Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаГліб
1513 Oracle

Гліб: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Гліб за походженням древнескандинавской або древньогерманська. За першою версією, це ім'я могло бути утворене від древнескандинавского імені «Gudleifr». За другою версією – від древнегерманского «Godleib». Втім, трактуються значення обох версій однаково – «нащадок Бога», «спадкоємець Бога», або «улюбленець Бога».

До речі, чоловіче ім'я Гліб користується популярністю в Україні, Україні і Білорусії, вважається сучасним і володіє відмінною енергетикою. А ще це ім'я сумісно з більшістю сучасних жіночих імен і здатне наділити носія справжнім чоловічим характером …

Ім'я Гліб: Значення і характеристика
Походження імені Глібскандинавське або древньогерманська
В корені«Gudleifr» або «Godleib»
Переклад«спадкоємець Бога» або «улюбленець Бога»
Ангел хранитель і покровитель імені:Князь Гліб Володимирський

Популярність:Ім'я Гліб в рейтингу чоловічих імен числиться на високих 24-25 позиціях і за статистикою припадає на 12-14 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Глебка, Глебушка, Глебчік

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Гліб:Перша російська версія імені Гліб звучала як Уліб (ця версія фігурує в староруських літописах), і тільки через деякий час це ім'я набуло сучасне звучання.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Гліб по головною версією обіцяє такі риси характеру як спокій, розсудливість, впевненість в собі, душевність, привітність, м'якість, доброзичливість. Зазвичай Гліб, це людина з унікальним характером, з одного боку, веющий строгістю і вимогливістю, а з іншого. Демонструє виняткову доброзичливість і щедрість.

Зазвичай це сильна духом людина, з гордістю проходить крізь маси життєвих негараздів. Він пишався собою і невразливий для емоційних поривів, завжди домагається поставленої мети, прагне до самовдосконалення і самодостатності, і з дитинства намагається розвиватися у всіх напрямках. Звичайно, бувають і винятки, але здебільшого все Глеби саме такі.

Переваги та позитивні риси:розсудливість, відповідальність, пунктуальність, щедрість, готовність йти на відчайдушні вчинки заради самовдосконалення, небажання здаватися і унікальний склад розуму, ініціативність і працелюбність.

Гліб погано відноситься долюдям злим і хитрим, корисливим і брехливі, до тих, хто веде себе некоректно по відношенню до слабших людей, і до тих, хто всіляко показує свою силу. А ще ця людина ненавидить людей, які так чи інакше виїжджають на слабкостях інших людей.

Характер імені Гліб

Характер імені Гліб такий, що обіцяє носієві цієї іменоформи багато хороших якостей. Так, звичайно Гліб, це добрий, позитивний, оптимістичний, цілеспрямований, настирний, справедливий, веселий, позитивний, доброзичливий і життєрадісний, працьовитий і безпринципний чоловік. Його характер притягує людей і дозволяє йому заводити багато друзів навіть там, де завести їх практично нереально. А ще характер названого найменуванням Гліб чоловіки дозволяє такому представнику сильної половини людства досягати успіху в будь-якому обраному справі, будь то просто хобі, або ж професійна діяльність. Характер Гліба позитивний за всіма параметрами без винятку, це факт, він хороших друг, відмінний товариш і співрозмовник, та й друга половинка буде ним задоволена, але є і недолік – Гліб не прощає зради, навіть якщо воно і незначно, готовий розпрощатися з людиною раз і назавжди, якщо він скоїв зрадницький вчинок, навіть якщо він і був йому реально близьким. Правда, у міру дорослішання характер Гліба зазвичай змінюється, і далеко не завжди в кращу сторону.

