Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаМарта
2162 Oracle

Марта: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Березня по походженню давньоєврейське. Значення одеського форуму звучить як «пані» або «господиня».

До речі, жіноче ім'я березня сьогодні не користується великою популярністю в країнах СНД, але в Європі залишається одним з найпопулярніших. Має хорошу значимістю і сумісністю з іншими іменами, має дуже сильну енергетику, і взагалі, завдяки своїй рідкості завжди привертає до себе увагу.

Ім'я Марта: Значення і характеристика
Походження ім'я Мартадавньоєврейське
В коренієврейське ім'я Марфа
Буквальна трактування«пані»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У рейтингу популярних імен ім'я Марта не входить в сотню найпопулярніших і доводиться за статистикою на сьогоднішній день не більше, ніж на 1 дівчинку з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Марточка, Марочка, Мара

Сучасні англійські аналоги:Мархва, Марті, Мартті

Цікаве про ім'я Марта:Незважаючи на те, що за головною версією ім'я березня пов'язано з ім'ям Марфа, в реальності мало хто враховує цей зв'язок, і більш того, стверджується, що у цих імен різні енергетики.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення ім'я Марта обіцяє новонародженої багато характеристик. Вважається, що воно наділяє носій цікавим, але непростим характером. Така дитина буде з дитинства волелюбним, незалежним, емоційним, егоїстичним. А що не менш важливо, звичайно Марти, це жінки, які потребують до себе занадто багато уваги.

Зате березня цілеспрямований, настирливо рухається до поставленої мети, вирішує завдання на ходу і ніколи не здається.

З іншого боку березня, це трохи холодна і суха жінка, ділова, тактовна, продумана, розважлива, напориста, вперта, прямолінійна, смілива і відповідальна. Вона готова взяти на себе всі турботи і завдання, володарка холодного розуму.

Переваги та позитивні риси:розважлива, не боїться випробувань, намагається всього домагатися своїми силами і без допомоги інших людей, ніколи не надходить погано по відношенню до людей і намагається бути максимально справедливою. А ще до достоїнств можна віднести цілеспрямованість і активність.

Марта погано відноситься долюдям потайним, надто незалежним і волелюбним, не дружить з тими, в кого є хоч крапля користі, уникає спілкування з хитрими і брехливими людьми, і не любить зациклених на грошах.

 

Характер ім'я Марта

Характер ім'я Марта такий, що обіцяє натурі дівчинки, названої цим імечко, безліч цікавих характеристик, відмінно уживаються разом і не призводять до внутрішніх конфліктів. Так, звичайно характер наділяється такими рисами як доброта, добродушність, добропорядність, чесність і справедливість, товариськість і комунікабельність, працьовитість і цілеспрямованість, старанність і обов'язковість, старанність і норовливість. Це фантазерка з хорошим уявою, її характер не дозволяє їй мислити шаблонно, у цієї дівчинки на все є власна думка. З іншого ж боку є у неї і недоліки у вигляді таких характеристик як недовірливість, наївність, сором'язливість, сором'язливість, невпевненість в собі і нерішучість – саме її характер і стає тією причиною, по якій березня не може стати начальником, лідером, або просто людиною, до думки якого всі прислухаються. Її характер м'який і бесконфліктен, Марта рідко свариться з людьми, не часто конфліктує, але зате багато важить, і якщо прийняла якесь рішення, то вже ніколи від нього не відмовиться, навіть якщо в результаті і зрозуміє, що прийняла його, будучи на емоціях .

