Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаКостянтин
2579 Oracle

Костянтин: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Костянтин за походженням давньоримське. Утворено від латинського слова «constans». Значення звучить як «незмінний», «постійний» або «стійкий». У Стародавньому Римі це ім'я не було популярним і існувало у вигляді інших видозмінених форм. До нас дійшло пізніше ...

Ім'я Костянтин користується популярністю не тільки в країнах колишнього СРСР, а й у багатьох інших державах Європи, як і багато інших імена. Попит постійно зростає, тому що воно має хороше значення і відмінну сумісність з українськими жіночими іменами …

Ім'я Костянтин: Значення і характеристика
Походження імені Костянтиндавньоримське / латинське
В коренілатинське слово «constans»
Буквальна трактування«постійний» або «незмінний»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий благовірний князь Костянтин Муромський

Популярність:Ім'я Костянтин сьогодні дуже популярно в Україні та інших країнах СНД. Займає 24-26 позиції. Доводиться по статистиці на 11-13 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Костя, Кося, Котя, Костюх

Сучасні англійські аналоги:Констант, Костантино, Костадин

Цікаве про ім'я Костянтин:ім'я Костянтин в Стародавньому Римі мало кілька похідних, що сталися від того ж кореня: Costantinus і Constans.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Костянтин в парному впливі з походженням обіцяє новонародженому хлопчику такі риси як уважність до оточуючих, відкритість, оригінальність мислення, добросердечність, гуманізм, щирість, іронічність і схильність до самопожертви. Також, це в своїй більшості працьовиті і дуже цілеспрямовані люди.

Більшість Константинов володіє великим терпінням, але відчувати цю межу не варто – вона може обернутися запальністю і агресією. Костя, дорослий або дитина, не пробачить, якщо його терпіння будуть відчувати грубістю, обманом або ще чим-небудь. Він висловить все прямо в очі і не побоїться наслідків.

Переваги та позитивні риси:хлопець, заступництво значенням чоловічого імені Костянтин, це завжди добрий, щедрий і дуже уважна людина, що прагне до всіх ставитися однаково добре, що не живить великих надій і добивається всього того, на що націлена. Це в своїй більшості люди, що володіють відмінним терпінням і стриманістю.

Костянтин погано відноситься долюдям, які користуються його добротою і намагаються їм маніпулювати, він може сильно розпсихувався, якщо його обдурять, і може повести себе вкрай агресивно по відношенню до людини, який виявився поміченим в користі.

Характер імені Костянтин

Характер імені Костянтин такий, що передбачає наявність у власника цього ймення таких характеристик як доброта, ненав'язливість, наївність і сором'язливість, життєрадісність і оптимізм, позитивність і справедливість, добродушність і добропорядність, красномовність і вміння слухати співрозмовника, товариськість і дружелюбність. Іншими словами, характер носія цього найменування дуже простий і легкий, завдяки чому власне Костянтин і може порозумітися з будь-якою людиною, навіть з агресивно налаштованим. Характер Кістки є тим самим фактором, що притягує людей – його характер не дозволяє грубити або обманювати, зраджувати або критикувати, він інший, навпаки, ввічливий, уважний, турботливий, добрий душею і натурою. А ще його характер передбачає становлення Кістки реально хорошим другом, товаришем, про який мріє кожна людина без винятку – його характер ніколи не дозволить йому скористатися слабкістю співрозмовника або одного, обдурити і використовувати його слабкості в ім'я користі.

В Водночас, не можна не сказати і про те, що характер багато в чому може відрізнятися від вищевикладеного опису, бо залежить від безлічі побічних чинників. Наприклад, характер може видозмінюватися залежно від виховання, знака зодіаку і енергетики планети-покровителя ...

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві хлопчика, який отримав ім'я Костянтин, практично нереально вивести з себе або довести до істерики. Він настільки спокійний і так добре вміє контролювати власні емоції, що практично не піддається істерик, капризів і сліз.

Хлопчика, якому батьки вирішили вибрати гарне ім'я для хлопчиків Костянтин, завжди добре сприймають в суспільстві однолітки, йому завжди раді. І на це є купу причин у вигляді таких якостей як доброта, справедливість спокій, чесність, умиротворення, виваженість у рішеннях і діях, розсудливість, оптимістичність і готовність до будь-яких пригод.

Значення і енергетика цього імені, в загальному, обдаровує цілою купою хороших характеристик носія імені Костянтин, і це вже стовідсотковий факт, але є і кілька невеликих «але». Одне з них полягає в тому, що у цього хлопчика може проявитися ще й принциповість, притому, що росте по ходу дорослішання – якщо він щось вирішив, то відмовити його від затіяного вже нереально, він принципово робить те, що надумав, і ніхто не зможе довести йому, що цього не потрібно робити. Плюс, принциповість проявляється і в моральних принципах. Ну а друге «Але», це самовпевненість ...

