Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаКасьян
477 Oracle

Касьян: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Касьян за походженням латинське / давньоримське. За головною версією утворено від відомого родового імені. До нас прийшло з Візантією, але було популярним в нашій країні лише в 80-х роках і раніше. Значення звучить як «шлемоносец». Інших версій трактування, на жаль, немає.

До речі, чоловіче ім'я Касьян сьогодні не користується як такої популярністю і зустрічається досить рідко, і то, в видозмінених формах зарубіжного походження. Зате названого їм хлопця чекає яскрава доля, по доданню, і наділений він буде унікальним характером. Це ім'я дарує гарну сумісність з багатьма жіночими іменами і може обдарувати купою достоїнств …

Ім'я Касьян: Значення і характеристика
Походження імені Касьянлатинське / давньоримське
В коренідавньоримське ім'я
Трактування в народі«шлемоносец»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Касіян Печерський

Популярність:Ім'я Касьян значиться в переліку застарілих дуже рідкісних імен. Сьогодні їм практично не називають новонароджених, та й статистики воно вже не має.

Розмовні варіанти:Кася, Касій

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Касьян:ім'я Касьян сьогодні практично не зустрічається в народі, але в радянські роки було дуже популярним в сільській місцевості.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Касьян, маючи латинське походження і будучи породженням безлічі історій про легендарні особистості, здатне наділити названого їм дитинку безліччю унікальних характеристик, мало поєднуються один з одним, але утворюючих разом особистість з яскравою долею і непередбачуваним майбутнім.

За доданню, цим ім'ям його носіям сулятся такі риси характеру як боязкість, сором'язливість, нерішучість, товариськість, порядність, справедливість, чесність, чинному законо твенность, азартність і ризикованість. Хоча проявляється все вищеназване не відразу, а поступово, у міру становлення особистості і дорослішання ...

Переваги та позитивні риси:самій позитивною рисою всіх носіїв імені Касьян без винятку завжди була здатність діяти наперекір долі навіть в найскладніших і ризикованих ситуаціях. Ці чоловіки ніколи не здаються і завжди домагаються свого.

Касьян погано відноситься долюдям, які весь час бідкаються про складність життя і нічого не роблять для того, щоб полегшити її собі. А ще Касяни ненавидять слабаків і пустими людей.

Характер імені Касьян

Характер імені Касьян забезпечує свого володаря досить цікавим набором якостей, складових його харизматичну і сильну особистість. Як правило, характеру людини властиво змінюватися, тому названі риси можуть проявлятися в різний час: чесність, товариськість, порядність, сором'язливість, справедливість і азартність.

В дитинстві Касьян відчуває себе невпевнено і скуто в колі однолітків через страху бути обдуреним. Він боїться, що діти скористаються його добротою в корисливих цілях. Однак, у міру дорослішання він стає красномовним, товариським, обов'язковим і відповідальним хлопцем. У нього з'являється шанс стати лідером і знайти довгоочікуваних друзів. У дорослому житті він підтримує близькі стосунки з друзями, іноді захоплюється азартними іграми разом з ними, але пізніше йде від цього. Друзів в біді він, звичайно, не кине і завжди прийде їм на виручку.

Відповідальність, обов'язковість, цілеспрямованість і старанність допоможуть йому досить швидко досягти успіхів в роботі. Він не прагне заробити незліченні багатства, але йому подобається визнання колег і відчуття, що для них він авторитет.

Раннє дитинство

Дитячий етап є ключовим для хлопчини, названого цим красивим ім'ям для хлопчиків, і це вина не тільки значення імені Касьян. Це володар таких характеристик як несамостійність, боязкість, наївність, недовірливість, боязливість і недовірливість, сором'язливість і невпевненість в собі.

Касьяну важко бути в компанії навіть найспокійніших однолітків, йому вічно здається, що все намагаються скористатися ним, використовувати в своїх корисливих цілях, обдурити і підставити. Практично не йде на контакт і намагається триматися самотньою позиції – батькам варто приділити перевихованню цієї риси особливу увагу, адже саме в цьому віці він ще мріє стати більш комунікабельними і обзавестися друзями, і тому і вихованню піддасться максимально добре.

А ще носіям цього імені в ранньому дитинстві все навколо здається занадто недосяжним, через що і виникає ще більше проблем. Хоча в цілому ж це позитивний і добрий хлопчина – йому чуже баловство, вважає за краще проводити час з батьками і в усьому покладається на думку мами з татом. Чи не йде врозріз з їх думкою – довіряє батькам, не сперечається, не виправдовується, і навіть покарання приймає як належне. Але і почуття гордості не позбавлений – готовий долати будь-які перешкоди, і ця риса залишиться в ньому вже назавжди.

Підліток

в підлітковому віці все зміниться, і зокрема, не тільки завдяки вихованню – сильний вплив надасть планетарна символіка. Відповідальність, старанність, обов'язковість, правдолюбство – до цих якостей додасться рішучість, красномовність, товариськість, лідерські задатки і багато інших не менш важливих властивостей.

