Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаГордій
2642 Oracle

Гордій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Гордій за походженням давньогрецьке. Утворено від чоловічого імені «Гордий», значення якого звучить як «цар» або «повелитель». За доданню, так звали селянина, якого з волі бога Зевса обрали царем Фрігії. За другою ж версією це ім'я може мати слов'янське коріння і трактуватися як «гордий» або «гордій».

До речі, чоловіче ім'я Гордій сьогодні не користується такою популярністю, який могло похвалитися в роки існування Радянського Союзу. Але зате вона обіцяє носіям багато потрібних і важливих характеристик, а ще, хорошу сумісність з багатьма жіночими іменами, як з сучасними, так і з більш рідкісними і застарілими …

Ім'я Гордій: значення і характеристика
Походження імені Гордійдавньогрецьке
В корені«Гордий»
Буквальна трактування«повелитель» або «цар»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Гордій Каппадокійський

Популярність:У рейтингу чоловічих українських імен Гордій займає зазвичай 73-35 позиції. Доводиться на 2-4 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Гордя, Гордик

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Гордій:є легенда про возі Гордія, яку він прив'язав незвичайним вузлом біля храму божества – ніхто не міг її розв'язати, і тільки через багато років її відрубав Олександр Македонський.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Гордій за головною версією володіє сильним впливом на долю названого їм немовляти, і в майбутньому обіцяє йому багато унікальних якостей. Більшість же астрологів схиляється до думки, що воно наділяє дієвістю, гордістю, самолюбством, працьовитістю, дружелюбністю, енергійністю, цілеспрямованістю й наполегливістю. Також, це носію цього імені може бути властиво така якість як рішучість, що в свою чергу добре позначається на характері і не тільки ...

Правда, все вищеназване проявляється на одночасно, а поступово, у міру дорослішання чоловіка і його переходу на інші вікові етапи ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Гордєєв без винятку полягає в їх цілеспрямованості. Саме завдяки їй вони завжди досягають поставлених цілей і процвітають в будь-якій справі. Плюс ще й працьовитість, і напористість ...

Гордій погано відноситься долюдям, які кидають слова на вітер і не тримають своїх обіцянок, які весь час уникають відповідальності і все життя живуть, покладаючись на чужу допомогу.

характер імені Гордій

Важко сказати точно, яким буде характер людини, названого тим чи іншим ім'ям, орієнтуючись лише на значення цього імені і його енергетику. Але якщо вже й говорити, тим більше про носіях імені Гордій, то варто насамперед відзначити цілеспрямованість і працелюбність, риси характеру, притаманні всім носіям цього ймення без винятку. Саме ці риси і граю дуже важливі роль в житті Гордєєв, і саме вони-то і відповідають за успіх і процвітання ...

Також можна сказати і про те, що пишається в своїй більшості дуже чутливі і емоційні чоловіки, незважаючи на те, що старанно приховують ці свої якості від оточуючих їх людей. Варто такому чоловікові лише натякнути на романтику, високі почуття або щось в цьому роді, як тут же надійде якась агресивна дія. Та й до несправедливості, горя і чиєїсь біди такий чоловік теж буде відчувати певні почуття. Саме тому-то пишатися зазвичай і не можуть пройти повз людину, яка потребує допомоги, і допомагають усім навколо.

А ще Гордєєв властиво бути вірними і відданими друзями. Ці чоловіки, якщо називають когось другом, то стають відданим цій людині до останнього подиху. Мати такого друга під рукою, це велике щастя. Він ніколи не залишить в біді, не зрадить, не обдурить, і не проявить корисливості в стосунках.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві це ім'я новонародженому хлопчику дарує такі характеристики як наполегливість, самодостатність, весела вдача, уяву, розвинена фантазія, бажання бути лідером, товариськість і доброзичливість. Але є і мінуси, наприклад, баловство, від якого позбутися не вдасться навіть батькам і навіть при грубому вихованні.

Зате Гордій дієвий і дуже веселий, завжди оточений увагою, не страждає від самотності і вічно перебуває в центрі уваги . Балується, веселиться, являє собою заводилу, від якого можуть виникати суцільні проблеми.

У відносинах з батьками є негаразди – з одного боку, готовий їх слухатися і почитати, але з іншого, все одно завжди діє на власний розсуд, чим і підводить маму з татом.

Зате з однолітками в більшості випадків в хороших відносинах, правда, надмірна довірливість іноді позначається в негативної забарвленням – його довірливістю багато хто користується, і саме вона стає причиною того, що в його оточенні багато недоброзичливців, корисливих і нечесних дітей. Але в майбутньому все зміниться ...

Підліток

Підлітковий вік і значимість імені перетворять цього балуваних і непосиду в відповідального і надійного хлопця, і все завдяки впливу астрологічних символів, в тому числі планети-покровителя. Уже в цьому непростому віці в ньому починає правити чесність і справедливість. Ніколи не бреше і не обманює – вважає, що брехня прийнятна тільки негідним хорошого людям. Легко визнає власні помилки, ні в якому разі не користується нічиїми слабкостями, готовий в будь-який момент визнати свою слабкість.

