Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАрхип
733 Oracle

Архип: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Архип за походженням давньогрецьке. Трактування значення може звучати як «головний вершник», «повелитель коней» або «начальник кінноти» .Образовано від давньогрецьких слів «АРХО» і «хіппос». У перекладі вони звучать як «начальник» або «правитель» і «кінь».

українське чоловіче ім'я Архип невідоме в Україні, але раніше користувалося неймовірно великим попитом. Тепер вважається рідкісним, але ще числиться в списку рейтингових імен. А з тим, що це за ім'я, ми розберемося нижче ...

Ім'я Архип: Значення і характеристика
Походження імені Архипдавньогрецьке
Корінь«АРХО» і «хіппос»
Переклад«правитель» і «кінь»
Трактування«начальник кінноти» або «головний вершник»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Архип в рейтингу популярних чоловічих імен займає 83-85 позиції і доводиться за статистикою на 1 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Аря, Арік, Архіпка

Сучасні англійські аналоги:Аркіппес, Архіппус, Аршіпп

Цікаве про ім'я Архип:ім'я Архип було дуже популярним в СРСР, але в сучасності зустрічається вкрай рідко, хоча і присутній до сих пір в першій сотні рейтингу найпопулярніших чоловічих імен.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Архип може обіцяє носіям різні риси. Але зазвичай серед них обов'язково числяться такі риси як непосидючість, активність, дієвість і рухливість, самолюбство і корисливість. Хоча останнім проявляється далеко не у всіх Архипов. Зате завжди Архип, це рухливий і дуже дієвий чоловік, готовий на все заради нових досягнень, завжди досягають поставлених цілей і прагне до самореалізації по життю.

Архип, це дуже унікальна людина. З одного боку, він може здатися занадто грубим, жорстким, прямолінійним і черствим. Але з іншого боку, це завжди добрий і доброзичливий чоловік, готовий допомагати людям, жертвувати собою заради їх благополуччя, і здійснювати якомога більше добрих вчинків. Єдиний великий мінус всіх носіїв цього імені без винятку, це страх зганьбитися чи показати комусь власну слабкість в чому-небудь.

Переваги та позитивні риси:дієвий, активний, рухливий, цілеспрямований, надходить по совісті, допомагає всім навколо і намагається бути корисним суспільству, не нехтує дружбою, вірний і надійний, злегка принциповий, але стосується його принциповість тільки найважливіших життєвих аспектів.

Архип погано відноситься долюдям із занадто завищеною самооцінкою, до домінуючим над людьми особистостям, до тих, хто намагається нажитися на інших людях. А ще носій чоловічого імені Архип дуже погано ставиться до тих, хто намагається його критикувати або зачіпає його самолюбство.

Характер імені Архип

Характер імені Архип, а точніше носія цього імені, такий, що робить з чоловіка людини, занадто сильно залежить від обстановки і атмосфери в суспільстві. Цей чоловік вимагає до себе занадто багато уваги, поводиться часто надто зухвало, і взагалі, намагається бути яскравим. Але це не єдина риса, якої можна охарактеризувати особистість названого таким чином чоловіки.

Характер чоловіка по імені Архип такий, що, з одного боку, носій цього імені завжди буде доброзичливим і добрим по натурі людиною, а з іншого, надто вже самодостатнім і самолюбним. Тобто, з одного боку він може здатися людиною, бажаючим лише одного – допомагати людям. Але з іншого – куди більше насправді він думає про себе коханого, ніж про інших. Хоча подібні риси належать багатьом сучасним людям ...

Ну а на додаток до всього вищесказаного можна додати ще й те, що Архип, це завжди власник характеру потайного і незалежного. Він незалежний і ніколи не надходить «з стадного почуття», на все має свою власну думку і ніколи від нього не відступає. І при цьому нікому не розкриває власної особистості – він боїться показувати своє справжнє обличчя і намагається приховувати всі свої слабкості, почуття, переживання та емоції.

раннє дитинство

З раннього дитинства Архип може бути дуже непосидючим, неслухняним, самодостатнім і ефективним дитиною. З таким малюком батькам доведеться дуже нелегко. Він ні хвилини не сидітиме на місці, всю свою енергію буде витрачати на пустощі, баловство, біганину і розваги. Батькам варто якомога більше уваги приділити його непомірною енергії. Якщо нікуди її не вкладати, то він буде гратися ще більше і з часом почне приносити дуже багато проблем.

Ще один дуже важливий момент – вже в ранньому дитинстві він починає ставати занадто залежним від любові і уваги оточуючих дитиною. І далі, в міру дорослішання, ця риса буде тільки посилюватися.

