Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаМеланія
891 Oracle

Меланія: значення імені, характер і доля

Красиве українське жіноче ім'я Меланія сьогодні все ще продовжує користуватися популярністю не тільки в Україні, але також і в більшості країн сучасної Європи. Воно зустрічається в Англії, Італії, Чехії, і в усіх російськомовних країнах. На думку більшості фахівців, що вивчають значення імен, воно має сильну енергетику, здатну прямим чином впливати на характер і як таку натуру названої цим найменуванням дівчата ...

Ім'я Меланія: Значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Розмовні варіанти:Меланія, Мелані

Сучасні англійські аналоги:Мелана, Лана, Міла, Меллі

Як впливає значення імені на долю: карма

Дослідженням історії іменоформи Меланія свого часу займалося досить велика кількість фахівців. Точно також справа йде і з вивченням такого важливого чинника якзначення імені Меланія. Але зі значимістю справи йдуть куди гірше – багато хто з відомих дослідникам факторів є неточними або як мінімум теоретичними. Але якщо в цілому, то за головною версією Меланія, це завжди активна, енергійна особистість, з явними лідерськими задатками і купою хобі. Хоча не можна не відзначити той факт, що більшість якостей, які дарує значимість цього ймення, можуть проявитися не відразу, а в міру дорослішання названої так дівчинки.

характер імені Меланія

характер дівчини, яка отримала ім'я Меланія, можна порівняти з ураганом, смерчем – вона невгамовна, прискіплива, дієва, активна, весь час в русі, і при цьому настільки мінлива, що передбачити її поведінку в наступні хвилини не зможе навіть добре знає її чоловік. Її характер дійсно унікальний, нею просто не можна не захоплюватися, але є і одне «але». Справа в тому, що своїм різким і іноді просто нестерпним поведінкою вона відштовхує людей від себе, і проконтролювати це, утримати себе в узді, стриматися. Вона не може. Імпульсивна, емоційна, іноді агресивна – такий характер витерпить не кожен, це факт. Але зате якщо все ж знайдеться той, що зможе терпіти її такою, яка вона є, то для того вона можливо навіть зміниться в кращу сторону. А взагалі, не можна не відзначити, що в разі імені Меланія, характер передбачити дуже і дуже складно – характер імені адже залежить не тільки від характеристики самої назви, але і від купи додаткових факторів.

Наприклад, багатьма дослідниками відзначено, що завжди велику роль грає не тільки характер іменоформи, але також і додаткові, в тому числі і астрологічні чинники. На характер може надавати безпосередньо вплив знак зодіаку, під яким народжена дівчина, рік (його тваринний символ), і природно, батьківське виховання ...

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у дівчинки, якій батьки вирішили вибрати рідкісне жіноче ім'я Меланія, досить складний характер. Енергійність, активність, непосидючість, непослух, баловство, балакучість, наполегливість і впертість, пустотливість – ось те, через що батькам Меланії доведеться дуже нелегко. Але зате при цьому Меланія за своєю суттю привітна і добра, ніколи не відмовить у допомозі батькам, матері по будинку завжди із задоволенням допоможе – правда, при цьому варто врахувати той факт, що Меланія ніколи нічого не стане робити при явному «наказі», вона любить приймати самостійні рішення і ненавидить, коли їй наказують або щось вимагають від неї. Так само і в навчанні чим-небудь – якщо мама захоче навчити її писати, читати, або робити щось інше, то їй краще почекати, поки Меланія сама про це попросить. Таку вже натуру дарує значення цього найменування. А ще значимість передбачає і наявність такої риси як незалежність і волелюбність – ніхто і ніщо не повинні обмежувати її свободу, того, хто піде на це, вона може в прямому сенсі цього слова зненавидіти, навіть якщо це хтось із близьких або рідних. Що ж стосується дружелюбності, так воно є в достатку – значення цієї іменоформи здатне перетворити Меланію в дуже відкритого і товариського дитини, у цієї дівчинки може бути дуже багато друзів. Правда є одне «але» — значення цього ймення, звичайно, обдаровує даром красномовства, але ділитися з кимось із друзів своїми переживаннями вона все одно ніколи не стане.

Підліток

З віком Меланія може стати більш відкритою і товариською, балакучість теж нікуди не пропаде. Значення навіть в підлітковому віці надає зазвичай безпосередньо сильний вплив на формування як такого характеру, але є і одне величезне «але» — Меланія за своєю суттю дуже сприйнятлива, чутлива, вона вбирає все, що відбувається як губка, а, отже, і на її натуру може вплинути все що завгодно. Іншими словами, батькам доведеться приділити неймовірно велику увагу її вихованню, щоб ніщо і ніхто не змогли негативно вплинути на неї. Значення іменоформи, звичайно, відіграє важливу роль, тим більше з тією енергетикою, яку має це ймення, але виховання в разі названої так дівчинки куди важливіше. Є ще один важливий момент – сприйнятливість цієї дівчинки може зіграти з нею злий жарт, згодом перетворивши її в замкнуту і закриту від усього світу особу. У такому випадку вона може закритися в собі, перестати спілкуватися з людьми на особисті теми, буде тримати всі образи в собі, що призведе до зростання агресії та сварок. Якщо таке трапиться, то тільки мама зможе щось змінити – з нею у всіх Меланій зазвичай найближчі і довірчі відносини. Що стосується навчання, то тут все просто – у дівчинки з ім'ям Меланія відмінно розвинена інтуїція, вона все схоплює на льоту, будь-який предмет здатна вивчити на «відмінно», але спочатку її потрібно зацікавити.

