Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаГерман
1416 Oracle

Герман: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Герман за походженням древньогерманська. Утворено від двох німецьких слів. Перше – «heri», що перекладається як «армія» або «військо». Друге – «man», що означає «людини». Буквальне трактування звучить як «воїн» або «дружинник».

Ім'я Герман популярно вже багато років в російськомовних країнах Європи, і сьогодні продовжує користуватися попитом. А секрет попиту простий – відмінна значимість, суперская символіка, і хороша сумісність з іншими іменами і знаками зодіаку ...

Ім'я Герман: Значення і характеристика
Походження імені Германдавньогрецьке
В коренінімецьке слово «heri» і «man»
Переклад«воїн» або «дружинник»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Герман Аляскинский

Популярність:Ім'я Герман в рейтингу українських чоловічих імен знаходиться на 61-63 позиціях і за статистикою припадає на 3-5 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Герма, Геша, Гера, Гермоне

Сучасні англійські аналоги:Германус, Жермен, Херман

Цікаве про ім'я Герман:Існує ще одна версія походження імені Герман. Виходячи з неї, це ім'я трактується як «зведений брат».

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення чоловічого імені Герман обіцяє хлопчикові непросту, але цікаву долю, і складний характер. Це самостійний і самодостатній чоловік, якого можна порівнювати з дорослим. Він має власну точку зору, і ледь навчившись говорити, почне дорікати і повчати старших. Але перечити батькам не ризикне – вони для нього все.

Допитливий, має тягу до розвитку і вдосконалення самого себе. Але є і одне «але». Герман занадто залежний від спілкування і атмосфери в оточенні. Монотонність і відсутність спілкування можуть пригнічувати його, змусити піти в депресію.

Він може бути стриманим і умиротвореним, часто приховує почуття від навколишнього світу. З ним дуже складно спілкуватися, адже ніколи не знаєш, чого від нього чекати.

Переваги та позитивні риси: цілеспрямований і працьовитий, товариський і комунікабельний, вміє заводити друзів, готовий спілкуватися на різні теми, цікавий співрозмовник і просто хороший друг. А ще і Германа може вийти відмінний батько ...

Герман погано ставиться до людей, які намагаються змусити кого-небудь довіряти їм, не любить занадто нав'язливих і настирливих, уникає спілкування з непостійними і нестабільними людьми.

Характер імені Герман

Характер імені Герман, а точніше носія цього ймення, такий, що передбачає багато хороших якостей. Це цілеспрямованість, працьовитість, принциповість, доброта, прямолінійність, щедрість, уважність, комунікабельність, привітність і чуйність. Але разом з тим характер названого цим ім'ям хлопчика може наділятися і купою недоліків. Найбільш же поширений серед Германов недоліки, це мінливість і безвідповідальність, які проявляються в стосунках і дружбі.

З іншого боку, все Германи в своїй більшості кар'єристи, вони працьовиті й цілеспрямовані, вміють спрямовувати енергію суспільства в потрібне русло, легко керують, мають лідерські задатки. Але успіх і постійне прагнення до матеріальних благ можуть перетворити Германа в залежного від грошей і влади людини. Характер Германа суворий і жорстокий, але легко піддається маніпуляціям ззовні.

У той же час не можна не сказати і про те, що характер багато в чому залежить не тільки від характеристики імені, але ще і від батьківського виховання. Плюс, характер конкретно названих іменем Герман дітей дуже залежить від впливу і значимості астрологічних символів. Особливо сильний вплив на характер надає знак зодіаку і його сумісність з ім'ям.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у хлопчика по імені Герман може бути дуже складний і непередбачуваний характер. Незалежність, самостійність, волелюбність, впевненість в собі, планомірність, рішучість, чесність, справедливість і гордовитість – ось ці риси домінують в натурі хлопчика, над яким протегує значення іменний форми Герман. Але вони не є повним переліком селищах цим ім'ям. Зазвичай сулятся і інші. Не менш важливі риси, але проявляються пізніше. Це такі як цілеспрямованість, принциповість, нетерпимість, безкомпромісність, безконфліктність і самодостатність. У маленького хлопчика Германа купу питань, і на кожен батькам доведеться знайти відповідь, та такий, яким вийде задовольнити його допитливість. До речі, допитливість, це ще одна ключова риса хлопчика з таким ім'ям – він настільки допитливий, що своїми питаннями може увігнати в ступор навіть самого начитаного людини. Йому все цікаво, все потрібно знати, все потрібно розуміти.

В спілкуванні з однолітками можуть спостерігатися проблеми, але тільки в тому плані, що Герман занадто любить командувати, а сподобатися це може далеко не всім. Він намагається з усіма гратися, всім приділяти належну увагу, з усіма однаково контактувати, та ще й від нових знайомств ніколи не відмовиться. Комунікабельність – ця риса допоможе хлопчику, над яким протегує значення імені Герман, домогтися успіху в суспільстві, а з віком це якість буде тільки посилюватися. Роблячи з нього привітного і товариського хлопця. А плюс до всього значення може обдарувати ще й такою рисою як прямолінійність, але це вже окрема тема ...

