Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаКузьма
703 Oracle

Кузьма: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Кузьма за походженням давньогрецьке. Швидше за все було утворено від чоловічого стародавнього грецького імені Космас. Значення звучить як «коваль». Спочатку ж ім'я Кузьма звучало як Косма, і тільки потім від нього були утворені такі імена як Косьма, Козьма і не тільки ...

Ім'я Кузьма сьогодні зустрічається вкрай рідко, хоча ще двадцять років тому було одним з найпопулярніших, особливо в сільській місцевості. Сьогодні ж іноді зустрічається і в міській, але дуже і дуже рідко. Зате у нього хороше значення і сильна енергетична аура, і може нагородити носія цілим переліком важливих характеристик.

Ім'я Кузьма: Значення і характеристика
Походження імені Кузьмадавньогрецьке
В коренігрецьке чоловіче ім'я Космас
Буквальна трактування«коваль»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Косма

Популярність:На даний момент ім'я Кузьма віднесено до категорії рідкісних чоловічих імен. Доводиться не більше, ніж на 5 хлопчиків з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Кузя, Кузюта, Кузяха

Сучасні англійські аналоги:Косма, Косьма, Козьма

Цікаве про ім'я Кузьма:Від цього імені свого час було утворено просто неймовірна кількість прізвищ. Це і Кузьменко, і Кузмінцев, і Кузьмін, і багато інших.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Кузьма здатне обдарувати носія цілою купою характеристик, частина з яких постійно конфліктує між собою. Це відноситься до таких якостей як тактовність і принциповість, скритність і відкритість, дружелюбність і неготовність йти на контакт з незнайомою людиною, працьовитість і нерішучість.

Але, втім, це ще далеко не весь список якостей, якими зазвичай наділяє значення хлопчика з ім'ям Кузьма. Сюди ж можна віднести і такі як стриманість, спокій, вірність, ініціативність, поступливість, добродушність і доброзичливість.

Переваги та позитивні риси:саме ж головне достоїнство всіх носіїв чоловічого імені Кузьма полягає в просто неймовірною фантазії і відмінному уяві, які дозволяють їм знаходити виходи з найважчих ситуацій, і вирішувати нерозв'язані на перший погляд завдання.

Кузьма погано відноситься долюдям, які несправедливо або нечесно надходять щодо інших людей. А ще носії цього імені ненавидять корисливих, брехливих, і необов'язкових.

Характер імені Кузьма

Характер імені Кузьма такий, що обіцяє отримав його хлопчику багато хороших, але іноді конфліктуючих один з одним характеристик. Сором'язливий, але впевнений в собі, боязкий в плані відносин з протилежною статтю, але сміливий в досягненні своїх професійних цілей, життєрадісний і веселий, але одночасно серйозний і передбачуваний – ось те, чим можна описати характер іменується іменний варіацією Кузьма чоловіки. У нього чудові стосунки з усіма навколо, він ніколи і нікому не висловить погану правду в очі, не любить ображати людей стежить за своїми словами, але в той же час є принциповим і в будь-який момент може вийти з себе – характер дуже непростий. Зате його характер такий, що він завжди домагається поставленої мети, а це завидне якість, і багатьом його вкрай не вистачає.

З іншого боку, судити зі стовідсотковою точністю про те, яким буде характер названого найменуванням Кузьма чоловіки, досить складно, і причина тільки в одному – характер багато в чому залежить від цілої купи додаткових факторів, не тільки від самого імечко, але ще і від батьківського виховання, і навіть від пори року народження ...

Раннє дитинство

Хлопчика, названого рідкісним чоловічим ім'ям Кузьма, чекає бурхливий, спокійне, і одночасно непередбачуване дитинство. Значення здатне наділити його такими рисами як допитливість, грайливість, весела вдача, оптимістичність, непосидючість, товариськість, доброта, справедливість і чесність. Але є і те, що зазвичай дітям в такому віці не властиво – це розважливість, серйозність, принциповість, планомірність і відповідальність. За своєю суттю, Кузьма, дитина дуже організований і планомірний, розважливий, слід чітким планом і рідко робить необдумані вчинки. При цьому його дратує і ображає, як з ним намагаються спілкуватися як з дитиною, яким він власне і є – він з дитинства дуже самодостатній і хоче, щоб його сприймали як дорослого, як не як дитя.

