Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаКирило
1070 Oracle

Кирил: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Кирило за походженням давньогрецьке. У перекладі значення звучить як «владика» або «пан». Походить від давньогрецького слова «Κύριλλος». Прийшов разом з язичництвом із Стародавньої Греції. На Русь потрапило разом з християнством з Візантії. Вважається одним з найпопулярніших чоловічих імен з 2003 року.

До речі, чоловіче ім'я Кирило міститься в іменослове по Святців. Воно популярне і уособлює християнського Святого, місіонера, який створив першу версію слов'янського алфавіту. А ще вона обіцяє щастя, гармонію, успіх і все те, чим хоче наділити дитини кожен поважаючий себе батько.

Ім'я Кирило: Значення і характеристика
Походження імені Кирилодавньогрецьке
В коренігрецьке слово «Κύριλλος»
Буквальна трактування«пан» або «владика»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Кирило ангел-хранитель

Популярність:У рейтингу популярних чоловічих імені Кирило перебуває зазвичай на 5-7 позиції і доводиться за статистикою на 35-37 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Кирилко, Киря, Кир, Кіра, Кирюха, Кіруха

Сучасні англійські аналоги:Сиріло, Чирилло, Цирілом, Кірел

Цікаве про ім'я Кирило:Ім'я Кирило належить величезній кількості Святих, і що не менш важливо, за головною версією воно має дуже сильну енергетику.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Кирило наділяє носіїв зазвичай цілою купою цікавих характеристик. Традиційно характер залежить від сезону року, в якому народився іменований таким чином хлопчик, але є і загальні риси, властиві всім Кирила без винятку. Серед них прагнення до кращого, чутливість, сентиментальність, співчуття і любов до плавному перебігу по річці долі, чуттєвість, величезна сила волі, відмінне уяву, уяву, здатність досягати поставлених цілей будь-якими можливими способами.

Хоча є у всіх Кирилов без винятку і один спільний недолік. Він полягає в тому, що до пори до часу ними легко управляти, маніпулювати. Кирила легше простого переконати в тому, з чим він не згоден, і легко керувати, маніпулювати, його легко використовувати, і люди будуть цим користуватися, якщо батьки з дитинства не привчать його до того, щоб у нього на все було свою власну думку.

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, відмінна фантазія і гарну уяву, справедливість і комунікабельність, поступливість і акуратність, відповідальність і пунктуальність. Кирило, це завжди людина добрий, щедрий, і дуже правильний.

Кирило погано відноситься долюдям потайним і замкнутим, до тих, хто ніколи не проявляє ініціативи до спілкування, хоча на самому справі саме з такими б йому і варто було б спілкуватися. А ще він ненавидить слабких в моральному і психологічному сенсі людей.

Характер імені Кирило

Характер імені Кирило – цей параметр є одним з найважливіших, і це стовідсотковий факт, але розгадати його досить складно. Проте, навіть цей параметр, і то, підвладний дослідження, завдяки чому власне дослідники і змогли прийти до кількох цікавим версіями, одна з яких свідчить про те, що характер названого так хлопчика повинен обіцяти передбачуваність, черствість, стриманість, слухняність, самокритичність, вимогливість, принциповість і планомірність. Це хлопець, наступний власним планом, ніколи не намагається виділитися з натовпу, що живе за власними правилами і відповідно до власних принципів – характер його повинен бути складним, по ідеї ...

З іншого боку, характер, штука непредугадиваемая – є величезні шанси на те, що під впливом додаткових чинників, таких як знак зодіаку або знак за китайським гороскопом, характер може виглядати зовсім не так, як розписано вище. І взагалі, характер дорослого хлопця, названого варіацією Кирило, може бути взагалі не схожим на той, що представляється теорією дослідників, і всьому виною буде виховання.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика з ім'ям Кирило переповнене хорошими враженнями всіх навколо, а все лише завдяки тому впливу, який чинить значення імені Кирило на носія, на дитину. Даруються ж в дитинстві в основному такі риси як послух, спокій, доброта. Доброзичливість, енергійність, стрімкість, гордовитість, розсудливість, вихованість, дбайливість. Правда, проявляються всі ці риси в кожному носії варіації Кирило по-різному, в різній інтенсивності, бо багато з них залежать від додаткових факторів впливу, таких як планета-покровитель і камінь-талісман, наприклад.

Зазвичай в дитинстві на цього хлопчика батьки практично не лаються, бо він спокійний і не приносить бід, та й розчаровуватися батьків не змушує – завжди їх слухається, у всьому підтримує, і навіть в моменти слабкості, коли йому хочеться побавитися і побути дитиною, він не стане цього робити, а навпаки, продемонструє неймовірну силу стриманості. Єдина проблема полягає в невпевненості в собі і занадто жорсткому ставленні до критики його поведінки з боку сторонніх людей. Матері з батьком варто приділити особливу увагу вихованню в ньому цих якостей, бо в іншому випадку його життя в майбутньому буде переповнена проблемами, на чолі яких якраз-таки і буде стояти невпевненість в собі – така вже значення ймення Кирило ...

