Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаПарасковія
438 Oracle

Парасковія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Парасковія за походженням давньогрецьке. Буквальне трактування значення звучить як «переддень суботи» або «п'ятниця». Швидше за все утворено від давньогрецького «παρα-σκευή», що звучить як Параскева. Втім, існують і інші, але менш популярні версії.

Ім'я Парасковія є і сьогодні в українському іменослове, хоча вже й не користується популярністю, який користувалося за часів існування СРСР. Має хорошу символікою і відмінною значимістю, і що не менш важливо, має дуже сильну енергетику.

Ім'я Парасковія: Значення і характеристика
Походження імені Парасковіядавньогрецьке
В корені«παρα-σκευή» – Параскева
Буквальна трактування«напередодні суботи»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Параскева

Популярність :У 80-90-х ім'я Парасковія користувалося попитом, але сьогодні вже віднесено до категорії рідкісних і практично не зустрічається на просторах країн СНД.

Розмовні варіанти:Праска, Праскоша, Параска

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Парасковія:ім'я Парасковія мається на іменослове православних імен по святцями і шанується серед православних віруючих.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Парасковія містить ще чимало різних таємниць і секретів, на дослідження яких потрібно було б витратити ще багато часу. Хоча є і розкриті аспекти, і один стосується селищах характеру новонародженій дівчинці властивостей ...

Так, за головною версією носительку цього імені завжди сулятся такі риси характеру як справедливість, комунікабельність, чесність, принциповість, серйозність, відповідальність, обов'язковість, пунктуальність, розважливість, працьовитість і цілеспрямованість.

Переваги та позитивні риси:найголовніша позитивна риса всіх носіїв імені Парасковія полягає в їх здатності приймати розумні рішення і здійснювати обдумані дії навіть в самих патових ситуаціях. Ніколи Праска не дають свободи емоціям.

Парасковія погано відноситься додуже грубим, настирливим і нахабним чоловікам, котрі вважають, що дівчата повинні самі кидатися їм на шию. А ще носії цього жіночого імені ненавидять користь і брехня.

Характер імені Парасковія

Характер імені Парасковія наділяє свою власницю безліччю дуже цікавих і позитивних якостей, як завжди, виявляються поступово протягом усього життя. З дитинства у власниці імені Парасковія вже дуже багатий внутрішній світ, наповнений такими зовсім дитячими якостями, як: цілеспрямованість, доброта, спокій і жага справедливості. Ці риси характеру залишаються у неї назавжди, а до них додадуться ще: старанність, відповідальність і обов'язковість.

Парасковія обожнює спілкуватися з однолітками, і заводить дружбу тільки з чесними і відповідальними дітьми, як вона сама. Ще в дитинстві вона стає затятим противником брехні і обману. У підлітковому віці її принциповість відсіває недбайливих друзів, бажаючих навчатися її мізками. Друзів у неї залишається мало, зате всі вони можуть розраховувати на безкорисливу і своєчасну допомогу Параски.

Парасковія — обов'язковий і відповідальна людина, завзятий, вольовий, цілеспрямований працівник. У неї, як правило, відмінне уяву, схильність до природничих наук. Вона проявить себе виконавчим і працьовитим працівником. Однак начальником їй навряд чи вдасться стати, хоча це може залежати від пори року, в яке народилася Парасковія.

Раннє дитинство

З ранніх років дитина, який отримав рідкісне дівчаче ім'я Парасковія, володіє хорошим і дуже позитивним внутрішнім світом, що вивергає тепло і затишок, а всю лише тому, що є такі риси як спокій, цілеспрямованість, реалістичність, доброта, і жага справедливості.

Вона не доставляє батькам турбот, слухається, робить все справи як годиться і не сперечається. Не вміє обманювати і не любить брехливих дітей, обожнює проводити час в компанії однолітків, граючись на майданчику або вдома, але легко сприймає і самотність – їй ніколи нудьгувати, у неї багато важливих справ (на її думку).

А ще у носії цього імені в дитинстві зазвичай проявляються і такі риси як уяву і розвинену уяву. Це дівчинки, в своїй більшості, весь час витають в хмарах і мріють про щось недосяжне.

Підліток

Вже в шкільному (підлітковому) віці вона перетвориться з нешкідливої ​​і веселої дівчини в серйозну і принципову дамочку, відповідальну і виконавчу, намагаються бути старанною і зразковою, такий, щоб всі пишалися нею.

