Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЕліна
938 Oracle

Еліна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Еліна за походженням грецьке. Трактується як «гречанка». Є й друга версія, по якій ім'я Еліна є староєврейською. У цьому випадку значення трактується як «життя дана Богом». А є й третя версія, по якій це ім'я може бути породженням шведської культури ...

Ім'я Еліна сьогодні користується неймовірною популярністю, особливо в Україні. Але виділяється воно серед величезного переліку українських жіночих імен не тільки звучанням. Одним з найважливіших його якостей є значимість і сумісність з чоловічими іменами …

Ім'я Еліна: Значення і характеристика
Походження імені Елінадавньогрецьке
В коренігрецьке слово «еллін»
Буквальна трактування«гречанка»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Згідно статистикою, ім'я Еліна в рейтингу популярних імен числиться на 45-47 позиціях і доводиться на 3-5 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Ліна, Линуська, Лінка

Сучасні англійські аналоги:Олена, Хелена, Елін

Цікаве про ім'я Еліна:Жителі Стародавньої Греції називали себе «еллінами», і саме від цього щось слова судячи з усього і було утворено ім'я Еліна.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Еліна обіцяє безліч найрізноманітніших характеристик, але переважають серед їх безлічі: цілеспрямованість, емоційність, надмірна енергійність, самолюбство і вразливість, чуттєвість, самозакоханість, спрага руху і дій, жага пригод і нових відчуттів.

Стверджується, що така дама буде з легкістю маніпулювати людьми, і що будь-яке її дію, сльози, відчай, смуток, радість або нестримний сміх, будуть таїти награність і якусь користь. І дійсно, доросла дівчина на ім'я Еліна, це зазвичай скритна особа, актриса, здатна зачарувати будь-якого, не виказавши награність почуттів людині, що піддається маніпуляції.

Переваги та позитивні риси:емоційність, оптимістичність, гумористичність, комунікабельність, щедрість і доброта, добродушність і доброзичливість. Більш того, Еліна, це зазвичай людина дуже сміливий і самодостатній ...

Еліна погано відноситься долюдям, які ведуть себе дуже зухвало. А ще вона ненавидить людей, схильних до корисливості, надмірного самолюбству, брехні, хитрості і обману.

Характер імені Еліна

Характер імені Еліна такий, що перетворює носительку цього найменування в поодинці, незалежну, волелюбну, безкомпромісну і самостійну, в таку, з яких в більшості випадків в результаті стають гарними начальниками, кар'єристки, які жертвують усім заради власного піднесення. Характер такої дівчини наділяється в дев'яноста відсотках випадків такими рисами як доброта, щедрість, чесність, справедливість, прямолінійність, добродушність, добропорядність, доброзичливість, оптимістичність і позитивність, але разом з ними і купою негативних якостей. Так, разом з ними можуть проявитися такі як безкомпромісність, принциповість, агресивність, непокірність, емоційність і запальність. Характер Еліни такий, що вона ніколи не дозволить нікому скористатися її слабкістю або обдурити її. А ще її характер не дозволить їй ніколи пробачити близькій людині помилку, таку як зрада, брехня, або корисливість. Хоча, все це не точно ...

Не можна не відзначити, що характер багато в чому залежить від купи додаткових чинників і їх впливу. Наприклад, характер може залежати від знака зодіаку, каменю-талісмана, і навіть пори року народження, не кажучи вже про виховання ...

Раннє дитинство

У дівчинки, для якої батьки при народженні вирішили вибрати ім'я Еліна, досить складна натура і багато таких якостей, з якими дітки рідко стають товариськими. Значення цього найменування обіцяє спокій, сталість, романтичність, доброту, справедливість, чесність, любвеобильность, цілеспрямованість, працьовитість, безпринципність (пізніше замінюється принциповістю), оптимістичність і жартівливість.

