Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаОлександр
515 Oracle

Олександр: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Олександр за походженням давньогрецьке. У сучасному перекладі значення трактується як « захисник ». У більш ранньої версії може означати « оберігає чоловіка » (Від чоловіка, а не чоловіка).

Ім'я Олександр знайоме кожному. Включено не тільки в християнський Іменослов, але також і в звід єврейських імен. Люди з цим ім'ям володіють хорошими рисами характеру. За доданню воно наділяє людину почуттям відповідальності, яким володіло практичне більшість найбільших людей …

Ім'я Олександр: Значення і характеристика
Походженнявід грецького ἀλέξω
від грецького "Алекс""захищати"
Більш рання трактування"оберігає чоловік"
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Олександр -мученік

Популярність:Ім'я Олександр займає перше місце за популярністю в Україні. Тут їм іменуються кожні 46 з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Аластар, Алістер, Олександр, Аляксандр, Александер

Сучасні англійські аналоги:Саша, Шура, Саня, Алекс

Цікаве про ім'я Олександр:В різних культурах ім'я Олександр звучить по-різному. У мусульман і зовсім відомо як Іскандер, що бере своє коріння від Олександра Македонського.

Як впливає значення імені на долю: карма

Традиційно нареченим так чоловікам значенням імені Олександр, як і його походженням, сулітся сильний характер. Таким хлопчикам належать такі якості, як сміливість, впевненість, наполегливість, бажання влади, лідерство і розважливість. Багато з іменованих цим ім'ям хлопців є стратегами від народження.

Іменовані цим ім'ям чоловіки зазвичай є власниками лідерських задатків. З них виходять відмінні керівники і просто благородні чоловіки. Однак кожен Олександр по-своєму унікальний, адже характер залежить не тільки від значення імені. Одні стають хвальками і людьми, що мріють про незаперечну перевагу над усіма іншими, в той час як інші Саші і зовсім піклуються про благо всіх навколо, окрім свого. Зате це в своїй більшості люди слова, шляхетні й справедливі, спраглі змінити світ на краще і перетворити його до ідеального стану.

Олександри не переносять зрадників, навіть тих, хто в їх відношенні був чесним. Чесний, але до пори до часу, поки чесність не стане перешкодою в просуванні по службі, або кар'єрі. Ці чоловіки нерідко стають корисливими, але це не вроджена якість, і його прояв залежить в першу чергу від виховання.

Переваги та позитивні риси:справедливість, працьовитість, самостійність і незалежність, вміє визначати в людях погане і хороше, відноситься до всіх однаково, без упереджень, ніколи не надходить не зі своєї волі і намагається дотримуватися загальноприйнятих норм.

Олександри погано ставляться до:зради, брехні, перебільшень, повчанням, критиці, тиранії, несправедливості.

Характер імені Олександр

Характер імені Олександр насамперед свідчить про наявність у названого так чоловіки лідерських задатків і неймовірною любові до свободи. Саме тому-то чоловіків, названих цієї формою імені, і важко приборкати. Таких нереально навчити підпорядкування, нереально переконати в чому-небудь, і так само нереально змусити робити те, чого вони не хочуть.

І хоч характер імені Олександр ретельно і вивчався астрологами, як сучасними, так і древніми, для багатьох досі залишається загадкою перелік слабкостей, селищах цим ім'ям. Взагалі, знайти підхід до такого чоловіка складно, його характер не дозволяє цього зробити навіть самому наполегливій людині ...

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві чоловіче ім'я Олександр, а точніше його значення, нагороджує хлопчика відразу цілим переліком важливих характеристик. Зазвичай домінують такі риси: рішучість, наполегливість, впертість, цілеспрямованість, допитливість, уяву, впевненість в собі і самодостатність. Ще будучи дитиною він проявляє лідерські якості і може виявитися тим хлопчиськом, що буде лідером в компанії однолітків.

Комунікабельний йому не позичати, при цьому непогано почуває себе навіть в суспільстві діточок, явно кращих його в чому-небудь. Родзинки надає вміння впевнено себе почувати навіть в ситуаціях, де перевага явно не на його боці. Особливо сильно це проявляється в суперечках, в яких навіть при явному програші Олександр ніколи не вдасться до нечесних вчинків заради перемоги.

Хлопчика, названого іменем Олександр, важко вивести з себе, і так само важко змусити підкорятися будь-чиїм правилам. А ще ця дитина ніколи не піде на поганий вчинок, навіть при вигляді користі. Ця риса збережеться в ньому назавжди, і в підлітковому віці, і в зрілості. Правда, багато хто з названих якостей, як і їх прояв, залежать від пори року народження та інших факторів.