з вчителями зазвичай немає негараздів в спілкуванні, бо у них немає претензій, а з однолітками складніше. Вона розумна і талановита, знає предмети на відмінно, але не бажає нікому допомагати – при сильному бажанні, може допомогти в навчанні, але не в списуванні чи обмані викладача.

Чуйна і доброзичлива – готова допомогти другу в вивченні незрозумілою теми, не зрадить і не обдурить, намагається всім догодити. Їй мінус в одному – друзів в цьому віці прикро мало.

Доросла жінка

На дорослому етапі життя вона зіткнеться з чималою кількістю негараздів. Зрада виявиться частим гостем в її непростому житті, багато хто готовий скористатися заради власної вигоди її довірливістю, ніж та завдадуть травму психіці, але вона морально сильна і все витримає. Їй легше пережити все це, занурившись в роботу, тим більше що мета її проста на цьому етапі – бути потрібною, затребуваною, корисною.

Начальницею і керівником не стане – немає стрижня, строгості, поривчастої і лідерства, хоча, в залежності від впливу пори року, може все і змінитися. Зате в своїй більшості Праска мають все необхідне для того, щоб досягти бажаних вершин в будь-якій сфері діяльності. А адже це теж чималого варто.

Що стосується особистого життя, то тут не гладко – не скоро дозволить собі закохатися і створити сім'ю, але зате стане ідеальною дружиною, зразковою матір'ю і домогосподаркою, берегинею домашнього вогнища.

Доля імені Парасковія

Доля імені Парасковія у відносинах з сильною половиною людства в любові і шлюбі готує своєї власниці безліч яскравих, цікавих, а часом неоднозначних моментів. Ще з юного віку вона починає користуватися величезним попитом у чоловіків. З багатьма з них вона підтримує просто приятельські відносини, іншим відповідає фліртом.

Парасковія відрізняється жвавим і сильним характером, через що вона сама здатна зробити перший крок на зустріч відносинам з вподобаним чоловіком. Для власниці імені Парасковія цілком може бути характерний ранній шлюб за одного з її шанувальників. Якщо ж цього не трапляється, то шукати свого судженого вона може досить довго. У відносинах з чоловіком першорядної важливості для неї грає подружня вірність, оскільки зрада в шлюбі для неї просто недопустима.

Доля Параски знайти своє жіноче щастя в шлюбі з успішним, серйозним, але податливим чоловіком, який прийняв лідерство дружини в сім'ї . Вона ж для нього стане просто ідеальною дружиною — ніжною, турботливою, пристрасною. А ще Парасковія проявить себе, як економна і охайна господиня, а також як турботлива мама.

Любов і шлюб для імені Парасковія

Парасковія — приваблива і всебічно розвинена особистість, що притягає увагу безлічі чоловіків. Крім того, вона і сама може проявляти ініціативу у відносинах з ними. Цікаво, що заміж вона, як правило, виходить досить рано чи, навпаки, вже в зрілості. Для Параски шалено важливі вірність та чесність у взаєминах з чоловіком. Для неї зрада просто недопустима, вона свято зберігає вірність своєму обранцеві. Як би сильно вона не любила чоловіка, в разі зради або ж великого обману, вона тут же без жалю розірве шлюб.

Парасковія — дуже турботлива, лагідна і ніжна дружина. Вона глибоко поважає, любить і цінує улюбленого чоловіка, проте підкоряться його волі вона не стане навіть перед загрозою розлучення. Для неї лідерство в родині принципово, хоча вона дуже рідко може зловживати своїм чільним становищем. Зазвичай вона мирно і спокійно обговорює з домочадцями все її запитання.

Як правило, чоловік Параски — це успішний, але поступливий чоловік, який віддавши такий дружині борозни управління ніколи не пошкодує про це. Парасковія — дивно мудра, вміла і дуже дбайлива господиня. Сімейний бюджет вона розподіляє доцільно і економно, а будинок містить в просто ідеальному порядку і чистоті. Крім того, вона ще й дуже смачно готує, створюючи в будинку теплу, комфортну, затишну і «смачну» атмосферу. Парасковія так багато встигає, працює, і ще й улюбленої сім'ї встигає час приділити.

Парасковія як Мати

Парасковія жахливо сильно любить діточок. Як добра господиня і турботлива мама, вона робить все для того, щоб її чада завжди з радістю поверталися до рідної домівки, в якому завжди затишно, смачно і тепло, а їх все чекають і люблять.