Ну і не можна не відзначити той факт, що багато в чому характер може бути зовсім не таким, який описаний вище, бо на нього можуть впливати додаткові фактори. Так. На характері може позначатися енергетика знака зодіаку, значимість сезону народження, або ж батьківське виховання.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчаки, для якого батьки вирішили при народженні вибрати чоловіче ім'я Гліб, переповнене хорошими враженнями і позитивом. Значення цього ймення обдаровує носія хорошим характером і цілою купою цілком непоганих якостей. Чуйний, добрий, добродушний, чесний, веселий, оптимістичний, позитивний, завжди в доброму здоров'ї і ніколи не впадає в істерики – ось який він, маленький Гліб, над яким протегує значення цього найменування. З раннього віку він не перестає радувати батьків, у всьому намагається допомагати, вічно придумує якісь справи, багато фантазує і за рідкісним випадком може не послухатися маму. До тата ставиться з найбільшою повагою, бажає бути схожим на нього. Ще значення може обдарувати цього хлопчиська не притаманна настільки ранніх років розважливістю та ощадливістю – перш, ніж зробити що-небудь, він сто разів обміркує наслідки і зважить всі «за» і «проти». Чуйний, щирий, володіє унікальною манерою спілкування, з усіма намагається бути однаковим, любить спілкуватися з однолітками і всіх називає своїми друзями – загалом, у цього хлопчика суцільні позитиви. А ще він обожнює вчитися всьому новому, але на жаль, в такому малому віці не має працьовитістю, потрібним для досягнення поставлених ним же перед собою цілей. З однолітками, зате у нього чудові стосунки – Гліб поважає кожної людини в своєму колі спілкування.

Підліток

У хлопчика підлітка, названого іменем Гліб, практично немає недоліків. Значення імені Гліб може обдарувати його купою хороших характеристик, і не дати жодної вади. Доброта, чуйність, відкритість, справедливість, прямолінійність, чесність, щирість, доброчесність, життєрадісність, позитивне мислення, оптимістичність і жартівливість, непосидючість і активність, енергійність і вигадливість – ось те, чим може похвалитися практично кожен Гліб, над яким протегує значення цієї іменоформи. До недоліків же можна віднести тільки лише невміння бути черствим в потрібні моменти – його легко образити, але будь-яку образу він з легкістю прощає, і все намагається списувати на те, що у кожної людини без винятку є недоліки. Єдине, що він ніколи і нікому не пробачить, це зрада – неважливо, хто цей зрадник, друг, дівчина, родич або простий знайомий, зрада для нього є неприпустимим фактором. У школі зазвичай у нього відмінна успішність, з будь-якими предметами справляється на «ура», ніколи не «Філон», старанний і не ледачий, працьовитий, але не дуже цілеспрямований, у всьому його потрібно підштовхувати вперед. А ще значення ймення Гліб може нагородити цього хлопчиська лідерськими задатками, правда, проявлятися вони почнуть найкраще саме в дорослому житті – в підлітковому віці Гліб намагається не демонструвати свою перевагу і не звертати на себе увагу оточення. А ще значення може перетворити цього хлопчика в непосиду і балуваних ...

Дорослий чоловік

Дорослого хлопчика, точніше, того, що вже став чоловіком, значення наділяє ще більшою кількістю хороших якостей. Серед їх величезної кількості є не тільки названі вище, але також і такі як цілеспрямованість, працьовитість, самодостатність, самовпевненість, ідеалістичність, уважність, старанність, обов'язковість, відповідальність і чесність. Гліб зазвичай має коло спілкування, не обмежується тільки лише родичами і колегами по роботі – він легко йде на контакт, знайомиться з людьми в самих непередбачуваних місцях і може з легкістю підтримати будь-яку тему бесіди, навіть будучи в цій темі новачком. У нього багато друзів, це факт, але таким же фактом є і те, що значення обдаровує дорослого чоловіка з ім'ям Гліб і шармом, який притягує представниць протилежної статі. Гліб користується попитом у жінок, змінює потенційних других половинок як рукавички, боїться втратити свою свободу і намагається не обмежувати себе серйозними і довговічними відносинами, хоча в кінцевому підсумку мріє знайти ту єдину, з якою зміг би збудувати реально міцні відносини. Що ж стосується професійної діяльності, так тут все просто – названі ім'ям Гліб чоловіки, над якими опікується значення цього найменування, зазвичай намагаються працювати в сфері, де є можливість проявити себе і фантазію, це фантазери, які бажають виплеснути всю накопичену енергію назовні.

