Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАнтоніна
625 Oracle

Антоніна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Антоніна за походженням давньоримське. Значення трактується як «дочка Антонія». За головною версією утворено від чоловічого римського родового імені Антоній. До слова, від нього ж сталося чоловіче ім'я Антонін, сучасне ім'я Антон, і не тільки.

українське жіноче ім'я Антоніна звучить досить красиво і має гарну значимістю, але зустрічається сьогодні вкрай рідко. Воно має цікаву історію виникнення і цінується в слов'янських країнах, особливо в Україні, Україні, Білорусії. Плюс, має дуже непогану сумісність …

Ім'я Антоніна: Значення і характеристика
Походження імені Антонінадавньоримське / латинське
Буквальна трактування за цією версією«дочка Антонія»
В коренічоловіче родове римське ім'я Антоній
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Антоніна Никейская

Популярність:У рейтингу жіноче ім'я Антоніна зазвичай числиться на 72-74 позиціях їм доводиться приблизно на 1-3 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Тоня

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Антоніна:Дане ім'я в 90-ті роки було дуже поширеним, але сьогодні Тонямі називають за рідкісним винятком.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Антоніна може нагородити натуру носії цілим переліком хороших якостей. Але є і одне «але», про який варто було б відразу ж обмовитися – воно полягає в сильній залежності носії жіночого імені Тоня від астрологічних символів і їх впливу.

В цілому ж, зазвичай значення цього імені обіцяє риси начебто врівноваженості, морального духу, добродушності, життєрадісності, оптимістичність, сором'язливості, красномовства, недовірливості, планомірності, розважливості, пунктуальності, обов'язковості і не тільки.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в здатності адаптуватися до подій навколо навіть тоді, коли іншим це не під силу. Плюс, Антоніни все без винятку мають дуже бурхливу фантазію.

Антоніна погано відноситься долюдям, які ведуть себе дуже нав'язливо, настирливо, набридливо. А ще Тоні ненавидять занадто самовпевнених чоловіків, які не поважають чужі думки.

Характер імені Антоніна

Характер імені Антоніна такий, що обіцяє носительці добру і поступливий натуру. Антоніна, це завжди людина, характер якого наділяється такими рисами як ввічливість, уважність, доброта, добродушність, життєрадісність, весела вдача та оптимізм, позитивне мислення і красномовність. Така жінка завжди відмінно ставить себе в суспільстві і більш того, зазвичай є досить популярною особистістю.

Її характер може притягувати людей, і це факт – зокрема, найважливішу роль відіграє вміння слухати, чути, співпереживати, і проявляти принциповість у питаннях, в яких вона дуже важлива. А ще характер передбачає наявність такої риси як працелюбність, завдяки якій Тоні завжди досягають поставленої мети, особливо у випадках, коли цю мету вони ставлять перед собою особисто.

Взагалі, характеристика цього імені обіцяє багато хорошого, і терпимий характер не є єдиним селищем факторів. І крім того, Антоніни, це завжди дівчата з унікальним складом розуму і незвичайним сприйняттям навколишнього світу, так що, передбачити точно, який буде характер у тій чи іншій Тоні, практично нереально.

Раннє дитинство

З дитинства Антоніни демонструють привітність і ввічливість, дружелюбність потяг до нових вражень. Вони веселі й добрі, але легко займаються, якщо зачеплено самолюбство. Настрій мінливий, але в цілому, це приємні в своїй більшості дівчинки, яка обожнює рух, дієвість, і повчальний стиль життя. Їм не властивий негатив, роздратування або агресія, але якщо буде потрібно, ці риси можуть з'явитися з нізвідки і виплеснутися на навколишній світ в повному обсязі.

Тоні в своїй більшості в дитинстві дуже правильні, акуратні і не приносять батькам проблем . І взагалі, мамі з татом не доведеться багато нервувати через дочку, адже вона, захищаючи ім'ям Тоня, буде максимально позитивною за всіма можливими параметрами.

Підліток

В підлітковому віці Антоніною зазвичай знаходиться серйозність – їй не знайома мрійливість, як і уяву, вона у всьому буде проявляти серйозність і інші відповідні цій якості риси.

і взагалі, дівчинка підліток на ім'я Тоня розважлива, серйозна, розумна і практична, реалістична і прагматична – домагається ста відсотків поставлених перед нею цілей, не самозакоханий, але має почуття гідності і знає собі ціну. Ненавидить брехунів і підлабузників, корисливих людей, але сама може з легкістю нажитися в плані самоствердження за чийсь рахунок. При цьому чесна, ніколи не приховує намірів і намагається бути справедливою по відношенню до всіх людей з оточення.