Однак Парасковія зазвичай не надто багатослівна і не твердить дітям про свою любов цілодобово, тому свою ніжність, прихильність і любов вона звикла демонструвати справами, а не словами. Її діти купаються в її уваги, вона ретельно стежить за зовнішнім виглядом своїх крихіток. Для неї важливо, щоб вони завжди виглядали доглянутими і акуратними. Вона одягає своїх дітей красиво і модно, але при цьому не тринькає сімейний бюджет, а знає, як заощадити.

Парасковія вміє поєднувати свою материнську любов з необхідною при вихованні строгістю. Для неї дуже важливо, щоб діти росли вихованими і розвиненими дітьми. Вона намагається, щоб ще в початкових класах школи діти усвідомили всю важливість самостійної і старанною навчання. Також Парасковія особливе значення надає фізичному розвитку своїх чад, тому активно залучає чоловіка до цього питання, та й сама намагається більше часу проводити з сім'єю на природі, а також записує їх в спортивні секції.

Сумісність Парасковія c чоловічими іменами

З такими як Кім, Макар, Інокентій, Пантелей, Трохим, Ерік, і Ізяслав у дівчини, яка отримала ім'я Парасковія найкраща сумісність в плані любові, почуттів, щирості, пристрасті і позитивного настрою.

Архип, Родіон, Харитон, Рем, Арсеній, Богдан, Костянтин і Юхим – з чоловіками, названими таким чином, є величезні шанси на побудову міцної і довговічного шлюбу з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками .

А зі Спартаком, Федором, Юлієм, і Дем'яном, відносин краще навіть і не намагатися будувати, бо тут будуть царствова ть тільки негатив, обман, і купу розбіжностей.

Названої так дамочки не вистачає уваги і оптимізму. а тому їй потрібен партнер, здатний обдарувати її саме увагою і оптимістичним настроєм …

Взаємовідносини з представниками протилежної статі у носії імені Парасковія дуже непрості. Здавалося б, такі дівчата завжди користуються попитом у хлопців, і цієї стовідсотковий факт. Але є одне «але» — величезну кількість помилок і біль від колишніх відносин можуть надовго відбити у молодої Параски бажання зустрічатися з чоловіками.

Число імені Парасковія

Число імені Парасковія по нумерології — 5. Заступник імені — п'ятірка, значить і все життя буде на 5. Деякі нумерологи вважають, що число 5 дарує своїм підопічним прагнення до свободи абсолютно в усьому. Це стосується і їхніх поглядів на життя, і характер їх дій і вчинків. П'ятірки настільки незалежні у своїх судженнях, що не потерплять нав'язування чужих думок і авторитетів. Вони — діяльні, спритні, активні люди з прекрасною фантазією.

Підопічні числа 5 — це сучасні Магеллани і Колумби. Вони настільки обожнюють пригоди і подорожі, що ставлять свої інтереси вище всіх життєвих питань. Їм може підійти тільки та робота, на якій не потрібно сидіти цілими днями на одному і тому ж місці, а, навпаки, подорожувати, їздити у відрядження і отримувати нові знання, емоції, враження, а також, знайомиться з новими людьми, культурами, країнами . Знання іноземних мов — визначне досягнення п'ятірок, тому вони не розгубляться в абсолютно чужій країні або незвичній обстановці, а будуть тільки щасливі від таких пригод.

П'ятірки схильні до нетерплячості, імпульсивності, непосидючості, непостійності і нервозності, і запальності. Головною помилкою підопічних числа є їх невміння цінувати і берегти те, що у них вже є. У вічних пошуках нових пригод і знайомств, вони часто втрачають своїх близьких.

Формула обчислення числа імені Парасковія:П (8) + Р (9) + А (1) + С (1) + К (3) + О (7) + В (3) + Ь (3) + Я (6) = 41 = 4 + 1 = 5

Астрологічна символіка імені Парасковія

  • Камінь-талісман – малахіт.
  • Планета-покровитель – Марс і Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Парасковія – Оса.
  • Рослинний символ – Ромашка.
  • Кращий зодіак – Діва.
  • Число Параски – 5.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Парасковія

Параска (Параска) Королюк – відома як Баба Параска, символ Помаранчевої Революції

Парасковія Уварова – графиня, російський вчений, історик, Археолог

Свята Параскева-П'ятниця – християнська великомучениця III століття

іменини дні і святі покровителі імені Парасковія

Мучениця Параскева

березень 20, квітень 2

Преподобномучениця Параскева

липень 26, серпень 8

Мучениця Параскева, Понеділок

жовтень 28, листопад 10