Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаМаргарита
993 Oracle

Маргарита: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Маргарита за походженням грецьке. Слово «Маргарітос», від якого воно утворене, є епітетом богині Афродіти, якій поклонялися і молилися давньогрецькі моряки і не тільки. Буквальне трактування значення цього імені звучить як «перлина» або «перли».

українське жіноче ім'я Маргарита сьогодні користується неймовірною популярністю, як і багато сучасні імена, притому, не тільки в нашій неосяжній країні. А ще за однією з версій, це ім'я має дуже сильну енергетику і здатне наділити носительку непростим, але унікальним за своєю суттю характером.

Ім'я Маргарита: Значення і характеристика
Походження імені Маргаритадавньогрецьке
В корені«Маргарітос»
Буквальна трактування«перлина» або «перли»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Свята Марина

Популярність:Маргарита – одне з найпопулярніших жіночих імен. Займає стабільно 18-20 позиції в рейтингу. Доводиться на 15-18 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Маргарет, Маргеріт, Малгожата

Сучасні англійські аналоги:Маргаритка, Марго, Маргоша

Цікаве про ім'я Маргарита:ім'я Маргарита поширене не тільки в Україні, але також і в Україні, Білорусії, і багатьох країнах Європи. Притому, звучить скрізь однаково.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Маргарита по головною версією обіцяє такі риси характеру носительку, як самостійність, прямолінійність, енергійність, почуття справедливості й неуважність, правдолюбство, доброзичливість, щедрість, щирість, красномовність, розсудливість і не тільки.

Втім, якщо говорити точніше, то потрібно розуміти, що характер Маргарити залежить не тільки від енергетики імені і селищах перерахованих вище якостей, але і від такого фактора як сезон народження (від нього залежать практично всі риси), і від знака Зодіаку, і навіть від року за китайським гороскопом.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Маргарит без винятку полягає в здатності носіїв цього імені говорити правду в очі людям, не боячись наслідків, образ і всього іншого. Ці жінки ніколи не приховують правди і не шепочуться за спинами людей ...

Маргарита погано відноситься долюдям занадто самовпевненим, нав'язливим, настирливим і корисливим. А ще носії цього імені намагаються уникати надто пихатих і нахабних чоловіків.

Характер імені Маргарита

Характер імені Маргарита такий, що обіцяє отримала це ймення жінці багато цікавих, але часто протидіють один одному якостей. Так, Маргарита товариська, добра, справедлива, чесна, надійна, віддана і дружелюбна, готова йти на контакт і завжди із задоволенням спілкується з людьми на будь-які теми, але при цьому соромлива і приховано, недовірлива і боїться розкривати душу навіть близьким людям. Характер її не дозволяє їй ділитися секретами з оточуючими людьми, вона все тримає в собі, все переживання приховує навіть від найближчих. А ще характер цього найменування може нагородити несамостійність і нерішучістю, що в свою чергу може вкрай негативно позначитися на всьому без винятку, і на відносинах з представниками протилежної статі, і на професійній діяльності, і на багато-багато іншого.

З іншого боку, не можна не відзначити той факт, що характер багато в чому залежить від купи додаткових факторів. так, він може бути іншим через дії енергетики планети-покровителя імені, або ж може бути перетворений за рахунок дитячого виховання ...

Раннє дитинство

Зазвичай у дівчинки, над якою протегує значення такого красивого імені як Маргарита, непроста раніше дитинство. Значення може обдарувати її занадто слабким характером, несамостійність, примхливістю, уразливістю, інфантильністю, неслухняних і непостійністю. У такої дівчинки дуже складний характер, вгадати, чого вона хоче, дуже непросто, кожен раз вона поводиться по-різному в однакових ситуаціях, вічно вередує, ображається, скаржиться батькам на одноліток і діток зі свого кола спілкування, через що нерідко стає ізгоєм.

