Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаКондрат
484 Oracle

Кондрат: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Кондрат за походженням слов'янське, але з латинськими корінням. Утворено від латинського Quadratus, що на українському звучить як Кодрат. Буквальна ж трактування значення цього імені звучить як «широкоплечий». І до речі, ніде в світі, крім СРСР, це ім'я більше не прижилося.

Ім'я Кондрат сьогодні не користується такою популярністю, який користувалося в минулому столітті, але ще зустрічається, хоча і відноситься до категорії найбільш рідкісних імен. А ще воно має значенням, селищем названому так чоловікові багато цікавих, одночасно рідкісних, і добре поєднуються якостей.

Ім'я Кондрат: Значення і характеристика
Походження імені Кондратлатинське / слов'янське
Буквальна трактування«широкоплечий»
В коренідавньоримське родової ім'я Quadratus
Ангел хранитель і покровитель імені:священномученик Кондрат

Популярність:Ім'я Кондрат відноситься до категорії найрідкісніших імен сучасності. За статистикою зустрічається не більше, ніж в одному випадку з 10 тисяч хлопчиків.

Розмовні варіанти:Кондратик, Кондрашов

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Кондрат:свого часу ім'я Кондрат було дуже популярним і стало навіть коренем для багатьох українських прізвищ.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Кондрат представляє собою досить складну тему, втім, як і тема походження. Але в даному випадку дослідники чомусь ведуть себе більш впевнено, особливо в твердженні про те, що дане найменування здатне обдарувати названого їм хлопця цілою купою корисних якостей.

Зокрема, існує думка, що воно повинно обдарувати хлопця такими рисами характеру як спокій, врівноваженість, розважливість, ощадливість, помірність, цілеспрямованість, терплячість, наполегливість і наполегливість. Правда, навіть якщо це твердження і збігається з реальністю, то проявлятися ці риси будуть не всі разом, а поступово, у міру дорослішання ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Кондрат полягає в їх небажанні здаватися. Ці чоловіки завжди досягають поставлених цілей, чого б їм це не коштувало, і чим би не довелося заради цього пожертвувати.

Кондрат погано відноситься долюдям із завищеною самооцінкою і до чоловіків, які даремно базікають, що не виконуючи ніяких своїх обіцянок. А ще носії чоловічого імені Кондрат ненавидять користь і егоїзм.

Характер імені Кондрат

Характер імені Кондрат передбачає, що власник цього ймення буде наділений цілим рядом цікавих якостей, які, звичайно ж, будуть виявлятися не все відразу, а поступово. Серед них: врівноваженість, розважливість, помірність, спокій, терплячість, цілеспрямованість, розсудливість, наполегливість і настирливість. Крім того, для Кіндрата також характерні: старанність, самостійність, скромність, доброзичливість і романтичність.

Довгий час Кондрат не прагне знайти спільну мову з однолітками, вважаючи за краще суспільство батьків. Однак батьки повинні допомогти йому навчиться спілкуватися з дітьми, щоб в майбутньому у нього не розвинувся, так званий комплекс неповноцінності. Уже в підлітковому віці Кондрат може стати досить популярний в колі товаришів. Однолітки будуть цінувати і поважати його, а також довіряти йому прийняття різних важливих рішень. Кондрат — чесний, порядний і безкорисливий друг.

Кондрат — старанний, виконавчий, розважливий і впевнений в своїх силах чоловік зуміє реалізувати себе в кількох галузях професійної діяльності: техніка, творчість, інженерія або громадська діяльність. Такий відповідальний працьовитий працівник ніколи не залишиться без роботи і зуміє досягти в ній досить хороших результатів.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві, дитині значення імені Кондрат подарує такі характеристики як умиротворення, спокійна вдача, старанність, позитивність, балакучість, самостійність, добродушність, скромність, сором'язливість і доброзичливість.

Така дитина ніколи не буде по ідеї приносити батькам неприємності, не перестане їх радувати, не стане причиною розбіжностей між мамою і татом, і не перестане радувати їх, будучи прикладом для наслідування і зразком ідеального поєднання якостей – багато матерів своїм діткам будуть приводити такого в приклад. Є і помірна частка допитливості – він завжди готовий пізнавати все непізнане і невідоме, правда. Не без батьківської допомоги та їх оберега, бо самостійно вона не здатна йти назустріч непізнаного.

Його потрібно оберігати, плекати, обходити, і що не менш важливо, так само близьким доведеться вести себе з ним і в дорослому його буття. Зате він здібний учень, дієвості і працьовитості в ньому не відбирати, і якщо береться за будь-яку справу, то обов'язково доводить його до фінального свистка.

Підліток

Підлітковий етап змінить носія цього рідкісного імені для хлопчиків, завдяки впливу планети -покровітеля, але не сильно. У ньому буде правити скромність, сором'язливість, відкритість, романтичність, чуттєвість, сталість, дружелюбність і добропорядність. З таким ладнають все навколо.

