Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаСава
683 Oracle

Сава: значення імені, характер і доля

Чоловічі ім'я Сава за походженням древнеарамейском. Утворено від арамейської слова «сава» або «саба». Значення трактується як «старець» або «мудрець». Але є і друга версія, по якій ім'я Сава могло статися від імені Саббатіос, що перекладається як «субота».

Ім'я Сава сьогодні зустрічається в Україні та країнах колишнього СРСР вкрай рідко, але в минулому столітті і до самого кінця «дев'яностих років» користувалося неймовірною популярністю, особливо в провінційних містах. Воно володіє відмінною значимістю, здатне надавати великий вплив на долю іменованого, і дарує гарну сумісність жіночими українськими іменами ...

Ім'я Сава: Значення і характеристика
Походження імені Саваарамійське
В кореністароукраїнська слово «сава» або «саба»
Буквальна трактування«старець» або «мудрець»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Сава Перська

Популярність:Ім'я Сава знаходиться в рейтингу на 79-81 позиціях і за статистикою припадає приблизно на 1-3 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Сава, Савушка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Сава:ім'я Сава багато хто помилково плутають з короткою ласкательной формою імені Савелій, але насправді воно є самостійною іменний чоловічий формою.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення чоловічого імені Сава здатне наділити свого носія такими рисами характеру як делікатність, різкість, грубість, хитрість, відкритість, лідерство, розсудливість, серйозність, прямолінійність і напористість. Носії імені Сава, це в своїй більшості дуже прямолінійні, емоційні, запальні і одночасно розважливі чоловіки, завжди намагаються тримати себе в руках і оцінювати будь-яку ситуацію з позиції тверезості і здорового глузду.

Хоча, все вищеназване буде виявлятися не відразу, а поступово, у міру дорослішання названого цим ім'ям дитини ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Сава полягає в здатності навіть в самій патової ситуації діяти розважливо, спокійно, без поспіху, орієнтуючись тільки на здоровий глузд, повністю відкидаючи емоції на задній план.

Сава погано відноситься долюдям нерішучим, боязким, і вічно належним у всьому на кого-то іншого. Сави не спілкуються з хитрими, слабкими в плані сили волі, або просто марними людьми.

Характер імені Сава

Характер імені Сава забезпечує свого володаря досить важливими і позитивними рисами характеру, що проявляються в міру його зростання і дорослішання: розсудливість, делікатність, напористість, лідерство, відкритість і серйозність. Однак поряд з позитивними рисами характеру йдуть і негативні якості: різкість, прямолінійність, хитрість і грубість, якась егоїстичність і владність.

Сава може стати душею компанії, авторитетом серед друзів. Він відчуває свою популярність ще з дитинства. Цьому сприяють його почуття такту і рішучість, крім того з ним завжди є, про що поспілкуватися. Сава завжди прийде на допомогу в потрібну секунду, однак не завжди це вчинок доброї волі. Просто йому потрібно знати, що він виявився комусь корисний і що їм захоплюються. Таким чином, його складно назвати абсолютно безкорисливим людиною, але немає сенсу заперечувати його надійність в дружбі.

У трудовій діяльності Савва, як правило, виявляє свою цілеспрямованість, працьовитість, наполегливість, дієвість та енергійність. Тож не дивно, якщо він зможе пробитися в начальники і сам стане керувати іншими людьми. Сава здатний реалізувати свої вміння в різних спеціальностях: інженерія, промисловість або взагалі журналістика, або кінематограф, адже творче начало в ньому також присутня.

Раннє дитинство

Це ім'я новонародженій дитині спочатку дарує непосидючість, завзятість, небажання приймати чужу думку, серйозність, тямущість, кмітливість, спокій і тягу до пізнання всього непізнаного. Цьому хлопчику потрібно весь час рухатися вперед, сидіння на місці може призвести лише до розкладання його як особистості, кожна хвилина повинна вносити сенс в його існування, приносити плоди.

Товариськість на високому рівні – однолітки, як дівчата, так і хлопчаки, обожнюють з ним грати, що не дивно, адже він негласний лідер, людина, до думки якого прислухаються всі діти без винятку. Розсудливість, почуття такту, умиротворення і рішучість – ці характеристики притягують до нього, і саме завдяки їм то він і буде популярним в суспільстві, як в дитинстві, так і вже в дорослому житті.

У батьків буде частий привід для похвали, він раз у раз робить успіхи у всьому, за що береться, але і лаятися теж буде чимало приводів, бо його лідерство серед діточок нерідко буде приводити до неправильних вчинків і до вини за те, що відбувається. Ну а далі все зміниться, поступово носій імені Сава буде розвиватися і обзаводитися новими й новими якостями – а переломний момент настане саме на підлітковому етапі.