За своєю суттю, Еліна добра і добродушна, вона може порозумітися з будь-якою людиною на планеті, а тому і користується популярністю в дитячому суспільстві, але є і «але» — справа в тому, що у цієї дівчинки немає як такої тяги до спілкування, значимість цього ймення зазвичай робить з носії поодинці, дитини, для якого важливіше перебувати в спокої і тиші, ніж в компанії однолітків і в веселощі. А ще значення цієї іменоформи обдаровує зазвичай носії прагненням, наполегливістю, настирливістю, цілеспрямованістю й наполегливістю – такі дівчатка завжди домагаються поставлених перед ними цілей, але правда, скоріше не з власного бажання, а з прагнення довести всім, що вона гідна довіри.

Що ж стосується спілкування, так Еліна з тих, яким потрібно лише увагу батьків, і то, не завжди – в більшості випадків це по суті любителька самотнього проведення часу, таким не потрібні чиїсь захоплення або увагу, їм важливо просто відчувати себе особистістю, індивідуумом.

Підліток

У дівчинки підлітка, що отримала красиве ім'я Еліна, вад трохи менше, але вони все ж є. Так, в більшості випадків, у дівчинки, над якою протегує значення імені Еліна, досить складний внутрішній світ, пристрій якого зрозуміти зможе далеко не кожен. Еліна двоїста душею і натурою, вона мінлива і непередбачувана, і передбачити те, як вона поведе себе в тій чи іншій конкретній ситуації практично нереально.

Зате значимість наділяє цілеспрямованістю, наполегливістю, чесністю, настирливістю, працьовитістю, уважністю, старанністю, ретельністю і почуттям відповідальності за все, за що б така перестав бралася. Втім, значення цієї іменоформи здатне наділити і недоліками – головний же недолік названої таким чином дівчинки полягає в принциповості. Виявляється ж ця риса в основному в моменти, коли їй намагаються нав'язати якусь справу, яким та не хоче займатися – в такому випадку вона на зло змушує її людям зробить цю справу дуже погано, щоб в майбутньому їй не доручали нічого подібного. Зате справи, від яких вона отримує задоволення, вона завжди доводить до кінця, і виконує всі «на відмінно».

А ще значення може наділити і таким недоліком як запальність – вона ж виявляється в моменти, коли хтось то незаслужено критикує її дії, або проявляє несправедливість до когось з її близьких. Еліна любить справедливість і недоторканність почуттів, не любить, коли хтось намагається повчати її, обманювати, або користуватися її слабкостями, навіть якщо це її кохана людина ...

Доросла жінка

Доросла Еліна, це все та ж серйозна, уважна, відповідальна, виконавча і обов'язкова дівчина. Значення на етапі зрілості нагороджує Еліну такими рисами як спокій, планомірність, самотність, старанність, чесність, справедливість, відданість і вірність. Така ніколи і ні в якому разі не обдурить і не зрадить свого потенційного друга, і більш того, в будь-який момент готова пожертвувати власними планами і цілями заради допомоги товаришеві. Хоча друзів у дівчини, над якою протегує значення імені Еліна, не так вже й багато – вона по натурі одинак, не любить великих компаній і веселий, вважає за краще самотнє проведення часу, ну йди хіба що в колі найближчих людей, якими зазвичай є мати і батько.

Зате Еліна старанна і обов'язкова, вона будь-яку справу доводить до кінця, ніколи не здається і не зупиняється на досягнутому, у всіх випадках діє планомірно, так, щоб не схибити перед однодумцями. Хоча, з іншого боку, таким зазвичай все одно на думку оточуючих. Дорослої Еліні дарується і самозамилування, і самодостатність, і волелюбність – вона не звертає увагу на інших і діє тільки відповідно до власного плану і власними побажаннями, думка оточуючих про її справах їй не цікаві. Значимість цього найменування може перетворити іменовану варіацією Еліна в відмінного начальника і кар'єристка ...

Доля імені Еліна

Доля імені Еліна у відносинах з представниками протилежної статі, в любові і в шлюбі така, що передбачає довгий пошук постійного партнера. Еліна владна і емоційна, витримати її натуру зможе далеко не кожен чоловік, але при цьому її доля обов'язково її зіштовхне з тим, хто зможе приймати її такою, яка вона є – і так передбачає не тільки доля, але також і самі зірки.

