Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаСтаніслав
1720 Oracle

Станіслав: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Станіслав за походженням староукраїнська, слов'янське. Буквально трактується як «став славним». Утворено від слова «стан», значення якого звучить як «ставати» і «слав». При цьому вважається католицьким і іменини святкує відповідно до своєї приналежністю. Хоча є й інші версії ...

Ім'я Станіслав має велику історію і сьогодні користується популярністю, але тільки в країнах колишнього СРСР, і то, не у всіх. Воно має гарну значимістю і символікою, плюс, програма сумісна з багатьма українськими жіночими іменами, що не менш важливо.

Ім'я Станіслав: Значення і характеристика
Походження імені Станіславстарослов'янське
В кореніслово «стан» і «слав»
Переклад«ставати» і «слава»
Буквальна трактування«став славним»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:У рейтингу популярних імені Станіслав знаходиться на 46 позиції і доводиться по статистикою на 5-7 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Стас, Станя, Стася, Стасик

Сучасні англійські аналоги:Станістаус, Ештаніслау, Станіслас

Цікаве про ім'я Станіслав:ім'я Станіслав вже давно користується попитом на території країн СНД, але при цьому є католицьким.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Станіслав за головною версією обіцяє такі риси характеру як примхливість, упертість і завзятість, неврівноваженість, агресивність, нетовариськість, депресивність, самостійність і самодостатність, доброта і щирість.

за самій непопулярною версією експертів, іменований таким чином хлопчина з дитинства буде проявляти зайву емоційність і рухливість. Станіслав активіст і непосида, який не вміє сидіти на місці, але вважає за краще все робити самостійно, без сторонньої допомоги. Багато в чому залежить від виховання, але схильний до конфліктності і самозакоханості, егоїзму і цілеспрямованості, наполегливості та наполегливості.

Переваги та позитивні риси:упертий і дуже наполегливий, завжди досягає поставлених цілей, ніколи не здається, навіть якщо перешкоди реально великі і непереборні. А ще до достоїнств носія цього чоловічого імені можна віднести його природне вміння уживатися з людьми різних типажів в одному суспільстві.

Станіслав погано відноситься долюдям, у яких занадто завищена самооцінка, ненавидить яскравих людей, на тлі яких стає непомітним, і найбільше не любить людей укритті.

Характер імені Станіслав

Характер імені Станіслав, а точніше носія цього імені, досить простий. З одного боку, характер Станіслава має виключно позитивними рисами, серед яких цілеспрямованість, спокій, розсудливість, розважливість, планомірність, безпринципність, оптимістичність і веселу вдачу. Але з іншого боку, характер Станіслава може показати складним – причина в замкнутості і скритності, які з часом, втім, можуть зійти на «ні». А ось характер дорослого чоловіка, над яким протегує енергетика іменний форми Станіслав, може заслуговувати реальної поваги – наприклад, поваги може заслуговувати щедрість, доброта, працьовитість, відданість, відповідальність, вірність, надійність, добродушність.

Звичайно, все це тільки теоретична інформація, але все ж, як не крути, а у хлопців, іменованих ім'ям Станіслав, часто є задатки саме хороших людей. Більш того, характер названого цим ім'ям хлопця може припускати ще й наявність таких якостей як безконфліктність, щедрість, поступливість і поступливість. При цьому останні проявляються лише в потрібні моменти. – якщо Станіслав відчуває, що прав, то ніколи не поступиться в суперечці, наприклад.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у хлопчика, якому батьки вирішили дати ім'я Станіслав, може бути вкрай складний характер, але причина не в агресивності або примхливості, а навпаки, в занадто сильною умиротворення, в сором'язливості, в боязкості, які можуть не давати йому жити життям повноцінного дитини. Сором'язливість, наївність, доброта, боязкість, помисливість, сором'язливість, невміння постояти за себе і відстояти свою думку, образливість, закритість, недовірливість – ось ті риси, якими може Станіслава нагородити значення імені. Зрештою енергетика може перетворити його в поодинці, у якого буде дуже мало друзів і товаришів. Батькам варто приділити особливу увагу його впевненості в собі, слід виховати в ньому чоловіка, спробувати пояснити йому, що не можна всього боятися і так соромитися своїх вчинків і дій. Варто лише трішки постаратися мамі з татом, і Станіслав зміниться, тим більше, що у нього є всі необхідні для цього риси і напевно буде присутній і бажання стати більш впевненим у собі.

