Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЛуїза
710 Oracle

Луїза: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Луїза за походженням давньоєврейське. Буквальне трактування значення за цією версією звучить як «Бог допоміг». Хоча є й інша версія, за якою воно могло утворитися від чоловічого імені Луї (від Людовик) – в цьому випадку трактування звучить як «славний воїн» або «знаменита битва».

Сучасне ім'я Луїза сьогодні зустрічається в багатьох країнах далекого зарубіжжя, і в Україні в тому числі. Володіє відмінною значимістю, дарує особистості названої так дівчата багато цікавого, і сумісно з більшістю українських чоловічих імен …

Ім'я Луїза: Значення і характеристика
Походження імені Луїзадавньоєврейське
Трактування«Бог допоміг»
За другою версієюпоходить від імені Луї (Людовик)
Буквальна трактування« славний воїн »
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Луїза

Популярність:Ім'я Луїза не потрапить в сотню популярних жіночих імен і доводиться за статистикою лише на 1-6 дівчаток з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Луї, Ліза

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Луїза:Серед слов'ян популярна версія, по якій ім'я Луїза сталося від імені Єлизавета. Хоча в Європі цю версію навіть не розглядають як можливу.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Луїза має дуже сильну, потужну енергетику і може обіцяти носительці непросте майбутнє. А ще це ім'я за головною версією всім носительку обіцяє такі риси характеру як легковажність, доброзичливість, щедрість, справедливість і жіночність, доброзичливість, щедрість, лагідність, терплячість, стриманість і комунікабельність.

Познайомившись з Луїзою, ви можете подумати, що вона сором'язлива і сильно переживає, але насправді носії цього імені не є, і лише прикидаються сором'язливими і занадто наляканими. Це як така їх жіноча хитрість ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в тому, що вони, як правило, дуже розумні і інтелектуально розвинені, і бачать в людях і що відбувається навколо те, що інші просто не помічають. А ще Луїзи дуже імпульсивні, але приховують це.

Луїза погано відноситься долюдям із завищеною самооцінкою, і намагається уникати спілкування з чоловіками, які ведуть себе дуже нахабно і самовпевнено. А ще носії цього жіночого імені ненавидять хвальків і брехунів.

Характер імені Луїза

Характер імені Луїза включає в себе масу цікавих і різнобічних якостей, що проявляються протягом усього життя. Однак, як правило, основними рисами її характеру можна назвати: добродушність, жіночність, справедливість, доброзичливість і якась легковажність. Луїза багато років дивиться на світ, немов через рожеві окуляри, не бажаючи бачити в людях погане, а також не бажаючи вчиться самостійності.

У професійній діяльності Луїза продовжує шукати підтримки батьків, але при цьому він повільно, насилу, але все ж домагається своєї мети. Це їй вдається, завдяки досить чітким планом своїх дій, цілеспрямованості і наполегливості. Її математичний склад розуму відкриває їй двері в сферу точних наук. Також у неї чудовий художній смак і гарну уяву. Вона може реалізувати себе, наприклад, в світі моди.

З самого дитинства у Луїзи безліч друзів, вона користується величезною популярністю, оскільки дружити з нею весело і цікаво. Крім того, їй вдається пронести дружбу через безліч років і навіть в дорослому її оточенні буде купа шкільних товариша і подруг. Луїза — надійний друг, вона готова бути поруч з друзями не тільки в щасливі дні, але і в моменти важких життєвих ситуацій. Однак її надмірна довірливість приносить їй чимало розчарувань, оскільки в її оточенні чимало підлабузників і обманщиків.

Раннє дитинство

З ранніх років демонструє непослух і непосидючість. Настільки непосидюча, що не може пожити в спокої, постійно чимось зайнята, щось робить, балується, рухається, грає і розважається.

Комунікабельна – їй легко завести друзів там, де нікого зі знайомих просто немає . Ще й лідерські задатки проявляються в такому ранньому віці – легко стає головною заводієм, починає командувати і керувати ситуацією, нав'язувати власну думку і зміцнювати авторитет.

Правда, поруч з батьками стає слухняною, яких мало на світі. У батьків буде безліч приводів на те, щоб пишатися дочкою, вона рано починає робити успіхи в читанні, писемності, і інших напрямках. Ще має розвинену фантазію і уяву, яким можна вразити будь-кого. Але неуважна, ніяк не концентрується на важливому і часто не доробляє справи до кінця. Мамі з татом доведеться попітніти, щоб розвинути в ній почуття концентрації і відповідальності.

Підліток

У підлітка-Луїзи залишиться неуважність і дієвість, їй важко уживатися з правилами порядку в школі, вчителі часто лаються, а матері нерідко доводиться бувати на виклик у класного керівника, але все пов'язано з поведінкою, а в навчанні вона хороша, що не відмінниця, але і НЕ трієчниця, завжди робить домашні завдання і відноситься до всього з належною відповідальністю.