Підліток

Дорослішаюча хлопчисько на ім'я Олександр, це строгий, часом жорсткий, але справедливий хлопчина. Йому значення іменоформи обіцяє такі риси як строгість, справедливість, прямолінійність, принциповість, дружелюбність, добродушність і доброзичливість. Єдиний його мінус, це велика «корона». Підліток Олександр не може терпіти, коли над ним відчувається чиєсь лідерство, і навпаки, сам рветься до лідерства.

В школі у нього має бути все відмінно, і зі спілкуванням, і з навчанням, але є одне «Але» — лінь, з якою доведеться боротися протягом усього життя. Хоча, знову ж таки, можливо вона буде і не дуже помітною, наприклад, завдяки впливу знака Зодіаку або року за східним гороскопом.

Дорослий чоловік

Дорослий Олександр, це людина, наділена такими якостями як працьовитість, амбіційність, стрімкість, самостійність, гордовитість, любвеобильность і товариськість. З ним легко спілкуватися і дружити, але вибудовувати з ним спільні справи досить складно, бо це людина, яка вважає, що все і завжди має робитися тільки відповідно до його побажань.

В кар'єрі зазвичай спостерігаються у Саш великі труднощі, але причина не в ліні, як у більшості, а лише в небажанні підкорятися кому-небудь. Зате Олександри, це часто везучі і щасливі приватні підприємці ...

Доля імені Олександр

Доля імені Олександр, це досить складний фактор, тема, досить складно піддається як такої розшифровці. І тим не менше, кілька цікавих фактів сучасним дослідникам все ж вдалося з'ясувати. Так, один з них свідчить про те, що доля цього ймення наділяє іменованого надмірної велелюбність, притому, на все життя – йому складно знайти собі постійного партнера, він явний «бабій», який намагається знайти «Пригоди на стороні» навіть перебуваючи в серйозних відносинах з коханою жінкою.

в підлітковому віці такий і зовсім досить активний спосіб життя в плані відносин. Це «дівчачий спокусник» — для нього спокусити чергову пасію, це не настільки життєва необхідність, скільки просто хобі. У свою чергу, користуючись успіхом у дівчат, він швидко обзаводиться надмірної самовпевненістю, що приносить чимало проблем – така вже доля цього найменування, або скоріше іменованого цієї формою імені хлопчика.

Навіть на дорослому етапі, будучи серйозним і ставним чоловіком, він не зможе зупинитися – і доля імечко в цьому не єдиний винуватець. Так, швидше за все знайде собі постійну жінку, одружується і стане зразковим батьком сімейства, але його супутниці буде непросто, бо покласти край «зростаючим від його зрад рогам» практично нереально. Бабій він, і про це свідчить не тільки доля імечко, але і заступництво різних астрологічних символів.

Любов і шлюб для імені Олександр

Олександри рідко бувають щасливими в першому шлюбі. Першими їх дружинами зазвичай стають сильні і незалежні жінки. Але з такою жінкою жоден названий таким іменем чоловік не зможе ужитися. У підсумку перший шлюб і розпадається. При цьому відносини з першою дружиною можуть в подальшому скластися вкрай негативно. Уже вдруге може вибрати собі відповідну дружину, таку, з якої буде щасливим. Це повинна бути щедра, терпляча, і готова приймати його таким, яким він є, жінка ...

Дружину Олександр поважатиме і плекати до тих пір, поки вона буде відповідати всім його критеріям. Але є одне «але» — все Саші рано чи пізно починають нудьгувати через одноманітності, і в підсумку починають змінювати. Дружині ж варто приділити увагу різноманітності і зробити все для того, щоб він не нудьгував, будучи в шлюбі.

Своєю сім'ї та дружині він віддасть всього себе цілком і повністю. Олександри відмінні чоловіки, і незважаючи на свої моментні слабкості, можуть претендувати на звання кращих. Вони працьовиті, відповідальні і обов'язкові. Головне, щоб дружина підтримувала і ніколи не залишала його без уваги. В іншому випадку він може почати шукати це увагу у інших жінок.

Олександр як Батько

Батьківство для всіх Александров без винятку є відповідальним і дуже серйозним кроком. Названий цим ім'ям чоловік напевно буде радий новини про вагітність дружини і буде чекати появи на світ чада. Однак майбутній мамі варто врахувати той факт, що Олександр може закритися в собі через переживання, страхів і боязні стати поганим батьком. У такі моменти його потрібно підтримувати всіма можливими способами, ні в якому разі не критикувати його ні в чому, і всіляко потурати йому, ніби вагітна не дружина, а він сам.

