Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЕдуард
1425 Oracle

Едуард: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Едуард за походженням древньогерманська. Трактується як «піклується про власність». За другою версією могло статися від англійського імені Едвард, що складається зі слів, значення яких звучить як «щасливий» і «військо».

До речі, чоловіче ім'я Едуард сьогодні не так популярно, як десять-двадцять років тому, але ще зустрічається. Користується популярністю в Україні, Україні, Білорусії і частини колишніх республік СРСР. Має дуже сильну енергетику і хорошу сумісність з українськими жіночими іменами …

Ім'я Едуард: Значення і характеристика
походження імені Едуарддревньогерманська
Буквальна трактування«піклується про власність»
Друга версія трактування«страж багатства»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Едуард

Популярність:У рейтингу популярних імен ім'я Едуард не влучає у першу сотню і відноситься до категорії рідкісних. Доводиться на 1-2 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Едуардік, Ед, Едді, Едик

Сучасні англійські аналоги:Едвард, Едуар, Еде

Цікаве про ім'я Едуард:ім'я Едуард в радянських часів користувалося просто неймовірною популярністю, хоча сьогодні вже зустрічається досить рідко.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Едуард обіцяє носіям багато хороших якостей, але при цьому спочатку визначає людину м'яку, наївного і чуйного, доброго і поступливого. Зазвичай це простий, ніжний, турботливий і доброзичливий чоловік з хорошим характером, але не здатний на лють, відстоювання власної думки і жорсткість. Йому важко ужитися в компанії з людьми з лідерськими якостями, але зате до владних жінкам він схильний сильніше, і шукає в більшості випадків себе саме таку.

Найбільш рідними і близькими вважає матір і батька, не визнає дружбу, що не просить допомоги у інших, довіряє тільки рідні. Але найчастіше це не грає йому на руку, скоріше навпаки. Зрада, брехня, обман – з цим зіткнеться багато-багато разів.

Переваги та позитивні риси:Едуард ніколи не надійде погано щодо близького або рідної людини, ніколи і нікого не залишить в біді, намагається всім догодити і не відмовляє в допомозі. А ще це в своїй більшості люди, які добре знаються на інших.

Едуард погано відноситься досамозакоханим і занадто жорстким людям, не любить лідерів і тих, хто намагається домінувати над іншими, уникає брехунів і ошуканців, і найголовніше, ненавидить зрадників ...

Характер імені Едуард

Характер імені Едуард такий, що обіцяє носієві цієї іменоформи багато хороших і одночасно важливих якостей. Зазвичай характер Едуарда наділяється такими рисами як ненав'язливість, доброта, спокій, оптимістичність і позитивність, планомірність і обов'язковість, старанність і сталість, любвеобильность і сором'язливість. Характер цього ймення такий, що здатний перетворити носія в хорошу людину, в чоловіка, здатного стати зразком для наслідування багатьох інших представників чоловічої половини людства. Але є і те, з чого не варто брати приклад – наприклад, це стосується нерішучості і невпевненості в собі. Характер Едуарда не дозволяє йому приймати самостійні і відповідальні рішення, він боязкий і намагається робити так, щоб від нього в суспільстві нічого не залежало. А ще характер названого таким чином хлопця передбачає боязнь відповідальності, що в свою чергу і зіграє з ним злий жарт в плані кар'єри і просування по кар'єрних сходах. Едуард добрий і щедрий, але занадто сильно залежить від громадської думки.

Втім, все вищесказане є лише теорією, обумовленої певним поєднанням знака зодіаку, тваринного символу року народження і виховання. На ділі ж все може бути інакше, адже характер залежить не тільки від характеристики самого імечко, але і від багатьох інших факторів. Наприклад, характер залежить від пори року народження, та й не тільки ...

Раннє дитинство

У хлопчика, який отримав красиве чоловіче ім'я Едуард, в ранньому дитинстві дуже непростий характер. Справа в тому, що значення імені може наділити хлопчика купою хороших якостей, серед яких доброта, ніжність, уважність, комунікабельність і дружелюбність, красномовність і вигадливість, життєрадісність і добродушність, але натомість на все хороше може позбавити таких важливих якостей як рішучість і незалежність. Такий буде у всьому і завжди слухатися батьків і не дозволить собі послухатися їх. З одного боку, це добре, але з іншого, такий розклад може привести до того, що його однолітки, товариші, почнуть вважати Едуарда маминим синочком, через що будуть усуватися від нього, віддалятися. У підсумку він може виявитися самотнім і нещасним, навіть незважаючи на те, що значення може зробити з цього хлопчика дійсно хорошу людину.

