Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАвраам
1101 Oracle

Авраам: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Авраам за походженням давньоєврейське. Буквальне трактування його значення звучить як «батько народів» або «батько багатьох». Походить від імені Аврам або Абрам. Вважається одним з найбільш шанованих біблійних імен. Хоча є і ще одна версія, за якою воно трактується як «батько піднесений».

українське чоловіче ім'я Авраам сьогодні дуже рідко зустрічається на території пострадянського простору, вважається рідкісним, але одним з найвідоміших, бо є біблійним і одним з найбільш шанованих. Є думка, що воно здатне наділити натуру названого їм майбутнього чоловіка характеристиками, рідкісне поєднання яких може створити людини з унікальним характером.

Ім'я Авраам: Значення і характеристика
Походження імені Авраамдавньоєврейське
В коренібіблійне ім'я Абрам
Буквальна трактування«батько народів»
За другою версією«батько піднесений »
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Аврамій-чудотворець Володимирський

Популярність:Ім'я Авраам відноситься до категорії найбільш рідкісних імен. Статистика по ньому вже давно не ведеться.

Розмовні варіанти:Авраша, Ава

Сучасні англійські аналоги:Абрам, Абраам

Цікаве про ім'я Авраам:в Ісламі ім'я Авраам фігурує у вигляді Ібрагіма, і відзначається там як один з великих пророків Аллаха.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Авраам представляє собою складну і досить таємничу тему, розкриту навіть сьогодні далеко не на сто відсотків. І тим не менше, фахівцям-дослідникам все ж вдалося з'ясувати кілька цікавих моментів. Одним з них є твердження про те, що названим так хлопчикам це красиве ім'я може обіцяти такі якості як незворушність, принциповість, відданість, справедливість, добродушність, доброзичливість, старанність, відповідальність, емоційність і сприйнятливість, рішучість і сталість.

Але варто пам'ятати, що все вищеназване проявляється в різних сумішах і в різний час, в залежності від вікового етапу …

Переваги та позитивні риси:найголовнішою перевагою носіїв цього імені є принциповість, яка в першу чергу проявляється в моменти, коли Авраам бачить несправедливість по відношенню до кого-небудь. Такий чоловік ніколи не дозволить образити когось, хто цього не заслужив.

Авраам погано відноситься долюдям, які користуються своєю силою в доведенні власної правоти. А ще носії цього імені ненавидять занадто владних і егоїстичних людей.

Характер імені Авраам

Характер імені Авраам наділяє свого володаря досить цікавим набором якостей, що створюють дійсно неординарну і дуже позитивну особистість. На думку фахівців, в різні вікові періоди в характері Авраама проявляються такі риси: добродушність, незворушність, відданість, принциповість, добродушність, старанність, справедливість, емоційність, відповідальність, сталість, доброзичливість, рішучість і сприйнятливість.

Авраам НЕ дуже потребує спілкування з однолітками і не прагне заводити багато друзів, хоча він досить комунікабельний і приємний в спілкуванні чоловік. Він обожнює вчитися, захоплюється наукою. У підлітковому віці він вільно спілкується з однолітками і заводить друзів, з якими може підтримувати дружні відносини все життя. Товариші цінують його за чесність, безкорисливість, справедливість і моральні принципи. Однак в старшому віці збій дає його емоційний фон — він щось приховує свої емоції за сімома замками, то, навпаки, може висловити обурення практично на порожньому місці.

Дорослий Авраам рішуче налаштований успішно самореалізуватися в трудовій діяльності. Він може стати кілька жорстким, але все таким же спокійним і справедливою людиною. Володар імені Авраам здатний чітко прорахувати кожен свій крок, щоб гарантовано досягти поставлених цілей. У нього чітко простежується схильність до заняття бізнесом. А його захоплення наукою може привести його в світ медицини або наукової діяльності.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві, до наприклад, значимістю такого імені для хлопчиків як Авраам сулітся мовчазність, сором'язливість, творчий потенціал, мрійливість, і добре розвинену уяву.

Такий хлопчисько весь час шукає все нові і нові справи, не може сидіти, вічно чимось зайнятий. Обожнювач загадок і головоломок – йому подобається долати труднощі.

Комунікабельний хлопчина, але не потребує уваги – йому не потрібна увага матері, батька, або однолітків, досить лише наявності цікавого справи, щоб пережити навіть тривале самотність. Поведінка в цілому ж у такого досить непогане, навіть приблизну – його можна ставити багатьом в приклад.

І головне – Авраам, це зазвичай цілеспрямований і працьовитий дитина. Він обожнює долати перешкоди і вчитися всьому новому, непізнаного і загадкового. Навіть звичайна арифметика може породжувати в ньому просто неймовірний інтерес – особливо сильно це проявляється зазвичай в підлітковому, шкільному віці.

