Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаІветта
845 Oracle

Іветта: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Іветта за походженням древньогерманська. Утворитися могло від слова «Іво», що було ім'ям, а заодно і короткою формою багатьох інших імен, в яких був корінь «iv». Буквальне трактування значення може звучати як «тис» або «Тисовий дерево». Хоча існують і інші версії походження цього імені.

Ім'я Іветта зустрічається на території російськомовних країн вкрай рідко, але тим не менш, в Європейському Союзі і країнах далекого зарубіжжя користується попитом, що не дивно. Має відмінну сумісність з багатьма українськими і закордонними чоловічими іменами ...

Ім'я Іветта: Значення і характеристика
Походження імені Іветтадревньогерманська
В коренідревньогерманська ім'я «Іво»
буквальне трактування«тис» або «Тисовий дерево»
Ангел хранитель і покровитель імені:Блаженна Іветта

Популярність:ім'я Іветта відноситься до категорії рідкісних імен. Чи не входить в сотню найпопулярніших імен. Доводиться по статистиці приблизно на 5 дівчаток з 5-6 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Іва, Івета

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Іветта:Є ще одна версія, за якою ім'я Іветта може бути староєврейського походження і бути похідною імені Іва, яка є однією з форм жіночого імені Єва.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Іветта може наділити носительку цього імені цілою купою хороших характеристик. Та й саме жіноче ім'я Іветта має дуже сильну, потужну енергетику. За доданню ж, характер дівчини, іменується цим ім'ям, може наділятися такими характеристиками як спокій, м'якість, дружелюбність, розсудливість і психологічна стійкість.

Це в своїй більшості комунікабельні, стримані, чутливі і дуже приємні в плані спілкування дівчата . Правда, більшість їх достоїнств розкривається лише в глибокій зрілості.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в здатності знайти спільну мову навіть з тією людиною, з яким ніхто не здатний порозумітися. Це в своїй більшості дуже спокійні, миролюбні, добрі і товариські дівчата.

Іветта погано відноситься долюдям, які уникають проблем і через це не досягають ніяких поставлених перед собою цілей. А ще Іветта ненавидять занадто нахабних і грубих чоловіків.

Характер імені Іветта

Характер імені, як відомо, поняття досить відносне. Однак, в більшості своїй можна визначити деякі загальні риси характеру імені Іветта, який сповнений цікавих поєднань тих чи інших характеристик: м'якість, спокій, розсудливість, дружелюбність і навіть психологічна стійкість. Пізніше їй вже властиві також розважливість і розважливість, що не дозволяють їй вступати за покликом серця, а змушують її все наперед прораховувати і обмірковувати.

В дитинстві у Іветти чимало розбіжностей з друзями, оскільки для них вона є прикладом дуже правильного дитини. Через те, що їм вічно ставлять її в приклад, вони просто намагаються з нею не спілкуватися. Однак пізніше їй вдається відшукати друзів, з якими у неї тісні безкорисливі стосунки.

У професійній діяльності володарка імені Іветта демонструє такі риси характеру, як: відповідальність, старанність, працьовитість і обов'язковість. Вона здатна подати свої таланти найкращим чином. Проявивши ще більше наполегливості і сили волі Іветта цілком може піднятися по кар'єрних сходах навіть до посади керівника або начальника

Раннє дитинство

з ранніх років це дитина слухняний, керований і стійкий, що не розчаровує батьків, що йде напролом до мети, що не намагається виділятися з натовпу однолітків поведінкою.

Умиротворення, доброзичливість, щедрість, красномовність і розважливість – намагається бути схожою на маму з татом не дивлячись на відмінність у віці. Вона є предметом захоплення батьків і всіх навколо дорослих, що не може не радувати. Такий дочкою просто не можна не захоплюватися – правда, з друзями, такими ж дітками, вічні розбіжності з різних причин. Головна причина відсутності друзів, це вічне приведення її в приклад діткам їх батьками. В результаті однолітки уникають спілкування з нею.

Але вона не страждає від цього, навпаки, відчуває себе в компанії близької рідні комфортніше і не потребує компанії балувати діток. Хоча, з віком її погляд на оточення і життя буде змінюватися в корені ...

Підліток

це ім'я новонародженій дівчинці дарує багато цікавих якостей, і одне з них починає проявлятися в підлітковому віці. Йдеться про розважливості і розважливості – ніколи не надходить за покликом серця чи душі, слід у всьому власноруч складеним планом.

Ще Іветта, це завжди дівчина, у якої в підлітковому віці виявляються такі риси характеру як старанність, відповідальність, обов'язковість, зате які і поважається викладачами. Знає, чого хоче домогтися, вчиться приблизно, особливо добре ставиться до точних наук.

