Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаВероніка
3721 Oracle

Вероніка: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Вероніка за походженням латинське. За першою версією значення звучить як «несуча перемогу» і «переможна», по другий, перекладається з латинської мови як «справжній образ».

Ім'я Вероніка, варіант не для всіх, і заслуговує на особливу увагу. Це жіноче ім'я має дуже сильну енергетику. Плюс, воно популярно в багатьох країнах сучасної Європи, не кажучи вже про країни СНД. А ще програма сумісна з більшістю українських чоловічих імен …

Ім'я Вероніка: Значення і характеристика
Походження імені Веронікадавньогрецьке
Корінь«icona» і «vera»
Трактування за першою версією«справжній образ»
Трактування за другою версією«переможна»
Ангел хранитель і покровитель імені:Вероніка Праведна

Популярність:Ім'я Вероніка в рейтингу популярних імен стабільно займає 13-15 позиції і доводиться за статистикою на 23-25 ​​дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Вероничка, Віра, Веруня, Ніка

Сучасні англійські аналоги:Береника, Береніче, Береніс, Ференіка

Цікаве про ім'я Вероніка:Найбільш відомими на сьогоднішній день Вероніки вважаються дві Святі, а саме, Праведна Вероніка кровоточивість і Вероніка Едеський.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Вероніка обіцяє новонародженим дівчаткам багато хороших якостей, а разом з ними багато і недоліків. Зазвичай Вероніка стає волелюбної, легкої, товариською, вміє концентруватися на цілі жінкою, з простим характером і непростий логікою. Такі дівчата легко привертають до себе увагу, весь час знаходяться в центрі уваги оточуючих і нерідко є негласними лідерами в суспільстві.

Вероніка просто не може не бути романтичною, самовідданої і в той же час добродушною, відкритої і щирої, нездатною на брехню або зрада. Ці жінки в своїй більшості праведні і намагаються чинити виключно по совісті. Хоча не рідко серед Веронік зустрічаються і корисливі особи – тут вже багато що залежить від виховання.

Переваги та позитивні риси:доброзичлива, добродушна, добра і щедра, завжди готова прийти на допомогу, намагається нікого не ображати і говорити з людьми не дуже прямо, щоб не зачіпати їх гідності і самолюбство, балакуча і красномовна.

Вероніка погано відноситься долюдям із заниженою самооцінкою, до потайним і мовчазним особистостям, і до тих, хто намагається «виїхати на кого-небудь». Користь і брехня – це те, до чого Вероніка відноситься найгірше.

Характер імені Вероніка

Характер імені Вероніка такий, що передбачає наявність купи характеристик у названій так дівчинки, конфліктуючих між собою. Наприклад, це доброта, конфліктує з агресією по відношенню до всіх, хто не підвладний їй, або ж наполегливість і безкомпромісність, що конфліктують з бажанням допомагати людям домагатися їх цілей. Хоча, з іншого боку, все це лише поверхневі риси, що приховують під собою справжню, і далеко не просту сутність.

Іменоформа Вероніка обіцяє непростий, непередбачуваний, складний, сильний характер, такий, з яким рідко зустрічаються сучасні жінки, та й чоловіки теж. Це по своїй суті начальниця, лідер, організатор, дівчина, здатна взяти на себе всі чоловічі завдання, і при цьому дати собі раду краще будь-якого сильно світу цього.

Втім, характер найменування представляє собою теоретичний чинник, такий же, яким є і доля. До того ж, в даному конкретному випадку багато, включаючи селищах значимістю риси, залежить від додаткових чинників, в числі яких і вплив астрологічних символів іменоформи, і вплив додаткових індивідуальних астрологічних покровителів (знак зодіаку, час року і т.п.).

Раннє дитинство

значення імені Вероніка здатне подарувати дівчинці. Носительці цього ймення, багато хороших характеристик, але є одне «АЛЕ». Саме імечко Вероніка означає «переможницю», і дарує відповідний характер – саме тому-то у цієї дівчинки вічно і виникають складнощі в особистому житті і в спілкуванні з однолітками, навіть в ранньому дитинстві. Упертість, настирливість, наполегливість, конфліктність, норовливість, самозакоханість, самодостатність, самовпевненість – ось ті риси, якими можна охарактеризувати дитини, якого назвали таким імечко. Правда, є й інші характеристики, що посилюються в міру дорослішання – це і добродушність, і справедливість, і принциповість, і бажання вступати тільки по совісті, і догідливість, і багато іншого.

Вся суть цієї дівчинки полягає в неймовірній бажанні бути першою скрізь і завжди, і чинити тільки так, як вона сама і вважає за потрібне. На цьому тлі навіть у найменшому віці і можуть виникати сварки з батьками і однолітками. Багато чого, звичайно, залежить від батьківського виховання, але саме значення відіграє найважливішу роль, і саме воно-то і робить цю представницю слабкої статі унікальною і настільки агресивною. Поступливішою дружини з такою, в майбутньому, явно не вийде, якщо звичайно вона не зміниться, що теж можливо ...