Він цілком може претендувати на лідерство в школі, зокрема, серед однокласників, тим більше на руку грає ще й довіру з боку викладачів – вони напевно зможу в ньому розгледіти людину з яскравими амбіціями і напористістю, якими володіють тільки справжні лідери. З навчанням все супер – його неординарний склад розуму і активність сприяють легкому вивчення будь-якої наукової направляючої, при цьому однаково легко даються Касьяну і гуманітарні і точні науки.

У нього масу інтересів і хобі, намагається не сидіти на місці і постійно розвиватися, але є і мінус – не вистачає терпіння й наполегливості, через що нерідко кидає справи на півдорозі і недоделивает розпочате.

Дорослий чоловік

Доросле життя Касьяна повна непередбачуваність – значення імені хлопчика, якого нарекли Касьяном, визначить в результаті в ньому відповідального, чесного і надійного чоловіка, якому все «не по чому», як то кажуть.

будь-яка перешкода їм буде подолана, будь-яку справу буде зроблено незважаючи ні на що, з'явиться впевненість у собі, самолюбство і самодостатність. Єдине, про що такому потрібно періодично нагадувати, це про те, що життя не повинна бути зацикленої тільки на роботі – він азартний, і відчувши удачу в роботі, почне всі свої сили витрачати тільки на неї, і особливим стимулятором в цьому буде саме матеріальна складова .

Хоча, знову ж таки, багато що може бути й інакше, наприклад, в залежності від року народження (за китайським гороскопом).

Доля імені Касьян

Доля імені Касьян в любовних і сімейних відносинах з жінками передбачає однозначний результат його становлення, як люблячого чоловіка і дуже дбайливого батька. Як правило, Касьян — товариська і красномовний чоловік з сильним характером. Він любить галасливі компанії своїх друзів, а у зустрічаються там жінок намагається відшукати свою звужену. Він спочатку прагне до створення сім'ї і одружується з жінкою того ж типажу, що і його мати.

Дружина Касьяна повинна бути не тільки вмілою і акуратною господинею, але і дуже спокійною і терплячою дівчиною. Їй доведеться змиритися з тим, що абсолютним главою їх сім'ї буде чоловік, а будь-які спроби натиснути на нього можуть закінчитися гучним скандалом або навіть розлученням. Однак Касьян проявляє себе, як вельми турботливий і ніжний чоловік, здатний зробити свою дружину щасливою.

Касьян цінує в стосунках довіра, взаєморозуміння і підтримку з боку дружини. Для нього важливо, щоб вона, як муза надихала його на нові ідеї і щиро раділа його успіхам. Зазвичай він стає вірним і ніжним чоловіком, а також люблячим батьком. Просто важливо не ставити його авторитет під сумнів, тоді всі будуть щасливі.

Любов і шлюб для імені Касьян

Касьян здатний терпляче і довго доглядати за сподобалася дамою, поки не доб'ється від неї довіри і взаємності. Цікаво, що, як правило, він вибирає дівчину в чомусь схожу з його мамою: характером або ж своєю хазяйновитістю. Дружина Касьяна не повинна намагатися їм управляти, бо у власній родині Касьян є незаперечним лідером.

Касьян стане дуже відповідальним і надійним чоловіком, для якого такі поняття, як взаємопідтримка і подружня вірність — не порожній дзвін. Забувши про свою бурхливу молодість, він навряд чи зважиться на зраду, а якщо навіть таке трапиться, то для нього це буде чиста фізіологія. Він — вельми палкий і умілий коханець, тому страждати від нестачі інтиму його дружині точно не доведеться. Для Касьяна важливо, щоб його обраниця вірила в його сили і таланти, а також всіляко підтримувала його починання і надихала на все нові ідеї та цілі. Саме так він відчує її відданість і любов.

Для нього вкрай важлива духовне єднання з дружиною, та й, взагалі, матеріальне благополуччя варто для нього не на першому місці. Для Касьяна найважливіше — духовні цінності, але потреби і інтереси його домочадців для нього також дуже важливі. Крім того, він — не ледар готовий прийти дружині на допомогу, тільки його потрібно про це гарненько попросити.

Касьян як Батько

Касьян приходить в щире захоплення, коли в його родині з'являються діти. Його почуття батьківського обов'язку настільки сильно, що він з радістю стане багатодітним батьком. При цьому любити і піклуватися про всіх дітей він буде однаково старанно і відповідально.

Заради своїх чад Касьян готовий перевернути гори, аби забезпечити їм щасливе і спокійне дитинство. Він досить багато працює, щоб гідно утримувати своє численне сімейство. Однак, гроші для нього не є самоціллю, а лише засобом, необхідним для нормального життя. Набагато важливіше для нього взаємини всередині сім'ї. Спокій, гармонія і атмосфера любові і взаєморозуміння допомагають його дітям рости психічно здоровими, врівноваженими і впевненими в собі людьми.

