Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАнжела
496 Oracle

Анжела: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Анжела за походженням позднелатінськоє. Утворено від чоловічого імені «Angelus». У перекладі означає «вісника» або ж «ангела». Початковим коренем могло бути слово «Ангелос». До слова, в сучасності ця ж версія походження належить і деяким похідним іменах-синонімів.

Ім'я Анжела не є православним, але зате користується популярністю у всіх російськомовних країнах і рідко зустрічається на території європейських держав. А ще, якщо вірити фахівцям, у цього імені дуже сильна енергетика …

Ім'я Анжела: Значення і характеристика
Походження імені Анжелапозднелатінськоє
Сталося від чоловічого іменіAngelus
У перекладі«вісниця» або «ангел»
ангел хранитель і покровитель імені:чи не відомо

Популярність:Ім'я Анжела і його імена-синоніми в рейтингу українських жіночих популярних імен займають високу 24 позицію і припадають приблизно на 13-15 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Анжелка, Желя, Ліка

Сучасні англійські аналоги:Анжеліна, Ангеліка, Енджеліка

Цікаве про ім'я Анжела:У сучасному світі ім'я Анжела користується досить непоганою популярністю, але в різних культурах звучить по-різному.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Анжела може обдарувати дівчину-носительку цілою купою хороших якість. Анжела делікатна, тактовна, ніколи не грубить і не бреше, всім догоджає і знає, як подати себе суспільству в будь-якій ситуації. Це в більшості випадків власниці хороших характерів, легко які роблять з усіма навколо, товариські і комунікабельні, красномовні і оптимістичні, веселі і позитивні. З таким легко спілкуватися і дружити, легко вести спільні справи, і взагалі, це в своїй більшості жінки, на яких дійсно можна покластися.

У той же час володарка цього імені може бути дуже самолюбної і скандальною. Нерідко Анжели стають володарками занадто сильно завищеної самооцінки, що в свою чергу призводить до проблем зі спілкуванням. Люди нерідко починають після тривалого спілкування з нею уникати її компанії. Та й взагалі, далеко не кожна людина може довго перебувати поруч з настільки яскравою, самодостатньою, сильною в моральному і психологічному плані особистістю.

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, товариськість і комунікабельність, красномовність, впевненість в собі, самодостатність, сміливість і поривчастість, настирливість, здатність долати перешкоди, якими б вони не були, і жага бути кращою у всьому без винятку.

Анжела погано відноситься дозанадто впевненим в собі, хитрим, корисливим, жадібним і недоброзичливим людям. А ще носії жіночого імені Анжела може уникати владних людей, що й не дивно, адже сама вона теж владна і не терпить конкуренції.

Характер імені Анжела

Характер імені Анжела такий, що обіцяє носительці цього імені в основному хороше. Доброта, щедрість, чесність, відданість, вірність, відповідальність, цілеспрямованість, стрімкість, настирливість, принциповість і безконфліктність – все це ще далеко не повний перелік якостей, якими може наділити це ім'я характер Анжели. А найголовніше полягає в тому, що носії цього імені в дитинстві легко піддаються вихованню, що теж саме по собі є досить-таки великим плюсом.

В дитинстві Анжела може бути спокійною дівчинкою, що не розпещеної, не надто активної, потім стане вже більш серйозною і одночасно більш активної, а доросла Анжела, це і зовсім володарка характеру, який поєднує в собі все те найкраще, що зазвичай хочуть в своїх дітях бачити батьки. Загалом, характер імені Анжела такий, що з ним самої Анжелі має бути легко йти по життю. Але в той же час не можна не відзначити і той факт, що на характер впливає не тільки виховання і саме ім'я, але також і астрологічні чинники, такі як Знак Зодіаку, знак за Східним календарем і не тільки ...

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві дівчинка на ім'я Анжела може бути спокійною і врівноваженою, доброї, щедрої, уважною, турботливою і не по роках розважливою. Батькам не доведеться багато нервувати, виховуючи її. До того ж, вона слухняна, намагається бути корисною і завжди готова допомагати батькам по дому і не тільки. Вона не буде бавитися, бешкетувати, вимагати до себе багато уваги. Навпаки, це в дитинстві зазвичай дівчинки-одинака, які намагаються якомога більше часу присвячувати собі особисто, і нікому більше. Такий дівчинці не потрібна увага, присутність когось із дорослих поруч, або ще щось – вона сама по собі, і від того не страждає.