Доросла жінка

Якщо на натуру дівчинки Меланії навіть в підлітковому віці ще впливає значення цієї іменний варіації, то з дорослою Меланією справи йдуть куди гірше. Доросла Меланія, це ділова жінка з хижою хваткою, вона будь-які труднощі долає без будь-якої навіть найменшої чужої допомоги, ненавидить, коли її хтось намагається критикувати, не любить помилятися і намагається вчитися на своїх помилках, живе за принципом «сухого розрахунку », не користується інтуїцією і у всіх своїх рішеннях дотримується здорового глузду і логічного мислення. Але є у Меланії і один потужний мінус – вона все дрібниці приймає занадто близько до серця, всім навколо допомагає, довірлива і всі проблеми оточуючих її людей приймає за свої, тобто, допомагає їх вирішувати, чого б їй це не коштувало, навіть жертвуючи собою . У Меланії явні лідерські задатки, плюс, значення цього ймення просто не може не обдаровувати організаторськими даними, що стане в нагоді їй у всьому, і в спілкуванні з людьми, і в побудові кар'єри. Взагалі, Меланія дуже хороша людина, вмілий керівник, відмінний друг, але ось в особистому житті, про яку ми поговоримо нижче, можуть бути неймовірні проблеми – все через її надмірну тяги до матеріального благополуччя. Хоча є і ще один мінус – вона не любить слабких людей, і особливо зрадників, ніколи не прощає провини, помилки, вважає, що таких людей поруч не можна тримати ...

Доля імені Меланія

Доля імені - досить складний і непередбачуваний фактор, і ім'я Меланія НЕ виняток. Хоча дослідниками все ж вдалося сформулювати теорію щодо того, якою має бути доля жінки, що отримала при народженні ім'я Меланія, у відносинах з представниками протилежної статі, в шлюбі, і в як такої любові ...

Так, ця теорія говорить про те, що доля цього ймення передбачає носительці велику популярність у представників чоловічої половини людства. Але в той же час ця ж теорія свідчить і про те, що сама Меланія до зрілості буде відкидати як такі відносини – причина в її непереборному бажанні чогось досягти, стати самостійною і незалежною особистістю, домогтися успіху в роботі і зробити так, щоб майбутній обранець не думав, що вона ні на що не здатна. Така її доля, якщо вірити дослідникам.

У той же час не можна не відзначити і те, що доля передбачає їй і підсумкове становлення ідеальної дружиною, чи не домосідкою і господинею, але власниця, жінкою, за спиною якої родина не буде ні в чому мати потребу. Доля Меланії буде довго водити її по «закликом самотності», але в підсумку призведе до того, чого жадає кожна жінка на світі – до щасливого і по-справжньому шлюбу.

Сумісність Меланія c чоловічими іменами

На думку більшості фахівців, найкращою вважається у імені Меланія сумісність з такими чоловічими іменами як Леонід, Андрій, Данила, Володимир і Марк . З чоловіками, іменованими таким чином, у Меланії є всі шанси на те, щоб побудувати реально довговічний і щасливий шлюб.

З Костянтином, Ігорем, Максимом і В'ячеславом, у Меланії теж можуть бути цілком хороші відносини. Але є в даному випадку одне «але» — в разі таких спілок розставання може статися дуже раптово, і до того ж, швидше за все з вини ревнощів самої носії найменування Меланія.

А ось з Артемом, Владиславом і Микитою дослідники і зовсім не рекомендують Меланії пов'язувати життя, тому як тут спочатку йде мова про стовідсоткову несумісності імен та характерів.

Що ж стосується взаємовідносин дівчинки з ім'ям Меланія з представниками протилежної статі, так тут все дуже і дуже непросто. Меланія по суті кар'єристка, роботяга, трудоголік, і їй до пори до часу просто ніколи вибудовувати відносини з чоловіками. При цьому такій жінці не потрібен суперуспішний, нахабний і наполегливий чоловік – навпаки, її обранцем швидше за все стане поступливий, готовий до жертв і поступок молода людина, такий, щоб був готовий взяти на себе всі жіночі обов'язки. Хоча, це тільки теорія – на ділі все може бути зовсім не так ...

Астрологічна символіка імені Меланія

  • Камінь-талісман – Хризоліт.
  • Планета-покровитель – Сонце і Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Меланія – Орел.
  • Рослинний символ – Імбир.
  • Кращий зодіак – Лев .
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Меланія

Меланія Сімінько (Герой Соціалістичної Праці)

Меланії Римлянки, Меланія Римська (християнська свята)

свята Меланія Старша (християнська свята)

Меланія Фіона Холлі (канадська співачка)

Меланія Джейн Чісхолм (британська співачка)

Меланія Філліпс (англійська журналістка)

Меланія Лойпольц (німецька футболістка)