Їй важко ужитися з дітками, в яких закладені лідерські риси, вона не розуміє, чому хтось повинен отримувати все, і повагу, і увагу, а хтось нічого. Зате вона старанна і працелюбна. Любить дізнаватися нове і вчити те, чого до цього моменту не знала, обожнює фантазувати і має відмінне уявою, якому можна тільки позаздрити, і більш того, любить спілкуватися, притому, на самі різні теми, але тільки з розумними людьми, бажано з дорослими.

Батькам варто приділити особливу увагу вихованню у цієї дівчинки такої якості як самостійність, в іншому випадку з неї в майбутньому може вийти дуже несамостійна, нездатна ні на що дівчина, яку все життя потрібно буде опікати усіма можливими способами. Загалом, складним характером наділяє значення названу найменуванням Маргарита дівчинку.

Підліток

Підросли до шкільного віку Маргарита, це і зовсім дитина зі складним характером. Значення імечко, покровительствують над нею, дарує цій дівчинці багато хороших якостей, серед яких і доброта, і ніжність, і уважність, і дбайливість, і працьовитість, і дієвість, і активність, і енергійність, і доброзичливість, і життєрадісність, і красномовність, але є всього цього і противагу у вигляді сукупності недоліків.

Так, значимість може подарувати характеру цієї дівчата такі недоліки як сором'язливість, сором'язливість, несамостійність, нестабільність, мінливість, непередбачуваність, невпевненість в собі і необов'язковість – все це може привести до того, що у дівчинки, якій батьки при народженні вирішили вибрати жіноче ім'я Маргарита, буде прикро мало друзів і однодумців. Але зате вона по ідеї повинна користуватися популярністю у представників чоловічої статі, повинна подобатися їм, як мінімум своєї сором'язливістю і добротою.

Що ж стосується навчання, то тут все просто – вона, за великим рахунком, здібна учениця, може вивчити будь-який предмет на «п'ятірку», але зробить це тільки в тому випадку, якщо предмет їй по-справжньому цікавий. Зате значення обдаровує її добротою, який може похвалитися далеко не кожна людина – вона ніколи і нікого не залишить в біді, завжди прийде на допомогу, підкаже і допоможе ...

Доросла жінка

Дорослій жінці, іменується ім'ям Маргарита, значення дарує все ті ж риси, але багато що може і змінитися. Так, може Маргарита може почати ставати більш розкутою і впевненою в собі, може стати самостійною, не дуже, а в міру, і більш того, у неї може перетворитися характер, принаймні, в плані примхливості і уразливості. Проте, популярної в суспільстві вона навряд чи стане – так, чоловічої уваги їй не позичати, але ось подруг і відданих товаришів у неї може бути сумно мало. Ще значення може стати тим самим фактором, що подарує сильну недовірливість цієї виросла дівчинці – невміння довіряти і бачення у всіх людях корисливих ошуканців, може в підсумку привести до того, що сама по собі Маргарита почне замикатися в собі.

що стосується професійної діяльності, так тут все ще складніше – сама вона мріє про стрімке кар'єрне зростання і домінуванні, в той час як її характер просто не дозволить їй стати такою людиною. Швидше за все, Маргарита пов'яже своє життя з професією, що передбачає мінімум спілкування і максимум занурення в робочий процес. Самотність, скучность, безтурботність, легковажність, слабохарактерність і невміння йти на контакт з новими людьми – ось риси, що на додаток до всього вищесказаного можуть бути даровані таким фактором як значення, і якими можна охарактеризувати доросле Маргариту.

Доля імені Маргарита

Доля імені Маргарита в стосунках з представниками чоловічої статі, в любові і в шлюбі така, що передбачає Маргариті довгий пошук другої половинки. Справа в тому, що сама по собі вона дуже вимоглива і часто вимагає від своїх потенційних партнерів те, чого сама не змогла б дати навіть при найсильнішому бажанні. Плюс, таких вимогливих жінок чоловіки не дуже-то і люблять ...

