Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЮрій
3426 Oracle

Юрій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Юрій за походженням грецьке. Утворено від імені Георгій, що трактується буквально як «землероб». Це єдина версія на сьогоднішній день. Саме ім'я популярно в Україні та інших російськомовних країнах СНД.

Чоловіче ім'я Юрій сьогодні вже не таке популярне, яким було за радянських часів, але ще числиться в списку найбільш поширених. Має хорошу значимістю і має слов'янське коріння. Дарує хорошу сумісність власнику і відмінно звучить на всіх мовах без винятку ...

Ім'я Юрій: Значення і характеристика
Походження імені Юрійдавньогрецьке
В коренігрецьке ім'я Георгій
буквальне трактування«землероб»
Ангел хранитель і покровитель імені:Праведний Георгій Сповідник

Популярність:У рейтингу популярних імен Юрій займає 50 -53 позиції і доводиться за статистикою на 4-6 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Юра, Юрик

Сучасні англійські аналоги:Іржі, Джордж, Юрьйо

Цікаве про ім'я Юрій:ім'я Юрій має багато імен-синонімів . Серед їх великої кількості та Георгій, і Єгор, і багато інших.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Юрій обіцяє непростий, але хороший характер його власникові. У дитинстві це тихий, умиротворений, спокійний хлопчик, що живе у власному вигаданому світі. Серед яскраво виражених якостей такі як вдумливість, розсудливість, товариськість і доброта.

Пізніше цей хлопець може стати аматором спокою і зразкового часу. Обожнює самотність, але не може його знайти – люди тягнуться до цього хлопця, адже він харизматичний і має шарм. А ще Юрій, це завжди дуже товариська чоловік, комунікабельний, в будь-який момент готовий до нових знайомств.

Переваги та позитивні риси:комунікабельність, щедрість, чесність, позитивний настрій і оптимізм, доброта і справедливість. І взагалі, Юрій, це зазвичай людина слова, ніколи не порушує своїх обіцянок і завжди надходить так, як велить совість.

Юрій погано відноситься долюдям, що сміється над чужими проблемами і бідами, до домінуючим особистостям, до лідерів і занадто гордовитим. А ще Юра може уникати спілкування з дуже яскравими жінками – йому такі не подобаються.

Характер імені Юрій

Характер імені Юрій такий, що здатний нагородити названого таким чином хлопчиська цілою купою характеристик, далеко не завжди приносять користь своєму власнику. Так, дослідниками було свого часу помічено, що велика частина іменованих варіацією Юрій хлопців стають відповідальними в результаті, розважливими, чесними, справедливими, безкорисливими, красномовними і доброзичливими, відкритими і щирими, але занадто ідеалістичними і принциповими. Головна проблема всіх Юріїв полягає в принциповості – вони ніколи не поступаються власними принципами, навіть в самих крайніх випадках. Ще один величезний мінус полягає в невмінні прощати – Юрій, це в більшості випадків людина, яка не вміє прощати зраду, брехню (навіть ненавмисно), корисливість і несправедливість. І взагалі, такі дуже критично ставляться до чужих помилок і провин, в той час як свої навпроти, намагаються помічати якомога рідше. Характер названого іменем Юрій зазвичай дуже складний і непередбачуваний, це факт. А що не менш важливо, передбачити те, яким буде цей характер з переходом на черговий віковий етап, і зовсім практично нереально.

Плюс до всього вищесказаного, непередбачуваності додає вплив на характер додаткових факторів. Наприклад, на характер Юрія занадто сильно впливає енергетика оточення, знак зодіаку, значимість року народження за китайським гороскопом, і навіть час року появи на світло ...

