Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАліса
1356 Oracle

Аліса: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Аліса за походженням древньогерманська. У перекладі означає «благородну дівчину». Друга версія говорить про те, що це ім'я є похідною формою імені Олександра, яке походить від грецьких слів «алекс» (захисниця) і «Андрій» (люди).

Ім'я Аліса сьогодні відомо всім. Дівчині, яку так назвуть при народженні, несказанно пощастить, і це стовідсотковий факт, але є проблема, яка полягає в незнанні більшості про те, що за ім'я це, і що обіцяє. Ну а в сьогоднішній статті, ми поговоримо про даний імені якомога докладніше …

Ім'я Аліса: Значення і характеристика
За першою версієюмає стародавньонімецькі коріння
У перекладі з давньогерманськоїблагородна дівчина
Друга версія походженнявід слів «алекс» і «Андрій»
У перекладізахисниця людей
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Аліса займає стабільні 11-13 позиції в рейтингу популярних жіночих імен. Його дають за статистикою 20 дівчаткам з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Аліска, Аля, Ала, Айли, Алі

Сучасні англійські аналоги:Еліс, Елісон, Аліс

Цікаве про ім'я Аліса:ім'я Аліса не є популярним, але все ж зустрічається на території України і країн з російськомовним населенням, а також, у багатьох країнах сучасної Європи.

Як впливає значення імені на долю: карма

Вважається, що жіноче ім'я Аліса і його значення обіцяють багато хороших якостей носительку. Це ім'я має належати по ідеї дівчині відповідальної, прямолінійною, щирою, чесною, і справедливою, яка старається завжди відстоювати добро і гідність слабких.

Аліса добра і щедра, ніколи не зрадить, не обдурить, не стане користуватися слабостями людини заради досягнення якихось власних корисливих цілей. Але того ж вимагає і від людей зі свого оточення. Цінує в людях доброту, відданість, чесність, готовність підтримати і вислухати. Укритті і недовірливих людей намагається уникати.

Переваги та позитивні риси:щедра, добра, доброзичлива, відповідальна і обов'язкова, прямолінійна і тактовна, дипломатична і справедлива, чесна, безкорисна, безпринципна.

Аліси погано ставляться донедовірливим, замкнутим, врущій і корисливим людям, ненавидить людей, які думають тільки про себе, намагається уникати спілкування з егоїстами і лицемірами.

Характер імені Аліса

Характер імені Аліса такий, що здатний породити багато хороших якостей, що впливають в першу чергу на спілкування з людьми, але цим його роль в житті названої ім'ям Аліса не обмежується. Характер цього ймення передбачає наявність у носії купи недоліків, серед яких занепокоєння, нестриманість, емоційність, вразливість, сприйнятливість і вразливість. При цьому, образу Аліса ніколи не буде демонструвати оточуючим, такий вже її характер, що всі свої переживання, образи і почуття вона тримає при собі. А ще характер цього ймення може обдарувати і таким великим недоліком як «лінь» — правда, інтенсивність і яскравість його прояву залежить від безлічі додаткових чинників, і це не тільки характер іменоформи і значення, але також і знак зодіаку, і місяць народження, і рік народження за китайським (східному) календарем ...

А взагалі, все це лише теорія – характер може бути зовсім іншим, прийняти іншу зовнішність, а в першу чергу він залежить не тільки від виховання, але ще і від пори року, під заступництвом якого Аліса з'явилася на світло ...

Раннє дитинство

Раніше дитинство дівчинки, для якої батьки вирішили вибрати гарне ім'я Аліса, переповнене хорошими враженнями, рухом, емоціями, веселощами і мріями. Ця дитина не може сидіти на місці, вічно в русі, весь час придумується собі все нові і нові розваги, розважається і веселиться, але в міру, ні створюючи батькам умов для переживань.

Її багато батьків своїм діткам ставлять в приклад, і це не дивно – її бажанням розвиватися, працьовитості, рухливості і енергійності варто лише позаздрити. При всьому при цьому, у цієї дівчинки величезна кількість плюсів, які не поєднуються з тими рисами, що названі вище – вона слухняна, спокійна, ніколи не сперечається з батьками, може в будь-який момент заспокоїтися і перетворитися в понад спокійного дитини. Значимість тут обдаровує і мінусами (недоліками), але вони настільки незначні, що звертати на них увагу було б як мінімум нерозумно.

А ще дарується відмінне уяву і хороша фантазія, що не може не бути оцінений по достоїнству оточуючими її людьми. Від цієї дитини виходить позитивна енергетика і позитив – саме тому-то в її житті і є багато друзів і товаришів, до того ж, вже починаючи з раннього дитинства.