Підліток

Авраам-підліток, заступництво значенням цього імені і його планетою-покровителем, це і зовсім зразковий учень, і просто гарний хлопець. У нього практично немає недоліків – він не потребує самоті або надмірну увагу. Обожнює точні науки, гуманітарні йому здаються занадто легкими і нецікавими.

З однокласниками буде добре спілкуватися – його сприймають як звичайну людину, і це добре. А ще його поважають за відданість принципам, моральні цінності, чесність і справедливість, якими можуть похвалитися далеко не всі. Авраам ніколи нікого не підведе, не зрадить, не обдурить, і це прекрасно.

Але в той же час Авраам ніколи не потерпить в своєму колі спілкування людей, які можуть дозволити собі обман або користь, наприклад.

Дорослий чоловік

Дорослий же чоловік, названий так, може виявитися вже жорстким, впевненим в собі, рішучим, але спокійною людиною. Він не робить необдумані вчинки, завжди прораховує всі свої кроки, планомерен і наполегливий – будь-яка його мета обов'язково буде наздогнати, це факт.

Єдиний величезний мінус, це емоційність – з одного боку, може майстерно тримати емоції під контролем, але з іншого, може спалахнути без будь-яких вагомих на те причин, образити близьку і навіть образити кохану людину. Друзів відбирає ретельно – приймає в коло спілкування тільки відповідних його вимогам, чого, втім, домогтися досить непросто.

Взагалі ж, сильний вплив в цьому віці надає камінь-талісман і знак зодіаку …

Доля імені Авраам

Доля імені Авраам обіцяє своєму власникові досить цікаві відносини з прекрасною половиною людства. Авраам схильний до частої і різкої зміни настрою, тому його дружина повинна бути мудрою і розуміючою жінкою, знайшла вірні способи уникнення конфліктів в таких ситуаціях. Крім того, його дружина повинна змиритися з головною роллю чоловіка в родині.

Незважаючи на те, що Авраам — це серйозний чоловік, налаштований на створення щасливої ​​родини, а не на бурхливі інтрижки, інтим в його житті відіграє важливу роль. Його майбутня дружина повинна бути гарячою штучкою в ліжку, щоб зуміти задовольнити його сексуальні потреби. Та й взагалі володар цього імені воліє дам, котрі не приховують свої емоції. Дружина Авраама повинна піклуватися про свою зовнішність і підтримувати вогонь пристрасті у стосунках з коханою.

Авраам цінує в стосунках довіру, вірність і розуміння. Він піклується про всіх членів сім'ї і завжди знаходить час для кожного. Крім того, він справжній годувальник, завдяки якому його родина може жити на широку ногу. Дітей Авраам вважає головними плодами щасливої ​​сімейної пари.

Любов і шлюб для імені Авраам

Авраам дуже ретельно підходить до вибору супутниці життя. Він вважає за краще емоційних і темпераментних жінок, відкрито виявляють свої справжні почуття і емоції. Та й сам він відрізняється досить непередбачуваним, кілька безглуздим характером. Різка зміна настрою для нього — норма, то апатія, то різке роздратування, то довгоочікуване тепло і увагу з його боку. Звичайно, такі скачки в настрої стають причиною конфліктів, але мудра жінка зможе знайти до свого улюбленого правильний підхід.

У сімейному житті для нього особливе значення має інтим. Дружина Авраама повинна бути ще і пристрасної, розкріпаченої коханкою, щоб повністю задовольняти сексуальні потреби свого ненаситного чоловіка. Ефектна зовнішність, жіночність та сексуальність — головні важелі тиску на настільки хтивого чоловіка.

Незважаючи на свою запальність і безглуздість, Авраам дуже уважний по відношенню до всіх членів сім'ї, взаємодопомога і підтримка всередині сім'ї для нього дуже важливі. Крім того, у нього прекрасна пам'ять на дати, через що він ніколи не забуде привітати дружину, наприклад, з річницею весілля або знайомства. Подружня вірність і абсолютна довіра — також обов'язкова умова для шлюбу з Авраамом.

Авраам як Батько

Авраам, наслідуючи праотця свого імені, обзаводиться великою кількістю дітей. Багатодітний тато захоплено і трепетно ​​ставиться до своїх чад, вважаючи їх справжніми подарунками небес.

Особливе значення Авраам надає духовному розвитку дітей, багато часу присвячує спільному читання. Дітям цікаво слухати повчальні історії тата. Однак його мінливий настрій може часом відштовхувати дітей від батька. Тільки з часом вони усвідомлюють, що батько дійсно їх дуже любить, але не завжди може впоратися зі своїм безглуздим і нетерплячим характером.

Авраам дуже любить тварин, через що завжди підтримає бажання дітей завести вихованця. Однак він використовує це також як можливість розвинути в них почуття відповідальності і самостійності, адже всі турботи по догляду за твариною ляжуть на їх плечі. Авраам багато працює, щоб гідно утримувати своє численне сімейство. Звичайно, в більшій мірі освітою і вихованням дітей доводиться займатися його дружині.

