Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАліса
3689 Oracle

Аліса: значення імені, характер і доля

Значення імені Аліса

Жіноче ім'я Аліса за походженням давньогерманське. У перекладі означає «благородну дівчину». Друга версія свідчить про те, що це ім'я є похідною формою імені Олександра, яке походить від грецьких слів «алекс» (захисниця) і «андра» (люди).

Ім'я Аліса сьогодні відоме всім. Дівчині, яку так назвуть при народженні, невимовно пощастить, і це стовідсотковий факт, але є проблема, яка полягає в незнанні більшості про те, що це за ім'я, і що воно несе у собі. Ну а в сьогоднішній статті, ми поговоримо про це ім'я якомога докладніше...

Ім'я Аліса: Значення і характеристика
За першою версієюмає давньогерманське коріння
У перекладі з давньогерманськоїблагородна дівчина
Друга версія походженнявід слів «алекс» та «андра»
У перекладізахисниця людей
Ангел хранитель і покровитель імені:невідомо

Популярність: Ім'я Аліса займає стабільні 11-13 позиції в рейтингу популярних жіночих імен. Його дають за статистикою 20 дівчаткам із 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти: Аліска, Аля, Ала, Айли, Алі

Сучасні англійські аналоги: Еліс, Елісон, Аліс

Цікаве про ім'я Аліса: ім'я Аліса не є популярним, але все ж зустрічається на території України і країн з російськомовним населенням, а також, у багатьох країнах сучасної Європи.

Як впливає значення імені на долю: карма

Вважається, що жіноче ім'я Аліса та його значення обіцяють багато хороших якостей носіям. Це ім'я має належати за ідеєю дівчині відповідальній, прямолінійній, щирій, чесній, і справедливій, яка намагається завжди відстоювати добро і гідність слабких.

Аліса добра і щедра, ніколи не зрадить, не обдурить, не стане користуватися слабкостями людини заради досягнення якихось власних корисливих цілей. Але того ж вимагає і від людей зі свого оточення. Цінує в людях доброту, відданість, чесність, готовність підтримати й вислухати. Потаємних та недовірливих людей намагається уникати.

Переваги та позитивні риси: щедра, добра, доброзичлива, відповідальна й обов'язкова, прямолінійна й тактовна, дипломатична й справедлива, чесна, безкорислива, безпринципна.

Аліси погано ставляться до недовірливих, потайливих, брехливих і корисливих людей, ненавидять людей, які думають тільки про себе, намагаються уникати спілкування з егоїстами і лицемірами.

Характер імені Аліса

Характер імені Аліса такий, що здатний породити багато хороших якостей, що впливають в першу чергу на спілкування з людьми, але цим його роль в житті названої ім'ям Аліса не обмежується. Характер цього ймення передбачає наявність у носіїв купи недоліків, серед яких занепокоєння, нестриманість, емоційність, вразливість, сприйнятливість і вразливість. При цьому, образу Аліса ніколи не буде демонструвати оточуючим, такий вже її характер, що всі свої переживання, образи і почуття вона тримає при собі. А ще характер цього ймення може обдарувати і таким великим недоліком як «лінь» – щоправда, інтенсивність та яскравість його прояву залежить від безлічі додаткових чинників, і це не тільки характер іменоформи і значення, а й також і знак зодіаку, і місяць народження, і рік народження за китайським (східним) календарем...

А взагалі, все це лише теорія – характер може бути зовсім іншим, набути іншого забарвлення, а передусім він залежить не лише від виховання, а й ще й від пори року, під заступництвом якої Аліса з'явилася на світ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки, для якої батьки вирішили вибрати гарне ім'я Аліса, переповнене хорошими враженнями, рухом, емоціями, веселощами і мріями. Ця дитина не може сидіти на місці, вічно в русі, весь час вигадує собі все нові і нові розваги, має відмінну уяву, розважається і веселиться, але в міру, не створюючи батькам умов для переживань.

Багато батьків ставлять її в приклад своїм дітям, і це не дивно – її бажанню розвиватися, працьовитості, рухливості та енергійності можна лише позаздрити. Крім того, вона слухняна, спокійна, ніколи не сперечається з батьками, може в будь-який момент заспокоїтися і перетворитися в дуже спокійну дитину. В Аліс є й недоліки, але вони настільки незначні, що звертати на них увагу було б як мінімум нерозумно.

Від цієї дитини йде позитивна енергетика і позитив – саме тому-то в її житті і є багато друзів і товаришів, до того ж, вже починаючи з раннього дитинства.