Доля імені Гліб

Доля імені Гліб в стосунках з жінками, в шлюбі і як такої любові така, що передбачає бурхливе особисте життя і величезна кількість змін потенційних партнерок. Доля Гліба бути хлопцем нарозхват, але користуватися він ці ніколи не стане, навпаки, він не бажає тієї популярністю, яка його буде переслідувати по ходу всього його життя.

Доля хлопця з ім'ям Гліб в стосунках з дівчатами передбачає йому постійне перебування на позиції підкаблучника. Він не любить домінувати, не бажає бути главою в парі і сім'ї, йому потрібні просто теплі і довірчі відносини, такі, в яких буде суцільний позитив. Хоча далеко не кожній жінці це може сподобатися. А ще доля може перетворити Гліба в небаченого ревнивця – свою другу половинку він буде ревнувати до всіх без винятку.

Проте, врешті-решт доля може привести Гліба до створення реально міцної сім'ї. В його родині не буде рівності, а й патріархату теж не буде – матріархат, ось що керує відносинами в сім'ї названого іменем Гліб хлопця. Самому ж йому доля передбачає становлення ідеальним батьком і хорошим, хоч і ревнивим, чоловіком.

Любов і шлюб для імені Гліб

Гліб поводиться з жінками дуже галантно і ввічливо, але трохи нерішуче. Йому не вистачає напористості і сміливості, тому жінки дуже часто сприймають його, як безхарактерного чоловіка, у якого немає сили волі і власної думки, хоча насправді він таким не є.

В молодості він може заводити безліч бурхливих короткочасних романів, проте щиро і сильно носій цього імені може полюбити один раз, максимум двічі, за все життя.

Одружитися Гліб може, як в ранньому, так і в більш зрілому віці. Це буде залежати від того, коли ж він зустріне другу половинку і піддасться пориву пристрасті і любові. Його дружина повинна бути спокійною і поступливою, готової розділити всі його інтереси, пристрасті, думки і переживання. Йому важливо підпорядкувати її своїй волі, щоб в подальшому вона не намагалася обмежити його особистий простір і незалежність.

Носій імені Гліб вважає за краще рівність в сімейних відносинах. Довіра, взаєморозуміння, злагода і взаємовиручка – це головні вимоги у стосунках з коханою дружиною. Він із задоволенням допомагає їй у веденні господарства і в створенні домашнього затишку, але не стане рабом. А ще ні в якому разі не потрібно змушувати Гліба ревнувати, так як надмірні ревнощі – це, мабуть, його єдиний недолік.

Гліб як батько

Передбачається, що мало не з кожного чоловіка на ім'я Гліб вийде прекрасний сім'янин і турботливий батько. Він просто обожнює своїх малюків. Він не тільки готовий допомагати дружині в роботі по дому, але і з радістю допомагатиме їй у догляді за дітьми, а в подальшому і в процесі їх виховання. Для нього не є чимось незвичайним стандартні турботи. Поміняти підгузники, застіривать пелюшки або помити малюку попу – не проблема для Гліба.

Гліб обожнює грати з дітьми в різні розвиваючі ігри: пазли, мозаїки, доміно або просто будівництво найкрасивіших замків з конструктора. Діти люблять Гліба, оскільки він проводить з ними досить велика кількість часу, робить їх дитинство веселим і цікавим. Регулярні походи в цирк, кіно, зоопарк, дитячі ігрові кімнати або навіть походи на рибалку – все це дарує їм незабутнє і прекрасне дитинство.

