Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаСаки
528 Oracle

Саки: значення імені, характер і доля

Японське жіноче ім'я Саки, про який рідко хто чув в нашій країні, є цікавим варіантом. І як ви здогадалися, сьогодні ми розглянемо як раз-таки назване вище імечко, яке користується популярністю в Японії, та інших азіатських країнах. Що це за ім'я? Який сенс таїть? Звідки взялося? Що ж, розберемося ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Значним імені Саки таїть прагнення розвиватися і вдосконалюватися, як внутрішньо, так і зовні. Такі якості будуть суліться дівчинці, найменувати після народження таким чином. Буквений аналіз показав, що жінка з таким ім'ям буде жити життям подвижника – буде активною у всіх сенсах, постійно рухатися, підкорювати життєві вершини.

Заради високої мети дівчинці з дитинства здатна на самопожертву. Здатна пожертвувати найдорожчим предметом заради благополуччя близької або слабо знайомої людини – вважає цю жертовність способом самоствердитися і самовдосконалюватися.

В особистому буття власниця красивого імені Саки не надто успішна, але мета прив'язатися до чоловіка, якого захоче почитати і поважати, є першочерговим, а тому швидко знайде другу половинку. Влюблива – не виключені «промахи» в особистому щасті.

У сімейному житті благополучна, але більш красиво все виглядає в плані роботи. Бажання рухатися і підкорювати вершини явно позитивно позначиться на просуванні по кар'єрних сходах.

Сімейне життя буде успішною, але пошук обранця, справа не з простих для найменовано так дитини. З другою половинкою, відібраної з безлічі, буде вести себе мирно і добродушно. Дівчинка стане ідеальною матір'ю, хорошою вихователькою і просто відмінною жінкою, але все що стосується сім'ї, буде їй даватися нелегко. А всьому виною впертість і здатність різко змінювати настрій по відношенню до людей.

Астрологічна символіка імені Саки

  • Планета- покровитель - Венера .
  • стихією - Вода .
  • Кращий зодіак носія імені Саки – ваги і Телець.
  • Символічно метал – Мідь.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон - Весна .