Підліток

Підліток Аліса, це все та ж балувана, але в той же час слухняна дівчинка. У цієї дівчинки величезна кількість переваг і практично немає недоліків – за це варто подякувати саме значенню імені та його впливу на характер названої так дівчинки. Повсякденні монотонні справи, відповідальність, обов'язковість, нудьга, дотримання правил і серйозність – все це не про неї. Аліса в підлітковому віці настільки рухлива та активна, що декого це може навіть дратувати – вона весь час вигадує собі нові справи, не може і хвилини побути без діла, вічно в русі, вічно занурена в роботу.

Взагалі, значення цього ймення може перетворити його носительку в дуже талановиту та здібну дитину – зазвичай така дівчина обдарована відмінною фантазією і неймовірно яскравою уявою. Єдине, чого немає у названій так дівчинці, це відповідальності, яка стане в нагоді як мінімум в школі, на уроках. Вчителі рідко нею незадоволені, але бувають.

А ось однолітки навпаки, завжди їй задоволені і більшість з них намагається стати її друзями. До речі, підлітковий етап може стати «етапом змін» – саме на цьому етапі значення і перестає надавати найбільший вплив на її сутність, і саме тут-то і починає проявляється вплив інших факторів, наприклад, енергетики планети-покровителя і стихії народження...

Доросла жінка

Вже досягнувши зрілості Аліса почне змінюватися, але не сильно. Вона залишиться такою ж рухомою та веселою представницею жіночої статі, дівчиною з відмінним почуттям гумору і відмінною фантазією. Ну а плюс до всіх її переваг додасться ще й відповідальність, і старанність, і обов'язковість, що допоможе їй просунутися по кар'єрних сходинках в найкоротші терміни. А ще можуть проявитися відмінні організаторські здібності – лідерських задатків немає, але ось організаторський дар явно є. Така може будь-який колектив налаштувати на потрібний їй настрій, плюс, вона справжнісінький «випромінювач позитиву». Значення іменоформи тут звичайно вже грає не дуже важливу роль, але ось заступництво різних астрологічних чинників на цьому етапі може проявитися у всій красі – саме завдяки цьому-то Аліса і може стати тією людиною, яку будуть слухатися та будуть поважати в будь-якому колективі.

Доля імені Аліса

Доля імені Аліса в стосунках з представниками чоловічої половини населення нашої планети, у коханні, і звичайно ж у шлюбі, є такою, що носієм цього ймення доведеться більшу частину життя перебувати в пошуку того ідеалу, який їй необхідний для побудови справжнього сімейного щастя. У дівчини з ім'ям Аліса складна доля в плані питання про стосунки – рідко який чоловік зможе догодити їй, у кожному вона знайде те, з чим не зможе миритися. А ще передбачаються занадто високі вимоги до чоловіків, надто завищені, такі, яким відповідати зможе далеко не кожен...

Крім того, доля в особистому житті передбачає і безліч хвороботворних розставань, і здебільшого, до речі, з вини самої носії іменоформи Аліса. Вона рухлива, дієва, енергійна, й її партнеру потрібно бути таким же – вона не може терпіти нудних і нерухомих людей, і навіть більше, не може не висловити своє невдоволення людиною просто їй у вічі, а це здебільшого ображає чоловіків і зачіпає їхнє самолюбство – підсумок простий, розставання.

Але доля в цьому разі може обдарувати і щастям, щоправда, вже на етапі зрілості, коли сама Аліса перегляне свою поведінку. А що стосується сімейного побуту, то тут все просто – вона ніколи не присвятить йому належної уваги, побут і монотонність у чотирьох стінах, не для неї.

Любов та шлюб для імені Аліса

Заміж Аліси зазвичай не поспішають. Причиною тому служить незалежність, якою обдаровані практично всі носії цього імені. Зі свободою їй буде дуже вже складно розлучитися. Але якщо це і станеться, то тільки в разі, коли Аліса знайде чоловіка, який відповідає всім її критеріям. Це повинен бути щедрий, добрий, трохи брутальний і грубий, але цінуючий її думку чоловік, цілеспрямований і працьовитий, успішний в плані фінансів і кар'єри.

В основі шлюбного життя Аліси та її чоловіка буде лежати довіру, відкритість, взаємоповага, турбота і м'якість. Ніколи вона не буде щасливою поряд з чоловіком, який не поважає її думку, і який не проявляє любові. Почуття, любов, пристрасть – все це повинно бути присутнім в шлюбі Аліси в максимально великій кількості. В іншому випадку вона може почати замикатися в собі, а потім і зовсім покине другу половинку, навіть якщо буде кохати.