Є схильність до точних наук. А ось з гуманітарними предметами у Тоні можуть в школі виникати великі проблеми. В цілому ж Тоня, це завжди слухняна дочка і відмінна учениця, хороша і слухняна дівчинка. Але зі своїми тарганами в голові.

Доросла жінка

На дорослому етапі це ще більш серйозна дама, з хоробрим характером і непохитним почуттям справедливості. Вона не вміє спостерігати за чиїмись стражданнями стоячи осторонь, завжди допоможе і відновить справедливість. Добра до оточуючих, поважає чужі думки, але легко стає жорсткою і агресивною при вигляді явної агресії з боку. Вимоглива, сопережівательна, сприйнятлива і керується емоціями. На жаль, саме остання риса і призводить до величезної кількості помилок- Тоні варто навчитися керуватися здоровим глуздом і логікою, а не емоціями.

Що ж до професійного становлення, так тут все просто. За яку б роботу Тоня не взяли, вона завжди в ній досягне успіху, і в цьому їй допоможе її настирливість, завзятість, цілеспрямованість, працьовитість і старанність. Плюс, на руку буде грати пунктуальність і обов'язковість, якими найчастіше користується більшість Тонь.

Доля імені Антоніна

Доля імені – один з найбільш незвичайних чинників. Що ж стосується конкретно питання про долю імені Антоніна, так тут все досить просто і зрозуміло. За однією з теорій, доля названої таким чином дівчата у відносинах з хлопцями така, що передбачає довгий втеча від відповідальності і серйозних відносин ...

Доля більшості жінок, іменованих таким ім'ям як Тоня, така, що передбачає їм боязнь серйозності і відповідальності у відносинах. Тоня, це жінка, яка не бажає розлучатися зі своєю свободою і незалежністю до самої зрілості. Її доля не в побуті і сімейної рутини, а в свободі, по крайней мере, до досягнення зрілого віку. Потім же доля може обернутися якраз-таки в сторону серйозних відносин. Тоді Антоніна може стати хорошою матір'ю, хоча і не без вад.

А ще доля Антоніни передбачає становлення турботливою дружиною, але тільки в разі, якщо її буде оточувати позитивна обстановка. Антоніна, це людина чуттєвий, сприйнятливий і чуйний, і йому важливо, щоб у відносинах був позитив і одночасний штиль. Така ось доля жінки, названої ім'ям Антоніна. Хоча, це всього лише теорія ...

Любов і шлюб для імені Антоніна

Антоніна — дуже приваблива жінка і страшно популярна серед оточуючих її чоловіків, однак сама вона не поспішає проявляти відповідні почуття до своїх шанувальників. Вона чекає свого судженого – чоловіка, який ідеально впишеться в рамки її вимог до майбутнього чоловіка. Для неї головними якостями ідеального чоловіка є: розум, терпіння, галантність, надійність і забезпеченість. Такий ідеальний чоловік зазвичай з'являється в її житті нескоро, тоді її чекає пізній шлюб.

Однак все може бути інакше, якщо Тоня рано вийде заміж за чоловіка, до якого відчує сильні і пристрасні почуття. Однак ця затія рідко буває вдалою і перший шлюб зазвичай дуже швидко розривається. Антоніна робить помилку і виборі чоловіка, і не враховує свою неготовність до таких змін в житті. Крім того, в разі надмірної опіки батьків вона буде намагатися якнайшвидше вирватися з-під неї і зажити дорослим життям. Після невдалого шлюбу Тоня більше не буде ризикувати і буде чекати ідеального чоловіка, а ось сама вона здатна змінити в собі щось тільки в разі по-справжньому шалено сильної любові.

Антоніна способу стати дійсно чудовою, спритною господинею і люблячої дружиною. Заради свого коханого вона здатна повністю віддатися ролі старанною господині, відповідальної берегині їхнього щасливого і яскравого сімейного вогнища, причому вона отримує від цього справжнє задоволення. Чистота до блиску, порядок до останньої складеної речі і ароматна і смачна їжа, покуштувати якої прагнуть усі друзі сім'ї. Сім'я стає для неї набагато важливіше, ніж навіть сама успішна кар'єра. Вона не прагне до влади у відносинах з чоловіком, навпаки, займає місце його вірною соратниці, надійного тилу і вірного товариша. Вона на все сто віддана своєму чоловікові і настільки ж впевнена в ньому.

Антоніна як Мати

Антоніна — це приклад справжньої жінки, самовідданої, жіночною і господарської. Вона настільки добрий, відповідальний і турботливий чоловічок, що і для своїх дітей вона, безсумнівно, зможе стати кращою матір'ю. Тоня не втягує з народженням дітей і не намагається пожити для себе, адже своє щастя вона знаходить і так не в ранній молодості. Діти для неї — це бажані і довгоочікувані подарунки згори.

