) + А (1) = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Илга

  • Камінь-талісман – Бірюза і Пісковик.
  • Планета-покровитель – Сонце і Венера .
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Илга – Лань.
  • Рослинний символ – Липа.
  • Кращий зодіак – Лев.
  • Число Ілгі – 1.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.
  • Рік – Кролик.

Відомі люди з іменем Илга

Илга Вітола (латвійська актриса)

Илга Крейтусе (політик)

іменини дні і святі покровителі імені Илга

імені Илга немає в православних святцях, іменини воно не святкує і їм дівчаток не хрестять, однак його вважають варіантом імені Ольга в Латвії. Православна церква при хрещенні назве дівчинку по імені Илга Ольгою, яка стане її святою покровителькою.

Рівноапостольна Ольга

липень 11, липень 24

Свята страстотерпице Ольга, велика княжна

липень 4, липень 17