Батькам варто приділити особливу увагу вихованню в ньому рішучості і впевненості в собі, цілеспрямованості та наполегливості – в іншому випадку з нього може вирости вічно перебуває в депресії, образливий і дуже чутливий чоловік, яких якраз називають ганчірками. Зате Едуард, це зазвичай талановитий і дуже здібний хлопчисько. У названого таким чином хлопчика в більшості випадків гарне почуття гумору і відмінне уяву, що може позитивно сказати на всьому, і на роботі, і на навчанні в майбутньому, і навіть на його особистому житті.

Підліток

Хлопчика підлітка, якому батьки вирішили дати рідкісне, але популярне ім'я Едуард, значення цієї іменоформи може перетворити в уже серйозного, розважливого, планомірно хлопця, але природно, за умови правильного виховання. Якщо батькам вдасться виховати в ньому рішучість, упевненість в собі, настирливість і напористість, то з нього може вийти досить популярний в суспільстві хлопець. До того ж, значення імені може обдарувати цього хлопчика в підлітковому віці ще й обов'язковістю, і постійністю, і старанністю, і чесністю, і справедливістю, і іншими не менш важливими рисами.

Більшість Едуардів такі, що ніколи не кидають друзів в біді, не зраджують, не обманюють, і не користуються чиїмись слабкостями заради досягнення власних цілей. Безкорисливість, справедливість, принциповість, готовність йти назустріч і на компроміс, нешкідливість і доброзичливість, самостійність і комунікабельність, привітність і балакучість – завдяки всім цим якостям з Едуарда може вийти лідер, заводила і просто хороша людина. Але є і одне «але», і воно полягає в навчанні – незважаючи на всю його старанність і надійність, Едуард навряд чи колись стане відмінником, у нього немає схильності, ні до гуманітарних наук, ні до точних наук, є стрімкість і настирливість, але немає наукових талантів. А ще такі зазвичай при зустрічі з перепоною кидають будь-які витівки і справи …

Дорослий чоловік

Чоловікові, над яким протегує значення іменоформи Едуард, доведеться нелегко, і в першу чергу через те, що він не вміє заводити друзів. Зі знайомими людьми він може легко спілкуватися на рівних, але до нових контактів він ніколи не готовий, вони для нього стають справжнім стресом. Ще один великий мінус Едуарда, це невміння правильно сприймати критику – навіть щонайменше зауваження або критика можуть увігнати його в депресію і змусити переживати. Але зате з іншого боку, Едуард, це завжди дуже хороша людина – значення такого наділяє надійністю, працьовитістю, привітністю і дружелюбністю, добротою і щедрістю, цілеспрямованістю й наполегливістю. Чоловік, над яким протегує значення іменоформи Едуард, ніколи не здається, завжди досягає поставлених цілей і намагається всіма силами завоювати повагу оточення – це, до речі, є головною відмінністю Едуарда підлітка від дорослого чоловіка.

Що ж стосується спілкування, так тут теж є мінус, зокрема. Що стосується спілкування з жінками – Едуард сором'язливий і не вміє знайомитися, жінки його бентежать, і як підсумок, він може довгий час залишатися самотнім. Зате в роботі Едуард ідеальний – на нього можна розраховувати, начальство обов'язково буде поважати його, це приблизний працівник і відмінний фахівець в будь-якій справі, якому присвятить себе.

Доля імені Едуард

Доля імені представляє собою один з найскладніших чинників астрології. І тим не менше, він завжди привертав і буде залучати дослідників. Ну а доля імені Едуард не виняток. Правда є одне «але» — все, що відомо фахівцям на даний момент, представляє собою лише теоретичні знання, дані, що підтверджують на практиці лише в малій кількості випадків.

Так ось, ці дані свідчать про те, що доля цього ймення передбачає носію довгий пошук другої половинки. Доля Едуарда така, що швидше за все він буде до самої зрілості одинаком. Едуард в своїй більшості не бабії, не "мисливці за спідницями», їх залучають серйозні, міцні і довговічні відносини зі взаємними почуттями. В результаті доля може перетворити життя Едуарда в низку постійних розривів, або зробити з нього поодинці.

