Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаМирон
920 Oracle

Мирон: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Мирон за походженням грецьке. Виходячи з неї ж, могло утворитися від грецького слова «Мюрон». Значення буквально трактується як «запашна смола» або «виділяє миро». Але є і друга версія походження цього імені, перська ...

Ім'я Мирон сьогодні практично не користується попитом, але все ще зустрічається, притому, на території всього колишнього СРСР. Десятиліття тому входило до переліку найпопулярніших чоловічих імен. Має цікаву історію виникнення і хорошу значимість, що обіцяє багато хороших, але іноді конфліктуючих один з одним якостей.

Ім'я Мирон: Значення і характеристика
Походження імені Мирондавньогрецьке
Буквальна трактування«запашна смола»
За другою версією«виділяє миро»
В коренігрецьке слово «Мюрон»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святитель Мирон

Популярність:на даний момент ім'я Мирон числиться на 53-55 позиціях в рейтингу чоловічих імен і доводиться за статистикою приблизно на 3-6 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Міронка, Мірохост

Сучасні англійські аналоги:Мюрон, Міран

Цікаве про ім'я Мирон:Є думка, що це ж ім'я могло статися і від перського імені Міран, що буквально трактується як «повелитель» або «емір».

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення чоловічого імені Мирон обіцяє сильну енергетику і здатне нагородити носія величезним кількість важливих характеристик. Виходячи з наявних даних, можна ствердити, що Мирон, це зазвичай володар таких якостей як упевненість в собі, благородство, сила волі, сором'язливість, наївність, неговіркий, нетовариськість, образливість, егоїстичність і сприйнятливість.

Але прояв всього вищеназваного відбувається поступово, у міру дорослішання дитини, і значення імені в даному випадку не є єдиним впливає на це фактором.

Переваги та позитивні риси:найголовніша риса всіх носіїв цього імені полягає в здатності діяти активно навіть в найгірших ситуаціях. Мирони вміють знаходити рішення в патових ситуаціях і мислити тверезо навіть тоді, коли інші не здатні.

Мирон погано відноситься долюдям, які самі не знають, що хочуть отримати від життя. Плюс, носії цього імені ненавидять занадто метушливих і педантичних людей – поспіх і суєта не для них.

Характер імені Мирон

Характер імені Мирон такий, що передбачає наявність у хлопчика, який є носієм цієї назви, безлічі недоліків, частина яких вже власне і була названа вище, але ними перелік якостей не обмежується. Характер, звичайно, не дуже позитивний і багато в чому може здатися занадто нетерпимим, але насправді все не так просто, як здається – характер носія такої варіації як Мирон дуже непростий, непередбачуваний, нестерпний, але правильний.

ще один момент – характер цього найменування свідчить про приналежність носія такої риси як самокритичність – це виражається в непомірною критиці самого себе, що може привести до розвитку комплексів і невпевненості в собі. Варто враховувати цей момент, обговорюючи його характер. Хоча, знову ж таки, це лише теорія, і багато в ній залежить від додаткових чинників, наприклад, від пори року народження ...

Раннє дитинство

Мирон в ранньому дитинстві може виявитися дуже проблемною дитиною, але не в плані здоров'я, а в плані поведінки. Значення імечко обіцяє в дитячому віці такі якості як примхливість, чутливість, сприйнятливість, вразливість, замкнутість, скритність. Таких, на жаль, часто уникають діти, і саме тому-то швидше за все він і буде початок свого життя проводити на самоті, або принаймні в колі близьких і рідних. Так навіть батькам важко впоратися з його непростим характером – може образитися без вагомої на те причини, може почати вередувати, не пояснюючи, чому і через що, а іноді і зовсім настільки непередбачуваний в своїй поведінці, що волосся стає дибки.

Але все це тимчасово – вже в підлітковому віці, коли почне проявлятися вплив астрологічних чинників, таких як планета-покровитель і стихія, сутність цього малюка почне змінюватися. Ну а поки ж батькам залишається радіти лише його успіхам в навчанні і допитливості – справа в тому, що незважаючи на всі недоліки, це дуже цікавий і здатний хлопчисько, у цього хлопчика неймовірні здібності в навчанні, і це факт, про який говорить навіть значення …

підліток

Мирон підліток, це вже інша людина, багато хто з його недоліків можуть згаснути, а назовні повилазять нові, але не одні, а вже з достоїнствами, в ролі яких може виступити активність, енергійність, відповідальність, обов'язковість, старанність, дисциплінованість, обдарованість, працьовитість і наполегливість. Єдине, чим Мирон не зможе похвалитися, це красномовність – значення цього хлопчика навіть спільно з енергетикою астрологічних символів не зможе перетворити в дружелюбного базіки.

