Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаФаїна
443 Oracle

Фаїна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Фаїна за походженням грецьке. Було утворено від грецького імені, яке звучало як Фаейне. Значення трактується як «сяюча» або «блискуча». На даний момент ім'я Фаїна поширене тільки в країнах, що були республіками СРСР.

українське ім'я Фаїна вважається українським, але насправді прийшло до нас з-за кордону. У радянські роки воно користувалося популярністю в простому народі і сьогодні все ще продовжує зустрічатися, хоч і втратило в попиті кілька пунктів ...

Ім'я Фаїна: Значення і характеристика
Походження імені Фаїнадавньогрецьке
В коренігрецьке ім'я Фаейне
Буквальна трактування«сяюча»
За другою версією«блискуча»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Фаїна

Популярність:Сьогодні ім'я Фаїна вже не числиться в сотні найпопулярніших імен та доводиться не більше, ніж на 1-2 дівчинки з 5 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Фая

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Фаїна:ім'я Фаїна належало одній з «семи дів», що були страчені в Анкире ще в третьому столітті.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Фаїна може обіцяти новонародженим носительку багато хороших якостей і дуже незвичайну натуру. Зазвичай же Фаїна сулятся такі риси як розсудливість, впевненість в собі, пунктуальність, обов'язковість, серйозність, чесність, справедливість, безкомпромісність і принциповість.

У той же час Фаїни в своїй більшості в зрілості є дуже чуттєвими і влюбливим жінками . А ще вони зазвичай стають в суспільстві лідерами.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в здатності дотримуватися особистого плану навіть тоді, коли це здається неможливим. Вони завжди діють відповідно до плану і ніколи не сходять з дистанції.

Фаїна погано відноситься долюдям, які не вміють тримати своє слово і весь час порушують свої обіцянки. А ще носії цього жіночого імені ненавидять грубих і агресивних чоловіків.

Характер імені Фаїна

Характер жіночого імені Фаїна забезпечує своїй власниці такі важливі якості як розсудливість, практичність, виваженість і серйозність. Вона схильна до непосидючості і прагненні пізнати щось нове. У міру дорослішання в її характері виявляються: добродушність, стриманість, тактовність, добропорядність, надійність і миролюбність, а також схильність до глибокого самоаналізу.

Фаїна — дуже комунікабельна і товариська дама, однак дружити воліє більше з чоловіками, ніж з дівчатами. Ця особливість стає результатом її досвіду спілкування, адже в дитинстві вона — дуже довірлива, часто бере на себе провину своїх друзів і не раз розчаровується в них. Просто серед чоловіків їй траплялося менше безтактні, нахабних і корисливих людей. Пізніше може сильно віддалитися від спілкування з товаришами, оскільки максимально зосередиться на родині, а також на кар'єрі. Однак, в разі якоїсь біди в одного вона завжди поспішить йому на допомогу.

Що ж стосується професійної діяльності, то тут Фаїна має різні шляхи самореалізації. Вона відмінно орієнтується в точних науках, але настільки ж в не розвинені артистизм і творчі нахили. Вона дуже старанна, наполеглива, дисциплінована і працьовита жінка. Головне, щоб її професія і робота були пов'язані з комунікацією. Спілкування з людьми дається найкраще, воно необхідне їй для емоційного та психологічного задоволення і рівноваги.

Раннє дитинство

Стверджується, що з ранніх років дівчинка на ім'я Фаїна, що демонструє такі характеристики як виваженість, розсудливість, серйозність і практичність. Це гордість для власних батьків – не примхлива, що не балувана, намагається підкорятися старшим у всьому, не влаштовує істерик через нездійснених бажань. Любителька часу в колі найближчих – особливо поважає чоловічу частину сімейства.

Фаїна обожнює пізнавати щось нове, пригоди і розваги, не може всидіти на місці і постійно тягнеться до непізнаного. Їй важливо залишатися в тренді, русі, активному способі життя.

А ще багатьом маленьким Фаїна притаманний величезний творчо потенціал, який батькам потрібно будь-що-будь розкрити.

Підліток

Будучи підлітком, Фаїна демонструє характер стриманою, добродушною, миролюбної і тактовної особи. Вона не вміє сваритися, вічно будь-які конфлікти закінчує примиренням і готова в будь-який момент взяти провину на себе за недосконале.

Її мета – позитивні емоції і оптимістичне стабільний стан душі. Сваритися з нею непросто – не дозволяє довго на неї злитися. Чи підтримає і послухає в складну хвилину, допоможе при можливості, але сама цього не отримує – зазвичай оточує себе не дуже відданими, і причина в невмінні вибирати друзів.