Еліна владна, як вже і говорилося раніше, але вона ніколи не стане налагоджувати в сім'ї матріархат. Так, вона може стати успішною леді, її доля в цьому плані має, але в будинку вона в першу чергу буде дружиною і матір'ю, господинею і берегинею вогнища, довіряючи при цьому все важливе саме чоловікові. У плані відносин її дуже непросто, багато чоловіків можуть зневажати її за наполегливість, прямолінійність і запальність, але як то кажуть, на смак і колір ...

Зате доля Еліни передбачає їй підсумкове становлення ідеальної дружиною. Так, вона може багато чого вимагати від чоловіка, але разом з цим і давати може не менше. Її чоловікові пощастить, це факт – що витримав її характер чоловік обов'язково в підсумку виявиться задоволеним, такого чекає дивовижна доля в парі з Еліною і бурхливе особисте життя.

Еліна хороша, дбайлива, розумна, уважна, відповідальна і обов'язкова мати, з неї вийде приблизна дружина і домогосподарка, але навряд чи вона присвятить себе тільки домогосподарству. За вдачею, це роботяга, кар'єристка. В першу чергу мріє про особистісному становленні. Будучи вимогливою ідеалісткою, вона здатна бути одночасно і успішної леді, і люблячою, яка жертвує всім заради щастя близьких дамочки.

Любов і шлюб для імені Еліна

Еліна — яскрава, приваблива, товариська і розкута жінка не страждає від нестачі шанувальників, їх у неї купа. Але їй хочеться відшукати свого принца і лише йому відкрити присвятити себе. Еля — це джерело щирою і чистого кохання без користі і обману. Вона живе цим почуттям і заради коханого готова гори звернути. Їй потрібно бути особливо обережною і уважною при виборі об'єкта свого обожнювання, щоб не обпекти своє вразливе серце вогнем розчарування. При виборі чоловіка вона керується тільки своїми особистими міркуваннями, не радячись ні з ким.

В шлюб Еліна вступає тільки по великій і взаємної любові, крім того, вона повинна поважати і довіряти своєму обранцеві. Її чоловік, як і вона його, повинен шалено сильно її любити і бути готовим кинути до її ніг весь світ. Він повинен бути вольовим і сильним чоловіком, але в деяких ситуаціях він повинен зуміти проявити поступливість і м'якість. Безумовно, непростий характер Елі зможе витримати лише той, хто буде любити її всім серцем.

В сімейних відносинах Еліна не буде сперечатися з чоловіком, хто головніший. Така владна, хитра і мудра жінка, як вона, м'яко і делікатно допоможе йому вибудувати правильну схему сімейного життя. На її думку, гармонія в родині можлива лише в тому випадку, коли чоловік — глава і годувальник, дружина займається веденням сімейного бюджету, а домашніми турботами і вихованням дітей подружжя повинні займатися разом, розділивши їх порівну. Еля є вмілої і чудовою господинею, у якій виходить завжди і все робити вчасно.

Еліна як Мати

кожна в світі жінка замислюється про материнство ще задовго до того, як у неї з'являється дитина. Вона намагається уявити, який саме мамою вона стане, але проблема в тому, що точно передбачити це заздалегідь просто неможливо. Однак такі якості характеру, як вміння любити, відповідальність і чесність, дають можливість припустити, що Еліна точно не стане поганою матір'ю.

Вона — людина з величезним запасом любові, якої вистачить не тільки на одну дитину, а й на його братика і сестричку. Еля обожнює оточувати себе коханими і люблячими людьми, тому в сім'ї народжується стільки дітей, скільки судилося. Еліна — це унікальна жінка, яка вміє настільки чітко розпланувати свій час так, щоб і всі справи встигнути зробити і час всім приділити. Діти для неї дуже важливі, вона любить їх усією душею і вважає подарунками долі.

Вихованням дітей вона займається спільно з чоловіком, іноді вона може проявляти навіть більше строгості, ніж чоловік. Але діти все одно відчувають ніжність, турботу і ласку мами, не сумніваючись в її материнської любові і самовідданості. Для неї важливо, щоб діти отримали гарну освіту, мали перспективу стати успішними і порядними людьми.

