Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЄвдоким
520 Oracle

Євдоким: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Євдоким за походженням візантійське. Від нього ж сталося і багато інших імен, наприклад, Авдокім. У середньовіччі це ім'я вважалося навіть загальноприйнятим календарним ім'ям, і їм нарікали хлопчиком, що народжувалися виключно 13 серпня. Утворено від грецького слова «εὐδόκιμος», що перекладається як «славний».

Ім'я Євдоким в порівнянні зі своєю первинною формою було багаторазово видозмінено і тільки в нинішньому вигляді набуло популярності, і то, за часів існування СРСР. Зате по доданню, воно має дуже сильну енергетику і хорошу сумісність …

Ім'я Євдоким: Значення і характеристика
Походження імені Євдокимдавньогрецьке
В коренігрецьке слово «εὐδόκιμος»
Буквальна трактування«славний»
Ангел хранитель і покровитель імені:Праведний Євдоким Каппадокіянін

Популярність:Євдоким віднесено до категорії найрідкісніших, втрачених імен. Статистика по ньому давно не ведеться.

Розмовні варіанти:Чи не є

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Євдоким:ім'я Євдоким ніколи не було особливо популярним на Русі, але за радянських часів стало користуватися попитом.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Євдоким таїть в багато загадок, мабуть із-за приналежності до грецької культури, переповненій міфами, легендами та історіями. Але що стосується названого так дитини, так йому, по доданню і виходячи з думки астрологів, сулятся такі риси характеру як терплячість, стриманість, серйозність, практичність, відповідальність, сприйнятливість і чуттєвість.

Правда, все вищеназване проявляється не всі разом і в маленькій дитині, а поступово, у міру дорослішання і в залежності від астрологічних символів – знака зодіаку, року за китайським гороскопом, і інших ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Євдоким полягає в їх здатності тримати емоції під контролем навіть в самих патових ситуаціях. Ці чоловіки завжди мислять тверезо і розсудливо, не покладаючись на емоції і настрій.

Євдоким погано відноситься долюдям надто емоційним і агресивним. А ще носії чоловічого імені Євдоким ненавидять людей, які нічого не роблять для того, щоб домогтися поставленої мети.

Характер імені Євдоким

Характер загадкового російського чоловічого імені для хлопчиків Євдоким наділяє свого щасливого володаря досить незвичайними характеристиками: стриманість, терплячість, чуттєвість, серйозність, відповідальність і сприйнятливість. Також для нього, особливо в дитинстві, характерні: небалакучість, замкнутість, врівноваженість, скритність, недовірливість, боязливість і беземоційність.

Дитинство і юність — це найважчі відрізки в життя Євдокима, стосовно дружнього спілкування. Спочатку у нього просто не виходить знайти спільну мову з однолітками. Батьки повинні допомогти йому навчитися спілкуванню з дітьми, виховати в ньому красномовство і товариськості. Однак і в подальшому його спробам завести друзів заважає його недовірливість. Дорослий же Євдоким – вже впевнений в собі людина з досить великим числом товаришів.

Євдоким дуже любить що-небудь майструвати. Кажуть, що у нього руки майстра. Крім того, у нього чудове уяву. Ручна праця – його коник, він може стати ковалем, столяром, гончарем або займатися різьбленням по дереву. Йому по плечу робота в команді, наприклад, на якусь посаду в офісі. У Євдокима в ставленні до роботи присутні такі якості, як старанність, працьовитість, акуратність і пунктуальність. Впоравшись зі своїм обов'язками, він може допомогти і колегам. Правда ті можуть почати використовувати його доброту з користю.

Раннє дитинство

В ранньому віці найбільш сильний вплив на характер Євдокима надає саме значення імені Євдоким. Замкнутість, неговіркий, скритність, врівноваженість, боязкість, недовірливість і беземоційність – ці якості проявляються в малюка досить сильно.

Він не ладить із однолітками, намагається триматися поблизу родичів і у всіх діях чекає схвалення матері або батька. Сприйнятливість проявляється тільки в відношенні сім'ї – будь-які сварки або розбіжності в сімейному колі позначаються на настрої і звички.

Він слухається матір і батька, ніколи не свариться, не сперечається, будь-які покарання сприймає як належне, але батькам варто звернути увагу не на це, а на його нездатність заводити друзів. Важливо розвинути в ньому товариськість і красномовність, інакше в майбутньому можуть виникнути великі проблеми у вигляді закомплексованості. Зате є один великий плюс – працьовитий і наполегливий, будь-яку справу доробляє до кінця.