Вона вірний, надійний, відданий друг, завжди прийде на допомогу і проявить крайню заклопотаність будь дружній безладдям, але її багато хто вважає нудною і нудною. Не вміє розважатися і веселитися, вічно чимось зайнята і надходить тільки за покликом серця. Чи правильна і м'яка, добра, але повинна остерігатися підлабузників і зрадників, яких в її житіє буде багато.

Доросла жінка

На дорослому етапі житія вона обзаведеться досвідом спілкування і стане більш виборчої в питанні «дружнього кола». Почне тримати дистанцію з нетактовним і нахабними людьми, часто перебуватиме на самоті, адже займеться виключно особистим щастям і кар'єрним ростом – тусовки і галасливі компанії не її життєва мета.

Що стосується особистого – романтична і влюблива, швидко закохується в потенційного кавалера і намагається йому догодити всіма можливими способами. Чи стане ідеальною дружиною обранцеві і ні в якому разі не зрадить, але і її ображати не варто – може перетворитися в відплатну кішку, яка помститься, і нікому про це не розповість про це. Скритна і жорстка, якщо питання торкається теми особистої образи і образи почуттів.

Доля імені Фаїна

Доля любовних і шлюбних відносин з чоловіками у власниць імені Фаїна складаються, як правило, вдало. Однак одним з них щастить швидко знайти своїх ідеальних кавалерів, закохається в них по вуха і відразу вискочити заміж. А ось іншим Фаїна доводиться довше і старанніше вибирати собі супутників життя.

Так, Фаїна може довгий час перевіряти декількох шанувальників на « вошивість » і далеко не всі з них проходять таке випробування на предмет довіри. Саме взаємне і повна довіра до чоловіка є головним ключем до її серця. Зате витриманий і сильний чоловік, який зумів домогтися її довіри отримає в дружини дуже ніжну, люблячу і ласкаву дружину. Вона буде намагатися максимально догодити йому найрізноманітнішими способами. Головне не варто ображати Фаїну, а тим більше змінювати їй, адже вона може виявитися досить мстивою людиною.

Фаїна — цікава, весела і життєрадісна жінка, яка вміє робити кожен день сімейного життя цікавим і різноманітним, так що з нею шлюб не стане сірим і не барвистим етапом в житті. Готує Фаїна дуже навіть смачно, але ось акуратності їй не вистачає, тому чоловікові доведеться змиритися якимось безладом в будинку або допомогти їй його ліквідувати.

Любов і шлюб для імені Фаїна

Фаїна — приваблива, чарівна і успішна жінка, яка приваблює пристрасні погляди чоловіків. Вона здатна легко і кокетливо фліртувати з ними, але ось на інтим без по-справжньому сильних взаємних почуттів вона ні за що не піде. Фаїна — любителька підігрівати інтерес кавалерів до себе якоїсь « стервозністю », незважаючи на те, що її почуття вельми гарячі і глибокі. Це зовсім нелегкомисленное заняття, адже таким способом вона обчислює того чоловіка, якому зможе по-справжньому, довіриться, не боячись обману або зради з його боку.

Величезну роль для Фаїни грає ще й абсолютне взаєморозуміння з обранцем, він повинен розуміти і відчувати її потреби і настрій. З гідним чоловіком вона створить міцну сім'ю і буде дуже ніжна, і ласкава по відношенню до чоловіка. Однак, не варто забувати, Що Фаїна не прихильник прояви почуттів на людях. Її глибоке довіру, повагу і любов до чоловіка ніколи не дозволять їй йому змінити. Натомість вона вимагає такої ж відданості, а в разі зради жорстоко, але таємно помститься чоловікові, назавжди вигнавши його з життя.

Фаїна вкрай вимогливо ставиться до чоловіків, її довіру можна дістати тільки після численних випробувань і перевірок, з -за яких деякі кавалери відмовляються боротися за її любов далі. Однак, чоловікам тих власниць імені Фаїна, які успішно пройшли ці тернисті доріжки доля подарує справжнє сімейне щастя поруч цими сяючими дамами. Фаїна не прагне бути ідеальною господинею, зате з нею завжди комфортно, весело і цікаво, а ще вона вміє всіляко догодити чоловікові.