Допитливість – він дуже допитливий, постійно вишукує щось нове, обожнює копатися в техніці і поламаних іграшках, намагаючись їх полагодити, любить читання, зокрема, мамине, і найголовніше, ніколи не лінується. А ось що стосується спілкування з однолітками, з однолітками, так тут все дуже непросто. Мало того, що його серйозність і послух може сподобатися далеко не кожній дитині, так ще плюс до всього Кузьма завжди наполягає на своєму, довести йому щось, нереально, і це багатьох може дратувати. Втім, в підлітковому віці цього хлопчика значення може обдарувати і купою інших якостей ...

Підліток

життя підлітка з ім'ям Кузьма, не надто відрізняється від описаної вище. У цього хлопчика багато друзів, багато товаришів, гарний настрій і повнісінько ідей. Основні його характеристики, це дружелюбність. Доброчесність, доброзичливість, життєрадісність, красномовність, задерикуватість, балакучість, ідейність, планомірність, розсудливість, відповідальність і принциповість. Значення обдаровує цього хлопчика цілою купою хороших якостей, і це факт, але поряд з ними є і недоліки, серед яких надмірна воля до перемоги, інший раз змушує його йти на необдумані вчинки, на користь, обман. При цьому зради від нього не варто чекати, ніколи не піде на нього, є принциповим в цьому плані.

В школі успішний, відмінно може справлятися з вивченням всіх предметів без винятку, але йому важливо все-таки, щоб предмет був цікавим, в зворотному випадку вивчати його буде тільки машинально, без поглиблення. Відносини з однолітками. Зокрема, з однокласниками, хороші, і причина не в його балакучість і навіть не в його здатності підтримати будь-яку тему розмови – причина в лідерських задатки, які не дивлячись на всю його смирення проявляються в ньому в кожному його вчинку. Хоча, звичайно, підлітковий етап цього хлопчика теж не обходиться без проблем особистого характеру – така вже значення цього найменування.

Дорослий чоловік

Дорослий Кузьма по натурі вразливий, чутливий, відповідальний, розважливий, постійний, обов'язковий, чесний, справедливий, але принциповий і надто настирен. З таким не можна сперечатися, та це й неможливо – він до останнього відстоює свої погляди, і ніколи і нікому не поступається. Професійна діяльність названого формою імені Кузьма повинна бути пов'язаний з руководительских посадою і відповідальністю – в іншому випадку він не буде отримувати задоволення від як такої діяльності, але ж це важливо. Чудова людина, хороший товариш і відданий друг, ніколи не піде на зраду заради наживи, готовий підтримати близьку людину, допомогти справою і словом.

Ще одна дуже важлива його риса – будучи начальником і відповідальним за колектив, бере провину за все, що відбувається виключно на себе, не проти пошукати в собі помилки і недоліки, любить займати самобичуванням, що іноді позначається на його психологічному і моральному стані. Кузьма за своєю суттю добряк, трохи сором'язливий, трохи серйозний, в міру чутливий, але добрий і уважний, з таким просто неможливо не порозумітися.

Доля імені Кузьма

Доля імені Кузьма в стосунках з представницями протилежної статі, в любові, і в узагалі шлюбі, це один з найскладніших чинників. Притому, ім'я Кузьма не виняток – таким же складним цей фактор є і в разі всіх інших імен, незалежно від того, яка вона, жіноча, або чоловіча.

Взагалі, доля Кузьми така, що передбачає йому часту зміну як таких партнерок, і нескінченний пошук «тієї самої». Якщо в звичайному житті Кузьма постійний і серйозний, то в любові, навпаки, непостійний і довгий час не може визначитися з тим. Якою має бути його друга половинка. Доля по ідеї повинна провести його через десятки розставань, в тому числі і хвороботворних, і не факт, що врешті-решт призведе до реальної. Справжньою другій половинці.

