Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаСвітлана
449 Oracle

Світлана: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Світлана за походженням слов'янське. Утворено від двох слів – «світло» і «лан». Буквально значення трактується як «Світло Землі». Використовувалося слов'янами на Русі задовго до згадки в тому Жуковським. Популярним стало після опублікування однойменної балади.

Ім'я Світлана вважається на даний момент одним з найбільш поширених в країнах колишнього СРСР. І це не дивно, адже крім прекрасного звучання, це жіноче ім'я володіє і непоганий значимістю, що обіцяє носительці масу позитивних якостей ...

Ім'я Світлана: значення і характеристика
Походження імені Світланастарослов'янське
В кореніслов'янські слова «світло» і «лан»
Переклад«світло» і «земля»
Буквальна трактування«світло Землі»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята мучениця Фотинія

Популярність:На даний момент ім'я Світлана числиться на 40 позиції в рейтингу популярних імен та доводиться за статистикою на 5-7 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Світу, Светуля, Світланка, Свєтка

Сучасні англійські аналоги:Світла, Фотінія, Фотина

Цікаве про ім'я Світлана:Є версія, виходячи з якої ім'я Світлана могло бути придумано поетом Востоковим. Хоча за іншою версією і зовсім воно було придумано А. С. Пушкіним.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Світлана обіцяє званої так дівчинці досить велика кількість позитивних якостей характеру, серед яких доброта, чуйність, безкорисливість, ніжність, турбота і схильність до самопожертви, доброзичливість, щедрість, чесність, справедливість, поступливість і поступливість.

Але є і негативні риси, що суперечать, також належать більшості дівчат на ім'я Світу. Це розважливість, мстивість, самозакоханість, егоїзм, вимогливість і несприйнятливість до критики. Ще один недолік – залежність від настрою, який є занадто мінливим і непередбачуваним. Хоча здебільшого Свєти, це дівчата швидше нейтральні, навіть не волають до уваги з боку оточуючих людей.

Переваги та позитивні риси:приязність та комунікабельність, готовність допомагати всім навколо безоплатно безкорисливо, здатність адаптуватися до подій навколо. А ще Світлани в своїй більшості дуже працьовиті дівчата, та ще й з хорошим уявою.

Світлана погано відноситься долюдям яскравим і самовпевненим, ненавидить брехунів і брехунів, зневажає ледарів і користуються чужими слабкостями людей. А ще Світу ніколи не буде спілкуватися з людиною, в якому по тій або іншій причині не впевнена.

Характер імені Світлана

Характер імені Світлана такий, що дарує Світі непросте майбутнє, до того ж незалежно від того, під яким знаком зодіаку вона народилася, і в рік якої тварини з'явилася на світло. Характер цієї дівчинки важко передбачити, особливо коли мова заходить про дорослої дівчини, і тим не менш, є все ж моменти, що підтверджуються в кожному випадку без винятку. Наприклад, це такі риси як настирливість, наполегливість, ідеалістичність, доброзичливість, уважність, справедливість, готовність допомагати всім навколо і нездатність обманювати. Характер дівчини з ім'ям Світлана непростий, але позитивний по всіх параметрах. Характер, з усіма своїми достоїнствами, здатний зачарувати будь-якої людини, що не дивно, але знову ж таки, все це лише теорія ...

Характер імечко, це теоретичний параметр, і багато в чому він залежить від додаткових чинників. В даному ж конкретному випадку характер новонародженої Свєти може залежати, як від покровителів самої назви, так і від пори року, в яке народилася названа таким чином малятко ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки, для якої батьки вирішили вибрати ім'я Світлана, переповнене рухом, енергією і іграми. Значення цього ймення обіцяє носительці енергійність, активність, рухливість, оптимістичний настрій, вигадливість і весела вдача, з такою не засумуєш. Але при цьому і неприємностей чекати не варто, бо це особа, з раннього дитинства ретельно продумувати кожен свій крок. Прокази, баловство, дієвість, вічний рух – Світлана по своїй суті невгамовна і вічно в справі, з нею не буває нудно, і за це-то її і люблять однолітки. При цьому значимість не обіцяє характеру цієї дівчинки лідерських якостей, вона не організатор по натурі, не лідер, але завжди в центрі уваги оточуючих її діточок і дорослих людей.

Чи не захоплюватися нею просто неможливо, вона завжди приковує увагу всіх до своєї персони. Ще й талановита – значення обдаровує названу ім'ям Світлана дитину непростим складом розуму, вона розумна і талановита, всього швидко вчиться і все схоплює на льоту. Батькам же доведеться похвилюватися, особливо в дитинстві Свєти, бо вона, незважаючи на свою обережність і розважливість, може здійснювати багато помилок і помилкових дій, що природно може привести до небажаних наслідків. Хоча знову ж таки, все залежить ще й від виховання, і навіть від відносин з батьками ...