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві хлопчика значення імені Юрій нагороджує неабияким розумом і унікальною здатністю доводити свою правоту без як таких конфліктів. Але разом з тим йому значення дарує і купу інших характеристик, серед яких весела вдача, оптимістичність, рухливість, активність, енергійність, дружелюбність, справедливість, наполегливість, наполегливість, рухливість, непосидючість і красномовність. У цього хлопця є і ще кілька цікавих здібностей – однієї з них є вміння підтримати будь-яку тему розмови навіть тоді, коли він в ній не розуміє, а завдяки цьому, він завжди в центрі уваги і практично в кожній розмові є центровий фігурою. До речі, увагу оточуючих до його персони самого хлопчика з ім'ям Юрій дуже навіть підбадьорює, і взагалі, йому подобається бути людиною, якого слухають.

Ще одна здатність цього хлопчика в ранньому дитинстві, це вміння йти на контакт навіть з самими нетовариськими або агресивно налаштованими дітками. Юрій по своїй суті унікальна особистість – з одного боку непередбачуваний і скритний, з іншого, відкритий і готовий з будь-яким поділитися своїми переживаннями. Передбачити його поведінку і реакцію на що-небудь практично неможливо. Батькам же доведеться неабияк понервувати, і причина в непослуху – Юрій не слухається батьків навіть під загрозою «ременя» або «кута», в усьому дотримується власної думки, і більш того, в такому ранньому віці вже намагається його нав'язувати своїм же батькам ...

Підліток

Хлопчика підлітка, якому батьки при народженні вирішили вибрати чоловіче ім'я Юрій, значення нагороджує вже більш сильним і твердим характером, а плюс до всього, обіцяє ще й перебудову деяких його характеристик. Так, якщо в дитинстві Юрій занадто наполегливий і намагається всім навколо нав'язати свою думку, до того ж, навіть там, де явно неправий, то ставши підлітком він навпаки намагається не влазити в суперечку, якщо не впевнений на всі сто відсотків у власній правоті.

Цілеспрямований, красномовний, вміє відстоювати власну точку зору, наполегливий і настирливий, працьовитий і чемний, безконфліктний, але принциповий – ось який він, Юрій, над яким протегує значення цього найменування. Але і це ще не все – плюс до всього вищесказаного хлопчика, названого таким чином, значення нагороджує ще й унікальним складом розуму, і гумористично, і оптимистичностью. За таким ніколи не буде помічено песимістичного настрою, він у всьому знайде щось хороше, і більш того, намагається всім навколо нав'язати ту ж, оптимістичну точку зору.

В школі Юрій не завжди популярний серед однолітків, і те ж саме стосується і популярності у представниць протилежної статі, але йому і ніколи думати про це – найчастіше у підлітка з ім'ям Юрій прерогатівних метою є не популярність, а успішність ...

Дорослий чоловік

Дорослий Юрій, це і зовсім інша людина. Ну і в першу чергу варто було б сказати, що значення цього ймення обдаровує його несумірні ні з чим бажанням обзавестися якомога більшою кількістю друзів і товаришів – при всьому при цьому, іншому він може назвати навіть малознайомої людини. Злегка довірливий, наївний, сором'язливий, не розбирається в людях і у всіх намагається бачити тільки хороше, ідеаліст по натурі – ось він який, який досяг зрілості Юрій. На жаль, названого таким чином чоловіка чекає багато розчарувань, зокрема, в потенційних друзів. Взагалі, Юрій не є принциповим, але є у нього і непорушний принципи, їх кілька – головний з них, це непрощення обману. Якщо його обдурить друг, нехай навіть найстаріший і перевірений, то його Юра до себе вже ніколи не підпустить навіть на гарматний постріл. Те ж саме стосується і зради, і невірності, і користі. Л

Ідерський задатків, на жаль, у цього хлопчика, і навіть вже у змужнілого чоловіка, немає, лідером йому не бути, як і начальником, але корисним і шанованим співробітником він може стати. Обов'язковий, надійний, виконавчий, чемний, розважливий, планомірний, відповідальний, життєрадісний і позитивний – ось він який, чоловік, який отримав при народженні це ім'я, і ​​відчуває заступництво такого параметра як значення іменоформи Юрій. До речі, багато фахівців схиляються до думки, що у більшості Юріїв є схильність до алкоголізму, і більш того, є думка, що під його впливом в ньому проявляється необдуманість і агресивність.