Ще один важливий момент – незалежно від того, якою буде доля, сам Кузьма стовідсотково виявиться занадто волелюбним, а це говорить тільки про одне, про те, що він просто не створений для сімейного життя. До того ж, людина, від якої виходить загроза обмежень у свободі дій, швидко може перетворитися для Кузі з коханою, на ворога. Втім, варто зазначити, що доля занадто непередбачувана, а тому все, що написано вище, є лише теорією ...

Любов і шлюб для імені Кузьма

Кузьма — може бути кілька мовчазним і сором'язливим у відносинах з жінками, але він обов'язковий і терплячий. Він може відгукуватися на почуття багатьох жінок, намагаючись розгледіти в них свою звужену. У його житті може бути кілька шлюбів. Перший з них, як правило, поспішний і закінчується розлученням. А ось після нього Кузьма вже набагато уважніше і прискіпливіше продовжує пошуки свого щастя. Він не тільки перевіряє відносини на міцність, але і дивиться, як дівчина проявить себе в сімейному житті. З таким підходом швидко вибрати дружину йому, на жаль, не вдається. Одружується він вже досить пізно, зате його родина тут же стає яскравим прикладом щасливого і міцного шлюбу.

Дружина Кузьми повинна бути м'якою й поступливою, вольовий і мудрою жінкою. Чільну роль в сім'ї вона повинна віддати Кузьо, але її жіночність і чарівність здатні впливати на його рішення в її ж користь. Головне, щоб Кузьма був упевнений в її вірності і міг їй у всьому довіряти.

Кузьма — це чоловік з « золотими руками », він вважає за краще в своєму будинку робити все самостійно, на совість, без допомоги майстрів. Він ідеально вміє робити все те, що потрібно від справжнього господаря. Кузя — відмінний домашній майстер, у якого завжди все в порядку, немає нічого не доопрацьованого або НЕ полагодження. Кузя – життєрадісний і господарський людина, він не лінується допомагати дружині по господарству, виконуючи всю роботу, що вимагає чоловічої сили. Його дружині не обов'язково годувати його їжею гурманів, адже він досить невибагливий в їжі. Також Кузьма — затятий противник наявності зайвих речей, особливо, якщо це якийсь непотріб.

Кузьма як Батько

Не можна з упевненістю говорити або гарантувати, що всі чоловіки на ім'я Кузьма будуть просто ідеальними батьками, а не ледачими татусями. Ім'я людини говорить багато про що, але до нього додаються індивідуальні риси кожного. На них також впливають пори року і виховання. Однак, зібравши всі можливі риси характеру Кузі, а також його трепетне ставлення до дітей в цілому, можна припустити, що найімовірніше він стане відповідальним і турботливим батьком.

Кузьма до божевілля любить своїх дітей, він вже не може уявити своє життя без них. Якщо ж у нього від першого невдалого шлюбу залишилися дітки, то йому це розставання доставляє справжню біль. Він з тих чоловіків, які при розлученні бажають залишити дітей поруч з собою. Кузя цілком здатний замінити малюкам мати і з жіночими обов'язками він впорається прекрасно. Він вміє смачно готувати, а також утримувати будинок в чистоті і порядку. Заради дітей він готовий на серйозні жертви. Наприклад, він готовий змінити улюблену роботу на більш відповідну або ж відмовитися від частих відряджень.

Кузьма багато часу приділяє виховного процесу та навчання дітей. Разом з дружиною він вчить їх самостійності, вмінню знаходити спільну мову з людьми, почуття відповідальності, рішучості, працьовитості і старанності. Його діти завжди всебічно розвинені і відвідують різні спортивні секції та гуртки.

Сумісність Кузьма c жіночими іменами

Іменини Кузьма з представницями жіночої статі, це досить складна тема. Але зате їй багато дослідників присвятили багато свого дослідницького часу, завдяки чому і змогли вказати на декілька пов'язаних з нею цікавих моментів. Так, один з них свідчить про найкращу сумісності з жінками, названим такими іменними варіаціями як Алевтина, Надія, Ельвіра, і Камілла.

Трохи гірше вона з такими як Анастасія, Стелла, Таїсія, і Олена, хоча відносини побудувати з ними теж можна спробувати. Просто потрібно остерігатися прояви ревнощів. Вона може зруйнувати таку пару з лічені години.