підліток

Кирило підліток, це і зовсім особистість складна і досить непередбачувана. Головна його проблема в тому, що він боїться довіряти людям – через це у нього практично немає справжніх друзів, тих, якого він може називати такими, але при цьому у нього багато товаришів, до того ж в основному бажаючих спілкуватися з ним і дружити. Підлітковий вік і значення такої варіації як Кирило можуть вже на цьому етапі обдарувати його цілеспрямованістю, самокритичністю, велелюбність, справедливістю, чесністю, працьовитістю і планомірність.

Єдиний мінус хлопчаки з ім'ям Кирило на цьому етапі полягає в його скучности – багатьом може здатися нудною його планомірність, його небажання бути непередбачуваним і ризикувати, але, така вже значення імені, і таку вже натуру вона обіцяє носію цього ймення. Зате в школі і в як такої навчанні у нього є величезні шанси на успіх – будь-яка справа, за яке він береться, ризикує бути виконаним в найкоротші терміни, єдине що може перешкодити сему моменту. Це відсутність інтересу у самого хлопчика Кирила. Якщо йому щось не подобається, то як би він не старався, а закінчити таку справу він просто не зможе.

Зате у нього відмінні відносини в колективі, він добре розбирається в людях, стриманий, ніколи нікому не грубить, намагається всіх зрівняти для себе, не виділяючи чиїхось достоїнств або недоліків.

Дорослий чоловік

Дорослий Кирило, це вже зовсім інша людина. Це на перший погляд черствий, твердий, не емоційна, бездушний керівник з хорошими організаторськими талантами, але насправді його сутність розривається від емоцій – просто він відмінно справляється з утриманням емоцій, вміє тримати їх у власній владі і ніколи нікому їх не показує. У нього відмінні лідерські задатки, може побудувати відмінну кар'єру в сфері управління персоналом, наприклад, та й взагалі, як керівник, буде поважаємо в суспільстві людей.

Але є і одне «але» — значення імечко в цьому віці надає вже мінімум впливу, і починають проявлятися риси, які обіцяє НЕ значення, а додаткові, зокрема, астрологічні чинники. Такий розклад може привести до того, що Кирило, досягнувши зрілості, може почати змінюватися прямо на очах, вбираючи енергетику оточення і перевиховуючи. Хоча знову ж таки, це лише теорія, і який вплив робило значення на новонароджену дитину, таке ж може надати в підсумку і на дорослого хлопця.

Доля імені Кирило

Доля імені Кирило в шлюбі, любові, і відносинах з представницями слабкої половини людства – ще один параметр, фактор, вивчати свого часу досить великою кількістю дослідників. Вважається, що доля названого так чоловіки в стосунках з жінками буде складатися дуже непросто, і все лише з тієї причини, що іменований так чоловік зазвичай виростає занадто потайним, як для чоловіка, беземоційним, таким, яких жінки зазвичай уникають.

З іншого боку, знову ж таки, доля непередбачувана і може приготувати чимало сюрпризів в майбутньому. Кирило, це черствий і стриманий, передбачуваний і планомірний хлопець, в більшості випадків, але може статися і так, що доля переверне його світ з ніг на голову який-небудь непростій життєвій ситуації, що позначиться на всьому, включаючи взаємини з жінками.

Зате є один точний момент – доля передбачає, що Кирило, якщо знайде другу половинку, зробить все можливе для її щастя, а це, як не крути, запорука щастя, міцної сім'ї, і реально хороших відносин – така от життя чоловіки, іменованого такий варіацією як Кирило.

Любов і шлюб для імені Кирило

Кирило з легкістю може завоювати серце і довіру сподобалася йому дами, але ось сам рідко швидко закохується. Для нього важливий зовнішній вигляд супутниці, і закохується він в її ставлення до нього. Його обраниця повинна проявляти максимум уваги, ласки і турботи, щоб пробудити в ньому глибокі почуття.

Приваблива, розумна, спокійна, турботлива і одночасно вольова жінка — ось ідеал його дружини. З дружиною Кирило повинен відчувати себе не тільки комфортно і затишно, але ще і цікаво. Також, миролюбний Кирило ніколи не зв'яжеться зі скандалісткою, адже він не є прихильником конфліктів. А ще для нього не важлива думка оточуючих про його половинці.

Його обраниця може не сумніватися в його подружньої вірності, бо зрада для нього — це підлість не варта справжнього чоловіка.

Кирило досить ледачий і безініціативний в сімейних відносинах, тому він не бореться за роль лідера в родині і з готовністю підпорядковується своєю мудрою і активної дружині. Натомість він вимагає лише прояви любові і захоплення з боку дружини. Під її чуйним керівництвом він намагається зробити життя своїх рідних максимально комфортною. Для нього вкрай важливо, щоб в будинку панувала атмосфера добра, любові і спокою.

Кирило як Батько

кожна людина настільки індивідуальний, що точно сказати, яким батьком він стане, запозичень те чи інше ім'я, просто неможливо, а ось припустити цілком. Поступливий і відповідальний Кирило має всі шанси на те, щоб стати турботливим батьком. Діти для нього — це найбільше щастя. Він зробить все для того, щоб вони росли в атмосфері любові і гармонії.