Доля імені Юрій

Доля імені – самий теоретичний і загадковий по всіх параметрах аспект, але його вивчення дослідники все ж присвячують свої праці навіть сьогодні. Так, ними ж і було з'ясовано, що доля названого іменем Юрій чоловіки завжди складається в загальних рисах однаково, а саме – багато розчарувань і розставань, і підсумковий пошук другої половинки, але такою, що могла б над ним домінувати ...

Доля Юрія передбачає довгий пошук тієї самої, яку він зможе назвати судженої, і причина конкретно в його особисте ставлення жінок. Юрію подобаються поступливі і поступливі жінки, але при цьому ужитися він може тільки з жінкою-лідером, з гордовитою, розумною, працьовитою, і готової взяти на себе відповідальність за все, що відбувається у відносинах. У той же час, доля Юрія така, що передбачає йому багато розставань з його вини, і частіше за все, через його принциповість.

Проте, врешті-решт доля приведе Юрія до того, чого він жадає. Він зможе створити міцну сім'ю, але тільки з тією, якою буде готовий поступатися. Його доля зійтися з домінуючою, сильною жінкою, з такою, яка візьме на себе відповідальність і за побут, і за виховання дітей.

Любов і шлюб для імені Юрій

Юрій рідко робить перший крок для побудови відносин з сподобалася жінкою. Властива йому артистичність і природна харизма приковують до нього увагу жінок. Однак він досить серйозно ставиться до вибору супутниці життя і не розпорошується на випадкові зв'язки.

Юра — не романтик. Часом його обраниці не вистачає компліментів і красивих слів від нього, зате він – людина справи. Свої почуття він демонструє діями. Красиві подарунки, сюрпризи, романтичні подорожі – це його обов'язкова програма в завоюванні жіночого серця. Легкодоступні і прості дівчата його мало цікавлять.

Ранній шлюб Юри може бути невдалим, а ось більш пізній буде щасливим і міцним. Його дружиною стане поступлива, скромна дівчина, що стежить за своєю зовнішністю, але не викликає у нього почуття ревнощів. Крім того, вона повинна підтримувати всі ідеї і починання свого чоловіка, а також не звертати увагу на недоліки його характеру, а, навпаки, частіше його хвалити.

Він не проти допомогти дружині в якихось господарських питаннях, ніколи не забуває виконувати чоловічу роботу по дому. Також він є головним годувальником у родині. Юрій дуже прив'язаний до своїх батьків, тому його дружина повинна встановити з ними добрі стосунки.

Юрій як Батько

Юрій дуже трепетно ​​ставиться до своїх батьків, а ставши батьком, він бере приклад зі своїх батьків і стає хорошим і турботливим батьком. Своїх дітей він, звичайно, дуже любить і намагається подарувати їм максимум турботи і тепла. Він не може відмовити дружині в допомоги з дітьми. Йому не складно, а навпаки, приємно проводити з ними багато часу.

Він проявляє свою батьківську любов вчинками, а не словами. У його дітей завжди навалом іграшок, різних ігор, а також активне і різноманітне проведення часу. Він намагається дарувати дітям максимум позитивних емоцій, знайомить їх з природою, з мистецтвом, може влаштувати сімейну відпустку з перельотом в інший куточок планети, навіть якщо діти ще маленькі.

Юрій має більш сильну зв'язок з сином, якого він мріє виховати справжнім чоловіком, можливо, десь виправити власні помилки. Для нього важливо, щоб діти росли добрими, чесними і впевненими в собі людьми. Всі важливі питання, що стосуються дітей, вирішує не тільки дружина, і остаточне рішення приймає завжди саме Юра. Іншого він не потерпить.