Однак, коли потрібно, він може проявити і строгість, наприклад, в процесі навчання . Він вважає, що освіта в житті кожної людини відіграє дуже важливу роль, і що отримувати нові знання і вміння кожен повинен самостійно. Саме це-то він і буде прищеплювати дітям з дитинства.

Сумісність Гліб c жіночими іменами

Ідеальна сумісність у імені Гліб в плані почуттів і пристрасті з такими жіночими іменами як Римма, Флора, Уляна, Глорія, Калерія і Марта.

З Агатою, Алевтиной, Неллі, Наталією, Розою і Едітою, іменований Глібом зможе вибудувати надійний, міцний, щасливий шлюб.

А з такими як Фріда, Клавдія, Белла, Лада, Інга і Ізольда, ніякого зв'язку і зовсім не може бути, тільки негативний вплив на долю.

Взагалі, цьому чоловікові потрібна жінка, готова до жертв заради його блага — він обожнює, коли заради нього жертвують чимось інші люди …

Що ж стосується взаємовідносин хлопчика з ім'ям Гліб з представницями протилежної статі, так тут все куди простіше – це веселий і кмітливий хлопець, з відмінною фантазією і веселою вдачею, він подобається дівчатам, але намагається не обмежувати себе серйозними стосунками. Хоча, в шістдесяти відсотках випадків, коли мова заходить про чоловіка з ім'ям Гліб, відбувається інакше – багато хто з них одружуються досить рано, до того ж, обов'язково на веселих, і необмежених правилами і принципами дівчат ...

Число імені Гліб

Число імені Гліб по нумерології — 7. Воно наділяє своїх підопічних такими властивостями, як оригінальність, незалежність, неординарність і волелюбність. У сімок постійно виникають якісь незвичайні, цікаві, навіть геніальні ідеї і задумки. Звичайно, вони відрізняються не тільки чудовим уявою і розвиненою фантазією, але і своїм гострим розумом і вродженої мудрістю.

Серед підопічних числа 7 безліч людей, у яких може бути одночасно 3-4 вищі освіти в різних сферах освіти. Це пояснюється їх невгамовним цікавістю до все нових і нових знань і вмінь. Вони із задоволенням шукають своє покликання, випробувавши безліч різних сфер діяльності, чітко дотримуючись древньої латинської приказці «Nosce te ipsum» (Пізнай самого себе).

Сімки дуже цілеспрямовані і працелюбні люди, але вони не люблять командну роботу. Та й, взагалі, спілкування в їх житті часто займає вкрай мало місця. Їхній головний інтерес в житті — це розвиток і самовдосконалення. Гліб, як і більшість сімок повинен частіше розважатися і відпочивати з друзями, а не займатися самокопанням.

Формула обчислення числа імені Гліб:Г (4) + Л (4) + Е (6) + Б (2) = 16 = 1 + 6 = 7

Астрологічна символіка імені Гліб

  • камінь-талісман – Місячний камінь.
  • Планета-покровитель – Юпітер і Місяць.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Гліб – Коник.
  • Рослинний символ – Яблуня.
  • Кращий зодіак – Рак і Скорпіон .
  • Число Гліба – 7.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Літо.
  • Рік — Тигр.

Відомі люди з іменем Гліб

Гліб князь Муромський (син Володимира Святого)

Гліб Котельников (радянський винахідник)

Гліб Кржижановський (політичний діяч)

Гліб Панфілов (радянський і російський кінорежисер)

Гліб Успенський (російський письменник)

Гліб Стриженов (заслужений артист РРФСР)

Гліб Лозино-Лозинський (розробник радянської авіаційно-космічної техніки)

Гліб Самойлов (вокаліст, гітарист)

Гліб Жеглов (головний герой кінофільму «Місце зустрічі змінити не можна»)

іменини дні і святі покровителі імені Гліб

Благовірний князь Гліб

травень 2, липень 24, вересень 5

Священномученик Гліб Апухтін

січень 22, вересень 10

Князь Гліб Володимирський

червень 20