Їй подобається вчитися, і особливу повагу неї викликають предмети з гуманітарним ухилом, історія, право, географія та інші. А що стосується спілкування з однолітками і однокласниками, так тут і зовсім ще краще – стати її другом хоче кожен, адже вона весела, товариська, дружелюбна і мила, прийде на допомогу і не залишить часу на нудьгу.

Єдиний недолік полягає в тому, що підліток з таким рідкісним і красивим ім'ям Луїза довірлива і не бачить, де людина лестить або обманює, а де щирий . Вона звикла всіх ідеалізувати у власних очах, що призводить до розчарувань і підсумковим депресій.

Доросла жінка

Доросле життя дається такий дамочки нелегко. Тут багато що, звичайно, залежить і від зодіакального впливу, але багато сулітся і від самого імені. Незалежно від зодіаку, Луїза явно виросте прив'язаною до батьків, які не розрахованої на самостійну і незалежну «будівництво житія», хоча і намагається здаватися всім самовпевненою і вільною.

В будь плутанини буде шукати допомогу у мами, до її порад завжди прислухається, що безсумнівно добре. А ось іншим людям, які не рідним, Луїза може і не довіряти – це позначаться помилки дитинства і підліткового віку, коли її добротою користувалися псевдо-друзі і товариші.

Втім, знову ж таки, кожна людина гідний виключення, і можливо там. Де одна Луїза буде занадто наляканою і недовірливою, інша буде, навпаки, навченої на своїх помилках і досвідченою.

Доля імені Луїза

Доля імені Луїза в романтичних стосунках з чоловічою статтю і в сімейних відносинах обіцяє їй непередбачувані повороти і несподівані варіанти розвитку ситуацій. Ще в школі за нею починають доглядати і однолітки, і старші хлопці, проте її холодність і відчуженість лякають її численних залицяльників. Луїза не бажає витрачати свою молодість на безглузді інтрижки, мріючи про справжню казково любові.

Біда Луїзи в тому, що в компанії вподобаного сильного чоловіка вона втрачається і не вміє красиво подати свої почуття. Через це вона може вийти заміж за слабохарактерного і непостійного чоловіка. Однак нещасливий досвід в першому шлюбі робить її більш упевненою в собі жінкою, яка тепер точно знає, що ж їй потрібно від чоловіка.

В результаті, доля Луїзи все-таки дає їй можливість відчути себе коханою, щасливою і бажаною жінкою поруч з сильним, вірним і забезпеченим чоловіком. Тільки такий чоловік здатний зробити Луїзу щасливою і змусити її остаточно подорослішати і стати абсолютно самостійною жінкою. Вона зуміє стати по-справжньому охайної і відповідальної господинею, у якій в будинку буде панувати абсолютний порядок, а на кухні будуть витати смачні аромати.

Любов і шлюб для імені Луїза

Луїза зачаровує чоловіків своїм незвичайним ім'ям і приємною зовнішністю, але довгий час вона відразу відштовхує їх від себе скритністю, відчуженістю. Вона просто недостатньо впевнена в своїх силах і боїться проявити свої справжні почуття, оскільки не вміє їх подавати правильно. Нерідко ця риса характеру заважає їй вчасно відкритися чоловікові, з яким вона могла б створити міцну сім'ю.

Така замкнутість Діни не подобається гідним чоловікам, а притягує до неї лише досить слабких, та ще й порочних чоловіків. Вона може полюбити одного з них і стати його дружиною. Вона здатна навмисно не помічати його мінуси, бути для нього вірною і досить турботливою дружиною і тягнути все сімейні обов'язки на себе. Однак шлюб, заснований на безвиході навряд чи буде довгим.

Набравшись досвіду від першого невдалого заміжжя Луїза стає більш відкритою жінкою з чітко визначеними вимогами до свого обранця. Він повинен бути вірним, серйозним, заможним чоловіком. Луїза — щедра, гостинна і доброзичлива господиня, яка бере гостей із задоволенням і привітністю. Вона страшенно господарська і охайна жінка, у якої кожна річ буде мати своє певне місце, також Луїза часто балує своє сімейство різною смакотою, власного приготування.

Луїза як Мати

Луїза — дуже відповідальний, доброзичливий і вміє піклується людина. Вона любить і цінує свого чоловіка за те, що той бере на себе роль годувальника сім'ї і дозволяє їй присвятити себе довгоочікуваного материнства. Її пізнє заміжжя має на увазі, що діти у неї з'являться не раніше, ніж в 30 років. Однозначно, вони будуть довгоочікуваними і бажаними, а цей факт просто не дозволить їй стати недостатньо хорошою матір'ю.