Має багато талантів, але правда боїться їх проявляти через страх критики та засуджень. Вчителі хвалять її і ставлять в приклад, але це діє негативно на оточення – однокласники починають уникати спілкування, вважаючи її підлизою і пріслужлівой особливої. Не буває, щоб чого-небудь не встигла зробити – домашні завдання робить чудово, по дому мамі допомагає, і робить все, щоб стати тим, ким будуть пишатися.

Доросла жінка

Доросла дівчина на ім'я Іветта, це і зовсім унікальний за своєю суттю людина. Але зрілість в разі Іветта може почати ще в школі. Закінчивши школу, зрозуміє, що користується попитом у хлопців. Але використовувати свою привабливість в цілях користі або пошуку вигоди не стане – це не її методи.

Чарівна й шикарна, приваблива – її обожнюють, але сама виборча в пошуку кавалера. Підпустить до себе лише того, що у відповідь на її оптимістичний характер і серйозність відплатить відданістю і вірністю.

У кар'єрному плані теж не без хорошого – успішна, вміє представити себе в позитивному світлі, може стати начальником або навіть більшим керівником. Але домогтися їй цього буде непросто. Хоча, все може помінятися і в залежності і впливу пори року ...

Доля імені Іветта

Доля імені Іветта у відносинах з сильною статтю, як в любовних відносинах, так і в шлюбі обіцяє їй досить цікаві і непередбачувані повороти. Іветта рано усвідомлює силу свого жіночої чарівності і карколомної зовнішності, однак вона не поспішає це використовувати в своїх особистих чи корисливих цілях. Вона дуже ретельно підходить до вибору свого обранця і довіриться лише тому, хто зуміє її переконати в своїй вірності і відданості.

Іветті складно знаходити компроміси у відносинах з чоловіком через свою кілька завищеної самооцінки і занадто високих вимог до майбутньому чоловікові. Це може привести до її тривалого самотності, проте поступово власниць імені Іветта бере себе в руки і трохи зменшує оберти, впускаючи в своє життя надійного і відданого чоловіка.

Іветта добре справляється з обов'язками господині, вона дуже акуратна і охайна жінка. Вона вчиться відкрито проявляти свої почуття, проявляючи ласку, ніжність і тепло. Однак, вона все ж не відмовиться від бажання активно впливати на прийняття важливих рішень в сім'ї, але буде робити це більш делікатно і ненав'язливо. В результаті, доля все ж нагородить Іветта сімейним щастям.

Любов і шлюб для імені Іветта

Іветта — сильна і незалежна жінка, яка знає, що гідна найкращого чоловіка. Освічена і приваблива Іва, ретельно доглядає за своєю зовнішністю і способом, а також регулярно проходить потрібні медичні обстеження і процедури, роблячи свою зовнішність ще більш бездоганною вона просто купається в чоловічій увазі, однак заміж вона абсолютно не поспішає, не бажаючи відмовлятися від своєї свободи.

Вона дуже довго і категорично намагається відшукати свій ідеал. За цей час вона здатна розбити не одне чоловіче серце. Її завищена самооцінка і захмарні вимоги до чоловіка заважають їй побудувати своє просте жіноче щастя. Вона може пройти через кілька невдалих шлюбів, поки нарешті не навчиться знаходити компроміси. Наприклад, замість на офіційний шлюб з нею, вона може запропонувати обранцю купити їй квартирку на її ім'я, де вона змогла б відпочити від рутини подружнього життя. Бажання може здатися дивним, але Іва досить продумана дама, і забезпечить себе житлоплощею на випадок розлучення.

Іветта проробляє дуже складний шлях в роботі над собою, поки їй все вдається створити справжню сім'ю. Як не дивно, вона стає дуже охайної і обов'язкової господинею. Вона не забуває дбати про всіх і завжди обдаровує ласкою чоловіка і дітей. Звичайно, вона продовжує намагатися управляти своїм чоловіком, але робить це вже більш м'яко, та й знайти компроміс у відносинах з нею тепер простіше. Іветта дуже сильно прив'язана до будинку і сім'ї, з великими труднощами переживає будь-які сімейні проблеми.

Іветта як Мати

Іветта досить пізно виходить заміж, а діти у неї в родині з'являються не відразу, так що навряд чи вона стане недолугої молодий матусею. Як правило, вона серйозно ставиться до питання материнства і з готовністю приймає на всі материнські обов'язки. Вона дуже старається справлятися з усім самостійно, ретельно стежить за тим, щоб її крихти були завжди задоволені.