Підліток

У хлопчика підлітка, який отримав ім'я Герман, над яким протегує значення цього ймення, може бути і зовсім шалено складна натура. Непередбачуваний, непостійний, безвідповідальний, черствий і сухий, безкомпромісний і чесний, справедливий і гордовитий, розважливий і хитрий, розпещений і невгамовний, енергійний і активний – всі ці риси можуть проявитися у хлопчика підлітка Германа. Але значення цього ймення в кожному окремому випадку може впливати на натуру по-різному – в одному будуть домінувати планомірність і розважливість, в поєднанні з усім вищесказаним, а в іншому безвідповідальність. Багато що в даному випадку залежить від того, під яким знаком зодіаку народжений хлопчисько, і в який рік. Ну і батьківське виховання відіграє не менш важливу роль ...

В школі у Германа можуть бути проблеми. Його непосидючість, невгамовність, активність і енергійність, та ще й в союзі з такою рисою як волелюбність, можуть принести чимало проблем. Значення обдаровує зазвичай таких натурою, ніяк не піддається вихованню. Він навряд чи буде слухати вчителів і жити за загальними правилами. Йому потрібно відчувати свободу, щоб бути впевненим в собі.

Змусити хлопчика, над яким протегує значення і енергетика імені Герман, вчити той чи інший предмет, практично нереально. Він стане його вчити тільки тоді, коли його їм зацікавлять. Волелюбний і незалежний – такий Герман буде конфліктувати з усіма, хто надумає його перевиховати або спробує домінувати над ним. А ще він ненавидить несправедливість.

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік, над яким панує значення імені Герман, може стати більш стриманим і терплячим, але зате у нього з'являться швидше за все інші недоліки. Головним же недоліком дорослого Германа стане його скритність і недовірливість. Дорослий Герман, це дуже скритний, недовірливий, замкнутий людина, ні з ким не ділиться своїми переживаннями і проблемами. Він ніколи і нікому не розповість про свою образу, про свої бажання, про переживання. Ото всіх все приховує. Та й за допомогою такої ніколи і ні до кого не звернеться. Він не попросить про допомогу навіть в самій критичній ситуації, з усіма проблемами буде справлятися сам, без допомоги кого-небудь.

Зате Герман, це завжди неперевершений лідер, керівник, організатор. Значення цього ймення може обдарувати носія організаторськими здібностями і лідерськими задатками, які почнуть проявлятися ще в підлітковому віці, і остаточно закріплять за собою домінування в зрілості. Такий буде з легкістю управляти натовпом, створювати ефект командної роботи. А ставши відповідальним і розважливим, він зможе стати ще й повноцінним лідером. Плюс. Значення може обдарувати відмінною інтуїцією носія імені Герман.

Чутливий, розважливий, сприйнятливий, емоційний – у Германа іноді можуть виникати напади справжнісінькою агресії, але тільки у виняткових випадках. Він ненавидить несправедливість і нечесність, зневажає зрадників і брехунів, уникає спілкування з ненадійними людьми.

Доля імені Герман

Доля імені Герман в любові, шлюбі і відносинах з представницями протилежної статі дуже непроста. Може здатися, що це відповідальний, розважливий і планомірний чоловік, з яким можна побудувати міцні відносини і повноцінну сім'ю. Але на ділі все не так, через що доля і може зіштовхнути Германа з великою кількістю невдач в особистому житті. Ще будучи підлітком, він може почати демонструвати крайнє мінливість в особистому житті і відносинах з дівчатами. Це любитель пригод і різноманітності, і його доля вирішена.

Як показує практика, багато дорослих Германи залишаються вкрай невдалими в особистому житті і в зрілості. Побудувати реально міцні і серйозні відносини з ним не вийде. При першій-ліпшій можливості Герман втече від зобов'язань і відповідальності назустріч веселощам і розвагам. Плюс, його доля така, що кожен раз він буде будувати відносини з тими жінками, з якими навіть астрологія передбачає ніякого щастя.

Зате доля передбачає становлення Германа хорошим, навіть зразковим батьком. Такий ніколи не кине своїх дітей, завжди буде робити все для їх щастя. І навіть якщо доля не зведе його з істинною другою половинкою, то хорошим батьком. Навіть на відстані, Герман все одно завжди буде.

Любов і шлюб для імені Герман

Чоловіки на ім'я Герман мають досить складний і суперечливий характер. Дуже часто такі чоловіки вважають за краще вести богемний спосіб життя. Вони з дитинства дуже розпещені батьківською увагою, і через це можуть не відчувати належної поваги до своїх дам. Тож не дивно, що у відносинах з жінками вони поводяться досить легковажно і свавільно.

На шлюб Герман найчастіше вирішується тільки тоді, коли в його житті трапляються якісь серйозні негаразди і проблеми. У цей момент він відчуває необхідність в підтримці, в родинному гнізді. У дружини він візьме одночасно привабливу і спокійну, поступливу жінку, яка стане його прекрасним доповненням.

