Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаСільвія
545 Oracle

Сільвія: значення імені, характер і доля

Красиве жіноче ім'я Сільвія практично не зустрічається на території України і країн з переважно російськомовним населенням. Воно популярне виключно закордоном, і зокрема, в країнах сучасної Європи. Голландія, Іспанія, Італія, Англія, Португалія і навіть Франція – у всіх цих країнах ім'я Сільвія вважається відомим і популярним. Але його латинське коріння, популярність і історія походження, на думку фахівців, не є єдиним чинником попиту. Головний фактор полягає в сильній енергетиці, завдяки якій це ім'я обіцяє величезну кількість хорошого натурі носії і сумісно з багатьма чоловічими іменами, як українськими, так і зарубіжними ...

Ім'я Сільвія : значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Блаженна Сільвія Аквітанська

Розмовні варіанти:Сільва, Сілва

Сучасні англійські аналоги:Сільва, Силя

Як впливає значення імені на долю: карма

В іменослове католицьких імен чимало іменних форм, що мають сильну енергетику і впливове значення, алезначення імені Сільвіявважається і зовсім дуже впливовим. Воно може наділити носительку цілим переліком важливим і потрібних сучасній людині характеристик. Серед їх величезної кількості такі як цілеспрямованість, сила волі, впевненість в собі, пунктуальність і відповідальність, старанність, відкритість і дружелюбність, красномовність і довірливість, чесність і справедливість. Всі ці риси разом здатні перетворити носительку імені Сільвія в сильну жінку, здатну стати лідером, шанованою людиною, хорошою матір'ю і зразковою дружиною.

Але не можна не відзначити і той факт, що всі вищеназвані риси в кожній окремій Сільвії проявляються по різному. Більш того, вони можуть проявлятися і в різний час, на різних вікових етапах. При цьому найчастіше у маленької дівчинки Сільвії натура занадто сильно відрізняється від дівчинки підлітка. І знову ж таки, все залежить від виховання і величезного числа додаткових чинників, серед яких знак зодіаку і навіть символ року за китайським календарем.

Сумісність Сільвія c чоловічими іменами

Що до взаємин названої ім'ям Сільвія жінки з представниками протилежної статі, так тут все може бути дуже складно. По-перше, Сільвія може дуже рано почати замислюватися про сімейне життя, а це гарантія першої помилки і невдале кохання. По-друге, навіть заради свого коханого вона ніколи не захоче змінюватися і ставати більш м'якою, хоча б відносно другої половинки. А по-третє, Сільвія надто зациклена на кар'єрі, що може привести до проблем в побуті, стосунках з чоловіком, і навіть вихованні дітей.

Астрологічна символіка імені Сільвія

  • Камінь-талісман – Марказит.
  • Планета-покровитель – Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Сільвія – Краб.
  • Рослинний символ – Лілія.
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Сільвія

Сільвія Аквітанська, блаженна Сильвія (блаженна)

Сільвія Рената Зоммерлат (королева Швеції )

Сільвія Франсуаза ван дер Варт (нідерландська модель)

Сільвія Сідні (американська актриса)

Сільвія Плат (американська поетеса і писате льніца)

Сільвія Дербес (мексиканська актриса)

Сільвія Крістель (нідерландська модель, письменниця)

Сільвія Гевіллер (швейцарська співачка (сопрано)