Єдиною проблемою може бути те, що Анжели в своїй більшості дуже чутливі і сприйнятливі дівчинки. Звідси образи не зрозумій на що, істерики, сльози, і замкнутість, що виявляється час від часу. Але все це тимчасові проблеми – чим старше буде ставати Анжела, тим більш стриманою вона буде.

Підліток

З віком характер Анжели може сильно змінитися. Уже в підлітковому віці вона може стати більш залежною від спілкування з однолітками, і менш пристосованої до самотності. Анжела підліток, це добрий, щедрий, товариський і дуже комунікабельний дитина. Вимагає до себе більше уваги, ніж в дитинстві, намагається не бути «сірою мишкою», бере участь у всіх заходах, що відбуваються в школі і на вулиці, не пропускає свят і завжди на виду. Цій дівчині весь час мало уваги, і вона намагається звернутися до нього людей з оточення всіма можливими способами.

А ще у Анжели підлітка можуть почати проявлятися лідерські задатки. До того ж, вона дійсно має схильність до лідерства. Упевнена в собі, цілеспрямована, настирлива, шановна в суспільстві – у неї є все для того, щоб стати лідером в суспільстві, отримати звання «старости класу» і просто користуватися авторитетом у суспільстві.

Єдиний мінус, це егоїзм, який також може проявитися вже в підлітковому віці. Притому, Анжела може бути настільки егоїстичною особистістю, що це буде буквально відштовхувати від неї людей – їй потрібно навчитися тримати емоції і свій егоїзм під контролем.

Доросла жінка

Доросла Анжела, це вже більш стриманий і менш емоційна людина. Вона може стати начальником або керівником, зробити відмінну кар'єру і просто домогтися багато чого на професійній ниві. Але її потрібно стимулювати, підштовхувати – якщо її стимулювати, то вона буде то і робити все нові і нові успіхи. А в іншому випадку Анжела в будь-який момент може зупинитися в розвитку і залишитися на одному місці.

Що стосується спілкування, так тут все краще нікуди. Зазвичай у дорослих Анжел багато друзів і товаришів, багато однодумців. Без уваги, спілкування і веселого проведення часу Анжела точно не залишиться. Правда, і тут її потрібно контролювати, адже, чим більше вона буде веселитися і відпочивати, тим більше цього вона буде хотіти. До того ж, Анжели мають такий великий недолік, як вроджена лінь, яку потрібно весь час тримати під контролем.

доля імені Анжела

Важко сказати, як складеться доля носії того чи іншого імені. Тим більше, коли мова йде про такий імені, як Анжела. І тим не менше, дещо сказати все-таки можна. Так, з огляду на характер і риси, селищах цим ім'ям, можна з упевненістю на сто відсотків сказати про те, що доля Анжели в плані любові, відносин і особистого життя повинна бути яскравою і дуже ненудної. Анжела адже сама по собі яскрава особистість, людина-загадка, хто сіє всюди позитив і гарний настрій. Хіба у такої дівчини може бути нудна доля в плані особистого життя? Звичайно ж ні!

Кавалерів, якщо вже на те пішло, у носії цього імені має бути дуже і дуже багато. Та й перебирати їх вона сильно не буде. Швидше за все її особисте життя буде дуже насиченою. Інша справа, що щастя в любові їй не бачити до самої зрілості – але на це є свої причини. Та й не важливо, коли прийде щастя – важливо, що воно прийде!

А в іншому доля Анжели залежить від цілої купи факторів. Якою вона буде, точно сказати просто нереально. Але зате ви можете почитати гороскопи на ім'я Анжела і дізнатися про те, що уготовано носительці цього імені в союзі з різними знаками Зодіаку.

Любов і шлюб для імені Анжела

Анжела завжди виглядає ефектно і привабливо, проте для неї власна зовнішність, як і зовнішній вигляд обранця далеко не найважливіше. Навіть шалено красивий чоловік, який при цьому буде любителем двозначних висловлювань, не варта і краплі її уваги. І взагалі, заслужити любов Анжели вкрай складно, адже це жінка-загадка. Саме тому-то і виходять заміж Анжели тільки в зрілості.

Тільки відвертий і чесний чоловік з чистими намірами здатний завоювати серце носії цього імені. І то, тільки тоді вона погодиться пожертвувати своєю свободою, незалежністю і особистим простором заради шлюбу, коли переконається в тому, що її чоловік буде готовий піти на те ж саме.

В шлюбі Анжела може перетворитися в відмінну дружину, в гарну господиню і просто жінку з великої літери. Вона ніколи не залишить чоловіка голодним, завжди випере його речі і простежить за тим, щоб він мав нормальний зовнішній вигляд. Та й взагалі, дружина-Анжела, це дружина, про яку мріє більшість чоловіків.