Підліток

Підліток Аліса, це все та ж балувана, але в той же час слухняна дівчинка. У цієї дівчинки величезна кількість достоїнств і практично немає недоліків – за це варто подякувати саме значення імені і його вплив на характер названої так дівчинки. Повсякденні монотонні справи, відповідальність, обов'язковість, нудьга, дотримання правил і серйозність – все це не про неї. Аліса в підлітковому віці настільки рухлива і активна, що декого це може навіть дратувати – вона весь час вигадує собі нові справи, не може і хвилини побути без діла, вічно в русі, вічно занурена в роботу.

Взагалі, значення цього ймення може перетворити його носительку в дуже талановитого і здібного дитини – зазвичай така дівчина обдарована відмінною фантазією і неймовірно яскравим уявою. Єдине, чого немає у названій так дівчата, це відповідальності, яка стане в нагоді як мінімум в школі, на уроках. Вчителі рідко нею незадоволені, але бувають.

А ось однолітки навпаки, завжди їй задоволені і більшість з них намагається стати її друзями. До речі, підлітковий етап може стати «етапом змін» — саме на цьому етапі значення і перестає надавати найбільший вплив на її сутність, і саме тут-то і починає проявляється вплив інших факторів, наприклад, енергетики планети-покровителя і стихії найменування ...

Доросла жінка

Вже досягнувши зрілості Аліса почне змінюватися, але не сильно. Вона залишиться такою ж рухомий і веселою представницею жіночої статі, дівчиною з відмінним почуттям гумору і відмінною фантазією. Ну а плюс до всіх її достоїнств додасться ще й відповідальність, і старанність, і обов'язковість, що допоможе їй просунутися по кар'єрних сходах в найкоротші терміни. А ще можуть проявитися відмінні організаторські здібності – лідерських задатків немає, але ось організаторський дар явно є. Така може будь-який колектив налаштувати на потрібний їй настрій, плюс, вона справжнісінький «випромінювач позитиву». Значення іменоформи тут звичайно вже грає не дуже важливу роль, але ось заступництво різних астрологічних чинників на цьому етапі може проявитися у всій красі – саме завдяки цьому-то Аліса і може стати тією людиною, яку будуть слухатися і якого будуть поважати в будь-якому колективі.

Доля імені Аліса

Доля імені Аліса в стосунках з представниками чоловічої половини населення нашої планети, в любові, і звичайно ж в шлюбі, є такою, що носієм цього ймення доведеться більшу частину життя перебувати в пошуку того ідеалу, який їй необхідний для побудови справжнього сімейного щастя. У дівчини з ім'ям Аліса складна доля в плані питання про відносини – рідко який чоловік зможе догодити їй, в кожному вона знайде те, з чим не зможе миритися. А ще передбачаються занадто високі вимоги до чоловіків, надто завищені, такі, яким відповідати зможе далеко не кожен ...

Крім того, доля в особистому життя передбачає і безліч хвороботворних розставань, і здебільшого, до речі, по вину самої носії іменоформи Аліса. Вона рухлива, дієва, енергійна, і її партнеру потрібно бути таким же – вона не може терпіти нудних і нерухомих людей, і більше того, не може, щоб не висловити своє невдоволення людиною прямо йому в очі, а це, в більшості випадків, ображає чоловіків і зачіпає їхнє самолюбство – підсумок простий, розставання.

Але доля в даному випадку може обдарувати і щастям, правда, вже на етапі зрілості, коли сама Аліса перегляне свою поведінку. А що стосується сімейного побуту, так тут все просто – вона ніколи не присвятить йому належної уваги, побут і монотонність в чотирьох стінах, не для неї.

Любов і шлюб для імені Аліса

Заміж Аліси зазвичай не поспішають. Причиною тому служить незалежність, якої обдаровуваного практично всі носії цього імені. Зі свободою їй буде дуже вже складно розлучитися. Але якщо це і станеться, то тільки в разі, коли Аліса знайде чоловіка, який відповідає всім її критеріям. Це повинен бути щедрий, добрий, трохи брутальний і грубий, але поважає її думку чоловік, цілеспрямований і працьовитий, успішний в плані фінансів і кар'єри.

В основі шлюбного життя Аліси та її чоловіка буде лежати довіру, відкритість, взаємоповага, турбота і м'якість. Ніколи вона не буде щасливою поряд з чоловіком, який не поважає її думку, і який не проявляє любові. Почуття, любов, пристрасть – все це повинно бути присутнім в шлюбі Аліси в максимально великій кількості. В іншому випадку вона може почати замикатися в собі, а потім і зовсім покине другу половинку, навіть якщо буде любити.