Підліток

Вероніка підліток, це такий же активний, енергійний, рухливий, безкомпромісний дитина-переможець. У цієї дівчинки складний, хоч по суті і правильний характер, вона завжди до останнього наполягає на своєму, готова нескінченно доводити свою правоту навіть там, де явно не права, і ніколи не здається. Крім того, значення, покровительствують над названої так дівчиною, може обдарувати і рядом інших, додаткових характеристик, серед яких буде і ревність, і непосидючість, і пустощі, і незалежність, і волелюбність. Все це може привести до того, що дитинство, підлітковий етап дівчинки на ім'я Вероніка, буде дуже непростим.

В школі, в гуртках, в інших навчальних закладах, в сім'ї, у неї всюди будуть виникати повсюдні сварки і скандали, конфлікти, з яких вона завжди буде виходити тільки переможницею, притому, для самої Ніки байдуже, якими шляхами вона цього доб'ється. Некерованість, безконтрольність, агресія – ось ті риси, що будуть проявлятися у всіх на виду, але варто відзначити, що всередині вона дуже ранима й уразлива, у цієї дівчинки образа може прийти з нізвідки, по самій дурної причини. Але показувати її вона не стане ні в якому разі – таке вже обіцяє саме значення настільки красивого і рідкісного імені Вероніка.

Зате у неї є відмінні організаторські здібності та лідерські задатки, що може стати в нагоді скрізь, і в навчанні, і в роботі, і в стосунках з ріднею ...

Доросла жінка

жінка, якій в дитинстві батьки вирішили вибрати ім'я Вероніка, в дорослому буття може виявитися сильним, морально стійким, непохитним, непідвладним нічийому думку, добрим, справедливим, цілеспрямованим, принциповим і надмірно наполегливою людиною. З такою жінкою зжитися дуже складно – вона всією своєю суттю підтримує матріархат в суспільстві, і зжитися з цим дуже непросто. Зате у неї неймовірно великі шанси на швидкісне просування по службі і швидкий підйом по кар'єрних сходах – така ніколи не сидить склавши руки, завжди в русі, в дії, і діє вона тільки в напрямку своєї мети, і ніколи не пасує, навіть перед, здавалося б, непереборними перешкодами. Є у неї і чимало мінусів, які дарує безпосередньо саме значення цього найменування, і один з них, це бажання позбутися від опіки і здобути самостійність. А другий за силою важливості мінус, це бажання керувати всім і всіма навколо, що може привести до того, що у неї практично не буде друзів. Хоча знову ж таки, все це лише теорія. І на ділі може бути й інакше – є неймовірна кількість випадків на практиці, коли Вероніка виростає сильною, але веселою і дуже легковажною ...

Доля імені Вероніка

Доля імені Вероніка у відносинах з представниками сильної половини людства є такою, що обіцяє безліч проблем і складнощів. Так, по суті, доля обіцяє названої цим найменуванням дівчинці складний характер, нетерпимий, але разом з ним і неймовірну популярність у чоловіків. Тобто, така не відчуватиме себе непотрібною, а й міцних відносин їй не бачити довгий і довгий час ...

Проте, доля Вероніки така, що передбачає наявність великої кількості самих різних відносин. Але у всіх них сама Вероніка буде всіляко намагатися лідерствовать, що сподобається, природно, далеко не кожному хлопцеві, і тим більше чоловікові. Саме тому-то більшість відносин і буде «розвалено».

Зате доля передбачає, на думку дослідників, підсумковий шлюб, дуже щасливий, але тільки з чоловіком сильним, таким. Який незважаючи на своє характерне перевагу навчиться і зможе їй поступатися. Хоча, знову ж таки, це лише теорія, і як розташує доля насправді, сказати зі стовідсотковою впевненістю досить складно.

Любов і шлюб для імені Вероніка

Жінки на ім'я Вероніка дуже легко закохуються, вони швидко піддаються почуттям, але також швидко розчаровуються в них. Часто виходять заміж в ранньому віці, але зазвичай все закінчується розлученням. Завести тривалі відносини з такою жінкою для чоловіків дуже непросто. У вічних пошуках свого ідеального чоловіка Вероніка може без сліз перенести далеко не одне розставання з претендентами на її серце.

Чоловік може розраховувати на серйозні відносини з такою дівчиною тільки тоді, коли є терплячим, ґрунтовним, надійним і уважним і разом з цим він повинен стояти на чолі їх відносин. У шлюбі Вероніка підсвідомо буде намагатися «перевиховати» чоловіка під себе, але варто пам'ятати, що до підкаблучник вона швидко втратить інтерес. Крім того, її чоловік повинен якомога частіше вносити новизну в їхні стосунки, щоб любовний запал цієї красуні не згас.

