Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаТрохим
474 Oracle

Трохим: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Трохим за походженням грецьке. Мова оригіналу Стародавній Греції перекладається як «годувальник». Багато фахівців пов'язують трактування з материнським годуванням і його неможливістю. Є й друга версія, по якій значення цього імені можна трактувати як «вихованець».

Ім'я Трохим сьогодні зустрічається не часто, але ще значиться в переліку найбільш популярних імен. Наділяє названого їм хлопця величезною кількістю цікавих характеристик, і всі вони досить непогано поєднуються між собою. Має хорошу сумісність і належало багатьом відомим особистостям ...

Ім'я Трохим: Значення і характеристика
Походження імені Трохимдавньогрецьке
Буквальна трактування«годувальник»
трактування за другою версією«вихованець»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Трохим Лаодикійський

Популярність:На даний момент ім'я Трохим все ще перебуває в сотні найвідоміших українських чоловічих імен. Займає стабільно 82-85 позиції. Доводиться на 4-8 хлопчиків з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Троха, Трошо

Сучасні англійські аналоги:Трофімос, Трофімус, Трофемес

Цікаве про ім'я Трохим:За радянських часів ім'я Трохим користувалося досить великою популярністю, але сьогодні попит на нього з кожним роком падає лише сильніше, і зовсім скоро воно буде віднесено з категорії рідкісних чоловічих імен.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Трохим здатне впливати на всю лінію долі названого їм хлопчика, і це стовідсотковий факт. Але якщо про головне, то можна відзначити, що саме зазвичай належать такі риси характеру як рухливість, невгамовність, дієвість, непосидючість, мінливість, нестабільність, непередбачуваність, комунікабельність і дружелюбність.

В своїй більшості носії цього імені, це комунікабельні, товариські і дуже доброзичливі представники чоловічої половини людства. Плюс, їх більшість, це дуже успішні люди, які реалізують себе в самих різних професіях: хірургія, медицина, політика і не тільки.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв чоловічого імені Трохим полягає в їх надмірної рухливості. Саме вона-то їм і дозволяє досягати великих успіхів в самих різних професіях. А ще їх гідністю можна вважати їх дружелюбність.

Трохим погано відноситься долюдям, які користуються його довірою і намагаються їм маніпулювати. Плюс, носії цього імені ненавидять і зневажають брехунів, корисливих людей, і занадто легковажних жінок.

 

 

 

 

характер імені Трохим

Важко сказати точно, яким буде характер носія імені Трохим, але можна з упевненістю на сто відсотків заявити про те, що це буде в цілому хороша людина. Ну не може бути поганим людина з настільки великим серцем, з такою відданістю і вірністю, які вирують в Трофімов. Це в своїй більшості дуже віддані люди, до того ж, віддані товаришам і друзям до останнього подиху, що є великою рідкістю в наш час.

Ще варто було б сказати про те, що характер носія імені Трохим ніколи не дозволить йому стати підкаблучником в шлюбі, підлабузником на роботі, або ж просто рядовим робочим, яким буде зневажати начальство. Ця людина ніколи не потерпить начальства над собою. Він належить тільки самому собі, на все має власне унікальне думку, і намагається у всьому бути першим. Саме тому-то серед Трофимов і зустрічаються найчастіше підприємці, начальники і керівники.

А ще носії імені Трохим, це ті рідкісні чоловіки, що ніколи і нікого не залишають у біді, навіть якщо і не мають до цього ніякого відношення. Це чоловіки, які при вигляді несправедливості не можуть стояти осторонь, це люди, яким судилося захищати слабких і допомагати знедоленим.

Раннє дитинство

Це ім'я новонародженому хлопчику спочатку дарує такі риси як непосидючість, баловство, активність, недисциплінованість, відсутність відповідальності. Ця дитина нескінченно носиться з кута в кут (образно) і шукає пригоди, йому необхідно бути в русі, веселитися, отримувати насолоду від самого життя, але нерідко це призводить до батьківських розчарувань, а пізніше і до покарань.

зате комунікабельність мається на несумірність розмірі – легко зачаровує і домагається симпатії, відмінно спілкується з ровесниками і нерідко стає їх лідером. При цьому йому важливо відчувати себе особливим, чути похвалу, лестощі і компліменти. І це залишиться в ньому до самого кінця.

Батькам же варто приділити особливу увагу його вихованню, бо в іншому випадку майбутнє його буде ще більш непередбачуваним, а домогтися успіху, принаймні, в кар'єрі, він і зовсім не зможе.