Підліток

Вплив стихії і планети-покровителя породять в майбутньому натуру непросту і трохи лукаву. Незважаючи на всі його старання здаватися навколишнім людям сильним і вольовим типом особистості, насправді він не такий, в ньому бушує емоційність, сентиментальність, образливість, примхливість, боязкість і романтизм.

Зате в оточенні однолітків це чоловічок, яскраво демонструє цілеспрямованість і прямолінійність, явно лідерські задатки. Йому важливо бути почутим, відчувати власну корисність, знати, що його думку поважають – в іншому випадку все може привести до депресії і дратівливість, до заперечення всього того, чим дорожить по життю.

Батьків поважає і любить, особливо прив'язаний до мами, багато в чому їй підпорядковується, прислухається до її думки, ніколи не грубить і виконує всі вказівки, але в залежності від виховання, пізніше все може змінитися.

Дорослий чоловік

Дорослий Сава, це лідер, людина-керівник за покликанням, що не готовий бути в підпорядкуванні кого-небудь, що закликали до поваги і загальної любові. Енергійність, вигадливість, дієвість, працьовитість, відповідальність – ось його головні обриси. Сава обов'язково доб'ється ошелешує результатів в плані кар'єрного росту, стане начальником і керівником.

А ще це представник сильної статі, який обожнює копатися в собі і аналізувати все, що відбувається, терплячість і наполегливість якого просто бентежить. Він ніколи не буде суперечити, чуючи критику на свою адресу, і ніколи не буде говорити про свою ідеальності. Сава, це зазвичай чоловік, якому тільки дай привід покопирсатися в собі і покращитися ...

Доля імені Сава

Доля імені Сава готує своєму власникові досить цікаву і заплутану лінію взаємин з жінками в любові і в сімейному житті. Проблема криється в неоднозначному характері Сави, його егоїстичності і владності, з якими дуже складно змиритися. Однак та жінка, яка зуміє розтопити його серце, відкриє в ньому зовсім інші, дуже важливі для сім'ї якості.

Сава — ні бабій, ні ловелас, а яскравий приклад чоловіка-однолюба, готового змінювати самого себе заради щастя своєї коханої. Як дружини йому підійде мудра, самодостатня і емоційна жінка, яка вміє проявити поступливість і покірність. Використовуючи жіночу хитрість і блискучий розум, його дружина зможе непомітно наштовхувати чоловіка на потрібні їй думки, хоча офіційним главою сім'ї, звичайно, буде Сава.

Доля і значення імені Сава передрікає щасливе і довге сімейне життя, в якій він проявить себе, як люблячий чоловік і турботливий батько. Він багато працює заради високих матеріальних статків сім'ї, але все ж встигає і дружину порадувати і дітям деякий час присвятити. Від нього не варто чекати підлості чи зради, адже він — дуже чесний і відданий чоловік.

Любов і шлюб для імені Сава

Сава — це чоловік, який не хоче піддаватися безодні скороминущої пристрасті. Він закохується раз і назавжди. Він любить щиро, гаряче, пристрасно, віддаючись почуттю кохання цілком і повністю. Дивно, але така сильна любов пробуджує в ньому раніше чужі йому почуття ніжності і романтичності. Кохана перетворює Саву практично до невпізнання.

Його дружиною стає жінка, що зуміла підкорити його неприступне серце і яка подарувала йому, так зване, душевну рівновагу. Вона повинна бути самодостатньою, розумною і емоційної жінкою. Сава багато і старанно трудиться заради благополучного матеріального становища сім'ї.

Сава створений для того, щоб отримати звання чудового сім'янина, адже він — досить поступливий і турботливий чоловік, який завжди готовий допомогти дружині по господарству, а ще він звик цікавитися роботою подружжя, роблячи все це щиро, від душі. Як правило, Сава намагається придбати дачу в мальовничій місцевості, щоб можна було насолоджуватися красою природи і свіжим повітрям.

Сава як Батько

Сава обожнює своїх дітей і велике значення надає спілкуванню з ними. Для нього стає своєрідним хобі читання книг дітям, при цьому він може читати їм не тільки казки, але і якісь повчальні історії. Як справжній шанувальник літератури він намагається прищепити тягу до читання і своїм малюкам, проте робить він це ненав'язливо, оскільки переконаний, що батьки повинні поважати бажання власних дітей.

Сава готовий приймати максимальну участь в життєдіяльності своїх крихіток. Часто саме він, а не чоловіка, водить дітей спочатку в сад, а потім і в школу, а також в різні секції або просто на святкові концерти. Сава зазвичай виховує в дітях такі якості, як: доброта, щирість, почуття прекрасного і взаємоповага. Однак освітньою діяльністю дітей все ж більше займається їх мати.