Зате Архип, це завжди працьовитий і цілеспрямований хлопчисько, не дуже відповідальний, який не вміє концентруватися і бути уважним, але активний і непосидючий. Дуже важливо правильно спрямувати його енергію, змусити його завести якесь хобі або просто захопити чимось одним. Інакше він буде раз у раз перемикатися з одного справу на інше, і в результаті не закінчувати жодного з них.

підліток

Названий рідкісним і красивим ім'ям Архип хлопчисько в підлітковому віці може стати занадто залежним від уваги. Він буде жадати роздобути його будь-якими можливими способами. Він чекає уваги з боку однолітків, і особливо, батьків. Але не отримуючи його, може вдаватися до найгірших методів його отримання. Через це і веде себе погано, привертає до себе таким чином увагу.

Але в душі він нешкідливий і добрий, бажає лише хорошого і не думає про погане. Хороші вчинки, це стиль його життя, а мета, полягає в повазі суспільства. Уже в підлітковому віці він починає розуміти, що роздобути намічене можна тільки завдяки наполегливості та наполегливості. Стає відповідальним, надійним, дисциплінованим, домагається успіху у всіх справах, за які береться, але нерідко страждає від самотності.

Однолітки вважають його «підлабузником» і навіть «заучки», хоча навчання дається йому не просто. Навколишні його поважають і цінують за чесність і щирість. Різнобічно розвинений і легко підтримає будь-яку тему, вчителі в захваті від його комунікабельності та кмітливості.

Дорослий чоловік

Дане ім'я дорослому Архипові обіцяє залежність від багатьох факторів, і матеріально в тому числі. Для дорослого хлопця важливі матеріальні цінності, і заради них-то він і живе за великим рахунком. Не можна сказати, що він обожнює працювати, але тим не менш, неробою він не стане. Він буде все життя вдосконалюватися, досягати нових вершин і працювати, женучись за кар'єрним ростом і грошима.

Він не позбавлений лідерських якостей, але може всім пожертвувати заради сім'ї. Сімейні узи для нього важливіше за все. Дорожить батьками, дружиною, дітьми і всіма, хто відноситься до його сімейства. Але друзі займають в житті Архипа не менш важливу позицію.

Архип цінує сильних і чесних людей, оточує себе тільки перевіреними особистостями. Вимогливий, ніж багатьох і відлякує, іноді вимагає від людей занадто багато чого. Чи не боїться критикувати людей, часто дуже вже прямо. Але такий він, і змінити його не вийде навіть у його батьків, дружини, або дітей.

Доля імені Архип

Важко сказати, як повинна скластися доля чоловіки, названого іменем Архип, в любові, відносинах і особистому житті в цілому. Але одне можна сказати точно – Архип НЕ буде обділеним жіночою увагою і популярністю у представниць жіночої статі. Він завжди буде користуватися популярністю. Самотнього життя йому точно не сулітся – скоріше він стане бабієм, ніж одинаком. Але при цьому буде напевно завзятим неодруженим, які намагається якомога довше залишатися незалежним ні від кого, вільним чоловіком.

В молодості Архип напевно буде дуже часто міняти супутниць. Але важко судити, добре це, чи погано. Зате в зрілості він точно стане хорошим чоловіком тій жінці, яка зможе отримати його серце і любов. Своєю коханою він дасть все, в чому вона буде потребувати. Правда, відповідати його критеріям, вимогам, зможе далеко не кожна.

А він адже дуже вимогливий. Та й взагалі, звабити цього чоловіка зможе тільки терпляча, поступлива, готова йти на поступки жінка.

Ще можна додати, що Архип, це відмінний кавалер. Своїм численним дамам він буде дарувати і турботу, і ніжність, і любов. М'яким і ввічливим його не назвати, але доглядати за своєю жінкою він буде так, щоб їй було чим пишатися і про що згадати після розставання.

Любов і шлюб для імені Архип

В молодості чоловік на ім'я Архип користується великим попитом у представниць жіночої статі, але одружуватися не поспішає. До майбутній дружині він висуває досить жорсткі вимоги. Навіть будучи холостяком, він вкрай охайний і до будь-якого бруду ставиться з огидою. Його дружина повинна бути дуже доброю господинею, у якій весь будинок буде натертий до блиску і на кухні завжди будуть витати аромати смачних страв. При цьому вона повинна ще й встигати стежити за своїм зовнішнім виглядом, зберігаючи свою красу і привабливість.

Архип – справжній сім'янин, який дорожить своїм шлюбом і мріє одружитися раз і назавжди. На його думку, над відносинами і над проблемами в них треба працювати, адже розлучення цих проблем не вирішує.