Старанність теж виражається досить яскраво – якщо за щось береться, то намагається закінчити розпочате будь-якими шляхами. Обожнює пізнавати непізнане, любить загадки, не може жити без руху – стоїть розкрити його творчий потенціал, особливо це стосується малювання. У майбутньому ж, в залежності від виховання, може частково або повністю позбутися від замкнутості.

Підліток

Підлітковий етап принесе не менше проблем, але вже не батькам, а самому Євдокиму, вина за що лежить безпосередньо на покровительствующей стихії. Вся проблема полягає в його невмінні знаходити спільну мову з дітьми – він легко спілкується на будь-які теми, підтримає будь-яку розмову і з легкістю завоює довіру, але ніяк не вчиться довіряти, що призводить до недовіри і з боку однолітків.

А ще з цього приводу можуть виникати перепалки з однокласниками, адже всі хочуть, щоб з ними ділилися переживаннями і почуттями. Зате успішність з основних предметів просто відмінна, через що з ним і намагаються дружити, особливо у навчанні за шкільною програмою учні. Викладачі цінують його як учня, але не більше того – багатьом не подобається його замкнутість.

А ще є неймовірні проблеми зі слабкою половиною школи – уникає спілкування з дівчатками, боїться їх, надто не впевнений в собі.

Дорослий чоловік

Доросле життя у такого зазвичай куди простіше – він навчиться спілкуватися і довіряти, з'явиться комунікабельність і ерудиція, пропаде зайва наївність. Начальником, звичайно, йому не стати, бо характер не дозволить, але цінним співробітником на обраної професійної стезі він точно стане.

Навчившись знаходити спільну мову з людьми, обзаведеться величезним числом друзів, але цього мало для лідерства. Якщо і з'являться в ньому лідерські задатки, то тільки завдяки другій половинці, на роль якої підійде тільки сильна, пихата, вперта, терпляча і рвучка дама, що обожнює командувати і керувати.

А ще зрілий Євдоким, це звичайно дуже зважений, пунктуальний і обов'язковий чоловік. Такий ніколи і нікого не підведе, буде до останнього намагатися виконати дану обіцянку і завжди допоможе, чим зможе, якщо буде потрібно.

Доля імені Євдоким

Доля чоловічого імені Євдоким у відносинах з жінками, як в любові, так і в шлюбному союзі складається досить успішно, але, звичайно, тут може бути кілька варіантів розвитку долі цього імені в любові, в залежності від сезонності року і інших астрологічних характеристик.

Перш ніж зробити полюбилася дівчині пропозицію, Євдоким прагне переконатися в тому, що вона дійсно має задатками відданою дружини, а ще турботливої ​​матері. До речі, розставання, відмова або розчарування в любовній сфері заподіють йому сильний біль і викличуть тривалі розчарування.

Як правило, власники імені Євдоким, які вважають себе самодостатніми, вольовими і впевненими людьми, вибирають спокійних і піддатливих дівчат. Однак деякі Євдокимов можуть страждати через занадто м'якого характеру, допомогти їм зможуть, навпаки, сильні, ефектні і терплячі жінки, готові взяти над ними шефство.

Любов і шлюб для імені Євдоким

Євдоким по-справжньому серйозно підходить до вибору супутниці життя, керуючись при цьому не просто емоціями і почуттями, але ще і розумом. Деяких ефектних дам відлякує його мовчазність під час побачення. Йому більше до душі буде скромна і сором'язлива дівчина, вона і стане його дружиною, коли він переконатися в правильності власного вибору. Для нього важливі її любов і ще підтримка.

На відміну від більшості нинішніх чоловіків, Євдоким – це серйозний молодий чоловік, ніколи не забуває про своїх словах і обіцянках, виконуючи їх точно в строк. Якщо він, приміром, пообіцяв дружині шубу до наступної зими, то напевно вона виявиться у неї в шафі ще в кінці осені. Та взагалі свою любов Євдоким звик демонструвати не пустими словами, а саме вчинками і щоденної ласкою, і турботою про чоловіка.

Його працьовитість, старанність і обов'язковість відображаються і в сімейних справах, роблячи його для дружини прекрасним помічником по господарству . Він просто не зможе відмовити їй у допомозі, та й сам стежить за своїми чоловічими питаннями в господарстві. Євдоким знає толк в тому, як забезпечити дружині не нудно, а насичену приємними подіями життя. Досить часто він робить для неї виходи в світ: похід в театр, відвідування виставки або нового ресторану.