Зате є момент, що зароджується в підлітковому віці, і посилюється до самої зрілості – мова йде про впевненість в собі і цілеспрямованості, наполегливості та бажанні бути першим у всьому без винятку. У цього хлопчика високі шанси на те, щоб закінчити школу та інші навчальні заклади з відзнакою, і більш того, у нього є шанси в результаті навіть стати начальником, керівником, або просто хорошим успішним підприємцем. Хоча, знову ж таки, багато що залежить від виховання і впливу додаткових факторів, наприклад, від знака зодіаку.

Дорослий чоловік

Дорослий Мирон може досягти великих успіхів, як у професійній діяльності, так і в особистому житті. Значення іменоформи обіцяє на цьому етапі йому багато хороших якість, але є і один такий, яке можна віднести до недоліків – він залишається егоїстом, таким же, яким був у самому ранньому дитинстві, і змінити його не зможе ніхто, ні один, ні батько, ні друга половинка. Саме тому-то у нього і може виявитися занадто мало друзів, але вони йому для щастя і не потрібні. Мирон по натурі, хоч і егоїстичний, але добрий і справедливий, і більш того, завжди тримає своє слово, за що багато і поважаються його.

Що стосується роботи, кар'єри, то як і говорилося вище, у нього є потенціал, здатний привести цього хлопчика, вірніше тепер уже чоловіка, до неймовірним успіхам – піднятися по кар'єрних сходах для нього не проблема, стати начальником теж зможе. Єдиний мінус полягає в залежності і звичкою – важливо стежити за тим, щоб Мирон в результаті не став завзятим трудоголіком, забуває про особисте буття і побудові сім'ї ...

доля імені Мирон

Такий параметр як доля імені Мирон в любові, відносинах з жінками і шлюбі, вивчався свого часу достатньою кількістю дослідників, але так вже вийшло, що всі вони прийшли до одного простого висновку – передбачити те, що передбачає доля цього найменування своєму власникові, практично нереально, і в першу чергу через відсутність точної версії походження іменоформи, і через малу вивченості впливу головного «любовного» покровителя – плані Прозерпіна.

з іншого боку, є і моменти, які вважаються більш-менш реальними – наприклад, це стосується довірливості, що виявляється безпосередньо в стосунках з представницями жіночої половини людства, така вже доля. Надмірна довірливість і невміння визначати сутність людини (добро / зло), можуть призвести до більшості випадків розчарування, що в свою чергу призведе до подальшого небажання йти на контакт з малознайомими жінками, а це, як чи не крути, не зовсім хороша доля.

А ще доля іменоформи Мирон передбачає і одна хороша властивість – полягає воно в тому, що при наявності щирого кохання в шлюбі він може стати ідеальним батьком і хорошим чоловіком, але ревнивим, що, будучи без контролю може призвести до плачевних наслідків . Ось така доля, але це параметр теоретичний, і значить і дуже неточний.

Любов і шлюб для імені Мирон

Мирон — сильний, чесний і дуже освічений чоловік, завжди оточений увагою представниць прекрасної статі. Однак сам він налаштований на серйозні стосунки, а не на швидкоплинні захоплення. Тож не дивно, що він вкрай перебірливий при виборі своєї ідеальної супутниці життя. Зазвичай Мирон воліє дівчину ледь молодша за нього, але рівну по уму. Крім того, для нього дуже важливо, що вона була охайною і господарської. Майбутнє такої прекрасної сім'ї в руках жінки. Дуже важливо, щоб сімейні відносини були збудовані на абсолютному і взаємній довірі. Також вона повинна прислухатися до побажань свого чоловіка, визнаючи його значимість. В такому випадку, передбачається, що шлюб буде щасливим і довгим.

Мирон, маючи урівноважений і спокійний характер, не допускає гучних сварок і скандалів, а будь-який конфлікт з дружиною, він здатний розібрати по поличках і пояснити так детально, що він вже не повториться. Також для нього дуже важливі інтимні стосунки з дружиною. Для нього це не просто плотські втіхи, а щось піднесене. Мирон не здатний на зраду, оскільки він піде на близькість тільки з жінкою, яку любить. Він здатний навіть з згасаючої з роками подружньої любові роздути нове полум'я почуттів.

Мирон тільки формально вважається главою сім'ї, але негласним лідером є його вольова, господарська і мудра дружина. Вона найчастіше самостійно розпоряджається сімейним бюджетом, планує витрати, веде господарство і вирішує всі проблеми. Однак Міроша проявляє себе, як справжній годувальник сім'ї і господар. Він самостійно виконує всю чоловічу роботу і стежить за тим, щоб в будинку все працювала як годинник.