Господарська Луїза не дозволить, щоб її маленькі янголята росли в безладді і бруду. Її чада живуть в обстановці ідеального порядку і чистоти, з пелюшок привчаючись його зберігати і підтримувати. Вони завжди дуже красиво і акуратно одягнені, причесані і доглянуті.

Така жінка, як Луїза проявляє себе не тільки ніжною і люблячою, але ще і в міру суворою матір'ю, для якої важливо вирости не розпещених егоїстів, а самостійних, вихованих, освічених і чесних людей. До речі, освітнім процесом дітей вона займається з раннього дитинства, оскільки вона обожнює ділитися своїми знаннями та вміннями. Фізичним розвитком дітей в сім'ї Луїзи займається їх батько.

Сумісність Луїза c чоловічими іменами

Яким, Олександр, Лавр, Федір і Юлій — з чоловіками, названими такими іменоформамі, у жінки на ім'я Луїза найкраща сумісність в плані почуттів, пристрасті, відносин, щирості. Але сім'ї з такими не збудувати ...

Спартак, Тарас, Ігор, Казимир, Панкрат і Остап — з такими є величезні шанси на створення оптимальної, по-справжньому щасливої ​​родини, з усіма наслідками, що випливають.

А ось з далі перерахованими, краще не зв'язуватися навіть через користі, бо тут попереду чекають тільки сварки і розбіжності. Йдеться про Альберті, Савелій, Омеляна, Дем'яна, Луці та Ярославі.

У відносинах з протилежною статтю все заплутано – вона не хоче заводити швидкоплинних і швидкоплинних романів, шукає чисту і щиру любов, але частіше за все буде надаватися в безодні «закоханості», про що нерідко шкодуватиме. У підсумку знайде любов, і стане зразковою дружиною.

Число імені Луїза

Число імені Луїза по нумерології — 9. Дев'ятка — унікальне число-покровитель імені, оскільки воно може увібрати в себе безліч характеристик всіх інших простих чисел імені. Однозначної рисою дев'яток є їх схильність до успіху, везінню і досягненню високого фінансового становища. Безумовно, удача за пазухою — це прекрасно, але крім неї підопічні числа 9 наділені масою важливих характеристик, необхідних для досягнення подібних висот. Дев'ятки — чесні, розумні, всебічно розвинені, високоінтелектуальні та цілеспрямовані люди. На шляху до своєї мети вони завжди з гідністю долають перешкоди, виявляючи завзятість, максималізм і вимогливість.

Підопічні дев'ятки зазвичай дуже романтичні і навіть замріяні натури. Їм властиве прагнення до пошуку краси, гармонії. Володіючи прекрасним уявою, багатющою фантазією і величезним творчим потенціалом, вони легко доб'ються величезних успіхів в професіях творчої спрямованості. В особистому житті дев'ятки — влюбливі і щирі партнери, але часто їх почуття гаснуть, ледь розпалившись. Тільки вічна романтика, емоційність, новизна та оригінальність їх обранців здатні підтримувати вогонь в їхніх серцях довше.

Підопічні числа 9, як і всі люди, також мають темну, негативну сторону свого характеру. Дев'ятки зазвичай легко заробляють гроші, але ще швидше вони їх тринькають. Вони не цінують матеріальну складову життя і не думають про завтрашній день і часто страждають від свого марнотратства. Крім того, у них можуть проявлятися схильності до егоїзму, самолюбства і надмірної імпульсивності.

Формула обчислення числа імені Луїза:Л (4) + У (3) + І (1) + З (9) + А (1) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Луїза

  • Камінь-талісман – Топаз.
  • Планета-покровитель – Нептун.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Луїза – Кіт.
  • Рослинний символ – Виноград.
  • Кращий зодіак – Стрілець і Риби.
  • Число Луїзи – 9.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Луїза

Луїза Тейлор – американська спортсменка, чемпіонка літніх Олімпійських ігор 1904

Луїза Восгерчян – американська піаністка і музичний педагог

Луїза Лекавальє – кана ДСКАЯ танцівниця і хореограф

Луїза Шарлен Лабе – французька поетеса

іменини дні і святі покровителі імені Луїза

Ім'я Луїза відсутня в календарі іменин православної церкви. У православ'ї ім'я Луїза іменини не святкує, при хрещенні їм не хрестять, нарікаючи дівчаток співзвучним православним ім'ям Єлисавета. До речі, деякі вчені впевнені, що Луїза – це похідна форма імені Єлизавета.

Преподобна Єлисавета чудотвориці

квітень 24, травень 7

Праведна Єлисавета

серпень 23, вересень 5

Мучениця Єлисавета

жовтень 22, листопад 4

А ось католики двічі на рік святкують іменини імені Луїза:

Свята Луїза де Марійак

березень 15

Свята Луїза Свійські

липень 24