З іншого боку, не можна не враховувати той факт, що характер людини, в тому числі і дівчата, названої ім'ям Березня, залежить від безліч побічних факторів. Так, в даному випадку характер може видозмінюватися залежно від знака зодіаку, символу року народження, або навіть пори року ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки, для якої батьки вирішили при народженні вибрати жіноче ім'я березня, переповнене позитивом і оптимізмом. Значення цього іменоформи обдаровує такими рисами як розміреність, доброта, чесність, добродушність, спокій, слухняність, дієвість, планомірність, дружелюбність і справедливість. Марта не надто активна і енергійна, вважає за краще проводити час в колі родичів і намагається поменше проявляти активність. Неслухняності від неї не дочекаєшся, вона у всьому і завжди слухається батьків, але приклад бере з батька, ні з матері, як багато дівчаток, у всьому намагається бути схожою на нього, і найголовніше полягає в тому, що в дев'яноста відсотках випадків Березня як раз-таки в кінцевому підсумку і набирається характеристик від батька. Значення може подарувати характеру цієї дівчата безліч хороших якостей, але одне в ній залишається на всіх вікових етапах однаковим – вона планомірно і не бажає проявляти активність, завжди в тіні лідерів, не мріє про лідерство або підвищеної уваги до власної персони, і більш того, намагається всіляко уникати його.

Зате Березня, над якою протегує значення цього найменування, це зазвичай добра, ненав'язлива, оптимістична малятко, вічно що займається якимись справами, що знаходить собі купу цілей і в більшості випадків досягає їх з максимальною швидкістю. Єдине, чого їй не вистачає для повноцінної успішності, це рішучість ...

Підліток

Дівчинці підлітку, над якою протегує значення імені Березня, можуть бути в підлітковому етапі подаровані такі риси як самодостатність, принциповість, безкомпромісність, сором'язливість, наївність, сором'язливість, відданість, вірність, доброзичливість і життєрадісність, цілеспрямованість і працьовитість. Березня може при правильному дитячому вихованні стати дуже цілеспрямованої – в такому випадку вона завжди і скрізь буде досягати поставлених перед нею цілей. Але є і одне «але» — справа в тому, що їй в будь-якому випадку не буде вистачати рішучість і впевненості в собі, а це позначається на всіх без винятку, і на відносинах з однолітками, і на навчанні, і навіть на всій дорослому житті в цілому.

Зате значення цього ймення може зробити в кінцевому підсумку з цієї дівчинки людини, який впорається з будь-якою проблемою, а цього в будь-якому випадку варто захоплення. Березня ніколи не здається, до останнього намагається досягти бажаного результату, переконати її в чому-небудь, практично нереально. У навчанні ця риса їй дуже навіть допомагає – вона може вивчати, як точні, так і гуманітарні науки. Правда і тут не обійшлося без протиріччя – у цієї дівчини бажання вчитися проявляється тільки тоді, коли його породжує сам викладач, монотонне пояснення і нецікаве преподавательство може лише відштовхнути Марту від вивчення предмета.

Доросла жінка

Характеру дорослої дівчинки, вірніше вже жінки, заступництво значимістю ім'я Марта, звичайно даруються все ті ж якості. Вона все так само не впевнена в собі і нерішуча, насилу приймає серйозні і відповідальні рішення, боїться помилитися, але при цьому ніколи не здається, і це головне її гідність. Будь-яка справа, яке б їй не доручили, вона обов'язково доведе до кінця, виконає будь-що-будь, доб'ється результату, який їй потрібен. Настирливість, працьовитість, посидючість, спокій, планомірність, продуманість, наполегливість – ось те, чим вона може похвалитися, і то, за що її напевно будуть цінувати на роботі.

А ще вона дружелюбна і комунікабельна, легко йде на контакт з новими людьми, ніколи не відмовляється від нових знайомств, правда, трохи нудна і не любить веселих времяпровождений, через що більшу частину часу і проводити всі ж на самоті. У ній немає лідерських задатків, значення не обіцяє натурі якостей лідера, але при цьому наділяє її всім необхідним для становлення успішною людиною. Березня, соромлива і наївна, її просто обдурити, але таких людей вона поруч з собою не тримає. Сама ж по собі є відмінним другом і товаришем. Ніколи не зрадить близького, завжди каже правду дорогої людини, та й на користь ні в якому разі не піде. І взагалі, вона все домагається самостійно, власними зусиллями, і це при її то слабкий характер.

Доля ім'я Марта

доля імені, найскладніший і загадковий фактор з усіх, передбачити те, як складеться доля окремої людини, та ще й орієнтуючись лише на характеристику його іменоформи, практично неможливо. Проте, дослідники все ж домоглися якогось результат і в цьому питанні ...

