Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаІгор
544 Oracle

Ігор: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Ігор за походженням древнескандинавской. Утворено від двох різних древніх слів. Перше – «Ing», що є ім'ям скандинавського Бога Інга, які сприяють над родючістю і достатком. Друга ж частина в ім'я Ігор – «varr», що перекладається як «охороняти». Буквальне значення – «охороняє ім'я Бога».

До речі, чоловіче ім'я Ігор користується попитом в більшості країн СНД, як і багато інших українських імена. Але причина попиту таїться не в звучанні, хоча воно безсумнівно красиве, а в тлумаченні, що обіцяє хлопцю, названому цим ім'ям, безліч позитивних якостей ...

Ім'я Ігор: Значення і характеристика
Походження імені Ігордавньоукраїнське
Можливий корінь«Ing »і« varr »
Буквальна трактування« охороняє ім'я Бога »
Ангел хранитель і покровитель імені:Благовірний князь Ігор

Популярність:Ім'я Ігор зазвичай займає 38-40 позиції в рейтингу популярних чоловічих імен і доводиться за статистикою на 6-8 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Ігорьок, Ігоряша

Сучасні англійські аналоги:Ігор, Інгар, Інгвар

Цікаве про ім'я Ігор:насправді існує кілька версій походження ім'я Ігор. Ну а на Русь його привезли з головною версією варяги, але у видозміненій формі ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ігор обіцяє новонародженому хлопчику такі риси характеру як працьовитість, самостійність, гординя, багатство фантазії, цілеспрямованість, наполегливість, напористість, комунікабельність і дружелюбність. Але це лише позитивні риси. Сулятся також і негативні ...

Серед їх невеликої кількості варто було б виділити такі як брак посидючості, відсутність терпіння, мінливий настрій, схильність до почуття користі, неуважність, і відсутність сталості. Зате зазвичай це товариська і красномовний людина, здатна зачарувати будь-якого співрозмовника без винятку навіть самим явним брехнею.

Переваги та позитивні риси:оптиміст, яких пошукати, людина з веселою вдачею, товариський і красномовний, здатний заговорити кого-завгодно і в будь-завгодно ситуації. А ще Ігор, це зазвичай дуже допитливий чоловік, готовий розвиватися і самовдосконалюватися кожен новий день без зупинки.

Ігор погано відноситься долюдям, які в чому-небудь його перевершують, але при цьому намагається бути якомога ближче до лідерів. Він ненавидить прискіпливих і тих, хто критикує його. Уникає спілкування із занадто розумними людьми, і більш того, намагається не спілкуватися з тими, в спілкуванні з ким немає ніякої вигоди.

Характер імені Ігор

Характер імені Ігор являє собою досить складний і непередбачуваний параметр, фактор, багато в чому залежить від купи додаткових моментів. Серед цих моментів і батьківське виховання, і вплив на натуру знака зодіаку, і навіть символ року за китайським гороскопом, під заступництвом якого народжений дитина, названий ім'ям Ігор.

Проте, є кілька цікавих моментів, в яких фахівці впевнені, як то кажуть, «на всі сто». Серед цих моментів твердження про те, що Ігор, це завжди людина, характер якого багатьох дратує. Він самовпевнений, самодостатній, і надто самозакохана людина, що не хвилюється ні за кого, і думає тільки про себе і свої бажання.

А ще цю людину, чоловіка, практично неможливо перевиховати. Притому, найчастіше він сам це розуміє і більш того, пишається цим. Дружелюбність, доброзичливість, самолюбство, гординя, справедливість, любвеобильность, товариськість, красномовність – ось ті риси, якими можна описати характер названого іменем Ігор чоловіка.

З іншого боку, не можна не відзначити, що характер багато в чому залежить від величезної кількості додаткових факторів, і вгадати зі стовідсотковою точністю, яким буде характер чергового Ігоря, практично нереально. До речі, досить сильно характер залежить від пори року народження хлопчика ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика по імені Ігор переповнене різними моментами, як негативними, так і позитивними, і причина такого розмаїття таїться в натурі.

Дослідники в свою чергу прийшли до висновку, що значення імені Ігор здатне обдарувати отримав це ім'я хлопчика цілою купою різних, досить непоганих характеристик. Серед великого переліку домінують такі: емоційність, цілеспрямованість, допитливість, енергійність, рухливість, активність, самодостатність.

Але разом з цим це ім'я може обдарувати і купою недоліків. Їх список складається з таких як: настирливість, наполегливість, неприйняття відмов, примхливість, непослух, баловство і непосидючість.

Ігор відноситься до тих дітей, що влаштовують істерики своїм батьками при відмові купити ту чи іншу іграшку, до тих, що ображаються на батьків при першій же можливості. Благо тільки, що ці риси проявляються в основному тільки в ранньому дитинстві, в той час як в дорослому житті Ігор зазвичай стає більш розумним і розважливим, необразливий.

Що стосується спілкування з дітьми, так тут не обходиться без проблем . З одного боку, Ігор ніколи не робить необдуманих вчинків і не балується так, щоб доставляти комусь проблеми, але з іншого, він занадто емоційний і самодостатній, що призводить до розбіжностей з дітьми з оточення.