А ще значення і енергетика імечко Станіслав можуть нагородити носія відмінним творчим потенціалом, відмінною фантазією і чудовою уявою. У Станіслава завжди багато ідей, він ніколи не сидить на місці, дієвий і планомерен, не може без діла – значення це ймення обіцяє тягу до дій, працьовитість, бажання розвиватися. Його потрібно обов'язково чимось займати, і взагалі, батькам варто подумати про те, щоб влаштувати його в якусь секцію, щоб він вихлюпував назовні всю ту енергію, що накопичується в ньому.

Підліток

У хлопчика підлітка, над яким протегує значення іменний форми Станіслав, натура може трохи змінитися. Переборовши свою сором'язливість, він стане проявляти себе як особистість в школі і взагалі, в суспільстві. Ставши більш впевненим у собі, менш сором'язливим, і завівши красномовністю, Станіслав зможе стати популярним серед дітей, а це вже великий плюс. До того ж хлопчика це ім'я може обдарувати ще і дружелюбністю, добротою, оптимистичностью, умінням адаптуватися до всього того, що відбувається навколо, відмінною інтуїцією і уяву, якому можна лише позаздрити. А ще хлопчика Станіслава значення його ймення може нагородити і купою інших характеристик, серед яких добродушність, життєрадісність, доброзичливість, безпринципність, поступливість, поступливість, чутливість. У цього хлопчика може бути багато друзів – правда, лідером серед них він ніколи не стане, це факт, але зате просто шанованою людиною в суспільстві товаришів він точно буде.

Значення і енергія імені Станіслав може нагородити ще й унікальним складом розуму. Не можна сказати, що це обдарований хлопчисько, але також не можна стверджувати і зворотного. Він з легкістю вивчає будь-які предмети, у цього хлопчика навряд чи будуть двійки, а й відмінником він не стане. Його головний дар, це вміння адаптуватися до ситуацій і знаходити вихід навіть там, де його, здавалося б, немає. Значення іменний форми Станіслав, іншими словами, нагороджує унікальним характером носія, а це вже якийсь, але плюс.

Дорослий чоловік

Найголовніше, чим обдаровує дорослого хлопчика, точніше вже чоловіка, значення цієї іменної форми, це принциповість стосовно людських відносин. Станіслав належить до категорії тих небагатьох людей, що ніколи не йдуть ні за яких умов на обман або зрада. Станіслав ніколи не зрадить і не обдурить близької людини, навіть заради явною вигідні і користі, ні в якому разі не залишить в біді одного, виручить в будь-якій ситуації, допоможе, якщо не ділом, то радою. А плюс до всього, значення може обдарувати носія цього ймення таким важливим якістю як прямолінійність, завдяки якому він завжди говорить прямо в очі людям про їхні недоліки і про те, чим незадоволений. Такий ніколи не стане приховувати від оточення свої образи, свою думку про них, та й свої плани – він чесний і відкритий, а це рідкість у наш час.

Що стосується професійної діяльності, так тут все складно. З одного боку, Станіслав може стати відповідальним і працьовитим чоловіком, здатним учнем і просто талановитим фахівцем, але з іншого боку, енергетика цього ймення навряд чи обдарує його лідерськими задатками, а значить, все життя Станіславу доведеться радіти роботі звичайним фахівцем, рядовим робочим. Зате Станіслав відповідальний, обов'язковий, сумлінний, завжди доводить розпочату справу до кінця, ніколи не зупиняється на досягнутому і не кидає справи. І взагалі, Станіслав, це надійна людина – такі рідкість. Хоча знову ж таки, все це тільки теорія ...