Як правило, названі ім'ям Маргарита дівчата рано перший раз виходять заміж, але їх доля така, що передбачає швидке розставання, і знову ж таки, з вини самої Маргарити. У підсумку вона може знову і дуже швидко відправитися на пошуки нового партнера, можливо спочатку і безуспішні. Така вже її доля, що вона півжиття проведе в процесі пошуку ідеального чоловіка, такого, який зміг би задовольнити її потреби по всіх фронтах.

Але тут же варто відзначити і інше – в результаті доля може припускати становлення іменованої варіацією Маргарита хорошою дружиною, уважною, турботливою, але ревнивою. Правда, ужитися з такою зможе далеко не кожен – її невпевненість в собі і нерішучість можуть провокувати неймовірну ревнощі, а це вже великий мінус. Але така вже доля ...

Любов і шлюб для імені Маргарита

Маргарита завжди перебуває в суспільстві гідних чоловіків, навіть дружить вона більше з чоловіками, ніж з жінками. Своє справжнє щастя вона знаходить, як правило, вже в більш старшому віці, але до цього вона може не раз обпектися. Раннє заміжжя може бути протестом дівчата проти надмірної батьківської опіки. Поняття любові вона тоді ще не розуміє, тому зазвичай такий союз практично відразу розпадається. Амбітна Марго не може вгамуватися і почекати свою любов, вона вдруге поспішає вийти заміж, щоб довести всім, що і вона може створити міцну сім'ю. Доля цього шлюбу буде залежати і від почуттів Ріти, і від характеру її чоловіка.

Маргарита знайде щастя поруч з врівноваженим, спокійним, поступливим і легким за характером чоловіком. Він повинен настільки любити Риту, щоб без сумнівів дозволити їй стати главою сім'ї. Інакше кажучи, Марго віддасть перевагу надійному « підкаблучник », готовому без сварок і конфліктів виконувати її побажання. Однак Риту не можна дорікнути, наприклад, у вірності. Маргарита дуже трепетно ​​і серйозно ставиться до питання подружньої вірності і ніколи не зрадить чоловіка. Крім того, вона завжди чесна і відкрита з ним. Вона звикла всі проблеми вирішувати відразу, обговоривши всі відкрито і спокійно. До речі, характер Маргарити дуже сильно залежить від пори року.

Маргарита — прекрасно володіє навичками доброї господині, але її владний характер і невгамовна натура не терплять цієї рутини. Прибирання, готування, прання і прасування вводять цю залізну леді в стан дикої туги. Тож не дивно, що вона максимально намагається полегшити собі життя, перекладаючи більшу частину проблем на плечі слабохарактерного чоловіка. Однак вона ніколи не забуває дякувати йому за те, що він у неї такий надійний, поступливий і виконавчий. Марго дуже цінує свою кар'єру і не кине її навіть заради сім'ї.

Маргарита як Мати

Складно сказати, як кожна окрема людина може проявити себе як батька. Не можна гарантувати, що якщо одна або дві Маргарити не впоралися з обов'язками матері, а п'ять проявили себе, як прекрасні мами, то і всі інші будуть відмінними матусями. Загальні риси характеру Маргарити досить суперечливі, тому можна лише припустити, що її доброти і любові вистачить на те, щоб стати хорошою матір'ю.

Іноді Марго може вести себе кілька безвідповідально, намагаючись розподілити свої обов'язки, пов'язані з домашніми справами і доглядом за дітьми. Більше участі в цьому приймає чоловік, а також бабусі й дідусі. Вона не звикла сидіти вдома і займатися цими повсякденними справами, які їй швидко набридають. Риті не вистачає бажання і терпіння для того, щоб навчитися справлятися з цим швидко і легко.

Маргарита — часто лідер по натурі, як відомо, строгість і сила волі у них в крові. Тож не дивно, що вона стає досить-таки суворої матусею. Імовірно Маргарита, маючи риси чоловічого характеру, буде займатися спортивним вихованням дітей. Вона здатна поміщати дітей в спартанські умови для того, щоб загартувати, відпочити, перевірити на витримку, розвинути самостійність і силу волі. До речі, більш тісний материнську зв'язок вона має не з дочками, а навпаки, з синами.