Підліток

Хлопчика підлітка значення імені Ігор обдаровує відразу купою нових характеристик, завдяки яким власне натура його і змінюється. Так, у цього хлопчика починає в підлітковому віці проявлятися не тільки впевненість в собі, якої трохи, але все ж не вистачало в дитинстві, але ще і умиротворення, і вміння контролювати власні емоції. Останнє він виховує в собі самостійно, хоча і значення імені теж позначається. У підсумку він починає розуміти, що від його емоційності і поведінки залежить те, як його будуть сприймати люди з оточення і товариші.

Намагаючись контролювати свої емоції і намагаючись догоджати всім навколо, він знаходить повагу і любов, що в свою чергу позначається на чому в його житті, і на ставленні до людей, і на майбутньому.

Проте, є і мінус, і чималий. Справа в тому, що часто, намагаючись сподобатися людям, він вдається до обману і удавання, а це дуже недобре, бо в момент розкриття обману або удавання люди відвертаються від нього.

Зате значення обдаровує в підлітковому віці хлопчика Ігоря ще й справедливістю, і самостійністю, і обов'язковістю, і удачливістю. Але і тут є великий мінус, по крайней мере, в останньому, в успішності. Покладаючись виключно на удачу, він часто забуває, що іноді потрібно ще й працювати, щоб добитися хорошого результату в якій-небудь справі.

Дорослий чоловік

Дорослого чоловіка, якому в дитинстві батьки вирішили вибрати чоловіче ім'я Ігор, значення обдаровує вже купою додаткових характеристик, але при цьому сильно змінює і його натуру. Так, в першу чергу з'являється така риса як вимогливість. Найчастіше він оточуючим його людям висуває такі вимоги, відповідати яким практично нереально. Він вимагає від людей того, чого сам дати ніколи не зможе, намагається всіх вирівняти під лінієчку і зробити ідеальними в своєму розумінні, не розуміючи того, що далеко не завжди все відбувається так, як хотілося б йому самому. Але зате на противагу цій рисі значення може подарувати і таку важливу рису як відданість дружбі, завдяки якій Ігор стає реально відданим товаришем, другом, на якого можна покластися.

Що стосується професійної діяльності, так тут все просто. Професію Ігор вибирає зазвичай пов'язану зі спілкуванням з людьми, до того ж, не обов'язково пов'язану з громадською діяльністю. Найбільше він прагне до роботи, яка передбачає спілкування, але при цьому і явну перевагу. Це може бути якийсь начальник в громадській організації, працівник юстиції або щось в цьому роді.

До речі, значення імені Ігор може обдарувати і неймовірною тягою до лідерства – Ігор буде прагнути до лідерства, вищості, превозвишенію над іншими, забуваючи при цьому про двох важливих моментах — про те, що для заполученія лідерства потрібно працювати, і про те, що у лідера завжди менше друзів, ніж хотілося б ...

Доля імені Ігор

Доля імені Ігор у відносинах з представницями протилежної статі, в любові, в шлюбі, є такою, що передбачає вічні поневіряння між пасіями. Вся справа в тому, що доля імені Ігор передбачає подвійну натуру. З одного боку, він любитель активних і енергійних жінок, але з іншого, ужитися може тільки з тихонею, зі спокійною та затишною дамою. Саме тому-то він і буде блукати між пасіями двох типів, вибираючи між ними найбільш підходящий варіант ...

В молодості доля передбачає хлопцю з ім'ям Ігор занадто бурхливе особисте життя. Для нього завоювання чийогось захоплення буде чимось на зразок спорту, що й не дивно, якщо враховувати його любвеобильность і пристрасність. Але варто відзначити, що далеко не кожна дівчина зможе бути з ним довгий період – витримати його зможе далеко не кожна, надто вже ненадійний і необов'язковий.

Зате доля передбачає і становлення в дорослому житті чоловіка з ім'ям Ігор справжнім, міцним, мужнім, зразковим сім'янином, людиною, відданою сім'ї. Так, він бабій, трохи емоційний і ненадійний, але з нього може вийти просто чудовий батько – така, по крайней мере, його доля.

Любов і шлюб для імені Ігор

Важко сказати, яким стане носій імені Ігор чоловіком своєї обраниці. Але зате можна точно сказати, що до питання одруження він поставиться вкрай відповідально, і погодиться на весілля тільки в самому крайньому випадку, коли інших варіантів уже просто не буде. А так, він швидше за все буде довгий час жити в цивільному шлюбі навіть з тієї дамою, яка відповідає всім його критеріям і вимогам. Причина ж проста – волелюбність у Ігорка настільки сильно, що вони бояться його втратити сильніше, ніж залишитися на самоті.

Втім, навіть в цивільному шлюбі Ігор буде максимально сильно плекати свою супутницю. Він не відмовить їй уваги, не стане нехтувати її увагою, на всі відповідатиме рівнозначно, і може обдарувати непомірною ласкою і ніжністю. Правда, є і тут одне величезне «але» — другій половинці Ігоря доведеться постійно шукати нові шляхи поліпшення подружньої атмосфери, адже в іншому випадку йому все дуже швидко набридне, і тоді він просто піде до іншої.