Підліток

Хлопчика підлітка, який отримав від батьків красиве ім'я Костянтин, значення може нагородити непомірною тягою до знань. Більш того, значення імені Костянтин обдаровує зазвичай носіїв і купою інших неймовірно важливих якостей. До таких можна віднести, наприклад, дисциплінованість, відповідальність, старанність, обов'язковість, чесність, відкритість, слухняність, готовність до випробувань, напористість і настирливість, гордовитість, добродушність і доброзичливість.

Правда, не обходиться зазвичай і без вад – так, цього хлопчика енергетика імені Костянтин може нагородити такими недоліками як чутливість і надмірна сприйнятливість, самокритичність, невміння сперечатися і відстоювати свою точку зору, боязнь критики і вразливість.

Костянтин сентиментальний, але відкритий і готовий до нових контактам, він ніколи не втече від нового знайомства і радий обзаводитися якомога більшою кількістю друзів. Згодом Костянтин почне приховувати свою надмірну сприйнятливість, але в душі назавжди залишиться таким. Зате у цього хлопчика багато друзів, плюс, Костя відмінно справляється з будь-якими своїми обов'язками і з легкістю вживається в будь-яку роль.

Навчається приблизно, вчителі їм напевно будуть задоволені, точні науки для нього рівня гуманітарних, але при цьому важливо, щоб предмет цікаво викладався. З однолітками-однокласниками у нього повинні бути хороші відносини, але лідером він, на жаль, ніколи не стане ...

Дорослий чоловік

Дорослий Костянтин, це і зовсім дволикий чоловік, але в хорошому сенсі цих слів. З одного боку, це потайний, який не хоче нікого навантажувати своїми проблемами чоловік, з усіма бідами справляється самостійно і всі переживання тримає глибоко всередині себе, який намагається не вихлюпувати негативу назовні. З іншого ж боку, він із задоволенням допомагає іншим людям і є людиною, якій може відкритися кожен без винятку – він ніколи не відмовить в раді або в простій бесіді, готовий вислухати і зрозуміти, вслухатися і допомогти, ніколи не відмовиться допомоги і допоможе навіть в разі, коли потрібно пожертвувати чимось важливим. Загалом, Костянтин, це хороший друг і просто чудова людина, але природно не без вад.

Значення цього ймення припускає Костянтин вічну боротьбу з собою – такі зазвичай борються з собою до досягнення рівноваги між своєї боязкість і скритністю з твердістю і самодостатністю. На жаль, лідером такий чоловік ніколи не стане, не стане і начальником, але шанованою людиною може в підсумку виявитися, це факт, є всі шанси для цього. Оптимістичний, добрий, добропорядний, життєрадісний, трохи потайний, але красномовний і товариський, веселий і позитивний, доброзичливий і велелюбний – ось він який, чоловік, над яким протегує значення іменоформи Костянтин.

Доля імені Костянтин

Доля імені - найскладніший і непередбачуваний фактор з всіх існуючих. Але навіть незважаючи на те, що передбачити те, як складеться доля людини, наділеного тим чи іншим ім'ям, дослідники не впадають у відчай. Так, в свою чергу було приділено чимало часу вивченню такого параметра як доля іменоформи Костянтин, і хочеться сказати, що не безрезультатно ...

Як виявилося, доля Кістки досить проста в трактуванні – на думку більшості дослідників, характеристика цього ймення свідчить про те, що доля повинна припускати довгий пошук другої половинки. Костя повинен по ідеї користуватися великою популярністю у жінок, і бути велелюбним, але догодити йому так, щоб залишитися з ним назавжди, зможе далеко не кожна жінка.

У той же час, незважаючи на любвеобильность, доля Костянтина передбачає йому підсумкову закоханість, як то кажуть, «до труни». І не можна не відзначити, що справжня щира любов Кістки настільки сильна, що його обраниці, в яку він буде закоханий, залишиться лише насолоджуватися щастям. Втім, доля непередбачувана – сьогодні може припускати одне, а завтра привести до зовсім іншого.

Любов і шлюб для імені Костянтин

До шлюбу і кохання Костянтин відчуває споживчі почуття, вважаючи, що велика і світла любов на все життя – це дитяча казка. На його думку, жінка – це лише засіб задоволення будь-яких примх чоловіка. Його увагу може привернути таємнича жінка з загадкою і з родзинкою в зовнішності, характері, поведінці. Як тільки таємничість і інтрига у відносинах зникають, він тут же втрачає інтерес до пасії.

Костя ретельно вибирає дам, які претендують на його серце, активно використовуючи свою проникливість. Він не прагне пов'язати себе узами шлюбу і вкрай насторожено ставиться до процесу створення сім'ї, і перш за все розглядає цей крок з комерційного боку. Його дружина повинна стати Кості вірним другом і вмілим діловим партнером і лише після цього коханою і бажаною жінкою, близькою йому за духом і бажанням.

Костянтин проявляє турботу і увагу до своєї дружини, але найчастіше це максимум, що він може дати. Для нього важливо, щоб з боку його сім'я виглядала щасливою, а чи так це насправді для нього не так важливо. Особливою ласки, любові і тепла він, на жаль, дати не в силах. Стабільний і досить міцний союз у нього може бути з жінкою, яка належить до шлюбу, як до взаємовигідного партнерства.