Мирон як Батько

Мирон дуже сильно любить своїх діточок і в них дуже любить. Як правило, він — турботливий і ласкавий батько. Він готовий піти на багато що, заради благополуччя своїх крихіток. Однак дружина з обережністю ставиться до його методам виховання, вважаючи, що він може занадто сильно розбалувати дітей. Батьківська любов Мирона настільки сильна, що він навіть у разі серйозних проблем у відносинах з дружиною і далі залишатися в сім'ї. Він твердо переконаний, що діти повинні рости тільки в повноцінній сім'ї, а не жити на два будинки.

З появою дітей Мирон здатний змінити роботу, якщо вона була пов'язана з відрядженнями або тривалими поїздками. Він жахливо прив'язаний до своїх домашніх, особливо, до дітей. Він не бажає надовго розлучатися з ними, намагаючись весь вільний час присвячувати їм і дружині. Для нього дуже важливо брати участь у вихованні, освіту і організації дозвілля дітей.

Мирон — дуже господарський чоловік, любить і цінує порядок і затишок, тому він завжди зуміє в разі потреби підмінити дружину. Він і будинок в чистоті залишить, і смачним обідом дітей нагодує. Крім того, разом з дружиною він з дитинства та дітей привчає до порядку і охайності, самостійності й працьовитості.

Сумісність Мирон c жіночими іменами

Найкращою вважається сумісність імені Мирон з такими жіночими назвами як Агата, Олександра, Парасковія, Ельвіра і Камілла. Вважається. Що в разі створення такої пари шанси шлюбу на довговічність будуть неймовірно високими. Тут заімеете і щастя, взаємне, і любов, і вірність, що важливо.

З такими як Броніслава, Маріанна, Стелла і Фріда, сумісність теж непогана, але пара в кожному з випадків не протримається достатньо довгий час. така вже статистика, що більшість з них руйнується, притому з різних причин, включаючи ревнощі і зраду.

А ось з Норою, Антоніною, Катериною, Іриною або Оленою і зовсім не рекомендується Мирону будувати відносини і любов, бо тут ні до чого доброго союз не може привести з однієї простої причини – повна несумісність характерів.

Доброзичливість, добродушність, відмінне чарівність, красномовність, весела вдача, вміння переконувати людей і бажання бути в центрі уваги – все це може стати в нагоді йому в процесі побудови особистого життя. Тільки от чи буде вона щасливою, залежить на жаль, не від нього одного, і значення ймення тут ні до чого – багато що залежить від року за китайським календарем, виховання (природно), і зодіакальною сумісності з потенційними партнерками ...

Число імені Мирон

Число імені Мирон по нумерології — 1. Абсолютно у всіх одиницях присутні задатки лідера і установка на досягнення успіху в житті. Вони — працьовиті, наполегливі, дуже розумні і наполегливі люди. Їх відмінною рисою також є цілеспрямованість. Одиниці завжди йдуть чітко до мети, не зупиняючись перед певними труднощами, а спритно долаючи їх. Також підопічні числа 1 відрізняються ініціативністю, енергійністю, рішучістю і самостійністю. Такі вміння дозволяють їм стати прекрасними керівниками.

Такі якості, як винахідливість, сила волі, творче мислення, багата фантазія і оригінальність дозволяє одиницям домогтися успіху не тільки на керівних посадах, але і в якості самостійного бізнесмена і підприємця. Також не варто відкидати можливість і творчої реалізації одиниць, оскільки вони можуть бути дійсно дуже талановиті.

Однак у прекрасних одиничок також є і темна сторона. Вони можуть бути кілька агресивними і цинічними. Для них характерні часта зміна настрою, імпульсивність, схильність до егоїзму і хвалькуватості, впертість і норовливість. Лідери в професійному житті можуть стикатися з величезними труднощами при побудові свого особистого життя.

Формула обчислення числа імені Мирон:М (5) + І (1) + Р (9) + О (7) + Н (6) = 28 = 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Мирон

  • Камінь-талісман – Сірий мармур.
  • Планета-покровитель – Прозерпіна.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Мирон – Миша.
  • Рослинний символ – Мірта.
  • Кращий зодіак – Діва.
  • Число Мирона – 1.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Мирон

Мирон Костін (молдавський літописець)

Мирон Маркевич (радянський футболіст)

Мирон Кордуба (український історик, публіцист)

Світ він Петровський (український літературознавець)

Мирон (Меєр Симонович) Вовсі (радянський терапевт, професор)

Мирон Заячковскій (один з керівників КПЗУ)

Мирон Бялошевскій (польський поет і драматург)

Патріарх Мирон (патріарх Всієї Румунії)

Мирон (грецький скульптор)

Мирон Барновського-Могила (господар Молдавського князівства)

іменини дні і святі покровителі імені Мирон

Мученик Мирон Критський

березень 20, квітень 2

Святитель Мирон Чудотворець

серпень 8, серпень 21

Священномученик Мирон

вересень 17, вересень 30