В навчанні все відмінно – ніколи не здається, побачивши перешкод, з легкістю береться навіть за найскладніші завдання, що і поважають в ньому викладачі, відповідальність не дозволяє йому прийти в школу з невиконаними уроками. За своєю суттю, то хороший учень, гордість учителів, але це викликає заздрість і презирство у однокласників. Хоча він легко справляється з цим – неповага однолітків і їх зневажливу ставлення перекриваються безотказностью, готовністю в будь-який момент прийти на допомогу.

Батькам не доведеться червоніти на батьківських зборах, однак, у позашкільній його життя потрібно буде приймати участь, бо на відміну від шкільного життя, звичайне його буття, позашкільний, принесе чимало бід. Пустощі і бажання бути першим, лідерство, непосидючість і неготовність жити за правилами – це обриси його другої половини особистості, тієї, що виривається на свободу в позаурочний час.

Дорослий чоловік

Дорослий Гордя, це і зовсім інша людина. Вплив покровительствующей стихії і каменю-талісмана перетворять його в кінцевому підсумку в зразкового кавалера, чоловіка, батька і людини. Такий надходить тільки відповідно до моральними принципами, ніколи не йде на брехню або користь, не дає волі заздрості або ліні, не дозволяє собі брехати. Єдиний мінус полягає в надто яскраво вираженою прямолінійності – може своєю прямотою образити співрозмовника. Але не може собі дозволити приховати власну думку. Оточення, це виключно перевірені роками люди, ті, кому може довіряти. Зради такої не пробачить, а справжньому одному завжди допоможе.

Іншими словами, значення імені може надати на Гордія нереально сильний вплив і перетворити його в унікального за своєю суттю людини. А плюс до всього, воно додає і ще один важливий фактор – дарує йому бажання знайти чисту і щиру любов, і одночасне небажання вести велелюбний спосіб життя. Жінка, з якою він будує відносини, це звичайна та, з якою він бажає прожити все життя і створити сім'ю.

Доля імені Гордій

Доля імені Гордій в плані відносин з представницями протилежної статі, любові і особистому житті в цілому, дуже непроста і непередбачувана. З одного боку, пишатися в своїй більшості є дуже ввічливими і уважними кавалерами, але з іншого, зацікавити собою такого чоловіка зможе далеко не кожна жінка на світі. Дуже важко залучити його увагу, особливо, якщо відносини з жінкою і любов стоять не варті для нього в пріоритетах. Але ж так часто і виходить ...

Але можна відзначити, що зазвичай носії цього імені, ще будучи підлітками починають використовувати попитом у дівчат. Причина багато в чому: рішучість, сміливість, красномовність, чуттєвість, уміння бути романтичним і чутливим, готовність показувати почуття вчинками і діями, а не лише говорити про них. І взагалі, гордо перспективні – але ж перспективні чоловіки цікавлять всіх жінок без винятку, чи не так?

Що ж до пошуку другої половинки, так швидше за все Гордій буде шукати її дуже довго, і весь час буде помилятися. Він в кожній другій своїй пасії буде бачити ідеал, і потім буде розчаровуватися при появі перших ознак відхилення цього ідеалу від реальності. Але зате справжню любов Гордія відразу ж видно – він буде відповідну його вимогам і побажанням жінку пестити і леліяти усіма можливими способами, вона буде себе почувати поруч з ним справжньою королевою.

Любов і шлюб для імені Гордій

Гордій — це вихований і привабливий чоловік, який неодмінно привертає увагу жіночої статі. Він — дуже галантний, умілий, оригінальний і наполегливий кавалер. Він безсумнівно завоює серце вподобаної дівчини, навіть самої неприступною. За вдачею Гордій, це однолюб, тому улюблену він шукає одну і на все життя. Гордій дуже поступливий, спокійний і поступливий, тому мудра і вольова жінка зможе стати негласним лідером в сім'ї.

Гордій — це яскравий приклад старанного сім'янина, що ставить кохану дружину і діточок виключно на перше, найважливіше в житті, місце. Гордій настільки відданий своїй любові, що йому навіть в голову не прийде змінити. Його вірність безмежна, а дружина для нього — ідеал жінки, його натхнення і муза. Ще одним привабливим якістю Гордія є його щедрість. Він здатний дивувати свою кохану дорогими подарунками і сюрпризами, роблячи все це від чистого серця.

Якщо його дружина зуміє створити для Горді затишну та комфортну обстановку будинку, забезпечить спокійну, сприятливу для відпочинку атмосферу, то на роботі він зможе гори перевернути і побудувати дуже хорошу кар'єру. Гроші для Горді не так вже й важливі, але він буде відчувати себе главою сім'ї, тільки буде гідно її утримувати. Також для Гордія вкрай важливо бути впевненим в тому, що дружина щаслива поруч з ним так само, як і він з нею.