Втім, знову ж таки, все це лише теорія. На ділі Едуард може виявитися бабієм, однолюбом, сором'язливим одинаком або ж успішним кавалером. Доля в даному випадку занадто непередбачувана. Точно сказати, якою буде доля того чи іншого Едуарда, на жаль, не зможе ніхто.

Любов і шлюб для імені Едуард

Важко насправді сказати, яким саме чоловіком стане Едуард і всі носії цього імені в цілому, але одне можна сказати зі стовідсотковою впевненістю – носію цього імені точно не стати поганим чоловіком. Уміння слухати, здатність пристосовуватися до будь-якої атмосфері, готовність допомагати і йти назустріч, поступливість, що виявляється насамперед у спілкуванні з жінками – все це робить з Едіка відмінних чоловіків і просто хороших кавалерів. Саме тому-то поганим чоловіком ночітель цього імені і не може стати.

Інша справа, що свою другу половинку Едик швидше за все буде шукати дуже довгий час, до найглибшої зрілості. Якщо носій цього імені і вирішиться на створення сім'ї з тією жінкою, що не відповідає всім його вимогам, то такий шлюб явно буде недовговічним. Але ж вимоги у чоловіків на ім'я Едуард, хоч і не завищені, але для нашого часу дуже високі. Дружина Едуарда повинна бути акуратною, спокійною, домосідкою, господарської жінкою, готової присвятити всю себе сім'ї і чоловікові. На жаль, таких чоловіків сьогодні дуже і дуже мало.

Зате для жінки, яка буде відповідати всім його вимогам, Едуард стане по-справжньому хорошим чоловіком. Він ніколи не зрадить її (але буде вимагати того ж), буде плекати її і охаживать, берегти і любити всім серцем, ніколи не дозволить їй напружитися без особливого приводу і взагалі стане для неї стіною, що захищає від усіх недоліків сучасного життя.

Едуард як Батько

Яким батьком стане Едуард? Ну явно він не здатний стати поганим батьком. Інша справа, що швидше за все він буде до останнього відкладати планування сім'ї та народження дітей, адже буде сильно переживати про свою власну готовність до такої великої відповідальності. Зазвичай носії цього імені дуже серйозно підходять до питання зачаття дітей, якщо мова йде про заплановане «поповненні», і обмірковують все до дрібниць, перш, ніж прийняти якесь рішення.

Зате, якщо Едик вирішиться стати татом і вирішить, що вже готовий до такої великої відповідальності, то тоді вже в ньому сумніватися не доводиться. Він розіб'ється головою об стіну, але зробить все можливе для того, щоб його дітям жилося комфортно, і щоб вони собі ні в чому не відмовляли. Він не дозволить дітям рости в бідності, не дозволить їм страждати від його неспроможності, зробить для них все. що від нього залежить, і навіть більше.

Правда, вихованню дітей все ж доведеться найбільшу увагу приділяти матері, бо сам Едуард навряд чи буде займатися вихованням дітей. Звичайно, якщо буде син, то до нього він буде більш уважним, але навіть тут все одно матері доведеться більшу частину турбот взяти на себе. Ну тут вже нічого не поробиш – Едик візьме на себе все, що стосується матеріального достатку і побуту, і залишить інше, включаючи виховання й розвиток дітей, їх матусі.

Астрологічна символіка імені Едуард

  • камінь-талісман – Смарагд.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Едуард – Слон.
  • Рослинний символ – Кропива.
  • Кращий зодіак – Скорпіон і Козеріг.
  • Число Едуарда – 9.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Едуард

Едуард Боїнг (авіаконструктор)

Едуард Багрицький (поет)

Едуард Успіння ський (російський дитячий письменник)

Едуард Шеварднадзе (грузинський політичний діяч)

Едуард Еллінгтон (американський джазовий піаніст)

Едуард Мане (французький художник)

Едуард Асадов (радянський поет)

Едуард Артем'єв (народний артист України)

Едуард Шюре (французький письменник)

іменини дні і святі покровителі імені Едуард

Ім'я Едуард не є православним і числиться тільки в іменослове католицьких імен. Іменини справляються в наступні дні:

Едуард сповідник

січень 18

Едуард мученик

березень 31