Підліток

Світлана, досягла підліткового етапу, це дуже непередбачуваний людина. Значимість імечко характеру дівчинки, названої таким чином, може подарувати, або риси справжнісінькою непосиди, або риси спокійною і прихованої дівчата. Випадків багато, і всі різняться, так що сказати точно, якою вона виявиться у віці підлітка, досить складно. Проте, якщо говорити про більшість випадків, то можна стверджувати, що Світлана, над якою протегує значимість цього ймення, швидка, активна, енергійна, вигадлива, балувана, рухлива і непосидючість. У такий вічно купу планів і задумів, не сидить на місці, вічно в пошуках пригод, побачити її сидить спокійно на місці практично нереально. Саме тому-то у неї і погані відносини з викладачами.

Що ж стосується навчання, то тут теж не все так просто, як хотілося б – вона відмінно справляється з вивченням гуманітарних предметів, легко вникає в будь-яку тему і може впоратися з будь-яким завданням, але їй не вистачає посидючості і концентрації, з-за чого з точними науками є неймовірні проблеми. З однокласниками ж все відмінно – Світлана, якщо буде потрібно, дасть списати домашнє завдання, підкаже по темі і навіть допоможе розібратися в складному питанні, у цієї дівчинки позитивна натура, з якою просто не можна не змиритися. Проблеми можуть виникати у відносинах з матір'ю і батьком – занадто рано намагається стати самостійною, що може привести до розбіжностей з батьком і мамою.

Доросла жінка

У подорослішала дівчинки, над якою протегує значення імені Світлана, має бути багато друзів і однодумців, але далеко не всі вони такі, якими мають бути друзі. Вона идеалистична по натурі, у всіх намагається бачити тільки хороше, тільки добро і хороші риси, не бажає бачити недоліків, що і призводить до частих розчарувань. Зрештою Світлана закриється від нових людей і буде відкриватися тільки в колі людей, перевірених часом. Значення дарує Світі простий і старанний характер, її внутрішній світ переповнений фантазіями і мріями, але ось прижитися в реальності її внутрішнього світу дуже складно.

Зате вона сама по собі життєрадісний, добродушний, доброзичливий, добропорядний, уважний, турботливий, красномовний, безпринципна людина – з такою жінкою можна дружити, спілкуватися, і будувати відносини, поганого в ній практично немає. Єдина велика проблема дівчата, на яку впливає значущості іменоформи Світлана, це довірливість – всім довіряє, без винятку, багато помиляється, ображається, йде в депресію, але потім знову повертається до колишнього життя, не вчиться на своїх помилках. Їй потрібен супутник, захисник, чоловік, здатний стати її захисної аурою перед зрадниками і корисливими людьми ...

Доля імені Світлана

Що ж стосується такого параметра як доля імені, так тут все складно. Доля імені Світлана багато в чому дуже непередбачувана, і все через характер, описуються вище. Проте, можна відзначити, що в більшості випадків, коли мова йде про названих іменем Світлана, доля в стосунках з представниками протилежної статі, в любові і шлюбі, передбачає все-таки оптимістичний сценарій ...

Це стосується і популярності у чоловіків, і взаємин з ними, і становлення справжньою жінкою, і навіть становлення матір'ю. Доля передбачає, що у названої найменуванням Світлана дамочки завжди буде багато шанувальників, але вибір їй дасться дуже важко, бо вона, дорослішаючи, стає недовірливою, що породжує масу проблем у плані закладу нових знайомств і побудови любові.

З іншого ж боку, доля занадто непередбачувана і багато в чому залежить від купи різних параметрів і факторів, як від найпростіших, так і від астрологічних. Наприклад, доля може залежати від виховання, від пори року, від року, від вплив планети-покровителя, і навіть від стихії.

Любов і шлюб для імені Світлана

Важко насправді сказати, якою буде Світлана дружиною, грунтуючись лише на даний, що характеризують саме ім'я Свєта. Хоча дещо можна сказати. Наприклад, можна з упевненістю на сто відсотків заявити про те, що поганий, невірної або занадто мінливою і брехливі дружиною Світлана не буде. Вона буде повною протилежністю: вірною, відданою своєму чоловікові і сім'ї в цілому, турботливою, уважною, чесної, поступливою і поступливою. Правда, для того, щоб вона такою стала в шлюбі, їй потрібно обзавестися чоловіком-лідером – хлюпик і м'якотілих чоловік їй точно не підійде.

До речі, вийти заміж Світлана може ще задовго до досягнення зрілості. Але як би там не було, а навіть ранній шлюб може в її випадку виявитися дуже вдалим. А все лише тому, що вона спочатку буквально створена для того, щоб стати зразковою дружиною і улюбленою жінкою. Вона не буде берегти свою незалежність і свободу, які не опиратиметься почуттям і любові. Правда, є одне «але» — її легко обдурити і обвести навколо пальця, і якщо таке трапиться в стосунках з чоловіком, то пробачити їй його буде дуже нелегко. Світло не мстиві, але не вміють прощати.

Зате, якщо чоловік буде поважати Світла, буде плекати її і любити, то для такого вона стане такою дружиною, про яку багато чоловіків лише мріють. Звичайно, вона ніколи не стане яскравою дівчиною з зухвалою поведінкою, але зате вона буде жінкою, в якої її чоловікові ніколи не доведеться сумніватися.