Він із задоволенням буде заробляти гроші для сім'ї, будувати свою кар'єру. Однак в сімейному житті з ним ніколи не буде надійності.

Швидше за все буде займатися бізнесом, щоб забезпечити сім'ю всім необхідним, але коли в бізнесі все налагодиться, а життєві проблеми будуть вирішені, Герман зможе все кинути і просто виїхати на пошуки нових пригод. Так що, будьте дами з Германом акуратніше.

Герман як Батько

Дружина чоловіка на ім'я Герман завжди повинна бути готова, що в будь-яку хвилину родина може залишитися без батька. На жаль, чоловіки з таким ім'ям навіть до власних дітей не відчувають такої сильної любові і прихильності, яку відчувають інші батьки. Тому хорошим батьком можна назвати далеко не кожного Германа.

Він навряд чи стане допомагати дружині в догляді за новонародженим, беручи до уваги це чоловічим заняттям. Заробити додаткові гроші він готовий, а от поміняти дитині памперс або випрати пелюшку – це ні до нього. У розвитку дітей також приймає мало участі, вважаючи, що він виконує свій батьківський обов'язок тим, що фінансово забезпечує свою сім'ю.

Підросли діти, як і раніше рідко бачитимуть батька. Він або на роботі, або десь відпочиває з друзями, або він десь в тривалому відрядженні набирається нових вражень. У більшості своїй чоловіки на ім'я Герман без докорів сумління весь процес виховання і освіти звалюють на тендітні плечі дружин.

Сумісність Герман c жіночими іменами

Сучасні астрологи світу до сих пір займаються питанням сумісності імені Герман з жіночими іменами, але вже зараз мають кілька цікавих відповідей в цьому напрямку. Так, стало відомо, що ...

Найбільш сумісними в любові і почуттях є: Ада, Броніслава, Варвара, Діна, Лариса, Марія, Стелла, Фріда і Емма.

рекомендується в шлюбі і сімейних відносинах виявилися: Олександра, Зінаїда, Зоя, Лідія, Едіта, Сарра, Парасковія, Белла, Глорія, Лада.

Небажані варіації імен: Валерія, Владислава, Ніка, Серафима, Станіслава.

Що до взаємин з представницями протилежної статі, так тут все просто – значення може обдарувати Германа усіма потрібними для популярності в жіночому суспільстві рисами. Привабливість, красномовність, стриманість, романтичність і пристрасність – справжній джентльменський набір якостей. З такою натурою він зможе завоювати серце будь-якої вподобаної йому дівчини. Але є і одне «але» — Герман може почати користуватися своєю популярністю, що негативно позначиться на його іміджі в суспільстві. А ще в плані відносин такі зазвичай занадто ненадійні і непостійні ...

Число імені Герман

число імені Герман по нумерології — 4. Підопічні числа 4 найчастіше відрізняються такими якостями, як порядність, надійність і працьовитість. Для цих людей найважливіше в житті – це стабільність, міцність, надійність і впевненість у завтрашньому дні. Всілякий ризик або ж різкі зміни можуть вибити їх з колії, оскільки ризикувати в своєму житті вони категорично відмовляються. Для них характерний консервативний і практичний підхід до життя в цілому.

У четвірок досить погано розвинені уява і фантазія, тому їх не можна назвати геніями у своїй справі, однак вони дуже виконавчі і працьовиті, а також мають відмінні організаторські здібності . Ці якості з їх розважливістю, почуттям відповідальності і умінням оперувати цифрами роблять їх дуже цінними працівниками для начальства.

В побуті – це люди, які цінують домашній затишок і комфорт і звичайні людські розваги. Вони часто заводять вихованців. Однак, такі загальні характеристики зовсім не означають, що і Герман буде таким же. У спілкуванні з рідними вони також надійні і порядні. Однак для них властиві такі негативні якості, як: надмірна дріб'язковість і педантичність. Для того, щоб оточуючі не сприймали четвірок, як нудних і обмежених особистостей, їм потрібно навчитися відпочивати і перестати робити з мухи слона.

Формула обчислення числа імені Герман:Г (4) + Е (6) + Р (9) + М (5) + А (1) + Н (6) = 31 = 3 + 1 = 4

Астрологічна символіка імені Герман

  • Камінь-талісман – Серпентин.
  • Планета-покровитель – Місяць.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Герман – Терміт.
  • Рослинний символ – Латаття .
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Число Германа – 4.
  • Щасливий день – Среда.Свято
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Герман

Герман Аляскинский (православний святий)

Герман Галинін (російський композитор)

Герман Гессе (Німецько-швейцарський письменник)

Герман Коген (німецько-єврейський філософ-ідеаліст)

Герман Лопатин (революціонер-народник)

Герман Титов (льотчик-космонавт)

Герман Герінг (військовий діяч нацистської Німеччини)

Герман Греф (російський державний діяч)

іменини дні і святі покровителі імені Герман

Мученик Герман Кесарійський

листопад 26

Пустельник Герман Соловецький

серпень 21, серпень 12

Преподобний Герман Аляскинский

грудня 26, серпень 9