Так, на думку більшості дослідників, доля іменованої ім'я Марта дівчата передбачає їй досить складну особисте життя. Недовірливість, головний недолік Марти, і вона заважає їй все життя будувати відносини. Доля Марти така, що обіцяє багато розставань і величезне число складних відносин – цій дівчині важко довіритися чоловікові, а ще вона ревнива, і це, як не крути, шкодить взаєминам з представниками чоловічої половини людства. Зате як мати і дружина Марта може виявитися ідеальною. Так, дослідники сходяться на думці, що долею Марти закладено бути самотньою, але якщо трапиться зворотне, то вона стане ідеальною дружиною, доброю турботливою мамою, і відмінною берегинею домашнього вогнища.

У той же час, не можна заперечувати і того факту, що доля багато в чому залежить від купи додаткових факторів, серед яких і зірки, і вплив енергетики планети-покровителя, і навіть виховання. Саме тому-то точно передбачити те, якою буде особисте життя кожної окремої Марти і нереально.

Любов і шлюб для ім'я Марта

Марта — дуже ефектна, чуттєва і приваблива жінка, але до протилежної статі відноситься досить обережно, а іноді й агресивно. Тривалий час вона відмовляється від серйозних відносин, не бажаючи змінювати своє життя, жертвувати своїми інтересами, і просто боячись обпектися.

Заміжжя для неї — це серйозний крок. Коли приходить час, зазвичай вже в зрілому віці, Марта намагається створити міцну і щасливу сім'ю. У чоловіки вона вибирає серйозного, надійного чоловіка, не позбавленого при цьому почуття гумору і романтизму. Вона – переконаний однолюб і буде зберігати вірність чоловікові, чекаючи того ж від нього. Вона дуже ревнива, тому всіх жінок з оточення чоловіка вона сприймає як суперниць.

Марта відмінна господиня, з любов'ю і старанням займається домашніми справами, створює затишок і комфорт в своєму сімейному гніздечку. Для неї важливо, щоб чоловік цінував і помічав її старання, хвалив, плекав і оточував її турботою. Її відданість родині та домашнім турботам заслуговують на повагу.

Марта як Мати

Діти в житті Марти з'являються вже в досить зрілому віці, тоді, коли вона відчуває свою готовність до материнства і вже більш серйозно ставиться до сімейного життя і шлюбу. Вона намагається стати турботливою і люблячою матір'ю. Плюс, вона ж звикла завжди і з усім справлятися самостійно, і тому допомоги у вихованні та догляді за дітьми не чекає ні від чоловіка, ні від бабусь.

Її не можна назвати надто м'якою і поступливою матір'ю, вона досить сувора до дітей, а свою ласку і любов проявляє дозовано. Вона не хоче, щоб діти сіли їй на шию і звісили ніжки. Але тут же вона намагається робити все для того, щоб діти не сумнівалися в її любові до них. Вони завжди смачно і вчасно нагодовані, доглянуті, акуратні і охайні.

До освіти своїх чад вона підходить з особливою серйозністю і ретельно стежить за їх успішністю, не шкодує грошей на репетиторів, і сама багато з ними займається. Спортивним розвитком в сім'ї займається більше чоловік, але вона також активно стежить за тим, щоб її діти росли здоровими і сильними.

Сумісність березня c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у ім'я Марта в любові з такими чоловічими іменами як Авраам, Адріан, Азарий, Омелян, Юхим, Гнат, Модест, Мойсей, Прохор і Рем. На думку астрологів, в союзі з чоловіком, названим одним з таких найменувань, ця жінка може стати по-справжньому щасливою.

З такими як Альфред, Варлаам, Гліб, Гордій, Роберт і Трохим, сумісність по гірше. але теж є. Шлюб тут довговічним не буде, але пристрасті і любові хоч відбавляй в таких відносинах. правда, рано чи пізно на шляху до щастя виникне ревнощі і відсутність взаєморозуміння.

