Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаРуслан
3001 Oracle

Руслан: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Руслан за походженням східне. За однією версією вважається тюркським. За іншою – іранським. Утворено від імені Арслан, значення якого трактується як «лев». У той же час існують і інші версії його походження. На даний же момент воно користується попитом у казахів і слов'ян ...

Ім'я Руслан, сьогодні зустрічається нечасто в нашій країні, але в минулому десятилітті користувалося неймовірним попитом у новоспечених батьків. Воно має хороше значення, обіцяє незвичайний характер і має непогану сумісність з іншими іменами …

Ім'я Руслан: Значення і характеристика
Походження імені Руслантюркське, скандинавське або іранське
Буквальна трактування«лев»
В кореніім'я Арслан
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Рустик

Популярність:У рейтингу популярних імен Руслан знаходиться на 39-40 позиціях і доводиться за статистикою на 6-8 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Руся, Русик, Русланка, Русланчик

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Руслан:Є версія, ніби ім'я Руслан могло статися від старого забутого імені Еруслан.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Руслан вельми багатогранно – воно з одного боку обіцяє новонародженому масу позитивних якостей, а з іншого, ті, з якими ужитися в сучасному світі з іншими людьми не так вже й просто. Зазвичай хлопчик з чоловічими ім'ям Руслан, це людина, що володіє такими рисами характеру як безстрашність, швидкість, спритність і сила, як фізична, так і розумова. Сулятся і емоційність з егоїстичністю, що вкрай негативно впливає на контакт з навколишнім світом.

Може здатися добрим і чуйним, позитивним і миролюбним, але при першій же можливості ця маска скидається, і тоді назовні вилазить агресивний чоловік, горою стоїть за власні інтереси і гідність.

Переваги та позитивні риси:головне достоїнство всіх Русланів без винятку полягає в їх здатності захищати власні інтереси. Руслан ніколи не відмовиться від своїх інтересів і цілей, і думка своє ніколи і нікому не дозволить оскаржити.

Руслан погано відноситься долюдям, які намагаються тиснути на нього своїм авторитетом, і більше всього він ненавидить корисливих людей і брехунів, які домагаються своїх цілей хитрощами і брехнею.

Характер імені Руслан

Характер імені Руслан такий, що обіцяє названому так чоловікові гарну, терпиму натуру, але при цьому дуже велику недовірливість. У нього добрий характер, відмінне світогляд, а сам по собі він терплячий, цілеспрямований, принциповий, безконфліктний, але занадто нерішучий, що заважає йому будувати відносини і навіть налагоджувати власну професійну кар'єру. До того ж, його характер має таку рисою як сором'язливість, що в свою чергу може вкрай негативно позначатися відразу на цілій купі факторів, і це стосується і роботи, і особистому житті, і відносин з товаришами. Більш того, він ідеалістичний – його характер не дозволяє йому знаходити в людях погане, він вічно в усіх бачить тільки хороше, що в підсумку призводить до розчарувань, і зради з боку потенційних друзів ...

З іншого боку, варто відзначити, що це теоретичний параметр, і характер багато в чому може бути іншим, тим більше що по більшій частині залежить не тільки від ймення, але також і від безлічі інших чинників, серед яких батьківське дитяче виховання, знак зодіаку, і навіть час року, під заступництвом якого Руслан з'явився на світло.

Раннє дитинство

Хлопчика, якому батьки вирішили при народженні вибрати чоловіче ім'я Руслан, значення цього найменування зазвичай обдаровує тонким чуттям, щирістю, організаторськими здібностями, відмінними творчими задатками, добродушністю, ввічливістю, добротою, дбайливістю, і купою інших Проте хороших характеристик. У ранньому дитинстві Руслан представляє собою людину добру і дуже позитивного, від такого хлопчика батькам не варто чекати поганого, тим більше що в ньому є і розсудливість, та така, що властива далеко не всім діткам в ранньому дитинстві. Але значення здатне обдарувати і безліччю інших якостей, серед яких гордовитість, і найголовніше, самостійність – в дитинстві його може дратувати надмірна ввічливість батьків надмірна опіка, Руслан може почати відчувати через це дискомфорт, так що, доведеться з цим поборотися. З іншого боку, значення може подарувати і терпимість, що позначиться на всіх без винятку.

В цілому ж він рухливий, хоч і умиротворений, активний, доброзичливий, має багато товаришів і однодумців серед однолітків, і за рідкісним випадком може почати конфліктувати з будь-ким. Головне ж його гідність, це вміння виходити із ситуацій сухим, уникати конфліктів, поступатися, якщо це буде потрібно для досягнення затишній обстановки в суспільстві. І взагалі, маленьким, Руслан може здатися дуже позитивним, ідеальним з усіх боків, але ось після досягнення нових вікових етапів багато що може і змінитися ...