Підліток

Шкільні роки принесуть чимало проблем не тільки самому хлопцеві, але і його батькам. Мати з батьком нерідко будуть бувати в школі за викликом викладачів, і причина не стільки в неуспішності, скільки в поведінці. Але і неуспішність теж причина, бо через пустощі і нескінченних розваг цей хлопчисько вічно відстає від програми. Однолітки його обожнюють, дівчатка тягнуться до спілкування з ним, але викладачі буду зневажати, бо такого безвідповідального і невиконавчого вони не зможуть терпіти.

Ще одна неприємна дрібниця – впертість. Він настільки упертий, що ніколи і ні в чому не прийме і не визнає провини, і навіть очевидні речі не приймає, який би важливості вони не грали. Але незважаючи на все це, це людина, в якому вирує добропорядність, доброта, доброзичливість, щирість і готовність допомагати. Такий не зрадить і не обдурить, завжди допоможе і підставить плече у важку хвилину.

Дорослий чоловік

Дорослий же іменований ім'ям Трохим чоловік, це і зовсім інша людина – зміниться все в зрілості, і характер, і ставлення до життя, і відносини з людьми, і багато іншого. Але здебільшого зміни принесуть лише позитивні плоди. Наприклад, у нього з'явиться відповідальність, уважність і ретельність, можливо він стане лідером, але неофіційними, а скоріше неформальним, тим, до кого прислухається начальство, і якого поважають усі навколо.

Зрілий Трохим відмінно розбирається в людях, відразу бачить дурнів і підлабузників. Ошуканців і потенційних зрадників – обожнює відкритих людей, а й замкнутих від себе не відштовхує. Головне достоїнство – вміння прощати помилки і провини.

Довірливий і сором'язливий, часом, але не настільки, щоб весь час бути обманутим – недоброзичливців у нього багато, але всіх їх він намагається тримати на відстані. А ось з жінками стає сліпим – не бачить в них підступу, захоплюється всіма без винятку, надто сильна в ньому бушує влюбчивость.

доля імені Трохим

Ще складніше сказати, як складеться доля носія імені Трохим у відносинах з представницями прекрасної статі, в любові і особистому житті в цілому. Тим більше, що протягом усього життя саме ставлення носіїв цього імені до жінок може змінюватися до невпізнання.

Так, в молодості зазвичай з Трофимов виходять бабії, яких пошукати. Вони з задоволенням підгортають кожну нову пасію, і з задоволенням доглядають за дівчатами, намагаючись показати себе з найкращого боку. Але пізніше, добившись свого, швидко заспокоюються і переключаються на наступну «кандидатку». Вони залишають позаду себе безліч розбитих дівочих сердець, і при цьому не шкодують про те, що так чинять.

Але зате в зрілості доля може зіграти злий жарт з носієм цього імені. Справа в тому, що з віком Трофимов властиво змінюватися в кращий бік. Вони починають мріяти про стабільність і сталість, про вірну і відданою дружині і любові до гробу. Здавалося б, немає в цьому нічого такого. Але на жаль, є одна проблема – критерії, яким зможе відповідати далеко не кожна жінка на цьому світі.

Любов і шлюб для імені Трохим

сказати, що Трохим повинен бути хорошим чоловіком, це те ж саме, що нічого не сказати. Носії цього імені практично в більшості своїй стають відмінними чоловіками. Але є одне єдине «але», яке полягає в тому, що стають вони ними тільки в зрілості, коли вже вдосталь нагуляються, коли знаходять своїх других половинок і вважають себе готовими до створення сім'ї. В іншому випадку хорошим чоловіком такий точно не стане.

Трохим може довго шукати другу половинку, і то, почне він свої пошуки тільки в глибокій зрілості, коли вже буде готовий до цього. А знайти йому таку дівчину, яка буде відповідати всім його критеріям і вимогам без винятку, буде дуже нелегко. Відповідати їм зможе лише ввічлива, терпляча, свавільна, настирлива, вперта, наполеглива, цілеспрямована, поважаюча особистий простір чоловіки жінка. Тільки з такою він зможе бути по-справжньому щасливим.

Своєю другій половинці, що буде задовольняти його в усіх напрямках без винятку, він подарує всього себе. Він стане хорошим чоловіком, вірним і відданим коханцем, відмінним господарем і відмінним кавалером. І свою другу половинку він ніколи не дозволить нікому образити.

Трохим як Батько

Що до батьківства, так тут і зовсім достатньо складно стверджувати що-небудь. Але можна точно сказати, що Трохим не може бути поганим батьком. Відповідальність, пунктуальність, обов'язковість, стриманість, серйозність і рішучість зрілого готового до появи дитини Трохима, зроблять з нього доброго батька, готового до будь-яких випробувань, труднощів і проблем. Але є одне «але» — не варто допускати того, щоб дитина була спонтанним – вагітність повинна бути спланована і узгоджена з носієм цього імені, щоб він сам вирішив, чи готовий до цього. Ось тоді-то він і стане дійсно хорошим батьком.