Зате, маючи за спиною турботливого, чесного, чуттєвого і доброго чоловіка, Аліса стане турботливою, м'якою, поступливою і дуже відданою дружиною. Чоловікові, який поважає її як особистість, вона віддасться вся цілком і повністю.

Аліса як Мати

Як мама, Аліса може бути зразковою і навіть зразковою. Правда, дуже сильний вплив в даному питанні має обстановка в сім'ї, взаємини з чоловіком і атмосфера в будинку. Ніколи Аліса не стане хорошою матір'ю в атмосфері негативу, грубості і жорсткості. Алісі важливо, щоб до її думки всі члени сім'ї ставилися нормально, щоб її сприймали всерйоз. Якщо її думку поважають, якщо до неї прислухаються, і якщо їй довіряють, то і матір'ю вона буде хорошою.

Впевнена в собі мама-Аліса, це обов'язкова, пунктуальна, відповідальна і рішуча матуся. Така ніколи не залишить дитину без уваги, завжди буде оточувати своє дитя теплом і турботою, всю себе віддасть дитині. Правда є і одне «але» — занадто вже Аліси вимогливі щодо своїх дітей. Вони не знають міри, вимагають занадто багато, намагаються робити зі своїх дітей геніїв, яким, на жаль, стають далеко не всі.

Що ж до близькості, так найбільш близька Аліса буде з дочкою. Виховання хлопчика вона швидше за все довірить татові, якщо такий буде матися поруч. А ось дочкою буде займатися особисто. Їй вона подарує всю свою любов, оточить увагою і турботою, подарує стільки тепла, скільки мало яка дитина і зовсім отримує.

Сумісність Аліса c чоловічими іменами

Питання сумісності ім'я Аліса з іменами чоловіків довгий час в свою чергу вивчався дослідниками всього світу, якими в підсумку було підтверджено і доведено кілька цікавих моментів ...

Найкраща зв'язок в плані почуттів виникає з такими найменуваннями як Аким, Ерік, Юлій, Лавр, Кім, Єрмолай, Ігор .

Ідеальне поєднання в шлюбі тільки з Авраамом, Фомою, Климом, Максимом, Омеляном, Самуїлом і Сергієм.

Чи не радиться катувати щастя з такими як Герман, Денис, Іраклій, Степан, Сава і Філіп.

Що стосується взаємин з представниками сильної половини людства, так тут все просто – вона веселий, оптіміс тично налаштований, позитивна людина. З дитинства від неї виходить така енергетика, від якої все, включаючи хлопців будуть в справжнісінькому шоці. Але є і одне «але» — сама вона занадто перебірлива, і потенційних залицяльників відбирає з особливою уважністю. А взагалі, все це лише теорія — значення ймення і виховання цієї дівчинки батьками можуть змінити її суть цілком і повністю …

Число імені Аліса

Число імені Аліса по нумерології – 8. Вісімка в свою чергу є символом матеріального благополуччя, успіху і удачі. Це число нескінченності, а обіцяє воно протегує людям стабільність, сталість, надійність і відданість.

Як правило, люди «вісімки» досягають нереальних успіхів в особистому житті, але значно більших успіхів вони досягають у плані особистісного становлення, кар'єрного зростання і матеріального благополуччя. Це зазвичай люди високого соціального статусу, спраглі багатств, поваги, поваги.

У той же час люди-вісімки в своїй більшості амбітні і честолюбні, енергійні, цілеспрямовані, сильні в плані волі і владні. Ще ці люди не прощають помилок і нещадні в плані помсти.

Формула обчислення числа ім'я Аліса:А (1) + Л (4) + І (1) + С (1 ) + А (1) = 8

Астрологічна символіка імені Аліса

  • Камінь-талісман – Турмалин, Сердолік, Гірський кришталь.
  • Планета-покровитель – Місяць і Сатурн.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Аліса – Кішка і Карп.
  • Рослинний символ – Верес.
  • Кращий зодіак – Водолій і Козеріг.
  • Число Аліси – 8.
  • Щасливий день – середа і П'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Літо.
  • Рік — Тигр.

Відомі люди з іменем Аліса

Аліса Йоффе (художник)

Аліс Гі-Блаш або Аліс Гі (французький режисер)

Аліса Хазанова (артистка балету, хореограф-постановник)

Аліса Робертс (актриса кіно)

Аліса Озі (французька актриса і куртизанка)

Аліса Мон (естрадна співачка)

Аліса Колосова (оперна співачка)

Аліса Агафонова (фігуристка)

Аліса Дре (фінська фігуристка)

Аліса Крилова (російська модель )

іменини дні і святі покровителі імені Аліса

В православній вірі у ім'я Аліса немає Святих покровителів. Іменини зазвичай справляються одночасно з ім'ям Олександра.