Фаїна як Мати

Фаїна – це дуже відкритий і щирий людина, що таїть в собі величезну кількість ніжності, тепла і ласки, які вона прагне віддати своїй малечі, їх у неї не менше двох. Цікаво, що діти в її житті з'являються вже ближче до 30 років, оскільки і заміж вона виходить не рано. Вона готова відмовитися від успішної кар'єри заради того, щоб більше часу проводити зі своїми крихтами.

На жаль, Фаїна просто не створена для ведення домашнього господарства, вона просто дуже неакуратно, хоча сама цього не усвідомлює. Саме тому її зовсім не бентежить той факт, що її діти змушені жити і рости в, так званому, творчому безладі. Зате вона прекрасно готує і піклується про здоровий, смачне і різноманітне харчування не тільки дітей, а й усіх домочадців в цілому.

Для Фаїни величезне значення має духовний розвиток своїх чад. Вона може рано познайомити їх з релігією, буде наполягати на їх відвідуванні церкви, причасті, адже в глибині душі вона дуже віруюча людина. У вихованні дітей вона вміє проявити строгість і вимогливість, адже для неї важливо, щоб діти отримали гідну освіту не за гроші батьків, а за рахунок своїх власних старань.

Сумісність Фаїна c чоловічими іменами

Виявляється, найкраще найкраща сумісність в плані почуттів і пристрасті може бути у Фаїни досягнута тільки з названими такими варіаціями як Іполит, Аркадій, Ельдар і Ерік, Фома, Родіон, Омелян.

Ідеальний, міцний, надійний і щасливий шлюб стовідсотково зможе бути побудованим з Кіндратом, Євдокимов, Макаром і Марком, Тимуром і Трофимом, Ернестом.

А з такими як Гавриїл, Лавр, Микита, Юлій, Тарас, Панкрат і Федір, краще їй і не намагатися з'єднуватися в почуттях, адже ні до чого хорошого такий зв'язок не приведе, і це стовідсотковий факт.

Названої цим име ньому доброї і серйозною дівчині потрібен супутник, готовий зробити все для оточення її оптимізмом, позитивом, і добротою.

Що до взаємин з представниками протилежної статі в цілому, так тут багато що залежатиме від виховання і від того, в якій обстановці Фаїна буде рости. Вона може бути, як фригидной і недоступною дівчиною, так і дуже влюблива, але прихованої.

Число імені Фаїна

Число імені Фаїна по нумерології — 4. Цифра 4 серед інших чисел-покровителів імен відрізняється особливою стійкістю, непохитністю і стабільністю. Четвірки дуже працездатні, витривалі, пунктуальні і старанні люди з власними принципами і переконаннями. Вони — цінні працівники і вмілі, відповідальні виконавці. Також вони з легкістю здатні організувати плідну робочий процес в колективі. Четвірки – це дуже консервативні люди, що уникають різних нововведень і ризиків.

У підопічних числа 4, як правило, все складається досить вдало і в побуті, і в особистому житті. Для них важливі міцність дружніх і родинних зв'язків. Їх влаштовує постійний, певний і надійний дохід. Вони часто відчувають повагу з боку оточуючих. Їх щоденний графік розписаний до дрібниць, поетом четвірки нічого ніколи не плутають і не забувають.

Однак впертість, консерватизм і нерозторопність четвірок може викликати у людей роздратування. Небажання щось міняти в житті, відсутність уяви і страх перед будь-яким ризиком можуть створювати про них враження боягузливих і невпевнених людей в очах оточуючих. Підопічним четвірки не слід бути настільки дріб'язковими і педантичними людьми, їм потрібно включити фантазію і відкритися для всього нового і цікавого, а також більше відпочивати і проводити час з друзями.

Формула обчислення числа імені Фаїна:Ф (4) + А (1) + І (1) + Н (6) + А (1) = 13 = 1 + 3 = 4

Астрологічна символіка імені Фаїна

  • Камінь-талісман – Янтар .
  • Планета-покровитель – Венера і Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Фаїна – Філін.
  • рослинний символ – Фіалка.
  • Кращий зодіак – Риби і Стрілець.
  • Число Фаїни – 4.
  • Щасливий день – четвер.
  • ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Фаїна

Фаїна Вахревою – перша леді китайської республіки Тайвань

Фаїна Коган-Бернштейн – радянський історик-медієвіст, перекладач зі старофранцузької і сучасного французької мов

Фаїна Кіршенбаум – ізраїльський політик

іменини дні і святі покровителі імені Фаїна

Мучениця Фаїна, діва

травня 18, травень 31

Праведна Фаїна

травень 29, червень 11