Гордій як батько

Кожна людина індивідуальна, а у більшості людей поняття « добре » і « погано » також мають своє власне значення і сенс. Настільки різне ставлення людей і до питання материнства чи батьківства. Не можна стовідсотково передбачити, яким батьком стане людина з тим чи іншим ім'ям. Однак, позначивши головні риси характеру Гордія можна все ж припустити, що поганим батьком він точно не стане.

Як високоморальна і принципова людина, Гордій серйозно ставиться до питання батьківства. Він — справжнє джерело любові і турботи, душевного тепла і ніжності. Він так сильно любить свою обраницю, що і дітей, звичайно, буде любити не менше. Для нього важливо брати активну участь в їх житті з самого народження. Діти будуть отримувати стільки батьківської любові і ніжності, турботи, уваги і участі в їхніх долях, що вони неодмінно будуть пишатися своїм татом, коли трохи підростуть. Досить часто він балує дітвору, наприклад, новими іграшками.

Гордя – це щирою доброти людина, проте в процесі виховання чад він також бере активну участь, нерідко проявляючи вимогливість і строгість, там де це потрібно. Він активно підтримує творчі таланти та захоплення. Також він підтримує дітей в будь-яких складних ситуаціях, адже вони йому довіряють навіть більше, ніж мамі. Своєю поведінкою він показує дітям приклад того, як можна побудувати щасливе сімейне життя.

Сумісність Гордій c жіночими іменами

Дослідники прийшли до висновку, що найкращою у імені Гордій є сумісність з такими жіночими іменами як Алевтина, Ельвіра, Тетяна, Сусанна, Ізабелла і Камілла. На їхню думку, з жінками, названими при народженні таким чином, у Горді є всі шанси на побудову реально міцних, серйозних, і довговічних відносин.

В союзі з Катериною, Софією, Елеонорою і Капітоліна, теж є всі шанси на створення реально щасливого шлюбу, але також є і шанс, що вже через деякий час взаєморозуміння, любов і пристрасть зміняться ревнощами, відсутністю поваги і бажанням розлучитися.

Ну а з Ельзою, Броніславою і Владиславою, і зовсім, стовідсотково не варто будувати відносини, бо крах їх буде різким. Швидким, раптовим і болючим. Хоча, знову ж таки. На все воля випадку і долі.

Що до взаємин з представницями протилежної статі в цілому, так тут все досить-таки просто. З одного боку, носії цього імені шанобливо ставляться до жінок і поважають їх думку, але з іншого, привернути його увагу зможе далеко не кожна жінка. Такі не люблять занадто зухвалих, настирливих і наполегливих жінок.

Число імені Гордій

Число імені Гордій по нумерології — 6. Шестірок можна вважати рабами кохання, оскільки вони занадто залежні від почуттів, які вони відчувають. Вони живуть пристрастю, емоціями і відчуттям любові. Нерідко їх особисте життя безпосередньо пов'язана з їх професійною діяльністю. Для них використовувати свої зовнішні дані для кар'єрного зростання звична справа. Однак в роботі вони старанні, розумні, розважливі і успішні.

Романтики і мрійники по натурі, деякі шістки в ранній молодості дуже непостійні в особистих відносинах і часто змінюють своїх супутників. Однак з часом вони дозрівають для створення міцних і серйозних відносин, в яких стають порядними, надійними сім'янинами і турботливими батьками. Вони цінують домашній затишок, на них можна покластися і не боятися їм довіряти.

Підопічні числа 6 — відкриті, чесні, безкорисливі люди, які вміють співпереживати і допомагати оточуючим. Вони настільки прямолінійні, що просто не здатні обманювати і хитрувати. Шістки ретельно стежать за своїм зовнішнім виглядом, захоплюються модою. Як правило, вони схильні до марнотратства, а в окремих випадках можуть проявити свою приховану сторону характеру — мстивість і злопам'ятність.

Формула обчислення числа імені Гордій:Г (4) + О (7) + Р (9) + Д (5) + Е (6) + Й (2) = 33 = 3 + 3 = 6

Астрологічна символіка імені Гордій

  • Камінь-талісман – Гранат.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Гордій – Джміль.
  • Рослинний символ – Гвоздика.
  • Кращий зодіак – Козеріг.
  • Число Гордія – 6.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Гордій

Гордій – легендарний засновник Фрігійського царства

Гордій Левченко – військово-морський діяч, адмірал

Гордій Саблуков – сходознавець

Гордиан III, Марк Антоній Гордиан Пій – римський імператор

іменини дні і святі покровителі імені Гордій

Мученик Гордій Каппадокійський

січень 3, сiчень 16

Мученик Горгій ( Гордій) Єгипетський

червень 5, червень 18