Особливо приязні стосунки з викладачами – вони поважають його думку, так як знають, що кожне з думок він ретельно зважує перед тим, як озвучити. Та й з предметами все досить-таки непогано – будь-яка наука дається йому легко, і все завдяки уважності і відповідального підходу до всього навколо.

Правда, найбільше приваблюють його саме гуманітарні науки, особливо історія. З однолітками відносини не гірше – його поважають, цінують як людину, довіряють йому прийняття важливих рішень. Чуйність і красномовність залучають людей, і це позначається на всіх без винятку, і в першу чергу, на становленні його особистості. А ще він добре розбирається в людях, відразу бачить погане або хороше, але при цьому ніколи не демонструє свою неприязнь і намагається з усіма поводитися однаково, не виділяючи людей.

Дорослий чоловік

Сталість, старанність, впевненість в собі, старанність і розважливість, перетворюють дорослого чоловіка в хорошого конструктора, інженера або техніка – так, принаймні, вважають дослідники -астрологі. З усіма він ладнає добре, вміє спілкуватися так, щоб залучати людей. Але головне в ньому, це справедливість і чесність – ніколи не скористається будь-чиєї слабкістю, завжди каже правду, не зрадить. А ще завжди домагається поставлених перед ним цілей, притому, чесно і без хитрощів. – швидше за все це позначається вплив на його особистість каменю-талісмана.

В спілкуванні, правда, суцільні проблеми – він вважає за краще проводити час в батьківському домі з ріднею, і не люби, що не вечірок, які не тісного спілкування з людьми, яких не можна назвати рідними. Він нікому не довіряє і намагається уникати близькості навіть в глибокій зрілості. Дана риса може привести до несамостійності і закомплексованості, а тому з цим потрібно починати боротися ще зі школи ...

Доля імені Кондрат

Доля імені Кондрат в шлюбі і любовних відносинах з жінками складається досить цікаво, але далеко не відразу вдало. Довірливість Кіндрата змушує його бачити в жінках тільки хороше, але, як правило, дуже швидко його наздоганяє гіркоту розчарування. Разом Кондрат може вести себе кілька деспотично в відношення жінки, вимагаючи від неї визнання його абсолютного авторитету.

Кондрат може на все життя залишитися маминим синочком, тому скоріш за все його дружина буде в чомусь мати з нею схожість. Крім того, велика ймовірність того, що після одруження він повезе молоду дружину не в нову квартиру, а в рідну домівку. Ставлення до дружини буде сильно залежати від її взаємин зі свекрухи. У його дружини повинна бути не тільки приваблива зовнішність, але і високий інтелект.

Кондрат зможе проявити себе, як вірний чоловік і чудовий господар. Він не тільки містить дружину і дітей, а й виконують всю чоловічу роботу по господарству самостійно. Його дружина навряд чи колись пошкодує про те, що вийшла заміж за такого чоловіка, як Кіндрат.

Любов і шлюб для імені Кондрат

Кондрат — це, як правило, успішний, привабливий і честолюбний чоловік. Він подобається жінкам своєю акуратністю і серйозним ставленням до власного зовнішнього вигляду. Крім того, Кондрат — це вірний і відданий чоловік, він намагається підтримувати в будинку атмосферу спокою і гармонії. Але для нього ці поняття можливі тільки в разі абсолютного підпорядкування дружини його волі.

Кондрат живить дуже ніжні почуття до матері, нерідко навіть після одруження він усвідомлено призводить дружину в рідну домівку. Велика ймовірність того, що довгі роки його дружині доведеться жити під одним дахом зі свекрухою, тому їй важливо налагодити з нею добрі стосунки. Від них буде сильно залежати і ставлення Кіндрата до дружини. До речі, його дружина повинна відповідати Кондрата за рівнем інтелекту, вміти підтримати розмову і стежити за своєю зовнішністю.

Кондрат звик до порядку, тому і від дружини він буде вимагати ідеального порядку і чистоти. Для нього важливо, щоб дружина зуміла зробити їх сімейне гніздечко ще більш затишним і комфортним. У свою чергу він проявляє себе, як відповідальний і надійний чоловік, захисник сім'ї і справжній годувальник. Його домочадці завжди будуть забезпечені найкращим чином. Кондрат ще й досить господарський чоловік, тому його обов'язки по дому він буде виконувати самостійно.

Кондрат як Батько

Кондрат має дуже відповідальне і серйозне ставлення до поняття сім'ї, а діти для нього — це кращі плоди сімейного життя. Кондрат намагається проводити з малюками достатню кількість часу для того, щоб не пропустити нічого важливого. Він з трепетною ніжністю спостерігає за першими кроками своїх дітей і щиро сміється з їх невдалих спроб пробігтися. Завжди допоможе їм стати і дасть їм стимул бігти далі.