Сумісність Еліна c чоловічими іменами

Виявляється, найкраща сумісність в плані почуттів у Еліни з такими чоловічими іменами як Олександр, Юлій, Архип, Гліб, Ігор, Кондрат, Леонід і Микола.

Міцний і довговічний шлюб буде з Костянтином, Яковом, Русланом, Семеном, Осипом, Кузьмою і Геннадієм.

Багато нещасть чекає в стосунках з Іваном, Наумом, Степаном, Феліксом і Філіпом.

Що ж стосується взаємовідносин названої ім'ям Еліна дівчата з представниками протилежної статі, так тут все дуже непросто. Еліна, це вимоглива ідеалістка, яка бажає бачити в кожному чоловікові свій ідеал, але при цьому небажаними приймати чоловіків такими, якими вони є. Вона всіх намагається перевиховати, і кожного намагається перетворити в ідеального по її міркувань, що далеко не завжди виходить, і тим більше, не всім подобається ...

Число імені Еліна

Число імені Еліна по нумерології — 7. Сімки — це оригінальні та незвичайні особистості, що відрізняються сильним прагненням до особистісної свободи і незалежності. Серед них безліч визнаних геніїв, адже вони справжні новатори, їх фантазія і уява подають їм просто геніальні ідеї. Не залежно від віку 7-ки відрізняються розумом і мудрістю. Вони не зупиняються на отриманих знаннях і продовжують прагнути до глибокого пізнання і нових знань.

Чудовий інтелектуальний потенціал, наукове мислення і проникливість дозволяють їм домогтися успіху в таких сферах діяльності, як релігія, історія або філософія. Незважаючи на свої таланти, цілеспрямованість і працелюбність, підопічні 7-ки зовсім не прагнуть до спілкування і прагнуть працювати самостійно. Найчастіше свої цікаві задумки сімки реалізують не самостійно, а доручають це комусь іншому. Таке прагнення до єднання з самим собою і відмова від активного спілкування з оточуючими роблять з них справжніх одинаків і пустельників.

Підопічні числа 7 не такі вже й прості, їм не чужі і негативні емоції, іноді штовхають їх на хитрість, підступність або ж нечесні вчинки. Також їм притаманні марнославство, надмірна критичність і схильність до самокопання. Сімок слід, частіше розважатися, відволікатися і відпочивати. Дуже важливо, щоб в житті сімок з'явилися люди, які стануть для них друзями або хоча б приятелями.

Формула обчислення числа імені Еліна:Е (4) + Л (4) + І (1) + Н (6) + А (1) = 16 = 1 + 6 = 7

Астрологічна символіка імені Еліна

  • Камінь-талісман – Чорний опал і Смарагд.
  • Планета- покровитель – Юпітер.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Еліна – Грін.
  • Рослинний символ – Іва і Мімоза.
  • Кращий зодіак – Діва і Риби.
  • Число Еліни – 7.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Зима.
  • Рік — Змія.

Відомі люди з іменем Еліна

Еліна Бистрицька (радянська актриса театру і кіно )

Еліна Гаранча (латвійська оперна співачка)

Еліна Данієлян (вірменська шахістка)

Еліна Суні (сценарист і режисер )

Еліна Войцеховська (поет, прозаїк, есеїст)

Еліна Кірєєва (переможниця конкурсу «Краса України-2012»)

Еліна Катрі Марія Асунта (фінська художниця)

іменини дні і святі покровителі імені Еліна

Ім'я Еліна не є православним, тому в церковних святцях його немає, при хрещенні їм не нарікають, іменини не святкують. Найчастіше дівчаток з таким ім'ям при хрещенні нарікають співзвучним православним ім'ям Олена.

Мучениця Олена

січень 15, січень 28

Рівноапостольна цариця Олена

травня 21, червень 3

Мучениця Олена (дочка апостола Алфея)

травень 28, червень 10

Праведна Олена

жовтень 30, листопад 12