Він не тільки здатний допомагати улюбленої з домашнім господарством, а й з дітьми він з легкістю впорається. Кирило любитиме подорожувати разом з дітьми, причому різними видами транспорту. Навіть по рідному місту він буде кататися з ними і на автобусі, і на трамваї, і на тролейбусі, а при наявності, і на метро. Єдине, куди він ніколи не запропонує сам поїхати — це до їх бабусі, своєї тещі, з якою бажає бачитися якомога рідше.

Кирило бере найактивнішу участь у виховному процесі своїх чад. Він вчить їх взаєморозумінню, відповідальності та взаємодопомоги. Правда, іноді йому не вистачає впевненості в собі і якогось чоловічого стрижня. Особливо важливо це для сина, адже він копіює модель поведінки батька, якому в деяких ситуаціях не завадило б стати трішки твердіше.

Сумісність Кирило c жіночими іменами

Найкраща сумісність у імені Кирило в плані почуттів і любові з такими варіаціями жіночих імен як Уляна, Яна, Регіна, Віра, Нора, Елеонора ...

З такими як Парасковія, Лоліта, Лада, Кароліна і Дарина, у Кірі є всі шанси на побудову міцної і по-справжньому щасливого шлюбу, в якому кожна з половинок буде повністю задоволеною поведінкою і рисами обранця.

А з Нінель, Ельзою, Агніей, Маріанною і Дорою, на жаль ніякого зв'язку в плані внутрішнього світу немає, тут можуть суліться тільки негатив і суцільні розбіжності.

Цьому ранимі й чутливі хлопцеві Кирило потрібна захисниця. жінка з сильним духом і відмінною цілеспрямованістю, рвучка і міцна …

Що стосується взаємин з представницями протилежної статі, так ця тема досить складна, і все з вини характеру хлопчика з ім'ям Кирило і того впливу, яке надає значення і енергетика самого імечко. До самої зрілості Кирило може бути самотній, і все лише через власне невпевненості в собі, і боязні виставляти напоказ свої емоції – дівчатам такі не подобаються, здебільшого ...

Число імені Кирило

Число імені Кирило по нумерології — 4. Символом числа 4 часто представляють квадрат, який наділяє підопічних 4-ки такими рисами характеру, як надійність, порядність, стійкість і практичність. Четвірки люблять, щоб в їхньому житті все було надійно, стабільно і міцно. Для них характерна не тільки практичність, але і консерватизм. Вони побоюються несподіваних змін і бояться ризикувати. Дуже часто у 4-ок практично відсутня уява.

Четвірки не створюють геніальні ідеї, зате вони прекрасно їх реалізують в життя. Вони дуже працьовиті і виконавчі працівники. Завдяки їх раціональності та розсудливості, а також вмінню оперувати цифрами і відповідальному ставленню до роботи підопічні числа 4 добиваються великих успіхів на роботі. Їх працьовитість і завзятість просто вражають. Крім того, вони чудово справляються з організацією роботи в колективі за рахунок своїх організаційних навичок і товариськості.

У повсякденному житті підопічні числа 4 віддають перевагу домашньому відпочинку в комфорті та затишку, звичайні розваги і наявність домашньої тварини. Робочі і вихідні дні четвірок завжди розплановані по хвилинах, вони практично ніколи нічого не забувають. У відносинах з рідними 4-ки також надійні, відповідальні та порядні. До їх недоліків можна віднести надмірну дріб'язковість і педантичність, зайву раціональність і розважливість. Четвіркам потрібно менше брати до уваги різні дрібниці. Крім того, їм варто навчитися фантазувати і встати на шлях нових відкриттів в життя.

Формула обчислення числа імені Кирило:К (3) + І (1) + Р (9) + І (1) + Л (4) + Л (4) = 22 = 2 + 2 = 4

Астрологічна символіка імені Кирило

  • Камінь-талісман – Жовтий і Синій сапфіри.
  • Планета -покровітель – Сатурн.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Кирило – Тюлень і Марал.
  • Рослинний символ – Крокус і Кукуруза.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Скорпіон.
  • Число Кирила – 4.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Кирило

Кирило (брат Мефодія)

Патріарх Кирил (російський релігійний діяч)

Кирило Олександрійський (Батько Церкви)

Кирило Кондрашин (диригент, педагог)

Кирило Романов (двоюрідний брат Миколи II)

Кирило Москаленко (воєначальник, Герой Радянського Союзу )

Кирило Єськов (палеонтолог і письменник)

Кирило Забєлін (герой битви при Рагузе)

Кирило Казачковскій (воєначальник, генерал-лейтенант, Герой Вітчизняної війни)

Кирило Кондратьєв (геофізик, академік АН СРСР)

іменини дні і святі покровителі імені Кирило

Мученик Кирило

лютий 8

Преподобний Кирило Новозерскій

лютий 17

Преподобний Кирило Астраханський

березень 31

Преподобний Кирило Новгородський

травень 17

Блаженний Кирило Вольський

червень 22

Преподобний Кирило Чедмогорс кий

листопад 20