Він приймає максимально активну участь в житті і вихованні дітей. Він на своєму прикладі усвідомлюють всю важливість зв'язку з батьками. Інтуїтивно у нього може бути більш тісний зв'язок з дочкою, а не з сином. Це пояснюється його тісним зв'язком зі своєю матір'ю. Він буде опікуватися її, немов принцесу, захищати і балувати її. Однак сина він, звичайно, теж дуже любить.

Кондрат особливе значення надає духовному розвитку дітей. Він із задоволенням знайомить їх з творчістю. Він разом з ними відвідує виставки та галереї, театр і концерти класичної музики. Однак процесом освіти займається його дружина, він же на це не бажає витрачати час. Однак при необхідності він може іноді допомагати дружині з доставкою дітей в школу або в якусь секцію, наприклад.

Сумісність Кондрат c жіночими іменами

на думку більшості фахівців в галузі вивчення цього питання, найкращою є сумісність імені Кіндрат з такими жіночими назвами як Неллі, Сарра, Сусанна, Ельвіра, Василиса та Єлизавета . На їхню думку, з названими так жінками у нього є всі шанси на побудову реально міцних, теплих, чесних і благородних відносин, переповнених пристрастю і почуттями.

Алевтина, Христина, Наталія і Камілла – з названими цими варіаціями іменоформ дамами сумісність трохи гірше, але теж є. Правда, вважається, що в такій парі може дуже несподівано прийти на зміну почуттів і любові такі неприємні чинники як відсутність взаєморозуміння і ненависть, і навіть ревнощі.

А ось пара з Фрідою, Серафімою, Броніславою і Маріанною, і зовсім буде хиткою, і неміцною. Тут не буде, не розуміння, не любові, чи не щирості, хоча пристрасті тут не позичати Так вже привертає зоряний фактор ...

А ось з протилежною статтю складніше – занадто чесний і щирий, і при появі любові забуває про обережність. Часті випалювання і розчарування – ось головні зустрічаються на його «любовному шляху» негаразди. Хоча, знову ж таки, може статися й інакше, в залежності не тільки від впливу значення імені хлопчика, але і від пори року і знака зодіаку ...

Число імені Кондрат

Число імені Кондрат по нумерології — 6. У шістки, як і у більшості екстравертивна чисел імені сильно розвинене почуття відповідальності і обов'язку. Підопічні числа 6, як правило, відчувають досить сильну прихильність до сім'ї і, звичайно, до дому. Вони прагнуть оточити себе гармонією і красою. Зазвичай, шістки — це безкорисливі і чесні люди, які вміють співчувати і вперто слідувати своїм власним переконанням. Крім названих позитивних якостей шісток їм також властиві відвертість і людинолюбство.

Підопічні шістки — справжні романтики і мрійники, які не мислять своє життя без любові, краси, гуманізму і гармонії. Вони обожнюють насолоджуватися музикою, природою, архітектурою чи просто живописом. Шістки намагаються перетворити нашу дійсність, зробити наш світ добрішим, світлішим і красивим. А для цього вони із задоволенням допомагають друзям і близьким в спірних або конфліктних ситуаціях, завжди даючи розумні і дієві підказки та поради.

Однак чесність і відкритість шісток не заважають їм егоїстично вимагати від оточуючих визнання їх значущості. Крім того, підопічні числа 6 із задоволенням ведуться на навіть саму відкриту лестощі, тішачи їхнє самолюбство. Підопічні числа 6 також мають схильності до марнотратства, мстивості і злопам'ятність.

Формула обчислення числа імені Кіндрат:К (3) + О (7) + Н (6) + Д ( 5) + Р (9) + А (1) + Т (2) = 33 = 3 + 3 = 6

Астрологічна символіка імені Кондрат

  • Камінь-талісман – Алмаз.
  • Планета- покровитель – Сатурн.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Кіндрат – Кот.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • кращий зодіак – Лев.
  • Число Кіндрата – 6.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Кондрат

Кіндрат Федорович Рилєєв – російський поет-декабрист, член Північного товариства

Кіндрат Дмитрович Юхимович – російський драматург і театральний критик

Конд рат Миколайович Яковлєв – російський драматичний актор, заслужений артист Республіки

Кондрат Лукич Бардіж – козачий політик і громадський діяч

Кондрат Кропива – народний письменник Білорусі, академік

Кіндрат Петрович Бєлов – відомий сибірський художник

Кондрат Зигмундович Терех – радянський державний діяч

іменини дні і святі покровителі імені Кондрат

Церковна форма імені Кіндрат – Кодрат.

Апостол Кодрат

січень 3, сiчень 17

Мученик Кодрат

березень 4, березень 17

Священномученик Кондрат

березень 27, квітень 9

Апостол Кодрат

вересень 21, жовтень 4