Світлана як Мати

Сказати, який матір'ю стане жінка, названа тим чи іншим ім'ям, ще складніше. І тим не менше, у випадку зі Світланою все більш-менш зрозуміло. І більш того, в разі жінок на ім'я Світла і зовсім можна затвердити зі стовідсотковою впевненістю, що про поганий матері тут не може бути й мови. Така жінка ніколи не стане поганою мамою, і своїм дітям, як і коханому чоловікові, вона присвятить всю себе без залишку. Їй не будуть потрібні, ні свобода, ні незалежність – їх вона покладе на вівтар шлюбу ще на самому початку, відразу після весілля.

Світлана буде ставитися по ідеї однаково і до хлопчика (сина), і до дівчинки ( дочки). Вона буде плекати їх однаково, незалежно від того, хто з них буде первістком. Вона буде доглядати за ними, приділяти їм максимум своєї уваги, подарує їм всю себе цілком і повністю. Але є і одне «але» — Світлана може за своєю любов'ю навіть і не помітити поганого у своїй дитині, якщо воно раптом з'явиться, і це в свою чергу може вплинути на всю його долю в цілому.

Що стосується виховання і розвитку дитини, що одного, що відразу двох, так їм вона теж буде приділяти максимум уваги. Але жодного важливого і відповідального рішення самостійно вона ніколи не прийме – у всьому вона чекатиме схвалення від свого чоловіка, тата дітей. І більш того, так буде навіть в разі, якщо з якоїсь причини вона з дітьми буде жити окремо від і батька.

Сумісність Світлана c чоловічими іменами

Виявляється, ідеальна сумісність в плані пристрасті і почуттів у Світлани з Якимом, Ісааком, Остапом, Спартаком, Юлієм, Тарасом і Пантелеем.

Міцний, щасливий і довговічний шлюб вдасться побудувати тільки з Авраамом, Олексієм, Тимофієм, Ельдаром, Максимом, Павлом і Фомою.

А з такими як Герман, Іраклій, Сава, Степан і Денис, і зовсім не варто намагатися будувати відносини.

Взаємовідносини дівчата з ім'ям Світлана з представниками чоловічої половини людства, це окрема і досить складна тема. Найчастіше, Свєти не користуються великою популярністю у чоловіків, але при цьому не бувають і самотні. Приватне життя складається дуже складно, і все через особисту боязнь, яку Світлана проявляє щодо чоловіків. Значення обіцяє боязкість перед зрадою, невірністю, і обманом, а це відповідно позначається на самих відносинах ...

Число імені Світлана

Число імені Світлана по нумерології – 6. і варто відразу сказати про те, що дійсно символ числа «6» якраз-таки і відображає суть імені Світлана і його носії. Адже практично в більшості випадків люди, заступництво числом 6, це романтики, замріяні люди, красиві душею і прекрасні тілом особистості, чарують своєю поведінкою і діями. А світло якраз самим ім'ям сулітся те ж саме.

Як і всі заступництво числом 6 люди, Світлани теж мрійливі і романтичні, вічно витають у хмарах і живуть у своєму світі. Притому, все це в них з легкістю уживається з розсудливістю, неквапливістю, здатністю досягати поставлених цілей і готовністю йти на жертви заради власного щастя і щастя всіх близьких людей.

Люди-шістки прямолінійні, чесні, справедливі, надходять тільки так, як наказує совість, ніколи не йдуть на обман або користь, і намагаються жити так, щоб до них ні у кого не було претензій. Свєти же в своїй більшості якраз такими і є. Вони повільні, здаються трохи відчуженими, але при цьому спокійні, розважливі, правильні, справедливі і постійні.

Формула обчислення числа імені Світлана:С (1) + В (3) + Е (6) + Т (2) + Л (4) + А (1) + Н (6) + А (1) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Світлана

  • Камінь-талісман – Гірський кришталь і Яшма.
  • Планета-покровитель – Нептун і Меркурій.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Світлана – Заєць.
  • Рослинний символ – Береза.
  • Кращий зодіак – Водолій.
  • Число Світлани – 6.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Зима.
  • Рік — Кролик.

Відомі люди з іменем Світлана

Світлана Крючкова (актриса театру і кіно)

Світлана Савицька (радянський космонавт)

Світлана Світлична (російська актриса)

Світлана Жильцова (російський диктор ТБ)

Світлана Хоркіна (російська гімнастка)

Світлана Сурганова (музикант, поет і композитор)

Світлана Степченко (відома альтисткою)

Світлана Журова (російська ковзанярка)

Світлана Немоляєва (народна артистка РРФСР)

Світлана Тома (заслужена артистка Молдавської РСР )

іменини дні і святі покровителі імені Світлана

Преподобна Світлана Палестинська

лютий 28

Мучениця Фотина (Світлана) Самарянина, Римська

квітень 2

Мучениця Світлана

листопад 16