Своїй дитині Олександр віддасть все. що у нього буде. Навіть останню копійчину дасть на бажану іграшку, аби дитина була щаслива. Він буде приділяти дитю масу уваги, ходити з ним по секціях, вчити видів спорту і просто проводити багато часу разом. Але ось з вихованням можуть бути проблеми – тато-Саша навряд чи буде вчити дитину елементарним життєвим аспектам, адже йому буде просто не до цього.

Чи можна назвати цю тата відповідальним, обов'язковим і надійним. Почасти! Не в усьому він хороший. Йому можна довірити навчання дитини спорту, малювання, або ж забрати зі школи. Але ось довіряти такому татові контроль домашній завдань, нагляд або ще що в цьому роді не варто.

Сумісність Олександр c жіночими іменами

Вважається, що у варіації Олександр найкраща сумісність в плані почуттів тільки з такими жіночими назвами як Агата, Агнія, Інна, Флора, Таміла, Уляна, Ліна, Клара і Вероніка.

міцний, міцний, довговічний, щасливий шлюб вийде побудувати Саші з такими як Анжела, Ізабелла, Лада, Раїса, Тетяна.

А ось з Розою, Яною, Вірою і Вікторією, відносини краще не створювати, адже хорошого в них нічого його не чекає.

Цьому владному і рішучому чоловікові потрібна, по суті, міцна духом і поступлива жінка.

У взаємовідносинах з жінками не обходиться без труднощів. Чоловік Олександр не прагне до лідерства в парі, але не дозволить і жінці бути лідером, не потерпить «матріархату», обмежень у свободі, і спроб впливати на його поведінку. Складний, як чоловік або просто друга половинка, але зате може виявитися ідеальним батьком, якщо звичайно з'явиться жінка, здатна приборкати в ньому всі наявні недоліки.

Число імені Олександр

Число імені Олександр – 9. Воно вважається числом влади, успіху, досконалості і переваги. Вища просте число. Позитивно впливає на Александров, наділяє їх енергетику удачею, що немало важливо.

Люди «дев'ятки», названі ім'ям Олександр, це в своїй більшості люди з хорошим смаком, які знають ціну повазі, які обожнюють перебувати в центрі уваги і мають багата уява. Це число наділяє носіїв імені Саша широким кругозором, щирістю, відмінною фантазією, чесністю, працьовитістю і старанністю. Але разом з тим воно провокує посилення таких недоліків як максималізм і вимогливість. Можливо, саме тому-то більшість Александров і є занадто вимогливими до оточуючих людей.

Люди «дев'ятки» розумні і проникливі, легко бачать в людях добро і зло, вміють визначати брехню і взагалі мають досить сильну інтуїцію. Але нарівні з усім вищесказаним, ці люди ще й ледарі по своїй натурі. Вони працьовиті, коли є стимул працювати, а без стимулу перетворюються в ледарів, які уникають будь-якої роботи і намагаються якомога менше ворушитися. Для людини цифри «9», особливо названого Олександром, важливо мати стимул.

Формула обчислення числа імені Олександр:А (1) + Л (4) + Е (6) + К (3) + С (1) + А (1) + Н (6) + Д (5) + Р (9) = 36 = 3 + 6 = 9

Астрологічна символіка імені Олександр

 • Камінь-талісман – Олександрит і Хризопраз.
 • Планета-покровитель – Сатурн.
 • стихією – Земля.
 • Тваринний символ носія імені Олександр – Краб.
 • Рослинний символ – Каштан.
 • Кращий зодіак – Стрілець.
 • Колір імені — червоний і блакитний.
 • Число Олександра- 9.
 • Щасливий день – середа.
 • Ідеальний сезон – Осінь і Зима.
 • Рік — Дракон.

Відомі люди з іменем Олександр

Олександр Родченко (родоначальник фотомонтажу)

Олександр Колчак (дослідник, першопроходець)

Олександр Покришкін (легендарний маршал авіації)

Олександр Бєляєв (письменник жанру "фантастика" )

Олександр Свірський (православний святий)

Олександр Морозов (естрадний співак)

Олександр Радищев (філософ, російський письменник, революціонер)

Олександр Вампілов (відомий драматург)

Олександр Орлов (астроном, творець геодинаміки)

Олександр Лодигін ( винахідник лампи розжарювання)

іменини дні і святі покровителі імені Олександр

Священномученик Олександр Андріанапольскій

жовтень 22, листопад 4

Мученик Олександр А фріканскій

квітень 10, квітень 23

Священномученик Олександр Єрусалимський

травень 16, травень 29, грудень 12, грудень 25

Преподобний Олександр Константинопольський

лютий 23, березень 8, липень 3, липень 16

муки Олександр Римський

травень 13, травень 26