Він оточує своїх близьких турботою і увагою, навіть готовий жити разом з тещею і тестем, якщо це буде на користь його дружині і дітям. Носій імені Архип – це дуже гостинний і привітний господар. Він часто запрошує в гості своїх друзів і рідних, обожнює свята і намагається ніколи не залишатися на самоті.

Архип як Батько

Важко назвати Архипа ідеальним батьком, але поганим його теж назвати не вийде. А взагалі, чоловіки, які отримали при народженні ім'я Архип, це зазвичай дуже відповідальні батьки, які намагаються дати своїм дітям якомога більше того, що потрібно. Ці чоловіки не кидають своїх дітей, дають їм все необхідне, і намагаються виховувати з них хороших людей. Правда, в залежності від віку, в якому Архип став батьком, ставлення до як такого батьківства може відрізнятися.

Але зате з упевненістю на сто відсотків можна сказати, що Архип не шкодуватиме часу на виховання дітей. Він дасть їм все, що потрібно, постарається навчити їх всьому, що стане в нагоді в майбутньому, і взагалі, по максимуму підготує їх до дорослого життя. Єдиний мінус полягає в тому, що ставитися він буде до дітей так, як вони, на його думку, будуть заслуговувати – але ж думка може бути і помилковим.

Дружині ж варто до всього ставитися з розумінням і намагатися давати Архипові час від часу відпочивати від батьківства, інакше його самолюбство і спрага свободи зіграють з ним злий жарт і рано чи пізно змусять піти з сім'ї, як мінімум на якийсь незначний час.

Сумісність Архип c жіночими іменами

Іменини Архип з жіночими іменами вивчалася астрологами досить довгий період, і тепер ми можемо надати кілька важливих аспектів цього питання вам до розгляду ...

Відмінна зв'язок в плані любові і пристрасті у іменованого таким чином чоловіки з жінками, названими наступними варіантами: Галина, Лариса, Діна, Таміла, Рената.

Ідеальне поєднання для шлюбу досягає шляхом створ ания сім'ї з такими варіаціями як: Глорія, Поліна, Сарра, Софія, Едіта, Тетяна, Алевтина, Альбіна, Діана, Клара, Лоліта, Людмила.

Відсутня зв'язок в більшості випадків з варіантами іменувань: Олена, Нінель, Ельза, Ліна.

Що стосується взаємин Архипа з представницями протилежної статі, так тут у двох словах все і не описати. Але якщо коротко, то можна відзначити, що з одного боку, це дуже велелюбний і надійний чоловік, спраглий серйозних стосунків вже в підлітковому віці. З іншого ж боку, його жага різноманітності не дозволяє йому побудувати міцних відносин. Тільки в зрілості він може переглянути свою поведінку і змінити ставлення до жінок.

Число імені Архип

Число імені Архип по нумерології — 6. В «шестярках» найчастіше простежуються такі якості, як могутність, влада, слава і зверхність. Тож не дивно, що підопічні цього числа по своїй натурі більше залежать від свого емоційного стану. Для них життєво важливу роль відіграють: емоції, пристрасть і любов. Їх особисте життя досить часто може бути пов'язана з професійною. Їх привабливість і шарм, завзятість і старання допомагають їм поступово домогтися поставлених цілей в кар'єрі.

Архип, як і більшість «шісток», досить довго може несерйозно ставитися до таких понять, як справжня любов і сім'я, але з роками все змінюється. На ряду з цим «шістки» відрізняються відповідальністю, надійністю, порядністю, вмінням співпереживати і допомагати оточуючим.

Романтична і разом з тим прямолінійна натура «6-ки» не дозволяє своїм підопічним брехати і хитрувати. «Шістки» дуже люблять красиво і модно одягатися, тому для них важливо навчитися правильно розпоряджатися своїми доходами, а не займатися марнотратством.

Формула обчислення числа імені Архип:А (1) + Р (9) + Х (5) + І (1) + П (8) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Архип

  • Камінь-талісман – Магнетит.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Архип – Вовк і Собака.
  • Рослинний символ – Спаржа.
  • Кращий зодіак – Овен і Скорпіон.
  • Число Архипа – 6.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Архип

Архип (Archippus (poet) – афінський комедіограф, молодший сучасник Арістофана

Архип (I століття) – а Постол від сімдесяти

Архип Херотопскій (IV століття) – християнський подвижник

іменини дні і святі покровителі імені Архип

Апостол Архип

січень 4, січень 17

Мученик Архип

липень 6, липень 19

Преподобний Архип

вересень 6, вересень 19