Підліток

Хлопчика підлітка, над яким протегує значення імені Руслан, найбільше відрізняє від всіх його одноліток тяга до самостійності – він не терпить, коли його обходять і виявляють до нього багато уваги, не може він так жити, йому здається, що його свободу намагаються обмежити, але ж він дуже їй дорожить, принаймні, це стосується більшості хлопців з ім'ям Руслан. Але є в ньому і безліч неймовірно важливих плюсів – так, значення зазвичай обдаровує названого таким чином цілеспрямованістю, продуманістю, ввічливістю, ввічливістю, дбайливістю, доброзичливістю, життєрадісністю, оптимистичностью, планомірність і обережністю. Такий рідко робить необдумані вчинки, і вкрай рідко діє відповідно до чиїмись підказками, Руслан кожен свій крок ретельно зважує, продумує, і навіть передбачає його наслідки.

В навчанні ж можуть бути проблеми, як мінімум з точними науками – так вже вийшло, що всякого названого іменний варіацією Руслан, більше цікавлять гуманітарні науки, ніж точні. А ще йому важко досягти успіхів через невпевненість в собі – аж надто Руслан нерішучий, боязкий, недовірливий. Зате відповідальний і старанний, ніж та привертає увагу викладачів – такі подобаються вчителям. А ось з однолітками не завжди все гладко – часто цього хлопчика не сприймають всерйоз, що його ображає, і в кінцевому підсумку змушує усамітнюватися з самим собою і своїми переживаннями.

дорослий чоловік

Сам по собі дорослий Руслан дуже добрий і позитивний, і це безсумнівно прикрашає його в очах суспільства. Доброта, щедрість, доброзичливість, добропорядність, оптимістичність, позитивний настрій, товариськість і дружелюбність, красномовність і привабливість, дбайливість – все це ще далеко не повний список тих переваг, якими володіють практично всі чоловіки, які отримали при народженні ім'я Руслан. Але є у таких і недоліки, серед яких надмірна сором'язливість і недовірливість, боязливість, нерішучість. З цими недоліками Руслан насилу домагається успіхів у професійній діяльності та просуванні по службі.

До того ж, про всяк Руслан занадто сильно залежить від громадської думки – сил і впевненості в собі йому додає тільки похвала, компліменти, підтримка і схвалення з боку оточуючих його людей. Зате у нього багато як таких друзів і товаришів, але далеко не всім їм він довіряє настільки, щоб присвячувати в свої переживання. Дістати його довіру вкрай складно, до того ж, навіть найближчим і самим перевіреним людям.

Доля імені Руслан

Доля і значення імені Руслан в любові, у відносинах з представницями протилежної статі, і в шлюбі, є такою, що передбачає носію цього найменування непросту долю. Доля його така. Що буде раз у раз зіштовхувати його з різними проблемами особистого характеру, з купою різних дівчат, з якими у нього так нічого і не вийде.

Так, дослідники, які займалися в свій час вивченням цього параметра, стверджують, що доля Руслана зведе з купою різних дівчат, але самому йому потрібно бути кожен раз готовим до зради, брехні, або невірності. Більш того, доля може не дозволити йому розпочати бійку навіть з його істинної другою половинкою, бо такий може бути тільки така ж як він, а значить, теж не готова робити перший крок, і теж така ж сором'язлива і боязка.

З іншого боку, не можна не відзначити, що доля іменоформи, це теоретичний чинник, який не має ніяких підстав під собою. А тому не факт, що буде саме так, як написано вище.

Любов і шлюб для імені Руслан

Ранній шлюб для Руслана не характерний, оскільки він не поспішає прощатися з усіма принадами холостяцького життя. Легкі перемоги в любовних справах йому не цікаві, його залучають неприступні і загадкові жінки. Його суперечлива натура тягнеться як до прагматичних і вольовим красуням, так і до крихким милим створінням. Руслан не поспішає з вибором подружжя, оскільки шлюб для нього — це вкрай серйозний крок у житті, який не терпить поспіху. Він вважає, що подружня вірність чоловіка можлива лише тоді, коли він вдосталь нагуляется.

В дружини він вибирає милу, спокійну і скромну дівчину з привабливою зовнішністю і гострим розумом. Вона повинна бути слухняною. Її завдання — підкреслювати і доповнювати спроможність свого яскравого чоловіка, який навіть шлюб розглядає, як спосіб самоствердження. У свою чергу Руслан намагається робити все для того, щоб його рідні не відчували потреби ні в чому.

Він свято зберігає дружині вірність, тому зраду з її боку ніколи не пробачить. Руслан — справжній ревнивець і навіть за нешкідливий флірт може влаштувати їй скандал. У сімейних стосунках він — беззаперечний авторитет і глава сім'ї, тому жодне важливе рішення не приймається без його схвалення.