Сумісність Авраам c жіночими іменами

Питання сумісності імен завжди був одним з найбільш складних і таємничих, але відносно імені Авраам він був, хай і не на сто відсотків, але все ж розкритий. Так, на думку астрологів, найкращою є сумісність з такими жіночими варіаціями імен як Камілла, Кароліна, Альбіна, Василиса, Галина, Сусанна, Ельвіра, Христина і Парасковія. Вважається, що в парі з названої однієї з цих варіацій дамою, саме так чоловікові буде максимально комфортно, як в плані відносин, так і в плані побутового клімату.

Мірра, Євдокія, Маріанна, Варвара, Анастасія і Анна – з жінками, саме однією з цих варіацій, теж можуть бути побудовані реально міцні відносини. У них буде і взаєморозуміння, і любов, і вірність, і пристрасть. Але є і мінус – все вищеназване швидкоплинно і може в будь-який момент згаснути, замінив на повністю протилежне. Багато що тут залежить від астрологічної символіки і знаків зодіаку …

А з Антоніною, Ліною, Нінель і Таїсією, фахівці і зовсім не рекомендують Аврааму створювати союз, бо в ньому однозначно не буде нічого хорошого – так вже мають у своєму розпорядженні зірки і фонетичний аналіз самих імен. Крім того, велика ймовірність і повної несумісності характерів обох половинок.

Що стосується відносин з протилежною статтю, то тут все просто – він серйозний і розважливий, а значить, буде шукати не швидкої романтики, а серйозність і щирості. Його мета – якнайшвидше створити воістину міцну сім'ю. Хоча все може скластися і не так – багато адже залежить від самої людини і його виховання ...

Число імені Авраам

Число імені Авраам по нумерології — 2. Двійка є — головним символом рівноваги, гармонії, а також подвійності і дуалізму. У підопічних цього числа прекрасно розвинені інтуїція і проникливість, що дозволяє двійкам бачити людей наскрізь. Вони мають унікальну здатність до дипломатії і умінням виводити людей на діалог і співпрацю. Здається, що підопічні двійки народжуються з почуттям справедливості, якої вони прагнуть домогтися скрізь і в усьому. Всі ці якості роблять їх незамінними працівниками в сфері юриспруденції.

Підопічні числа 2 — це дуже виховані і високоморальні люди, що володіють тактом і ввічливістю під час будь-якого спілкування. Як правило, вони — дуже порядні, чесні, добрі, миролюбні, спокійні та врівноважені люди. У повсякденному житті двійки товариські, розважливі і досить чутливі. Знайти спільну мову з оточуючими для них простіше простого. Також вони можуть дуже добре проявляють себе у командній роботі. У відносинах з рідними двійки цінують стабільність і визначеність.

Підопічні числа 2 завжди всіма способами намагаються уникати конфліктів або ризикованих моментів у своєму житті. Їм простіше поступитися, ніж вступати в суперечку. Така м'якість робить їх слабкими в очах оточуючих. Нечесні люди недооцінюють двійок і нерідко використовують їх в особистих цілях. Звичайно, ця характеристика є приблизною і не всі підопічні числа 2 такі поступливі люди, адже все може бути зовсім, навпаки.

Формула обчислення числа імені Авраам:А (1) + В ( 3) + Р (9) + А (1) + А (1) + М (5) = 20 = 2 + 0 = 2

Астрологічна символіка імені Авраам

  • Камінь-талісман – Гіпс.
  • Планета-покровитель – Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Авраам – Сова.
  • Рослинний символ – Лілія.
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Число Авраама – 2.
  • Символічний метал – срібло.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Авраам

Авраамій Болгарський, Володимирський чудотворець – православний святий, мученик

Авраамі й (в миру – Опанас) – ієромонах Лисковського монастиря

Авраамій Смоленський – православний святий, преподобний

Авраамій Працьовитий – чернець Києво-Печерського монастиря, святий Російської церкви

Авраам Фиркович – караїмський письменник і археолог

Авраам Гаркаві – російський сходознавець і гебраїст

Абрахам Х.Фоксман – американський правозахисник

Авраам Норов – російський державний діяч, вчений

іменини дні і святі покровителі імені Авраам

Церковна форма імені Авраам звучить зазвичай, як Аврамій.

Преподобний Аврамій Вологодський

лютий 4, лютий 17

Мученик Аврамій

чудотворець Володимирський – квітень 1, квітень 14

Преподобний Авраамій Ростовський

травень 23, червень 5

Преподобний Аврамій Печерський

серпень 21, вересень 3

А праведний Авраам, праотець

жовтень 9, жовтень 22

А праведний Аврамій

грудень 7, грудень 20