До речі, зради з боку Ігоря в шлюбі не дивні і можуть псувати сімейне життя дуже часто. Ну не створений носій цього імені для вірності і відданості, не такий він.

Ігор як Батько

Яким батьком стане Ігор? Ну поганим-то вже точно він не виявиться, але і хорошим його назвати буде складно. Швидше за все, батьком він буде на тверду «четвірку». Чому так? Ну як мінімум тому, що носії цього імені непостійні, і ніщо, навіть поява в родині дитини, не зможе цього змінити. До речі, за статистикою, саме в сім'ях з батьками, яким належить ім'я Ігор, як раз-таки і з'являються діти поза законного шлюбу ...

Що стосується відносин до дитини, так тут, по крайней мере в перші роки, скаржитися буде гріх. Ігор перші роки буде просто відмінним батьком. Він постарається дати дитині все, в чому той потребує, обдарує його своєю увагою, покаже справжню батьківську любов і взагалі, буде проводити з ним весь свій вільний час.

Розвиток і виховання дитини буде цілком і повністю покладено на матір . Ігор навряд чи буде приділяти цим питанням належну увагу, та й витрачати час на виховання він не захоче. При цьому він сто відсотків буде вимагати від дружини звітів з усіх питань. Він не потерпить, щоб якісь рішення приймалися без його участі або як мінімум схвалення.

Сумісність Ігор c жіночими іменами

Вважається, що найкраща сумісність у імені Ігор в плані відносин, любові і почуттів, тільки з такими жіночими іменами як Галина, Діна, Елеонора, Яна, Таміла, Ія, Анфіса, Клара, Раїса.

Союз з такими як Серпня, Лада, Регіна, Зінаїда, Надія і Соня, породить і зовсім найсильніший зв'язок, а значить, може ознаменуватися по-справжньому міцним шлюбом.

а з Розою, Євдокією, Норою, Ганною і Флорою, відносин краще не будувати, бо тут немає ніякого зв'язку, а отже і щасливого майбутнього.

У взаємовідносинах з представницями протилежної статі Ігор поводиться лицемірно і непередбачувано. Його тактика вибору другої половинки зрозуміла не всім, та й сам він може заплутатися. Справа в тому, що самого його тягне саме до рухомим, активним і сильним жінкам, але при цьому будувати сімейне життя він швидше за все погодиться тільки зі спокійною, поступливою, затишною жінкою, розуміючи при цьому, що жити з такою занадто нудно. Втім, любов, штука непередбачувана, і передбачити точно, як буде в конкретному випадку, практично неможливо ...

Число імені Ігор

Число імені Ігор по нумерології – 6. Шістка же в свою чергу обіцяє заступництво людям привабливість, красу душі і тіла, любвеобильность, пристрасність і сильну залежність від особистого життя. Ці люди в своїй більшості, як відчинені двері, що впускають всіх, хто буде проходити мімом. Тож не дивно, що Игори в своїй більшості дуже легковажні в молодості і живуть дуже активною особистим життям. У них в молодості багато дівчат, багато відносин, вони змінюють партнерів як рукавички і постійно хочуть чогось ще, побільше, більше ...

З іншого боку, люди числа 6 не тільки активні, але ще і чарівні, романтичні, чутливі і емоційні. З чоловіками числа «шість» жінки завжди відчувають себе потрібними і затребуваними, принцесами та богинями. І не важливо, чи довго це триватиме – будь-яка жінка все одно скаже, що «воно того варте».

Що стосується кар'єри і професійної діяльності, так тут у шісток можуть виникати проблеми. Головна ж проблема полягає в тому, що представники цього числа занадто ліниві, щоб чесно добиватися успіхів. Вони весь час хитрують, створюють клубки інтриг, всього домагаються нечесно. Тож не дивно, що успіхи цих людей, хоч і яскраві, але занадто швидкоплинні і нестабільні

Формула обчислення числа імені Ігор:І (1) + Г (4) + О (7 ) + Р (9) + Ь (3) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Ігор

  • Камінь-талісман – Агат і Берил.
  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Ігор – Снігур.
  • Рослинний символ – Верба.
  • Кращий зодіак – Стрілець і Близнюки.
  • Число Ігоря – 6.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.
  • Рік — ; Коза.

Відомі люди з іменем Ігор

Ігор Тальков (співак, автор пісень)

Ігор Кваша (актор театру і кіно)

Ігор Сорін (поет, музикант)

Ігор Грабарь (художник)

Ігор Сікорський (авіаконструктор, вчений)

Ігор «Гарік» Сукачов (російський музикант, поет)

Ігор Безродний (скрипаль, диригент)

Ігор Крутой (композитор)

Ігор Гусєв (художник-графік)

Ігор Малков ( радянський ковзаняр)

Ігор Ойстрах (скрипаль)

іменини дні і святі покровителі імені Ігор

Ігор Ольгович, Чернігівський і Київський великий князь

червень 18, жовтень 2