Ну а з Анжелікою, Регіною, Валерією та Веронікою фахівці і зовсім не рекомендують чоловікові з ім'ям Кузьма намагатися вибудовувати союз, бо ні до чого хорошого він ніяк не може привести, принаймні, на їхню думку. Є думка, що в даному випадку у самих значень спочатку є повна несумісність.

Що ж стосується взаємовідносин хлопчаки, яким при народженні батьки вирішили вибрати чоловіче ім'я Кузьма, з представницями протилежної статі, так тут все просто, але сумно. Справа в тому, що Кузьма з працею довіряє жінкам, і так само важко йде на контакт з ними – йому потрібна друга половинка, готова зробити перший крок до нього назустріч. Вже надто сильною сором'язливістю і боязкість в плані відносин нагороджує значення ймення Кузьма. Хоча, не факт, що буде саме так – значення, в залежності від купи інших факторів і їхнього впливу, може обдарувати і іншими якостями, навпаки грають на руку в любові ...

Число імені Кузьма

Число імені Кузьма за нумерологією – 6. Шістки — це цікаві, загадкові і часто непередбачувані люди. Їх характер настільки багатогранний, що визначити всі якості шісток дуже складно. З одного боку, підопічні числа 6 можуть бути занадто чуттєвими, мрійливими, емоційними і романтичними, але в міру дорослішання вони зазвичай стають досить рішучими і розважливими. У них розвивається почуття обов'язку і після своєї бурхливої ​​молодості, вони прагнуть до створення міцних і гармонійних сімей. У шісток є власні принципи і переконання, яким вони слідують. Вони завжди відкриті, чесні і безкорисливі.

Підопічні числа 6 володіють прекрасним творчим потенціалом. Вони отримують масу натхнення і позитиву від плодів мистецтва: красиві картини, музика і навіть архітектура. Шістки — розумні, відкриті, чесні і налаштовані на успіх люди. У своєму житті вони завжди залишають місце чогось прекрасного.

На жаль, у характеру шісток є і негативна сторона. Як правило, вони небайдужі до лестощів, можуть проявляти егоїзм і невдоволення життям. Також підопічні числа 6 схильні надто довго приймати будь-які рішення. Крім того, іноді в шістках можуть прокидатися такі якості як злопам'ятність і мстивість.

Формула обчислення числа імені Кузьма:К (3) + У (3) + З (9) + Ь (3) + М (5) + А (1) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Кузьма

  • Камінь-талісман – Гіацинт.
  • Планета-покровитель – Юпітер .
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Кузьма- Олень.
  • Рослинний символ – Лаванда.
  • Кращий зодіак – Стрілець і Риби.
  • Число Кузьми – 6.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Кузьма

Кузьма (Козьма) Мінін (російський національний герой)

брати Кузьма і Лука (Лукаш) Мамоничі (купці, книговидавці)

Кузьма Петров-Водкін (живопис сец-символіст, графік)

Кузьма Трубніков (радянський воєначальник)

Кузьма Кисельов (білоруський політик і дипломат)

Кузьма Дерев'янко (радянський воєначальник)

Кузьма Андріанов (радянський хімік)

Кузьма Билибин (учасник громадянської війни в Іспанії)

Кузьма Філатов (радянський державний діяч)

Кузьма Лутохин (воєвода Саратова в 1670 році)

Кузьма Гуров (генерал-лейтенант)

Кузьма Алексєєв (ватажок селянських заворушень терюхан в 1806-1810 роках)

іменини дні і святі покровителі імені Кузьма

Церковна форма імені Rузьма

Косма. Іменин у цього імені дуже багато. Щорічно поклоняється 22 разів, ось деякі з них:

Сен-Косма Константинополь

2 січня, 15 січня

rev. kosma yahromsky

18 лютого, 2 березня

Cosma Halkidonian Confessor

1 травня

rev. kosyossky

липень 29 серпня

Еквівалент Апостольського священика Cosma

4 серпня, 17 серпня

Rev. Cosma Monk

5 жовтня, 18 жовтня

BOSMA BOSMA

17 жовтня, 30 жовтня