Носительки імені Вероніка – гостинні господині. Вони дуже люблять приймати гостей, двері будинку завжди відчинені для друзів і рідних. Якщо у відносинах з чоловіком панує гармонія і довіра, вона стане відмінною дружиною і господинею.

Вероніка як Мати

До материнства Вероніка відноситься досить серйозно. Іноді слова «Вероніка» і «Мати» навіть вважають синонімами, однак з огляду на вітряний характер, вона не прагне рано стати матір'ю. Уже років до 30-ти, коли пристрасті в її душі злегка заспокоюються, вона починає замислюватися про дітей.

З появою дитини Вероніка все одно намагається зберегти свою яскраву індивідуальність, але робить це так, щоб дитина не відчував браку материнської уваги. Вона любить своїх дітей, піклується про їх здоров'я і розвитку. Для неї важливо, щоб її діти ні в чому не мали потреби. Вона вчить дітей бути яскравими, талановитими і амбітними, як вона сама. Акуратність і вміння стежити за своїм зовнішнім виглядом Вероніка також прищеплює з самого раннього дитинства.

Належне виховання, гарну освіту і красиві манери для цієї жінки не порожній звук. Вона докладе максимум зусиль до того, щоб з її дітей виросли гідні люди і яскраві особистості.

Сумісність Вероніка c чоловічими іменами

Що стосується теми сумісності імені Вероніка з чоловічими найменуваннями, то тут не все так просто, як хотілося б. Але сучасні дослідники цього питання все ж з'ясували пару важливих фактів ...

Виявляється, оптимальне поєднання в плані шлюбу, почуттів, побудови сім'ї та щастя може бути створено з власниками таких іменоформ як Владлен, Гавриїл, Ігор, Остап, Панкрат, Спартак, Тарас, Єрмолай, Казимир, Ерік, Микита.

А з такими як Вадим, Ізяслав, Ісаак, Кім і Аркадій, навпаки, не варто чекати нічого хорошого.

взаємини з протилежною статтю – той самий фактор, на який значення не має практично ніякого прямого впливу, хіба що непряме. Складнощі у відносинах з чоловіками є тільки через наявність складного характеру, який обіцяє значення іменоформи Вероніка. Проте, бувають випадки, зафіксовані історією, коли Вероніка в дуже ранньому віці виходить заміж і змінюється, до того ж. Цілком і повністю, як в характері, так і в поведінці.

Число імені Вероніка

Число імені Вероніка по нумерології — 9. «Дев'ятку» прийнято вважати числом досконалості. Підопічні цього числа – це найчастіше успішні, що відбулися особистості, які йдуть по життю з високо піднятою головою. Вони без праці досягають успіхів, як в соціальному, так і в матеріальному плані. Як то кажуть, фортуна на їхньому боці.

Блискучий розум, вправність, широкий кругозір, інтуїція і прекрасна уява дозволяють їм передбачити результат більшості ситуацій, які вони повертають в свою користь. На ряду зі своєю романтичністю, мрійливістю, чарівністю і товариськістю, «дев'ятки» відрізняються максималізмом, вимогливістю, цілеспрямованістю й наполегливістю.

Дуже важливо, щоб буйна фантазія і зайва мрійливість не віднесло «дев'ятку» в світ ілюзій, вирвавши її з реальності. Вероніці ж, що є «дев'яткою», потрібно навчиться планувати свої витрати, так як вона схильна до марнотратства і поганий фінансової дисципліни. Крім того, часом жінка на ім'я Вероніка, як і інші 9-ки, може надходити цинічно і егоїстично.

Формула обчислення числа імені Вероніка:У (3) + Е (6 ) + Р (9) + О (7) + Н (6) + І (1) + К (3) + А (1) = 36 = 3 + 6 = 9

Астрологічна символіка імені Вероніка

  • Камінь -талісман – Онікс і Чорний опал.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Вероніка – Тигр і Голуб.
  • Рослинний символ – Кипарис.
  • Кращий зодіак – Лев.
  • Число Вероніки – 9.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Літо.
  • Рік — Коза.

Відомі люди з іменем Вероніка

Вероніка Земанова (чеська фотомодель, актриса, фотограф, співачка)

Вероніка Тушнова (російська радянська поетеса)

Вероніка Кастро (мексиканська актриса, співачка і телеведуча)

Вероніка Долина (російський бард)

Вероніка Новаковська (польська біатлоністка)

Вероніка Чен (аргентинський кінорежисер)

Вероніка Виткова (біатлоністка)

Вероніка Мортенсен (джазова співачка)

Вероніка Черкасова (журналістка)

Вероніка Вітенберг (художня гімнастка )

Вероніка Зузулова (словацька гірськолижниця)

іменини дні і святі покровителі імені Вероніка

Праведна Вероніка

липень 12, липень 25

Мучениця Вероніка Едеський

жовтень 4, жовтень 17