Зате, маючи за спиною турботливого, чесного, чуттєвого і доброго чоловіка, Аліса стане турботливою, м'якою, поступливою і дуже відданою дружиною. Чоловікові, який поважає її як особистість, вона віддасться вся цілком і повністю.

Аліса як Мати

Як мама, Аліса може бути зразковою. Правда, дуже сильний вплив в даному питанні має обстановка в сім'ї, взаємини з чоловіком та атмосфера в будинку. Ніколи Аліса не стане хорошою матір'ю в атмосфері негативу, грубості і жорсткості. Алісі важливо, щоб до її думки всі члени сім'ї ставилися нормально, щоб її сприймали всерйоз. Якщо її думку поважають, якщо до неї прислухаються, і якщо їй довіряють, то і матір'ю вона буде хорошою.

Впевнена в собі мама-Аліса, це обов'язкова, пунктуальна, відповідальна і рішуча матуся. Така ніколи не залишить дитину без уваги, завжди буде оточувати своє дитя теплом і турботою, всю себе віддасть дитині. Правда є і одне «але» – занадто вже Аліси вимогливі до своїх дітей. Вони не знають міри, вимагають занадто багато, намагаються робити зі своїх дітей геніїв, яким, на жаль, стають далеко не всі.

Що ж до близькості, так найбільш близька Аліса буде з дочкою. Виховання хлопчика вона швидше за все довірить татові, якщо такий буде поруч. А ось дочкою буде займатися особисто. Їй вона подарує всю свою любов, оточить увагою і турботою, подарує стільки тепла, скільки мало яка дитина отримує.

Сумісність Аліса з чоловічими іменами

Питання сумісності ім'я Аліса з іменами чоловіків довгий час, в свою чергу, вивчалося дослідниками всього світу, якими в підсумку було підтверджено і доведено кілька цікавих моментів...

Найкращий зв'язок в плані почуттів виникає з такими іменами як Яким, Ерік, Юлій, Лавр, Кім, Єрмолай, Ігор.

Ідеальне поєднання в шлюбі тільки з Авраамом, Фомою, Климом, Максимом, Омеляном, Самуїлом та Сергієм.

Ну і не рекомендується пов'язувати життя з такими як Герман, Денис, Іраклій, Степан, Сава та Філіп.

Що стосується взаємин з представниками сильної половини людства, так тут все просто – вона весела, оптимістично налаштована, позитивна людина. З дитинства від неї відчувається така енергетика, від якої всі, включаючи хлопців, будуть в справжнісінькому шоці. Але є і одне «але» – сама вона занадто перебірлива, і потенційних залицяльників відбирає з особливою уважністю. А взагалі, все це лише теорія – значення ймення і виховання цієї дівчинки батьками можуть змінити її суть цілком і повністю...

Число імені Аліса

Число імені Аліса за нумерологією – 8. Вісімка зі свого боку є символом матеріального благополуччя, успіху й удачі. Це число нескінченності, а обіцяє воно людям, які протегують, стабільність, сталість, надійність і відданість.

Зазвичай люди «вісімки» досягають нереальних успіхів в особистому житті, але значно більших успіхів вони досягають у плані особистісного становлення, кар'єрного зростання і матеріального благополуччя. Це зазвичай люди високого соціального статусу, спраглі багатств, поваги, пошани.

Водночас люди-вісімки у своїй більшості амбітні й честолюбні, енергійні, цілеспрямовані, сильні в плані волі та владні. Ще ці люди не прощають помилок і нещадні в плані помсти.

Формула обчислення числа ім'я Аліса: А (1) + Л (4) + І (1) + С (1 ) + А (1) = 8

Астрологічна символіка імені Аліса

 • Камінь-талісман – Турмалін, Сердолік, Гірський кришталь.
 • Планета-покровитель – Місяць і Сатурн.
 • Стихія – Повітря.
 • Тваринний символ носія імені Аліса – Кішка і Карп.
 • Рослинний символ – Верес.
 • Кращий знак зодіаку – Водолій і Козеріг.
 • Число Аліси – 8.
 • Щасливий день – Середа та П'ятниця.
 • Ідеальний сезон – Літо.
 • Знак зодіаку за китайським гороскопом – Тигр.

Відомі люди з іменем Аліса

 • Аліс Гі-Блаш або Аліс Гі – французький режисер
 • Аліса Озі – французька актриса і куртизанка
 • Аліса Дре – фінська фігуристка
Іменини та святі покровителі імені Аліса

У православній вірі в імені Аліса немає Святих покровителів. Іменини зазвичай справляють одночасно з ім'ям Олександра.