Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаГульмира
439 Oracle

Гульмира: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Гульмира мається на українському іменослове вже давно, але особливою популярністю в країнах з російськомовним населенням не користується, хоч і зустрічається в деяких регіонах . Має хорошу значимістю і здатне обдарувати відмінною сумісністю з більшістю українських іменоформ ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Ім'я Гульмира давньоперсидської за походженням і перекладається як « подібна квітці ». Питання про значенні імені цього теж таїть в собі чимало цікавих факторів, і кожен по-своєму важливий у трактуванні. В цілому ж, вважається, що названої цієї формою імені малятку в майбутньому повинні належати такі риси характеру як лідерство, гучність, баловство, непосидючість, стрімкість, дієвість та вміння організовувати натовп ...

На ранній стадії житія це ім'я дівчинці подарує безліч первинних властивостей, серед яких раніше названа непосидючість, балованность, пустощі, бажання бути головною і нав'язувати всім власні точки зору на все, активність і енергійність. Вона може доставляти батькам чимало проблем, бо весь час знаходиться в нескінченному пошуку пригод, така собі шукачка нових емоцій і вражень, любителька адреналіну, спрагла розважатися і веселитися. Може здатися, що у неї відсутнє почуття страху – балується, отримує покарання, і знову пускається в настільки ж роздольне буття. Але немає, просто енергії в ній стільки, що вона потребує вихлюпування. Варто зайняти її важливою справою, і почати в цьому віці прив'язувати любов до якогось справі – це призведе до успіхів на етапі дорослішання.

Відносини з однолітками, завдяки впливу планети-покровителя, досить непогані, притому, на всіх життєвих етапах. Може стати ідеальним другом, не зрадить і не обдурить, підтримає в будь-якій ситуації і обдарує увагою того, хто його потребує. Єдина плутанина полягає в лідерстві – не може бути в тіні, хоче бути лідером. А ще схильна до маніпулювання – вміння маніпулювати людьми сприймає як дар і користується ним так часто, як тільки дозволяє совість. Правда, в стосунках з чоловіками намагається навпаки бути чесною і відкритою ...

Навчання – тут все складно. Чи то вплив каменю-талісмана, то чи сама назва, позбавляють її бажання вчитися і розвиватися. Непосидючість, непосидючість, активність, енергійність, відсутність відповідальність і дисциплінованості, уважності й наполегливості – все це призводить до негараздів і вічних проблем з оцінками. Викладачі сприймають як Грайливу, і рідко довіряють важливі справи. Зате заводила і організатор, вміє керувати натовпом і знаходиться в постійному центрі уваги. Ще один мінус – невміння доводити справи до «фінального свистка». Захоплюється багато чим, але будь-яке захоплення кидає досить скоро, втрачаючи до нього інтерес і переключаючись на що-небудь інше.

З чоловіками ця дамочка дуже обережна, вибирати буде тільки відповідно до власних вимог і критерії її при цьому вельми унікальні. Ніколи не вийде заміж за слабкого або поступливого кавалера, їй потрібен лицар, захисник, готовий до будь-яких випробувань заради щастя сім'ї.

Сумісність Гульмира c чоловічими іменами

ідеальна сумісність у імені Гульмира тільки з такими чоловічими іменоформамі як Іларіон, Никанор, Павло, Самуїл, Сергій, Аристарх, Ельдар і Валентин. Тут є величезні шанси на створення міцної, щасливої ​​і довговічною пари, з відповідними наслідками.

З Джейсоном, Артуром, Альбертом, Анаром, Кирилом і Максимом, теж може вийти союз, про який тільки мріє кожна поважаюча себе жінка. Але довговічності тут немає – рано чи пізно, нагряне взаємне нерозуміння, ревнощі і розбіжності, що призводять до розставання.

Іван, Валерій, Роман, Юлій, Ян, Святослав, Олег - з чоловіками, названими такими варіаціями, до шлюбу ніколи і зовсім не дійде, бо тут початкова несумісність внутрішніх світів.

Астрологічна символіка імені Гульмира

  • Камінь-талісман – Граніт.
  • Планета-покровитель - Сонце .
  • стихією - Повітря .
  • Тваринний символ носія імені Гульмира – Лань.
  • Рослинний символ – Липа.
  • Колір – Блакитний.
  • Кращий зодіак - Скорпіон .
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон - Осінь .

Відомі люди з іменем Гульмира

Гульмира Ісимбаєва – казахський депутат

Гульмира Нугманова – режисер мультиплікаційних фільмів

Гульмира Арбабаева – журналіст