Аполлон, Артур, Вілен, Дем'ян, Лука, Максиміліан — з такими варіаціями у Марти немає її і зовсім, а тому відносин краще не будувати їй з названими цими іменоформамі чоловіками.

Що ж стосується взаємовідносин з представниками протилежної статі, так тут все дуже непросто. Березні насилу даються відносини, вона в усякому своєму обранцеві бачить підступ, навіть тоді, коли його насправді немає. Недовірливість, боязливість, ревнивість, власництва – ось те, чим обдаровуваного натура цієї дівчинки, і чим наділяє в основному значення іменоформи Марта. І саме ці риси і заважають їй протягом всього її життя знайти те, про що мріє кожна жінка без винятку – любов, сім'я, діти. Втім, особисте життя може в кожному окремому випадку скластися і по-іншому – все залежить від виховання і безлічі астрологічних чинників ...

Число ім'я Марта

Число ім'я Марта з нумерології — 9. Дев'ятка, як вища просте число, обдаровує своїх підопічних цікавими і неоднозначними якостями. 9-ка обіцяє їм успіх і удачу по життю, що дозволяє їм досить просто домогтися матеріального благополуччя і високого становища в суспільстві. Серед них чимало видатних і відомих особистостей, адже до удачі додаються: чудове уяву, фантазія, гострий розум, тонка інтуїція і широкий кругозір. Крім того, у дев'яток вроджене почуття смаку і прекрасна здатність ловити все на льоту, а також цілеспрямованість, вимогливість, наполегливість і максималізм. Тож не дивно, що їм вдається досягти чудових результатів у професійній діяльності.

Підопічні 9-ки — це товариські, відкриті, чарівні і життєрадісні люди. Вони, мрійники і романтики, цінують чесність, щирість і довіра у відносинах. Вони досить пристрасні і влюбливі натури, почуття дуже швидко приходять і накривають їх з головою, але через таку самовіддачі любов може швидко перегоріти. Тільки романтика, сюрпризи, новизна відносин можуть продовжити їх почуття.

Дев'ятки користуються авторитетом серед друзів і колег, вони багатьом дають слушні поради і можуть підтримати і допомогти в скрутну хвилину. Вони цікавляться всім, що пов'язано з релігією, містикою. Вони обожнюють літературу і фільми про кохання, магії, містики релігії. Часом 9-ки можуть зануритися в світ своїх фантазій глибше, ніж можна і тоді їх близьким доводиться повертати їх в реальність. Крім того, навіть такі романтики іноді піддаються своїм негативним якостям: відсутність фінансової дисципліни, егоїзм, марнотратство і цинізм.

Формула обчислення числа ім'я Марта:М (5) + А (1 ) + Р (9) + Т (2) + А (1) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка ім'я Марта

  • Камінь-талісман – Яшма.
  • Планета-покровитель – Венера.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія ім'я Марта – Жайворонок.
  • Рослинний символ – Тюльпан.
  • Кращий зодіак – Стрілець.
  • Число Марти – 9.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди ім'я Марта

Марта Вікерс (американська актриса)

Марта Додд (публіцистка і радянська шпигунка)

Марта Грем (танцівниця)

Марта Мёдль (німецька оперна співачка)

Марта (естрадна російська співачка)

Марта Вашингтон (перша леді США)

Княгиня березня Бібеску (французька письменниця, громадський діяч Румунії)

Марта Аргерих (аргентинська піаністка)

Марта Хайер (номінантка на премію «Оскар »в 1959 році)

Марта Месарош (угорський кінорежисер)

іменини дні і святі покровителі ім'я Марта

імені березня немає в православних святцях, оскільки воно є католицьким, а не православним. Цим ім'ям не хрестять і іменини не відзначають. Православна церква при хрещенні нарікає дівчинку православним ім'ям Марфа.

Мучениця Азіатський мученик

19 лютого

Щомісяця Martyr Marta Kovrov

16 березня

hely marfa vfanskaya

3 травня

Мученик Перський мученик

22 червня

Священна Марта Антіоч

17 липня

Сент-Каппадокіан

14 вересня