Сумісність Юрій c жіночими іменами

ідеальний у імені Юрій буде сумісність з такими жіночими іменами як Ізольда, Капітоліна, Лада, Лідія, Лоліта, Любов, Надія, Ніна, Ольга, Поліна, Парасковія, Сарра. Тут швидше за все буде утворений дійсно міцний і щасливий союз, переповнений пристрастю, почуттями, любов'ю і взаєморозумінням. Астрологи таким парам рекомендують триматися ближче один до одного, бо в іншому випадку зв'язок може швидко « випаруватися » …

Марія, Мірра, Рената, Стелла, Таміла, Фріда, Емма — з названими одним з цих найменувань жінками, теж можуть бути побудовані міцні відносини, але будуть вони недовговічними (так стверджують астрологи). Відсутність взаєморозуміння і систематична ревнощі зіграють свою негативну роль.

А ось з такими як Агнія, Аліса, Валерія, Владислава, і Інна, і зовсім не рекомендується будувати відносини, бо тут спочатку Союз приречений на « розвал ».

Що ж стосується взаємовідносин хлопчика з ім'ям Юрій з представницями протилежної статі, так тут все просто – він, як і завжди поважають себе чоловіки, цінує в жінках в першу чергу чесність і відданість, і привертають його тільки безкорисливі і щирі жінки. В статевої близькості Юрій дуже перебірливий – його не приваблюють швидкоплинні і бурхливі романи, йому подавай тепло, ніжність, увагу, і серйозність. Хоча, це стосується далеко не всіх іменованих варіацією Юрій чоловіків ...

Число імені Юрій

число імені Юрій по нумерології — 8. Вісімку порівнюють зі знаком нескінченності, а ще її вважають символом фінансової стабільності і матеріального благополуччя. Також вісімки — це надійні люди, які цінують сталість і стабільність. Їм по життю супроводжують удача й успіх, а в поєднанні з їх цілеспрямованістю і сильним характером вони домагаються високого соціального статусу в суспільстві з великим матеріальним доходом.

Наполегливість, везіння, проникливість, прагматичність і прекрасні інтелектуальні і розумові здібності роблять їх ідеальними кандидатами для ведення бізнесу або підприємницької діяльності. Крім того, нерідко 8-ки мають ще один туз в рукаві — екстрасенсорні здібності. Вони допомагають їм правильно прорахувати свої дії, передбачати можливі наслідки тієї чи іншої угоди, що суттєво зменшує кількість невдач у їхній професійній діяльності. Крім бізнесу, вісімки можуть реалізувати себе в якості топ-менеджерів або керівників. Ефективність їх роботи буде заснована на строгості і вимогливості у відносинах з підлеглими.

Як не дивно, але підопічні числа 8 сильно залежать від настрою, тому вони можуть надходити непередбачувано і неоднозначно. Часом вони можуть бути надто владні, жорстокі і нещадні до оточуючих. У той же час 8-ки можуть служити зразком честолюбства, амбітності, цілеспрямованості і вміння заробляти чималі гроші. Так, матеріальне становище для вісімок має дуже важливе значення, але їм варто навчитися бачити і цінувати людей не залежно від їх матеріального становища, а звертаючи увагу на якості їх характеру і моральні цінності.

Формула обчислення числа імені Юрій:Ю (5) ​​+ Р (9) + І (1) + Й (2) = 17 = 1 + 7 = 8

Астрологічна символіка імені Юрій

  • Камінь-талісман – Смарагд.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Юрій – Білий Бик.
  • Рослинний символ – Тополя.
  • Кращий зодіак – Стрілець і Близнюки.
  • Число Юрій – 8.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Юрій

Юрій Гагарін (космонавт)

Юрій Долгорукий (князь суздальский)

Юрий Всеволодович (великий князь владимирский)

Юрий Левитан (диктор)

Юрий Григорович (артист балета)

Юрий Никулин (артист цирка, киноактер)

Юрий Башмет (российский альтист, дирижер)

Юрий Сенкевич (путешественник, врач)

Именинные дни и святые покровители имени Юрий

Мученик Юрий Петроградский

август 13

Великий князь Юрий Всеволодович

февраль 17