Сава, як справжній чоловік, створює максимально комфортні і гідні умови життя дружині і своїм дітям. Він вважає за краще виховувати дітей за принципами гармонії, проте проявити строгість в потрібний момент він не завжди може, доручаючи це коханій дружині. Найчастіше в його родині народжуються хлопчики, дивним чином схожі на свого батька не тільки зовнішністю, але і характером.

Сумісність Сава c жіночими іменами

Дослідники питання сумісності імені Сава з жіночими іменами прийшли свого часу до висновку, що найкращою вона буде в разі створення пари з жінкою, названої такий варіацією як Ізольда, Капітоліна, Лоліта, Парасковія або Тетяна . У парі з однієї з таких буде і взаєморозуміння, і любов, і все, що потрібно для створення міцної і щасливої ​​сучасної сім'ї.

В парі з названої ім'ям Маріанна, Мірра, Рената, Стелла або Таміла, відносини теж будуть вельми позитивними і позитивними, але шлюб може виявитися недовговічним, бо так судилося зірками і астрологічної символікою, принаймні, так стверджують астрологи.

А ось з дамами, названими такими варіаціями іменоформ як Валерія, Владислава, Світлана або Станіслава, союзу краще не будувати, бо нічого доброго він все одно не передбачає – причина в несумісності характерів.

Що стосується жінок – у відносинах з протилежною статтю все в рази складніше. Здавалося б, дамам подобаються такі як він, і так і є, але ужитися з його внутрішнім світом, владністю і егоїстичністю зможе далеко не кожна, звідси і складності. Хоча, все може і змінитися – все залежить від пори року народження, знака зодіаку, і звичайно ж виховання ...

число імені Сава

число імені Сава по нумерології — 9. Число 9 робить своїх підопічних справжніми улюбленцями долі, наділяючи їх масою позитивних якостей, допомагаючи їм досягти високого і матеріального, і соціального добробуту. Унікальний набір якостей характеру дозволяє їм домагатися неймовірних успіхів в самих різних областях професійної діяльності. Як правило, у дев'яток прекрасний смак, відмінне уяву і неймовірна інтуїція. Вони — дуже здібні і розумні люди з широким кругозором. Підопічні числа 9 — наполегливі, цілеспрямовані, вимогливі до себе і виконавчі працівники. Серед них можна відшукати чимало відомих особистостей, яких особливо багато в професіях творчого роду.

Дев'ятки відрізняються влюбливість, по відношенню до об'єктів свого обожнювання вони чесні та щирі, проте їх любов може досить швидко себе вичерпати, тому продовжити любовні відносини з ними можна лише за допомогою романтики, а також відчуття новизни відносин. Друзів у підопічних дев'ятки також чимало, вони завжди готові поспілкуватися з ними, дати пораду або щось підказати. Особливо товариші стануть в нагоді в момент, коли дев'яток потрібно буде повертати зі світу фантазій і містики до реальності, оскільки читання книг з філософії, релігії і містифікації їх настільки захоплюють, що вони здатні зануриться в цей світ ілюзій, а допускати цього не можна. Їм варто більше розважатися, відпочивати і спілкуватися.

Підопічні числа 9 досить безвідповідально ставляться до фінансового питання. Вони звикли легко заробляти гроші і з такою ж легкістю витрачати їх. В цьому проявляється їх схильність до марнотратства. Часом авторитет і популярність дев'яток в суспільстві пробуджує в них егоїзм і цинізм. Також дев'ятки бувають надмірно імпульсивні і непостійні.

Формула обчислення числа імені Сава:С (1) + А (1) + В (3) + В (3) + А ( 1) = 9

Астрологічна символіка імені Сава

  • Камінь-талісман – Граніт.
  • Планета-покровитель – Сатурн і Нептун.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Сава – Білка.
  • Рослинний символ – Граб.
  • Кращий зодіак – Козеріг.
  • Число Сави – 9.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Сава

Сава Бродський – радянський художник, книжковий ілюстратор

Сава Морозов – російський підприємець і меценат

Савва Мамонтов – російський підприємець і меценат

Сава Пурлевскій – купець, автор «оспівавши мінаній кріпосного »

Сава Рагузінскій-Владиславич – російський дипломат

Сава Дерунов – російський поет, прозаїк, етнограф, фольклорист

Сава Коковцев – капітан 1-го рангу, учасник Чесменського морської битви

Сава Куліш – радянський кінорежисер

іменини дні і святі покровителі імені Сава

преподобний Сава Звенигородський

січень 19, лютий 1

преподобний Сава Тверській

березень 2, березень 15

Мученик Сава Перська

березень 28, квітень 10

Преподобний Сава Московський

червень 13, червень 26

Преподобний Сава Печерський

вересень 28, жовтень 11

Преподобний Сава Освячений

грудень 5, грудень 18