Анжела як Мати

Анжела дуже відповідально підійде до питання материнства. Вона напевно буде планувати його заздалегідь, намагаючись забезпечити себе, як майбутню маму, всім необхідним. Зате потім, коли на світ з'явиться «чадо», вона присвятить йому всю себе, кожну свою хвилиночку, кожен свій день, кожен свій подих.

Анжела з ранніх років буде виховувати в своїх дітях такі якості, як працьовитість, повагу до близьких, чесність, цілеспрямованість і вміння правильно вибирати друзів і близьких людей. Вона наполегливо буде прищеплювати дітям тягу до всього прекрасного. Вона почне відвідувати з ними художні виставки, театральні вистави та музичні концерти, буде влаштовувати регулярні екскурсії та навіть водити на свою роботу.

Анжела ніколи не залишить свою дитину без доброї освіти, як би важко їй не було. Для неї — це запорука успіху її дітей в їх майбутньому дорослому житті. І більш того, для мам Анжел діти, це в першу чергу можливість виправити власні помилки – тому і виховувати вона буде їх так, щоб росли вони зовсім не такими, якою є вона сама.

Сумісність Анжела c чоловічими іменами

Іменини Анжела з іншими українськими іменами, тема досить-таки складна, але має кілька відомих сучасним фахівцям факторів. Так, було з'ясовано, що ...

Найкраща зв'язок в плані любові і фортеці почуттів виражена в парі з хлопцями, саме такими іменоформамі як Аким, Гордій, Гліб, Микола, Остап, Панкрат, Лазар, Кирило, Варлаам, Валерій.

За фортеці шлюбу ідеальним поєднанням буде пара, в якій присутній Андрій, Гавриїл, Єрмолай, Ігор, Лавр, Микита, Тарас.

Цієї спокійною, доброю і соромливою жінці потрібен надійний чоловік, супутник, на якого вона зможе покластися у всьому без винятку.

Найгірші варіанти: Аркадій, Всеволод, Інокентій, Пантелей, Ерік, Владислав, Ізяслав, Родіон.

Взаємовідносини носії імені Анжела з чоловіками такі, що вона буде міняти своїх кавалерів як рукавички. Зазвичай у Анжел дуже насичена особисте життя, що й не дивно, адже вони популярні у чоловіків, і представляють собою яскравих представниць жіночої статі. Повз такої жінки не пройде жоден чоловік. Ну а залучати її будуть виключно сильні, веселі, яскраві і одночасно успішні та перспективні чоловіки.

Число імені Анжела

Число імені Анжела по нумерології — 8. Як відомо, «вісімка» — це число успішних і самодостатніх людей. Серед них і Анжели, багато з яких досягають успіху і в бізнесі, і в політиці або в юриспруденції.

Чесність, прямолінійність, власна чітко виражена позиція з усіх питань, а також практичність — головні якості Анжели на думку фахівців, які вивчали вісімку, як символ. І до речі, ці риси характеру допомагають Анжела досягти матеріального блага, відчуття самореалізації та високих результатів у професійній діяльності – те, чого кожна і жадає.

Іноді благочестиві якості цього імені повністю замінює притаманна «вісімок» жорстокість. Досягнення бажаного для Анжели може стати її життєвою метою. При цьому вона починає керуватися приказкою про те, що «в досягненні мети, всі методи хороші». Тобто, вона може стати корисливою, піти на хитрість і навіть скористатися будь-чиєї слабкістю заради досягнення своєї мети. Але до слова. Це притаманне не всім вісімок, а в основному тільки Анжела.

Формула обчислення числа імені Анжела:А (1) + Н (6) + Ж (8) + Е (6 ) + Л (4) + А (1) = 26 = 2 + 6 = 8

Астрологічна символіка імені Анжела

  • Камінь-талісман – Аметист.
  • Планета-покровитель – Уран.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Анжела – Електричний вугор.
  • Рослинний символ – Осика і Альпійська троянда.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Водолій.
  • Число Анжели — 8.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Анжела

Анджела Девіс – афроамериканська правозахисниця

Анджела Георгіу – румунська оперна співачка

Анжель Кутю – канадська кіноактриса

Анджела Веронезе – італійська поетеса

іменини дні і святі покровителі імені Анжела

Анжела – це не православне ім'я, тому його іменини в нашій церкві не справляють. А дівчаток при хрещенні нарікають іншими, православними іменами.