Євдоким як Батько

Євдоким до всіх етапів в житті підходить вкрай серйозно. Батьківство він також сприймає як один з найважливіших періодів у житті. Він допомагає дружині абсолютно, приймаючи вкрай активну участь в їх житті. Євдоким часто читає ще не тямущим малюкам вголос різні книги, не обов'язково казки

Іноді у нього можуть виникати проблеми в спілкуванні з дітьми через його прямолінійності, він може сказати щось образливе для них, не подумавши про наслідки. Однак діти швидко прощають улюбленого тата, адже вони відчувають його турботу і любов щохвилини. Діти відчувають глибоку повагу і любов по відношенню до тата.

Заняття спортом – це обов'язковий момент в виховному процесі Євдокима. Він і сам в дитинстві активно займався різними видами спорту: футбол, плавання і навіть гімнастика. Він особисто вчить дітей плавати, регулярно відвідує з ними басейн, а влітку вчить їх плавати вже в море, озері або річці. Також він може грати з ними в футбол. А, якщо у нього буде донька, то її він неодмінно віддасть в секцію з гімнастики.

Сумісність Євдоким c жіночими іменами

Найкраща сумісність у імені Євдоким з такими чоловічими іменами як як Ізабелла, Людмила, Маріанна, Парасковія, Христина та Олександра. У парі, де жіночу половинку звуть однієї з названих варіацій, буде правити взаєморозуміння, любов, почуття, щирість і відданість. До такої думки схиляється абсолютна більшість астрологів.

Анастасія, Марія, Фріда, Броніслава і Варвара – з жінками, названими цими варіаціями, теж можна створити міцну пару, але відносини ці будуть занадто непередбачуваними, і в будь-який момент на зміну любові може прийти неприязнь, ревнощі і суцільне непорозуміння між двома половинками.

Ну а з Катериною, Анфісою, Елеонорою і Клавдією дослідники і зовсім не рекомендують будувати любов названому так представнику сильної половини людства, бо в такому союзі зірками нічого доброго не передбачається.

Взагалі, значення імені хлопчика, звичайно, відіграє важливу роль, але символіка і вплив планети з зірками в даному випадку куди важливіше, і саме на них-то і варто звернути увагу, вибудовуючи відносини з таким чоловіком. До слова, взаємини у самого Євдоким з жінками протягом усього життя будуть змінюватися ...

Число імені Євдоким

Число імені Євдоким — 3. Підопічні трійки – це дивно цікаві люди, з якими завжди приємно спілкуватися. Їх головними плюсами не дарма вважають товариськість, щирість і доброзичливість. Зазвичай, трійки – начитані і добре освічені люди, що володіють даром переконання і красномовства. Вони – емоційні, життєрадісні, веселі й оптимістичні люди.

Творчі професії чекають таких талановитих працівників, як трійки, адже їх уяву, фантазія, тонкий художній смак, а також дар передбачення там їм дуже знадобляться. Крім того, дуже велика сила їх слова. У підопічних числа 3 дивовижний внутрішній світ, правда впустити в нього вони готові не кожного. Замріяні і дуже романтичні трійки йдуть по життю легко, дивлячись на життя не практично або матеріалістичні, а навпаки, з фантазією.

На жаль, але гуманні підопічні трійки також не позбавлені своїх мінусів характеру: егоцентричні, злопам'ятність, схильність до ліні, неуважність, а також імпульсивність, непередбачуваність, марнотратство і зайва наївність і довірливість. На жаль, багатьом трійкам чужа цілеспрямованість, оскільки у них погано виходить зосереджуватися на цілі і досягати її. Вони звикли, що багато дається їм легше, ніж іншим, тому старанності їм також не вистачає.

Формула обчислення числа імені Євдоким:Е (6) + В (3) + Д (5) + О (7) + К (3) + І (1) + М (5) = 30 = 3 + 0 = 3

Астрологічна символіка імені Євдоким

  • Камінь-талісман – Онікс.
  • Планета-покровитель – Сонце і Сатурн.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Євдоким – Саранча.
  • Рослинний символ – Соняшник .
  • Кращий зодіак – Лев і Водолій.
  • Число Євдокима – 3.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо .

Відомі люди з іменем Євдоким

Євдоким Мінюра – український радянський художник

Євдоким Волков – старший лейтенант Робітничо-селянської Червоної Армії

Евдо ким Огнев – російський революціонер, учасник Жовтневої революції

Євдоким Петрунин – підполковник, Герой Радянського Союзу

Євдоким Мальцев – політичний працівник радянських Збройних сил

іменини дні і святі покровителі імені Євдоким

А праведний Євдоким Каппадокіянін

липень 31, серпень 13

Преподобний Євдоким Афонський

жовтень 5, жовтень 18