В своїх чад Тоня просто обожнює, вважаючи їх найпрекраснішими створіннями на Землі. Вона не може від них відірватися і готова проводити з дітьми кожну вільну секунду. Вона часто балує дітей вкусняшками власного приготування, із задоволенням включає їх у все більш безпечні господарські процеси і ростить з них реальних помічників. Вона багато сил витрачає на їх інтелектуальний розвиток і виховання в них високих моральних принципів.

Біла і пухнаста Тоня — дуже терпляча людина відносно всього, але вона не дасть дітям заледащіти, сісти їй на шию і ноги звісити. Вона не стане вчитися за них в школі чи університеті, проявляючи строгість і вимогливість щодо їх самостійного навчання.

Сумісність Антоніна c чоловічими іменами

Іменини Антоніна з чоловічими найменуваннями довгий час вивчалася фахівцями, і не тільки астрологами. Тепер же є кілька важливих підстав вважати, що ...

Кращими варіантами імен, з якими у описуються нами хороший зв'язок в плані почуттів, пристрасті і любові, вважаються такі як Яким, Гавриїл, Казимир, Лавр, Юлій, Федір, Спартак, Тарас і Остап.

Для міцності шлюбу і сімейних відносин пов'язувати житіє варто з тим же Якимом, Андрієм, Єрмолаєм, Ігорем, Микитою, Остапом, Спартаком.

Ну і ні в якому випадку не можна пов'язувати життя з чоловіками, яким іменували наступними варіантами: Євген, Лука, Платон, Олег, Савелій, Яків, Дем'ян, Станіслав, Архип, Артур, Аполлон.

Що до взаємин з представниками протилежної статі, так тут все простіше нікуди. З одного боку, Тоня напевно буде користуватися популярністю у хлопців – їх буде залучати її жіночність, чарівність, сором'язливість, красномовність і м'якість. Але з іншого, до самої зрілості швидше за все Тоня буде намагатися триматися в стороні від відносин з хлопцями – все лише тому, що вони будуть заважати їй домагатися поставлених цілей.

Число імені Антоніна

Число імені Антоніна по нумерології -3. Трійка — це дивно цікавий і загадковий покровитель імені в нумерології чисел. Це священне число наділяє своїх підопічних веселим і життєрадісним характером, оптимістичним підходом до життя, прекрасним уявою, а також творчим потенціалом і натхненням. Трійки здатні досягти висот у багатьох професійних сферах діяльності, тому перебувають в досить тривалому пошуку способу самовираження. Як творчі люди дуже цінують і люблять красу. Велике значення вони надають оцінці зовнішньої краси людей, одягу, меблів та іншого. Тож не дивно, що вони так ретельно доглядають за собою.

Підопічні числа 3 займають активну позицію в житті, вони дуже діяльні і не люблять довгого сидіння на одному місці. У трійок також дивовижні здібності до аналітики і високий інтелект. Крім того, нерідко у них проявляється дар передбачення і переконання. Вони здатні реалізувати не тільки в творчих сферах: акторська майстерність, естрада, опера або кінематограф, і в професіях, що вимагають вміння красиво говорити. З них вийдуть хороші гіди, вчителі або навіть політики.

Однак у підопічних трійки є і цілий ряд негативних якостей, які можуть проявлятися в самих різних ситуаціях. Трійки — вельми імпульсивні, образливі і навіть злопам'ятні люди. Вони можуть бути егоцентричним, марнотратними і кілька ледачими людьми, звиклими, сподіватися на щасливий випадок і удачу. Крім того, трійки люблять попліткувати і наговорити зайвого, а також часто не закінчують розпочаті справи як годиться.

Формула обчислення числа імені Антоніна:А (1) + Н (6) + Т (2) + О (7) + Н (6) + І (1) + Н (6) + А (1) = 30 = 3 + 0 = 3

Астрологічна символіка імені Антоніна

  • Камінь-талісман – Сапфір.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Антоніна – Оселедець.
  • рослинний символ – Іва.
  • Кращий зодіак – Риби і Козеріг.
  • Число Антоніни – 3.
  • Щасливий день – субота.
  • ідеальний сезон – Осінь.
  • Рік – Коза.

Відомі люди з іменем Антоніна

Антоніна Приходько – український фізик, академік АН України

Антоніна Самаріна – актриса

Антоніна Максимова – радянська актриса театру і кіно

Антоніна Гордон-Горецька – польська актриса театру і кіно

Антоньетта Стелла – італійська оперна співачка

іменини дні і святі покровителі імені Антоніна

Мучениця Антоніна Никейская

червень 13, червень 26

новомученіци ігуменя

березень 1, березень 14

Мучениця Антоніна Кордамінская

червень 10, червень 23