Іва максимально рано починає займатися інтелектуальним розвитком дітей. Як носій цікавого імені вона може захоплюватися і різними методиками раннього розвитку дітей. Взагалі Іветта досить сувора і вимоглива до дітей щодо навчального процесу. Вона намагається мотивувати їх вчиться самостійно і старанно.

Іветта, як правило, захоплюється кулінарією. Напевно трохи підросли дочка вона буде присвячувати в секрети цього смачного мистецтва, тим самим зміцнюючи з нею зв'язок. Будучи прихильницею мистецтва і краси, вона з радістю буде і дітей знайомити з цим прекрасним світом прекрасного. Як правило, їй вдається подарувати дітям достатньо ніжності і материнського тепла, а вони їй відповідають любов'ю і повагою.

Сумісність Іветта c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Іветта з такими чоловічими іменами як Данила, Єгор, Юрій, Артемій, В'ячеслав, Марк, і Михайло. Тут є величезні шанси на побудову успішного, міцного, довговічного і по-справжньому щасливого шлюбу.

Ярослав, Святослав, Матвій, Дем'ян, Севастян, Федір, Максиміліан — з такими відносини теж будуть переповненими пристрастю, почуттями, любов'ю і позитивними емоціями, але довговічності і майбутнього шлюбу не бачити, бо рано чи пізно партнери один одному в таких парах набридають.

Ну а з Лукою, Веніаміном, Венедиктом, Глібом і Феліксом, і зовсім, союзу краще не створювати, адже в ньому обов'язково на першому місці будуть розбіжності, сварки, ревнощі, і грубість, що призведе до розлуки в найкоротші терміни.

Важко сказати, якими будуть у Іветти взаємини з представниками протилежної статі в підлітковому віці і в житті в цілому. Вона може здаватися відкритою і доступною, але в той же час може і не підпускати до себе чоловіків до самої зрілості. І причину такої поведінки дано зрозуміти, повірте, далеко не всім ...

Число імені Іветта

Число імені Іветта по нумерології — 6. Шістки — це унікальні люди, в яких дивним чином поєднуються почуття обов'язку і прагнення до прекрасного. Підопічні шістки — досить відповідальні, обов'язкові люди, які мають сильну зв'язок своїми близькими. Вони прагнуть внести в життя максимум гармонії і краси. Крім того, друзі шісток завжди можуть розраховувати на їх щиру підтримку і співчуття. Підопічні числа 6 намагаються завжди надходити безкорисливо і чесно, дотримуючись своїх твердим переконанням.

В особистих стосунках шістки далеко не відразу знаходять своє щастя. У ранній молодості вона схильна до досить частих змін своїх супутників, проявляючи мінливість і легковажність характеру. Однак трохи пізніше вони визначають свої пріоритети і стають старанними подружжям і ласкавими батьками. У професійній діяльності шістки показують себе, як розважливі, розумні, налаштовані на успіх люди. Їх необмежений творчий потенціал, мрійливість і прекрасна фантазія дають їм кращі можливості на успіх в творчих професіях.

Нехитрі і гуманні шістки теж іноді можуть « оголити свої кігтики », вони в окремих випадках вони здатні бути не тільки злопам'ятними, але і мстивими. Крім того, підопічні шістки часто страждають від свого марнотратства і поганий фінансової дисципліни. Підопічним числа 6 варто проявляти трохи більше обачності щодо свого оточення і навчиться відрізняти щирість від лестощів, доброту від користі, оскільки не всі люди такі піднесені і високоморальні, як шістки. Хоча скрізь, звичайно, можуть бути і винятки …

Формула обчислення числа імені Іветта:І (1) + В (3) + Е (6) + Т (2 ) + Т (2) + А (1) = 15 = 1 + 5 = 6

Астрологічна символіка імені Іветта

  • Камінь-талісман - А гат.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Іветта – Слон.
  • Рослинний символ – Лілія.
  • Кращий зодіак – Телець.
  • Число Іветта – 6.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Іветта

Іветта Божик – угорська танцівниця, хореограф, театральний режисер

Іветта Гильбер – знаменита французька співачка і актриса кабаре Прекрасної епохи

Івета Лутовская – учасниця конкурсів краси

іменини дні і святі покровителі імені Іветта

імені Іветта немає в православних святцях, тому цим ім'ям при хрещенні НЕ нарікають і іменини не святкують . У православ'ї дівчинку на ім'я Іветта при хрещенні назвуть іншим православним ім'ям. Його можуть вибрати батьки або настоятель церкви з імен святих покровительок, чиї іменини припадають на день народження або на хрестини дівчинки.

Однак негласно Іветта можуть відсвяткувати іменини свого імені разом з католицькою церквою, оскільки в її святцях є свята діва з цим ім'ям.

- Блаженна Іветта – січень 13.