Важко сказати, з яким з дітей у нього будуть більш близькі стосунки, але те, що на сина він буде покладати куди великі надії, ніж на дочку, залишається фактом. Швидше за все, вихованням дочки він займатися не буде, а сином займеться впритул, бачачи в ньому свій шанс виправити всі помилки молодості.

Батько по імені Трохим, це відповідальний і обов'язковий тато, готовий на все заради своїх дітей і їх щастя. Він буде працювати вдень і вночі заради їх фінансового благополуччя, подарує їм будь-які замовлені ними подарунки, дасть все. чого вони побажають, але при цьому буде і у відповідь вимагати багато чого – як мінімум дитині потрібно бути готовим до того, щоб завжди чинити тільки так, як вважатиме за потрібне його папаша.

Сумісність Трохим c жіночими іменами

Найкращою у чоловічого імені Трохим вважається сумісність з такими жіночими назвами як Олександра, Августа, Стефанія, Ізольда, Капітоліна, Калерія, Маргарита і Тетяна. Тут є всі шанси на побудову реально міцного союзу, повного пристрасті, взаєморозуміння, любові і відданості. Астрологи рекомендують таким парам уникати довгої розлуки.

Алевтина, Агата, Надія, Неллі, Сусанна, Ельвіра і Василиса – в разі союзу з жінкою, названої однієї з перерахованих варіацій, шансів на щасливий шлюб по менше, але теж є. Головне, щоб на шляху не встали ревнощі і недовіру, бо вони можуть зруйнувати пару раз і назавжди.

Ну а з Еммою, Станіславою, Елеонорою, Катериною і Владиславою дослідниками і зовсім не рекомендується створювати пару, бо нічого доброго з такого поєднання все одно не вийде. Хоча, все може скластися і нез'ясовним чином ...

У відносинах з протилежною статтю занадто багато негараздів, і все через його неготовність до серйозних стосунків. Може дати надію на щось більше, а потім кинути обраницю, фактично розбивши їй серце. Особливо часто так трапляється в молодості, поки Трохим ще й сам не знає, чого хоче. Дівчатам з хлопцем на ім'я Трохим варто бути обережними, і розраховувати на тривалі відносини з недозрілий Трофимом вже точно не варто.

число імені Трохим

число імені Трохим по нумерології – 1. і відразу ж варто сказати про те, що число 1 в нумерології, це символ влади, могутності, успішності, слави і напористості. Тож не дивно, що і самі люди, заступництво цим числом. Це здебільшого лідери, що володіють цілим переліком хороших якостей і лідерських задатків. Вони успішні, активні, діяльні, працелюбні і дуже напористі.

Варто також сказати і про те, що люди числа «один», це в своїй більшості дуже активні, діяльні, працьовиті, старанні, обов'язкові, відповідальні і дієві люди. «Одиниці» завжди досягають поставлених цілей, і роблять це самостійно, не звертаюся ні до кого за допомогою, чи не намагаючись користуватися будь-ким, і не покладаючись на чиїсь поради. Вони всього і завжди досягають самостійно, і їм це подобається.

Але є у «одиниць» і недоліки. Зазвичай у людей, що знаходяться під заступництвом числа «один», є такі недоліки як егоїзм, імпульсивність, нестриманість, зарозумілість, нелагідність і владність. Ці риси можуть доставляти людям числа 1 багато проблем в житті, як в особистому, так і в соціальній.

Формула обчислення числа імені Трохим:Т (2) + Р (9) + О (7) + Ф (4) + І (1) + М (5) = 28 = 2 + 8 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Трохим

  • Камінь-талісман – Хризоліт і Нефрит.
  • Планета-покровитель – Сонце і Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Трохим – Сова.
  • Рослинний символ – фіалка.
  • Кращий зодіак – Скорпіон.
  • Число Трохима – 1.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Трохим

Трохим Архипов – удмуртський прозаїк, Народний письменник УАССР

Трохим Никомидійський – воїн, мученик

Трохим Биго – французький ий художник

Трохим Сурт – могилівський літописець кінця XVII – початку XVIII століть

Трохим Алексєєв – російський політик початку XX століття

Трохим Гулеватий – полковник Радянської Армії

іменини дні і святі покровителі імені Трохим

Священномученик Трохим Лаодикійський

березень 29

Мученик Трохим Никомидійський

березень 31

Священномученик Трохим

квітень 28

Мученик Трохим Ликийский

серпень 5

Мученик Трохим Синадський

жовтень 2