Костянтин як Батько

Костянтин відноситься до батьківства як до даності. Діти потрібні для продовження роду, тому свого часу вони повинні прийти в життя кожної людини, але сказати, що він просто-таки мріє стати батьком не можна.

Безумовно, дітей він своїх любить, найбільше синів. Як батько, він намагається передати їм свої вміння і навички. Костя може провести з дітьми вихідні, звозити їх іноді на пікнік, але на велику допомогу у вихованні дітей навряд чи можна розраховувати.

Робота та професійне зростання для Костянтина завжди будуть важливішими сім'ї, тому його дружині варто запастися терпінням і навчиться з усім справлятися самостійно. У той же час, він може іноді прийняти якесь важливе рішення для дітей, просто не порадившись дружиною, будь це вибір дитячого саду, розвиваючої секції або школи.

У Кості свої погляди на життя, тому, по його думку, вихованням, освітою, а також розвитком чад повинна займатися їх мати. Себе він бачить в ролі годувальника, хто чесно заробляє гроші і йде вгору по кар'єрних сходах.

Сумісність Костянтин c жіночими іменами

з такими як Анастасія, Фаїна, Фріда, Дора і Віра, у хлопця на ім'я Костянтин сумісність НЕ ідеальна, проте відносини можуть бути досить романтичними і пристрасними.

Величезні шанси на побудову реально щасливого і міцного шлюбу є в разі, коли Костя поєднується з такими жіночими іменами як Парасковія, Лоліта, Кароліна, Агата, Ольга, Едіта, Ніна, Сарра і Ізабелла.

Ну а з Світланою, Флорою, Владиславою відносин Костянтину краще не будувати, сумісності тут і зовсім немає.

Що ж стосується взаємовідносин хлопчика з ім'ям Костянтин з представницями прекрасної половини людства, так тут все складно. З одного боку, він велелюбний і легко закохується в жінок, що приділяють йому увагу, але з іншого, він швидко байдужіє до партнерки і може в будь-який момент переключитися на іншу пасію. Зате по-справжньому Костянтин закохується тільки один раз, і до того ж назавжди – своєї коханої присвятить всього себе, щосили постарається зробити її щасливою.

Число імені Костянтин

Число імені Костянтин по нумерології — 8. Як правило, вісімок вважають одними з найщасливіших покровителів числа імені. Удача так і не піде за ними по п'ятах. Для них досягнення успіху і матеріального добробуту стає досягненням, а нормою. Число 8 нерідко наділяє своїх підопічних екстрасенсорними здібностями, хоча вони можуть цього і не знати. Але їх проникливість і вміння передбачати результат того чи іншого питання дуже допомагають їм щодня.

Вісімки — це розумні, прагматичні і розсудливі люди, які знають, чого хочуть від життя. Їх цілеспрямованість, амбітність і сила волі гідні поваги. Однак є у підопічних 8-ки також і мінуси: подвійність, імпульсивність, непередбачуваність, жорсткість, владність і жорстокість. З вісімки може вийти досяг успіху підприємець, прекрасний топ-менеджер або тлумачний керівник. Вимогливість і суворість будуть головними принципами спілкування і роботи з підлеглими.

Підопічні числа 8 вміють заробляти і вважають, що грошей багато не буває. При виборі приятелів також перш за все дивляться на їх матеріальний стан. Безумовно, це абсолютно неправильний підхід до життя, адже не дивлячись на всю важливість грошей, є маса важливіших і дорогих душі речей, ніж матеріальний достаток. Вісімок також може бути непросто вибудувати своє особисте життя через їх мінливого настрою і небажання розлучатися зі своєю особистою незалежністю і свободою.

Формула обчислення числа імені Костянтин:К (3) + О (7) + Н (6) + С (1) + Т (2) + А (1) + Н (6) + Т (2) + І (1) + Н (6) = 35 = 3 + 5 = 8

Астрологічна символіка імені Костянтин

  • Камінь-талісман – Берил.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Земля.
  • тваринний символ носія імені Костянтин – Ібіс.
  • Рослинний символ – Липа.
  • Кращий зодіак для Костянтина – Лев і Близнюки.
  • Число Костянтина – 8.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Костянтин

Костянтин Бальмонт (російський п ОЕТ)

Костянтин Паустовський (російський письменник)

Костянтин Хабенський (російський актор)

Костянтин Варламов (актор, артист імператорських театрів)

Костянтин Станіславський (режисер і педагог)

Костянтин Маковський (російський художник-передвижник)

Костянтин Юон (художник-живописець)

Костянтин Ціолковський (винахідник і вчений)

Костянтин Цзю (боксер, абсолютний чемпіон світу)

Костянтин Ернст (продюсер, керівник ОРТ (1 канал)

Костянтин Рокоссовський (радянський воєначальник)

Костянтин великий (правитель Візантії)

іменини дні і святі покровителі імені Костянтин

Благовірний князь Костянтин Смоленський

березень 5, березень 18

Святитель Костянтин

червень 5, червень 18

Благо вірний князь Костянтин Яросласкій

липень 3, липень 16

Мученик Костянтин

листопад 14, листопад 27