Руслан як Батько

Не можна зі 100% точністю сказати, як саме проявить себе Руслан, коли він стане батьком. Але в його характері є маса якостей, які вказують на те, що поганим татом йому вже не бути заввишки. Діти в його життя приходять в уже зрілому віці, з-за чого їх можна назвати довгоочікуваними.

Він піклується про своїх чад з усією притаманною йому любов'ю. При цьому він не дозволяє їм нахабніти і сідає собі на голову. У батьківській любові Руслана відсутнє почуття самозречення по відношенню до свого потомства, а в процесі виховання він використовує найчастіше метод «батога і пряника». Він робить все можливе для того, щоб діти отримали щасливе дитинство, в якому вони б змогли отримати все, що потрібно. Заради цього вони повинні себе старанно вести і старанно вчитися.

Діти ні на мить не сумніваються в батьківській любові і завжди її відчувають. Навіть якщо шлюб Руслана розпадається, він ніколи не віддалиться від свого потомства. Він буде активно брати участь в їх житті, дарувати їм своє тепло і турботу. У нього трохи сильніше зв'язок з сином, адже Руслан з тих чоловіків, які слідують неписаним правилам поважаючого себе чоловіка: будинок, дерево, син.

Сумісність Руслан c жіночими іменами

Найкраща сумісність у Руслана в плані почуттів і любові може бути досягнута тільки з Ганною, Адою, Еммою, Дорою, Броніславою, Маріанною і Євдокією.

По-справжньому міцний і щасливий шлюб буде побудований з Лілією, Розою, Сусанной, Едітою, Тамарою, Фаїною, Глорією і Ізабеллою.

А союз з Ксенією, Серафімою, Флорою, Норою, і Елеонорою, стовідсотково не буде вдалим.

Що ж стосується взаємовідносин хлопчика на ім'я Руслан з представницями жіночої половини людства, так тут все складно. Він влюбчів, сумісний з багатьма жіночими типажами, але завжди є людиною, не здатною на перші кроки. Його головна проблема в тому, що він в ста відсотках випадків чекає першого кроку від потенційної пасії, що в основному і призводить до нерозділеного кохання і самотності. Хоча, багато що може і змінитися, залежно від виховання і купи інших факторів ...

Число імені Руслан

Число імені Руслан по нумерології — 6. Шістки відрізняються особливою привабливістю і чарівністю. Тож не дивно, що за ними слідують натовпи шанувальників. Саме любов, емоції і пристрасть займають важливе місце в їхньому житті. Підопічні 6-ки не соромляться змішувати особисте і професійне життя. Вони, навпаки, активно застосовують свою здатність зачаровувати, щоб швидше досягти професійних висот. У цьому їм також допомагають їх розсудливість, розум і здатність досягти успіху.

Юні і молоді 6-ки — досить непостійні і вітряні особи, що змінюють партнерів досить часто. Однак з часом, крім романтики і мрійливості, до них також приходить усвідомлення важливості створення сім'ї, і вони намагаються стати зразковими сім'янинами і турботливими батьками. Шістки — цінителі домашнього затишку і сімейного вогнища. Їм можна довіритися, адже вони — досить відповідальні і надійні люди.

Шістки дуже добрі, здатні співчувати і надавати посильну допомогу іншим людям. Також підопічні числа 6: захоплюються модою, старанно стежать за своїм зовнішнім виглядом, на що витрачають більшу частину зароблених грошей. Через такого роду марнотратства, їх витрати краще контролювати. Крім того, 6-ки настільки прямолінійні, що зовсім не вміють хитрувати. Але в окремих випадках вони можуть бути мстивими і злопам'ятними.

Формула обчислення числа імені Руслан:Р (9) + У (3) + С (1) + Л (4) + А (1) + Н (6) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Руслан

  • Камінь-талісман – Авантюрин, Агат, Яшма.
  • Планета-покровитель – Сонце .
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Руслан – Лев.
  • Рослинний символ – Кульбаба.
  • Кращий зодіак – Діва і Лев.
  • Число Руслана – 6.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Руслан

Руслан Салей (білоруський хокеїст)

Руслан Нуртдинов (російський хокеїст)

Руслан Боделан (український політик)

Руслан Муратов (російський композити р)

Руслан Забранський (український футболіст)

Руслан Батиршін (професійний хокеїст)

Руслан Алехно (естрадний виконавець)

Руслан Гуляєв (російський державний діяч)

Руслан Сасін (російський актор)

Руслан Грінберг (економіст)

Руслан Шувалов (майстер спорту СРСР)

Руслан Джигурда (шансоньє, артист естради)

іменини дні і святі покровителі імені Руслан

Руслан – це не православне ім'я, тому його немає в церковному календарі іменин. Цим ім'ям не нарікають при хрещенні, а дають хлопчикові ім'я святого, чиї іменини відзначають в день народження малюка або в день його хрестин.