Доля імені Станіслав

Доля імені Станіслав у відносинах з представницями протилежної статі, в шлюбі і любові, така, що передбачає не зовсім бурхливе особисте життя носія. В підлітковому віці. На відміну від своїх однолітків, Станіслав не намагатиметься налагодити різноманітність в особистому житті – навпаки, названі таким ім'ям хлопці зазвичай намагаються дотримуватися свободи і незалежності, довше залишаючись без другої половинки. При цьому не виключено, що доля все-таки зведе іменованого Станіславом з якоюсь дівчиною, з якою він захоче бути якомога довше, але до шлюбу і створення сім'ї це навряд чи призведе. Доля Станіслава, бути якомога довше холостим.

В зрілості він може різко спалахнути створенням сім'ї, шлюбом і дітьми, але одружується нешвидко. Причина в його вимогливості, в тому, що всім своїм потенційним партнерок він буде висувати такі вимоги, яким мало хто і зовсім зможе відповідати. Пізніше, по ідеї, доля змусить його стати менш вимогливим, і тоді тільки він одружується. Але як передбачає доля, це може статися в пізньої зрілості.

Зате доля передбачає в результаті становлення Стаса відмінним батьком і хорошим чоловіком, сім'янином, відданим своїй родині і зобов'язаннями. Такий ніколи не зрадить і не обдурить, що не втече, не кине сім'ю.

Любов і шлюб для імені Станіслав

Станіслав в молодості воліє довше залишатися вільним і незалежним від зобов'язань чоловіком. Довгий час у нього немає мети створити сім'ю, адже він досить самозакоханий і егоїстичний хлопець. Навіть почавши відносини, він прагне приділяти максимум уваги собі коханому, а не тієї, що поруч з ним. Звичайно, такі відносини довго не протягнуть.

Тільки пізній шлюб може стати для Стаса більш-менш вдалим. Справжня любов перетворює його в лицаря з красивими і благородними вчинками, галантними залицяннями, але це все тимчасово. Після весілля гармонію в сім'ї зможе зберегти лише спокійна, терпляча і врівноважена жінка, адже не кожна зможе вловлювати мінливий настрій Стаса, його примхи та інші помилки.

Стас не зв'яже свою долю з жінкою-лідером, він відчуває себе беззаперечним главою сім'ї і встановлює різні правила, щодо сімейних відносин. Він ніколи не відмовиться повністю від відчуття свободи і незалежності, хоча буде робити все необхідне для того, щоб його близькі ні в чому не мали потреби, а також оточить дружину ласкою, турботою і теплом. До речі, Станіслав ревнивець, притому, ревнощі його часом не знає меж.

Станіслав як Батько

Неоднозначний характер Стаса не дає можливості визначити, яким саме батьком він стане. Його принциповість і незалежність дають право припустити, що він не стане весь вільний час присвячувати дітям. Однак його вміння піклуватися і дарувати ласку не дозволяють сказати, що він буде поганим батьком.

Станіслав любить своїх дітей і піклується про них належним чином. Він досить суворий стосовно їх і не дозволяє їм собою маніпулювати. У вільний час з ним — це справжнє свято для дітей, адже він веселий і завжди порадує дітей, потішить і просто подарувати їм масу позитивних емоцій.

Стас піклується про своє здоров'я з дитинства і своїх дітей він із задоволенням також буде привчати до здорового способу життя і до занять спортом. Він мало вникає в процес навчання дітей і довіряє це дружині, але він завжди готовий забезпечити дітям світле майбутнє, оплачуючи послуги репетиторів і різних педагогів. Для нього важливо, щоб діти отримали чудові знання і освіту.