Високий інтелект і блискучий розум Касьяна зобов'язують його брати активну участь в освітній діяльності своїх чад. Нерідко він настільки добре допомагає їм засвоювати навчальний матеріал, що вони можуть навіть в олімпіадах брати участь. Також він обожнює спільні прогулянки або поїздки з дітьми. Однак основні завдання виховного процесу, звичайно, виконує його дружина.

Сумісність Касьян c жіночими іменами

Питання сумісність імені Касьян з жіночими іменами досить складний і таїть в собі безліч заковирок. Але є і відомі всім факти. Одним з таких є факт про ідеальну сумісності з такими іменами як Глорія, Зінаїда, Поліна, Едіта, Тетяна і Капітоліна. У разі створення пари з названої однієї з цих варіацій жінкою, з'являться великі шанси на реально міцний, щасливий і довговічний шлюб ...

В парі з Анастасією, Галиною, Маріанною і Ренатою, шансів поменше, але зате є велика ймовірність того, що в них буде царювати справжня, щира, чиста любов, непомірна пристрасть і почуття, яких не досягти навіть в самому міцному шлюбі. Правда, відносини такі будуть непередбачуваними, в будь-який момент на зміну любові може прийти відсутність взаєморозуміння і ревнощі, незрозуміла і безпричинна.

А ось з Валерією, Владиславою, Серафімою і Світланою, астрологи не рекомендують будувати союз, бо романи з такими дамами однозначно і гарантовано будуть закінчуватися ревнощами, розбіжностями, сварками і скандалами, витримати які не зможе жодна з двох половинок.

Що стосується взаємин із протилежною статтю, то тут все просто – він шукає в будь-яких відносинах серйозності, і буде домагатися раніше одружитися та обзавестися повноцінною сім'єю. Але на жаль, саме цими своїми поривами і буде відлякувати своїх потенційних других половинок.

Число імені Касьян

Число імені Касьян по нумерології — 2. Двійки — це вельми успішні, талановиті та старанні люди. Вони — товариські, доброзичливий і скажено проникливі люди, які оточують себе тільки по-справжньому надійними і добрими людьми. Підопічні числа 2 — затяті противники грубості, жорстокості або насильства. Вони ніколи не роблять на людей тиск, а підбирають ключики до сердець людей тільки за допомогою доброзичливості і розуміння. Двійки — по-справжньому цінні друзі і прекрасні партнери для сімейного життя.

Підопічні числа 2 — спокійні, миролюбні і порядні люди. Вони дуже розважливі і чутливі, здатні якісно працювати в команді. Двійки намагаються уникати влучень в конфліктні ситуації, зате вміло дозволяють чужі суперечки. Вони тактовні, виховані і дуже проникливі, завжди знаходять суть проблеми і лише потім пропонують рішення конфлікту. Досягнення справедливості — це їхня життєва мета.

Підопічні двійки можуть бути надмірно довірливими. Багато корисливі люди цим користуються. Вони не здатні хитрувати або мовчати, а їх чесне і правдиве думка може не всім подобатися. Також їм може заважати їх принципове прагнення відшукати суть і першопричину того, що відбувається. Все це змушує двійок бачити у всьому приховані смисли і підозри, не даючи їм як слід насолоджуватися радощами життя.

Формула обчислення числа імені Касьян:К (3) + А (1) + С (1) + Ь (3) + Я (6) + Н (6) = 20 = 2 + 0 = 2

Астрологічна символіка імені Касьян

  • Камінь-талісман – Аметист і Гірський Кришталь.
  • Планета-покровитель – Уран.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Касьян – Електричний скат.
  • Рослинний символ – Гумове дерево .
  • Кращий зодіак – Козеріг і Водолій.
  • Число Касьяна – 2.
  • Символічний метал – Алюміній.
  • Щасливий день – середа і П'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Касьян

Голейзовський, Касьян Ярославович – радянський балі тмейстер

Касьян Голейзовський – білоруський артист балету, балетмейстер

Касіян Босий (Козьма) – церковний діяч, учень Пафнутія Боровського

Касіян (Безобразов) – єпископ Катанский (в юрисдикції Константинопольського патріархату), богослов, екзегет.

Касіян Грек (Углицький) – православний святий, шанований у лику преподобних.

Касіян Затворник – преподобний, самітник і постник печерський. Жив в XII столітті.

Касіян (Мухін) – єпископ неканонічною РПЦЗ (В-В), єпископ Марсельський і Західно-Європейський.

Касіян танжерським – християнський мученик

іменини дні і святі покровителі імені Касьян

Ім'я Касьян в церковному варіанті звучить, як Касіян.

Преподобний Касіян Римлянин

лютий 16, лютий 29

Преподобний Касіян Комельскій

травень 16, травень 29

Мучеченік Касіян Авнежскій

червень 15, червень 28

Священномученик Касіян Печерський

серпень 28, вересень 10