Сумісність Маргарита c чоловічими іменами

Виявляється, оптимальне поєднання в плані любові утворюється в стосунках з такими як Борис, Гліб, Макар, Роберт, Микола .

В плані шлюбу ідеальними варіантами будуть: Омелян, Яків, Семен, Марк, Модест, Прохор, Руслан і Гнат .

Негативний вплив на долю надають відносини з Савелієм, Ярославом, Віленом, Наумом і Олегом.

Що до взаємин названої ім'ям Маргарита дівчинки з представниками сильної половини людства, так тут ситуація дуже непроста. Справа в тому, що сама вона не проти міцних і довговічних відносин, не проти уваги і турботи, але боїться довіряти чоловікам і в кожному шукає якийсь підступ, що в підсумку і призводить до розставань. Найчастіше розставання якраз-таки відбуваються з вини самої Маргарити – це може бути і ревнощі без причини, і невдоволення партнером, і прояв сильної недовірливості, що теж жодному чоловікові не сподобається ...

Число імені Маргарита

Число імені Маргарита по нумерології — 6. Чарівні і шалено красиві шістки немов створені для того, щоб любити і бути коханими. Все їхнє життя зав'язана на почуттях, емоціях, пристрасті і любові. Нерідко підопічні числа 6 дозволяють собі змішувати особисте життя з роботою, тим самим сприяючи власним просуванню по кар'єрних сходах. Однак приваблива зовнішність — це, звичайно, не єдина перевага шісток. Вони — розумні, розважливі, творчі, націлені на успіх люди.

В молодості шістки досить непостійні й легковажні в стосунках з протилежною статтю. Однак в більш зрілому віці вони змінюють свої ціннісні орієнтири і стають по-справжньому вірними, люблячими подружжям і турботливими відповідальними батьками. Підопічні числа 6 — це люди, яким не страшно довіритися, вони порядні, надійні і відповідальні. Крім того, вони — добрі і чуйні люди, здатні підтримати і допомогти в скрутну хвилину. Також вони — справжні цінителі домашнього вогнища і затишку.

Для шісток не характерні обман або брехня, вони просто не здатні на хитрість або підлість, настільки вони відкриті і чесні. Однак їх захоплення модою, зосередженість на власному зовнішньому вигляді, а також схильність до марнотратства, змушує близьких стежити за їх витратами. Крім того, гуманні і добрі шістки в окремих випадках можуть бути мстивими або злопам'ятними.

Формула обчислення числа імені Маргарита:М (5) + А (1) + Р (9) + Г (4) + А (1) + Р (9) + І (1) + Т (2) + А (1) = 33 = 3 + 3 = 6

Астрологічна символіка імені Маргарита

 • Камні- талісмани носії імені Маргарита – Нефрит і Лазурит.
 • Планети-заступники – Венера і Марс.
 • стихією – Вода.
 • Тваринний символ — Молюск-жемчужница.
 • Рослинний символ – Лілія і Маргаритка.
 • Символічний метал – Залізо.
 • Кращий зодіак – Овен і Діва.
 • Число Маргарити – 6.
 • Щасливий день – Воскресіння.
 • Ідеальний сезон – Весна.
 • Рік — Бик.

Відомі люди з іменем Маргарита

Маргарита Войтес (естонська співачка)

Маргарита Алійчук Маргарита Сергіївна (російська гімнастка)

Маргеріт Стенел (французька куртизанка і авантюристка)

Маргарита Пушкіна (російська поетеса, журналістка, перекладачка)

Маргарита Чхеїдзе (піаністка)

Маргарита Левієва (американська кіноактриса)

Маргарита Боянова Війська (болгарська шахістка, гросмейстер)

Маргарита (седдамі) Руденко (філолог-орієнталіст, курдолог)

іменини дні і святі покровителі імені Маргарита

Свята Свята Марина

липень 17, липень 30, березень 2, березень 15