Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаДжессіка
536 Oracle

Джессіка: значення імені, характер і доля

Англійське ім'я Джесіка (від давньоєврейського Iskah) сьогодні входить до тридцятки найпопулярніших імен світу, до того ж, попитом користується воно не тільки в Європі, але також і в обох Америках. І ми в нашій сьогоднішній статті поговоримо більш детально про те, що за ім'я це, і яке його значення ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Джессіка описано в англійському іменослове вельми широко, але якщо говорити про короткому описі, то дівчинки, іменовані так, у дорослому житті стають прямолінійними і самодостатніми особистостями, схильними до манії величі. Це часом буде позначатися на спілкуванні з людьми, в тому числі і з близькими. Недоліки – упертість і надмірна самовпевненість.

В дитинстві це спокійна і покірна дівчинка, що обожнює догоджати батькам. Вона цікава і творчо розвинена, але з часом все може змінитися. Швидше за все, в юнацькому віці вже виявиться зовсім інший ...

Кар'єрний ріст найчастіше забезпечує стовідсотковим успіхом. Така дівчинка – природжена кар'єристка, лідер, що володіє відмінними організаторськими здібностями. Але так працює тільки в робочій атмосфері – в колі друзів скромна і соромлива, тиха і непомітна «сіра миша».

Общительна, обожнює нові знайомства, намагається не засиджуватися на одному місці. Дисциплінованість і сміливість грають на руку в дорослому житті, як власне і в підліткової. Вона знайде вихід з будь-якої ситуації, але вважає за краще віддати право пошуку виходу кому-небудь іншому.

Незважаючи на товариськість і скромність, її лідерські якості можуть раптово виявлятися у вигляді агресії. Вона легко може спалахнути, особливо, якщо образили її почуття гідності. У пориві гніву буде некерованою – не охолоне, поки не отримає те, заради чого «спалахнула», моління про прощення.

В особистому житті владна і незалежна, що ускладнює пошук обранця. Готова до нескінченності перебирати чоловіків, відкидаючи невідповідні варіанти, але рано чи пізно знайде свого «єдиного» — терплячого і підконтрольного чоловіка, того, що дозволить управляти ним, не буде не слухалися, і ніколи не заперечить думку другої половинки.

Астрологічна символіка імені Джессіка

  • Камінь-талісман – Кришталь.
  • Планета-покровитель - Сатурн і Марс .
  • стихією ім'я Джессіка - Повітря .
  • Кращий зодіак – Козеріг і Скорпіон.
  • Символічний метал – Олово і Залізо.