Сумісність Станіслав c жіночими іменами

У названого іменем Станіслав найкращою є сумісність з жінками, саме такими іменоформамі як Лариса, Людмила, Рената і Таміла. У разі союзу з однією з таких дам, є всі шанси на побудову міцної, надійної, довговічного шлюбу, в якому буде і взаєморозуміння, і любов, і пристрасть …

А ось з дамами, названими при народженні такими іменами як Анфіса, Вікторія, Ірина, і Людмила, сумісність трохи гірше, хоча теж є. Просто відносини будуть весь час перебувати на межі руйнування, і тільки взаєморозуміння і вірність будуть утримувати їх на плаву.

Ну а з тими, що названі такими варіаціями як Антоніна, Нінель, і Таїсія, відносин астрологи і зовсім не рекомендують будувати.

Що стосується взаємин з представницями протилежної статі, так тут все простіше нікуди. До самої зрілості Станіслава навряд чи будуть цікавити відносини як такі, йому не потрібна прихильність, не потрібні зобов'язання, не потрібна любов – все що йому потрібно, це просто людина під боком, такий, з яким він зміг би поділитися всіма своїми найпотаємнішими переживаннями. А ось зрілому Станіславу вже може бути потрібна справжня друга половинка, така жінка, з якою він зміг би відчувати спокій. Плюс, значення ймення Станіслав може обдарувати сильної вимогливістю до представниць слабкої статі – тобто, швидше за все, він буде занадто прискіпливим у відносинах і вимогливим, і можливо навіть почне вимагати від улюбленої то, чого вона просто не зможе йому дати.

Число імені Станіслав

Число імені Станіслав по нумерології — 2. двійки приписують подвійність і контрастність особистості, але їх головною метою в житті стає прагнення досягти рівноваги і гармонії в усьому. 2-ки — відмінно знають психологію людини, вміють підібрати до кожного підхід в спілкуванні, прагнуть до продуктивного діалогу, відкритого спілкування і співпраці.

Завдяки своєму тонко розвиненому чуттю та інтуїції, в поєднанні з їх блискучою дипломатичністю з двійок виходять чудові юристи, адвокати, прокурори або навіть судді. До того ж, підопічним числа 2 наділені вродженим почуттям справедливості. Вони завжди досконально розглядають конфлікт з усіх можливих сторін, тільки тоді роблячи власні висновки. Тож не дивно, що вміння спілкуватися — це їх головний коник.

Розсудливі і в міру чутливі двійки не тільки відмінні переговорники, а й переконані цінителі сталості, стабільності і визначеності у всьому, а ось будь-якого ризику всіма силами вони уникають. У любові вони також однолюби, для них важливі стабільні і міцні відносини. Серед недоліків двійок можна виділити: невпевненість у власних силах, надмірна м'якість і поступливість. Їм варто навчитися проявляти твердість характеру і рішучість. На жаль, така характеристика числа імені не гарантує, що всі імена числа 2 наділяють людей саме таким характером, як, наприклад, ім'я Станіслав.

Формула обчислення числа імені Станіслав: С (1) + Т (2) + А (1) + Н (6) + І (1) + С (1) + Л (4) + А (1) + В (3) = 20 = 2 + 0 = 2

Астрологічна символіка імені Станіслав

  • Камінь-талісман – Хризопраз і Малахіт.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Станіслав – Собака .
  • Рослинний символ – Нарцис.
  • Кращий зодіак – Близнюки і Рак.
  • Число Станіслава – 2.
  • Щасливий день – понеділок .
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Станіслав

Станіслав «Ревера» Потоцький (польський державний діяч)

Станіслав Ваупшасов (розвідник, Герой СРСР)

Станіслав Говорухін (кінорежисер, політик)

Станіслав Лем (польський письменник-фантаст)

Станіслав Ростоцький (кінорежисер)

іменини дні і святі покровителі імені Станіслав

Станіслав – дохристиянське ім'я, а нині воно вважається католицьким. А ось в святцях Російської православної церкви його немає, тому хлопчиків їм не хрестять і іменини не святкують.